Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Suured tänud kõigile õnnesoovijatele, neid eile ikka jagus. Minu lugupidamine! ;) Nii rahulikult nagu eile ei mäletagi kunas viimanekord sünnipäev möödus, ei tea kas vanus on selle põhjuseks - pigem ikka nädala pärast algav võistlushooaeg, mis seab omad piirid pidustustele. Pidutseme siis kui medalid kaelas... :D Hommik algas kohe loengu pidamisega tervise teemadel Sisekaitse akadeemias, nii et spordinädalal olen saanud anda oma panuse tervise edendamisse läbi mitmetel üritustel osalemiste ja teadmiste jagamise. Trennid sujuvad, viimane trennivaba päev oli 24.august kui avasime Fitshop Revali.... :D Nüüd töötan ka puhkepäevadeta kuni esimese võistluseni eks seal saame vastuse kus me praegu asume - üksi peegli ees ei ole väga vigagi.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viskasin eile ise ka särgi maha ja pilt läheb ka tasapisi paremaks. Asi on veel valmisolekust tippvormi mõttes kaugel ,kuid vaadates, et MM on veel 7 nädalat, siis olen ilusasti graafikus ja usun ,et selline nö baasvorm peaks järgmise 4 nädala pärast olemas olema ja lõpp kulub lihtsalt lihvimisele ja pigem kaalu hoidmisele. Jätkuvalt liigun alla 300 gr. nädalas. Esimest korda sel nädalal nägin hommikusi kaalunmbreid alla 90 kilo 89,9 täpsemalt. Päevane kaal on ikka seal 91 - 91,3 kilo juures, seega piisavalt suur. Olgu öeldud, et kevadel alustasin selle kaalu pealt dieeti.....nüüd lähen sellega põhimõtteliselt lavale. Eks näis nädala pärast, mis seal Norras saama hakkab, lähen nö vormi kontrollima ja mingeid suuri ootusi ei ole - tuleb ,mis tuleb vastavalt siis sellele, mis seisus konkurendid on. MM silmas pidades võtan siit seisust maha kindlasti 2 kilo usun ,et siis peaks olema terav ka nagu pliiats ja samas päevane kaal peaks olema ka seal 89 juures - ja sealt omakorda proovin veel -85 kilo katti sisse vedada, et laval siis uuesti 89 olla ja mitte ära kaduda.

post-22-0-24103400-1442130638_thumb.jpg

post-22-0-84628600-1442130648_thumb.jpg

post-22-0-27150000-1442130657_thumb.jpg

post-22-0-00435200-1442130674_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ongi aeg sealmaal, et sügishooaeg on käes. Uskumatu kuidas aeg tegelikult lendab, see oli ju eile kui Leedust võistlustelt tagasi sõitsime ja sinna vahepeal on mahtunud "massiperiood" ja "dieediperiood" .... :D . Viimase 50 päeva jooksul on olnud 1 trennivaba päev! Jah sõbrad, olen töötanud kahe mehe eest ja loodetavssti mitte tühja... ;) .Pilt on nädal - nädalalt paranenud ja tegelikult läinud täpselt nii ,nagu vaimusilmas seda ettekujutanud olen, algselt planeerisin avastart 3-4 oktoober ja sinna peakski jõudma baasvormi teha. Selge, et ka praegu ei ole pildil viga, kuid on reservi nii teravuse kui kaalu osas (olgu öeldud, et õhtul on numbrid ikka seal 91 ligi...) hommikuti näen mõnedsajad grammid alla 90 ära, homme pean ka õhtul juba -90 sisse mahtuma, pole probleemi. Asjad sõiduks jõuan hommikul kokku panna, sest lend on mugaval ajal päeval kell 14.15 seega jõuab hommikul rahulikult toimetada. Kuna läheme väga lühikeseks ajaks, siis põhiline on toit kaasa võtta kuni pühapäevani ja riiete osa jääb minimaalseks. Eks liigutused kaasapakitavate asjade osas on väga käe sees, sest käesoleval hooajal on see juba 10 start ja karjääri jooksul peaks olema 126 võistlus! Hea meel on selle üle, et Raigo kaasa sõidab - varem käisin palju üksi, kuid nüüd vääriline kamraad kaasas, kellega igav juba ei hakka.... :D .Seda kas me ise reportaazi teeme, ei oska veel öelda (kuigi Arnold kinis mulle ka Endli kepi.... :D ), kuid mine sa tea ehk saab isegi teha. Ülekanne lives nagunii võistluste osas jookseb, kuid humoorikamad kaadrid on olnud ikka lava taga ja lõõgastudes... :D

Mis seal ikka anname tuld ja loodame parimat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas teed oma esimese võistluse habemes? Oled aastaid võistelnud "siledana", nägu tuntud, nii võib see eelis kaduda :D

Edu teile!

