Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Vahva reportaaž ja edu teile nii tänaseks kui ka homseks :);)

Tänud Metskass! Hommikusöök söödud ja hakkame tasapisi asju kokku sättima, et kella 12 ks registreerimisele jõuda. Võistluse algus kell 16.00 kuna kategooriaid ei ole palju, siis usun, et kella 18 - 18.30 ks peaks kogu see asi juba läbi olema. Kolm bikiini kategooriat ja kulturism absoluutkaterooria so 4 katti kokku see ei tohiks küll üle paari tunni minna, muidugi juhul kui igas 30 võistlejat ei ole....Jääme kohe ka võistluspaika ja ei hakka peale registreerimist edasi - tagasi sõitma, saab kohapeal seal ka ringi vaadata. Lisaks kulturistidele, peaks seal võistlustules olema ka jõutõstjad (nende reportaaze on alati huvitav vaadata.... :D ) ja ka rammumehed. Lisaks on seal veel palju erinevaid spordialasid toimumas ja suur messiosa erinevate firmade osavõtul. Loodetavasti saab Big Z ka natuke juttu puhuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiire update, võistlus läbi ja meile 4 finaalikohta.

Ott Kiivikas 3.

Raigo Kuusnõmm 6.

Kristina Aleksejeva 2.

Tatjana Kurilova 3.

Mehed võistlesid absoluutkategoorias ja eks nad siis ise kirjutavad millised kollid neil vastas olid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus läbi ja kohad selleised nagu Eleri kirjutas. Tase väga kõva, võistis äsja Arnold Classicul -95 kilo võitnud eelmise aasta MM -100kg hõbe ja absoluutne klassika maailmameister Andry Kukhartchuk Ukrainast, teien oli leedu raskekaallane Nerijus Bružas (esimest korda nägin seda venda ja pärsi suur ja kuiv vormiga), kolmas mina, neljas Aleksndr Aleksejev Venemaa (endine Eesti koondise liige), viies Paulius Jasiukaitis ja kuues Raigo. Me olime Raigoga tõenäoliselt kõige kergemad võistlejad, teised kõik + 90 kilo ja mitmed seal juures +100kilo. Selles foonis tulemus väga hea. Vormid on paranenud ja 5 nädalat enne MM on seis ok - siit on veel minna kuid jõuame ilusasti.

Naised tegid ka väga hea etteaste, viimase aja bikiini rahvusvahelisi tulemusi silmas pidades. -163 cm kategoorias saavutas Tatjana Kurilova 3 koha ja Kristina Aleksejeva 2. koha, kaotades sealjuures esikoha vaid 1 punktiga. Absoluuti sai iga kategooria 2 parimat so kokku 6 sportlast ja sel sai Aleksejeva 4.koha edestades sealjuures puhtalt varem teda kategoorias edestanud sportlast (natuke kummaline ,kuid bikiini on kõik võimalik). Ada Lestsenski saavutas kümne sportlase seas üheksanda koha ja piirdus sedakorda poolfinaaliga.

Homme uus päev ja homme on meil nende kollide vastu vähemasti -90 kg kategooria, so enamus tänaseid finaliste on +90 kilostes, kuid tuleb paar teravat väiksemat meest vastu. Võistlus võttis julmalt läbi, kokku 6 tiiru poose, vabakava ja posedown....vett lendas nagu multifilimis kui kass nutab...))) algul olin normaalse tumedusega, pärast jälle üks valgemaid mehi.

Koos võitja Andry Kukhartchukiga

post-22-0-69503700-1443890668_thumb.jpg

Meie team ja kulturismi võitja

post-22-0-75752800-1443890719_thumb.jpg

Eesti team

post-22-0-30605600-1443890738_thumb.jpg

Lõpus olinb jumala kalts...)))

post-22-0-62542900-1443890753_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähile tänud vahva pildi eest! Umbes sellised need kollid olidki.... selgeltnägijavõimed. :D Kusjuures huvitav oli see, ajan mina hommikul habet ja järsku tuleb pähe mõte, et ma saan täna kolmanda koha, kusjuures mul ei olnud mingit aimu, kes vastu tulevad või mis vormis keegi on, lihtsalt peas on tunne, et täna saad kolmanda koha. Vaatasin võistlejate nimekirja ja näen seal juba ukrainlast, siis sain aru ,et siit täna võitu ei tule, lisaks siis veel üks leedu koll ja tuligi kolmas koht.... ;) Ausalt iga kord ei tule sellist tunnet, ei tea kas tõesti on mingid kõrgemad väed minu pähe sattunud või võimed avalduvad,aeg näitab... :D

12096428_967192409990299_423726621337825

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raigo siis täna -90kg meeste seas neljas ja Ott HÕBE!!

