Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Head Uut aastat sõbrad! Öeldakse, et kuidas aasta vastu võtad nii selle ka veedad.... :D endal läks see ikka väga tormiliselt ja päris pikalt, aga seltskond oli hea ka ei ole midagi öelda! Olime klub Butterfly - s ja mulle see uus diskoteek väga sümpatiseerib, seega soovitan! ;)

Seltskond No Comments! :D

1930808_1039762446094919_763564322918016

Tänaseks olen juba ilusasti toibunud ja trennis lammutasin ka kõvasti, eredamad hetked olid vast hantlitõmme täna siis proovisin "Kaido" pealt ka tolmu ära pühkida - ei teagi kunas seda keegi viimane kord käes hoidis ja jaksas täitsa teha, rekordit ei teinud kuid 8 kordust on igati ok ja usun ,et lähiajal võib sellest harjutusest ka uut reksi loota. Kaldpinki surusin 135 kg 5 kordust mis samuti igati ok tulemus eriti veel kui kaal on alla 90 kilo. Lamades teise harjutusena tuli ka 140 kiloga 5 kordust ilusasti, seega usun ,et seal on ka rohkem sees kui ei ole alla midagi enne surunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silm puhkab, hr Kiivikas paugutab usinasti kolmeraudsest ja on heaks eeskujuks ka teistele spordisõpradele. Vägevat uut aastat veel võimsamate tulemustega kui 2015! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silm puhkab, hr Kiivikas paugutab usinasti kolmeraudsest ja on heaks eeskujuks ka teistele spordisõpradele. Vägevat uut aastat veel võimsamate tulemustega kui 2015! :)

Tänud sõbrake ei jää ka sinul midagi kui noortele meestele näidata kuidas vanast "jahipüssist" veel pauku tehakse.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülatõmmetes kordasin samuti oma rekordit mis on 230kg 5 kordust ja usun ,et siin teeme lähiajal ka uued rekordid, peaasi et liigesed ja lihased vastu peavad. Õlasurumistel 48 hantlitega, mis tundusid täna käes kergemad kui varem vigastasin mingit lihaskiudu, õnneks taipasin kohe lõpetada ja usun, et midagi hullu ei ole ja hullem jäi seekord olemata, varem tegin ikka seeria lõpuni.... :D ja ega siis pool aastat ei teinud ka midagi peale seda õlaga....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumised liiguvad ka ülesmäge ja viimane trenn tuli 135kg 5 seeria, mis on päris korralik tulemus. Minu kunagine parim peaks olema 15 kilo rohkem so 150x5, kuid siis oli kaalu ka 10 kilo rohkem. Kuid usun, et lähiajal on ka 140 seeria reaalne teha. Kummaline on see, et lamades surumine on heal juhul 10 kilo parem... ;) Idee poolest on see tavaliselt vähemalt paarkümmend või enam kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trennivideo tuleb sääretrennis ja täpsemalt seistes pöialetõusud. Tegin see trenn suurema raskusega kaalupakk põhjas + 35 kilo veel lisaraskust. Minu jaoks on olnud säärte arendamine suht lihtne kuna tõenäoliselt on geneetika seda soosinud. Säärtele mõjuvad hästi pikemad seeriad, superseeriad ja kõiksugu trennivõtted mis võimaldavad sääri pika aja jooksul töös hoida. Panin tähele, et kui jooksmist alustasin, kasvasid sääred plahvatsulikult... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane trenn sai triitsepistele tehtud ka korralike raskustega ja teises harjutuses töötasin hantliga kukla tagant 48kg - ga, no seal on veel varu sees ka, seega varsti võib oodata seeriat ka 52 või 54 - ga.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas pikemaid treeningvideosi pole plaanis teha? Oleks huvitav vaadata, kuidas terve treening välja näeb.

Eks ma saan pikema video ka kokku panna, samas olen tähele pannud, et inimesed ei viitsi väga pikalt vaadata.... :D Nagu öeldakse parem natuke head iga päev kui korraga palju ja siis ei ole enam midagi näidata... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Comarketites täna soodushinnaga kohupiimakreem, mina täiendasin varusid:)

Palusin neil saata ka uuendatud edasimüügi listi - praegu peaks toode juba enamus kettides sees olema ja nagu all näha ka korralikult märgistatud... :D

Habemega Ott veel... :D

12498708_10154459115869377_465785384_n.j

12506722_10154459116974377_419457333_n.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes see siis nätsu trennis vitsutab?

Mul peab näts suus olema trennis. :D Samuti kui lähen korvpallis, jalgpallis või võrkpallis võistlustele pean nätsu närima. :P

Tean, et M. Jordan ka enne mängu pidi alati arbuusi nätsu saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis järjekrordne trennivideo biitsepsitrennist, see tehtud peale selga ja viimane seeria proovisin panna siis paki põhja ja veel lisaraskuse ka. Pikka seeriat ei tee, kuid teha jõuab.... :D Tegelikult enamus trenne teen kätele suht hea tunnetusega, kuid vahet peab raskusega ka ehmatama. ;) Rohkem proovingi teha üle scottpingi või siis analoogse trenazööri, kus käed on alusel fikseeritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×