Natuke piirasin habet, seega peaksin olema päris äratuntava näoga.... :D . Selle taha vast tulemus ei jää... ;) Tänud heade soovide eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Habemes oleks muidugi stiilne.
Siim Rast hakkas ka habemega suuri tulemusi tegema :D

Edu teile!!

Muudetud kasutaja kaido leesmann poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohohooo, oleme lõpuks hotellis. Kaalumine oli ulme - lõppes enne südaööd kohaliku aja järgi.... :blink: . Siin siis tund kell taga. Kell 18 pidi algama, me läksime teadlikult hiljem kella 20 - ks ja kaalu pealt tulime enne poolt kahtteist....muidu kõik korras ja kontrolli all. Eks nüüd sööme - joome ja põhku, homme tööpäev, kuid õnneks oleme päeva teises pooles, seega saab hommikul välja magada. Head ööd! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme väljapuhanud, hommikusöök söödud ja nüüd aega ka natuke videode laadimiseks. Oleme materiali ikkagi teinud, kuid eile lihtsalt ei olnud mahti neid kuskil maha laadida. Ilm on siin Fredrikstadis ilus eile ca 20 kraadi ja täna ka on aken pärani olnud öö otsa lahti ja ei ole külm kuskil, päike paistab ja see loob ka hea meeleolu. Vaikselt vaatame üle päeva plaani ja siis vastavad tegevused, söömine, puhkus, habemeajamine ja võistluspaika suundumine, seal kohapeal grimmime.

1. osa legendaarne Kaigo Ruusnõmm ja Jim Starbucksis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahpeal käisime jalutamas ja täitsa juhuslikult toimus kohalikus päästeametis lahtiste uste päev. Külastasime ka päästeameti muuseumi ja sealt saime uut mõtteained vuntsi ja habeme kasvatamiseks.... :D Ütleme nii ,et poistelt on mida õppida.... :D

Seinalt leidsime ka 1906 aastakäigu poisid

post-22-0-38094500-1442666458_thumb.jpg

post-22-0-71475400-1442666476_thumb.jpg

post-22-0-88877000-1442666497_thumb.jpg

post-22-0-99496600-1442666517_thumb.jpg

post-22-0-55881300-1442666536_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raixi SMS:

Me ootame lavale minekut. Grimm peal näod soengud tehtud. Väike paus ajakavas siis peaks hakkama pihta. Kusagil kahe h pärast vb selge mis seis on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeletult ühtlase taseme juures Raigo neljas ja Ott kolmas :)

Arvestades seda et põhivõistluseni on aega küll ja veel, siis nö pooliku vormi pealt nii häid kohti saada on suurepärane!

On põhjust tähistada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme hotellis tagasi, bikiinid alles alustasid.... :D . Raigo 4 ja mina 3. koht Natuke jäi kripeldama, Raigo minu arvates väärinuks koht kõrgemat kohta, kuid ma ei olnud lava ees. Minu katis kindlasti võitis vale mees, see on üks mis selge, tavaliselt ma ei kommenteeri kohtunike otsusi, kuid kui mehle on kõht ees nagu 9 kuu rasedal ,siis selline mees võita küll ei tohiks, seda tulid ka muude maade kohtunikud ja inimesed saalist ütlema. 2 koha mees rootsist oli hea arvasin ,et võidab kas tema või mina, kuid seda võitajt meest küll võitjaks ka lava taga ei pakkunud, kuid Norrakad on enne ka pätti teinud ja mitte vähe. Ma ei olnud veel 100% valmis ja seda ma ka teadsin ja olla korralikult pildis ka pooliku vormiga on hea, sest õiged võistlused alles tulevad.

Nüüd tähistama

post-22-0-29505800-1442695301_thumb.jpg

post-22-0-68614500-1442695340_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×