Tatjana neljas ja Kristina PRONKS!!

PALJU ÕNNE!

Otil veel ees absoluudivalimised (kategooriate esikolmikud pääsesid absoluuti) ja seal saab juba samade kollidega kõrvuti seista, kellega eilegi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raigo siis täna -90kg meeste seas neljas ja Ott HÕBE!!

Tatjana neljas ja Kristina PRONKS!!

PALJU ÕNNE!

Otil veel ees absoluudivalimised (kategooriate esikolmikud pääsesid absoluuti) ja seal saab juba samade kollidega kõrvuti seista, kellega eilegi :)

Järgmine võistlus on siis kulda oodata! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus läbi ja konstanterrime -90 kg hõbe ja Raigo 4. koht. Ütelem ,nii ,et võit oli reaalne, kuna nägin vastaseid ja võitjaks tuli kodus võistlenud Thomas Bendoraitis,varem võitnud valdavalt kalssikas, olnud nii maailmameister kui ndal tagasi Arnold Classic võitja kuid kulturismi kohta jääb jalgdest puudus, no kui mees on sama pikk kui mina ka klassikas veb ennast sisse -78 kilo arvake ise.... :D treener oli tal selle turniiri peakorraldaja ja maailma eelmise aasta esinumber reitingus, kuids see siis kodus ei võida... ;) . Naljakas oli see, et leedu kulturismiliidu president andis mulle autasustamisel teise koha ja ütles, ma ei saa üldse aru ,kuidas sa teiseks said jääda... :D eks see ala selline on ja täna lepime sellega. Töötame edasi ja parandame vormi. täna oli enestunne samas ööpäev parem kui eile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildimateriali ka

post-22-0-27489000-1443977654_thumb.jpg

post-22-0-23515200-1443977661_thumb.jpg

Intetervjuu jällegi maailma suurimatele reporteritele

post-22-0-93114000-1443977707_thumb.jpg

post-22-0-30243600-1443977723_thumb.jpg

Tanjuša ja Krissu väga tublid 15 võistleja seas 3 ja 4. koht

post-22-0-10958800-1443977771_thumb.jpg

Live& Fight coming soon! Eestis müügil lähinädalatel, Tanjusaon juba oma lemmikud välja vaadanud

post-22-0-24218400-1443977783_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädal on praktiliselt juba möödas ja homme aeg jälle asjad pakkida.... :D Sedakorda siis Soome Põhjamaade meistrivõistlustele. Olen osalenud seal kõigil aastatel alates 2006 a see peaks siis olema 10 kord ehk juubel ja mitte kordagi ei ole olnud tagapool kui hõbemedal, saldo PM siis 5 kulda, 4 hõbedat ja 3 absoluuti! Ma ei tea kedagi kellel PM medaleid rohkem oleks. Olgu öeldud, et samal aastal võetigi Eesti vastu Põhjamaade kulturismiliidu liikmeks ja saime hakata osalema regullarselt PM - del.

Eelülesandmise põhjal ei ole minu katis -90kg sedakorda palju võistlejaid kokku tuleb koos soomlastega 7 meest, kuid eesmärk ei ole väiksem kui siis kategooria võit ja eks kui peaks absoluuti pääsema, annan ka seal välja selle, mis mul hetkel sees on. 4 nädalat on MM -ni st. et vormi resrvi on kindlasti ca 1,5 - 2 kilo, seega lähen nö mitte päris lõppteravusega peale - kuid nädalaga on kindlasti vorm veel paranenud, seega igal juhul on juba parem lavale astuda. Kokku läheb välja suur koondis üle 20 sportlase, usun et kõik teevad hekte oma parima, selge et paljude jaoks on see esimene rahvusvaheline võistlus ja seda tuleb sellisel juhul võtta kui head kogemuse omandamise kohta.

Vahepealse nädala peale PM kavatsen võtta trennideks, et siis juba 25 okt olla Pepa Opava turniiriks tippvormis, sealt edasi EMV seal peaks mind siis nägema vähemalt parimate päevade teravusega kui mitte teravamana...))) aeg näitab.

Leidsin paar head pilti veel möödunud nädalavahetusest, Raigoga sai ka sarved kokku pandud - hea pilt mälestuseks!

post-22-0-32140600-1444293320_thumb.jpg

post-22-0-89782400-1444293332_thumb.jpg

post-22-0-97522000-1444293346_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×