Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Jõdsin ilusasti Tallinna. Töövestlusel käidud. Asun Angerja trammipeatuse lähedal. Mis kell ma sinna võiksin tulla?

Annan enda numbri ka, et ära ei ehmuks kui võõras number helistab - 5576060.

Kui sa veel kuskil arvuti lähedal oled, siis arvan ,et 16 võiksid kontori tulla kui ei leia üles helista, all on ukse kõrval kell - lased seda ja teeme lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa veel kuskil arvuti lähedal oled, siis arvan ,et 16 võiksid kontori tulla kui ei leia üles helista, all on ukse kõrval kell - lased seda ja teeme lahti.

Ma hakkan 15.30 jalutama siit. Saan väikse cardio kätte. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev õhtus ja trenn tehtud, Sarge ühes tükis ja ilusasti sõbranna juurde toimetatud. Kuigi jah peab tunnistama, et kerge tal ei olnud.... :) Loodan ,et sai mõtteainet ja motivatsiooni edasisteks treeninguteks ja julgeb peale tänast ka raskemaid vahendeid kätte võtta.... :)

Meeletu hulk pilte sai ka tehtud -galerii jagu ja kuna samal ajal oli seal saal härgasid täis, siis jäi sinna kaamera ette igasugu loomi... :(

Loodan kogu selle info koos kordaläinud treeninguga õige pea teieni tuua. Eks Sarge kommenteerib seda trenni oma nurga pealt - hea oleks saada tagasisidet.

Plaanin ka edaspidi selliseid ühistreeninguid teha soovijatega (eeldusel, et tegemist on vähemasti siin foorumis aktiivse tegijaga ja kas siis praeguse või tulevase võistlejaga. Eks andke teada kui keegi soovib kopereeruda - võtan trenni kaasa. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõdsin ilusasti Tallinna. Töövestlusel käidud. Asun Angerja trammipeatuse lähedal. Mis kell ma sinna võiksin tulla?

Annan enda numbri ka, et ära ei ehmuks kui võõras number helistab - 5576060.

Ära ehmu, kui sulle üks normees nüüd öösiti helistama hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära ehmu, kui sulle üks normees nüüd öösiti helistama hakkab.

Ma ei pane sulle pahaks :(.

Suht väss on olla ja enesetunne on paremaks läinud kui saalis oli.

Ott, sa ikka nägid, et Eesti võitis 2:0? Kui korterisse sisenesin, siis ma ei uskunud sõpru kui nad seda mulle ütlesid.

Järgmne kord siis jalad. Kurat, kardan, et panen siis ka trenniga üle :). Aga nüüd tean enam-vähem, milleks olen suuteline. Selles suhtes väga hea, et nii trenni alustasime!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikk koolitsupäev seljataga - 6 tundi rääkimist väikeste pausidega, kuid enesetunne on hea - kuidagi alati peale koolitust on selline hea tunne, et oled midagi saanud inimestele kasuliku teha või teadmisi edasi anda (ma hakkan ühe rohkem pedagooge mõistma.... :( )

Täna teen trennist täiesti vaba päeva -tunnen et ei hakka aeroobset pressima, pigem laen toiduga :) (selleks peab muidugi poest läbi käima ja varud täitma). Kuid kõhutäiest jäätisest ei ütleks ära - nii olen toimetanud iganädalaselt (dieedil olevad poisid jätke selle lause lugemine vahele).

Eilne jalgpalli lahing Eesti-Urugai pakkus jah tõsise üllatuse ja lust on sellist mängu eestlaste poolt vaadata. Tuleb ka aru saada, et pikaleulatuvaid järeldusi sellest mängust teha ei saa, kuid aeg näitab kas mäng on tõepoolest paranenud ja hakatakse ka mitte ainult sõprusmängudes selliseid üllatusi tegema.

Täna olid Uruguai poisid Sparta jõusaalis -Aderi käe all treenima, elevus valitses seal juba varahommikust saadik. Peab küsima Argolt kuidas tal läks, igal juhul pojad olid tal kaasas, kes tõenäoliselt soovisid ka staaride autogramme.

Varsti hakkan pilte töötama ja panen siis ka eilse ühistreeningu pildid välja. Ärge vahetage kanalit.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkame minema siis. Treening koos Sargega

Alustasime soojendusest 15 min ellips, peale seda soojendus võimlemine ja siis

1) Ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu

minu seeria; 100kg/12, 120/10, 140/10, 160/6 (sarge tegi oma rekordi kõige pealt 100kg/8 ja siis 120 - ma e ilugenud aga ehk 5-6kordust), sain aru, et ta ei ole varem 100 kilogagi teinud, seega tegi kohe soojenduseks kõva eneseületuse

post-22-1301163941_thumb.jpg

post-22-1301163968_thumb.jpg

post-22-1301163996_thumb.jpg

post-22-1301164011_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodanik Viska töötas samuti seljaga

post-22-1301166548_thumb.jpg

Samuti Hr. Taru tegi selga

post-22-1301166564_thumb.jpg

3) Harjutus ühe käega T - kang

Mina tegin 40kg/10, 50/10, 60/10, 75/7 )loen kettad lisandub kangi raskus 10+ kilo)

post-22-1301166606_thumb.jpg

Sarge tegi esimesed seeriad kaasa , kuid siis enesetunne halvenes ja pidasime paremaks, et ta vahepeal taastuks ja puhkaks

post-22-1301166730_thumb.jpg

Dima puhkehetkel

post-22-1301166754_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pulloveri masin meenutab nagu taastusravihaigla jõunurga üht masinat:) Maru moodne!!!

Ei tea mis jama on, see talv olen 4 korda juba oma kaela soone ära tõmmanud, eks nüüd ole paar päeva jälle raske ja valus kael kõveras naisi vaadata :(

Iga kord erinevate harjutustega. Täna oli selleks sirge kangiga biitseps, eelmine kord plokiga vastu kõhtu tõmbed, siis seistes kangiga üles surumine, 4-s kord ei meenugi praegu:) Vasaraheitest me üldse ei räägi taoline ära tõmbamine oli iga kuu aktuaalne teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pulloveri masin on vahelduseks täitsa ok. tegime seda ka sellepärast, et Sargel ei ole seda saalis.

6) Jõutõmme - olen seda hakanud trenni lõpus tegema

Kõigepealt tegi Viska koos oma treeningpartneri Kristjaniga kangi soojaks....

post-22-1301171602_thumb.jpg

post-22-1301171621_thumb.jpg

seeriad siis 120/8, 160/8, 190/6

post-22-1301171676_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimseks seeriaks tellisin 220kg

Vaimne keskendumine on edu aluseks

post-22-1301171769_thumb.jpg

Ei tea kas tuleb ära? Vaevalt.... :(

post-22-1301171837_thumb.jpg

Hakkame tööle

post-22-1301171875_thumb.jpg

Ja tuli raskelt kuid 220kg 5 kordust (mis eelnevat väsitamist arvesse võttes on väge hea tulemus)

post-22-1301171936_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris palju harjutusi seljale, ise jõuan teha võibolla 4 harjutust, igas 3-4 seeriat ja siis on kumm tühi ka.

Vahepeal tegin jõutõmmet ka lailihasse päeval kõige esimesena, aga pärast seda on tihtiliugu juba kapsad ninast väljas, ja väga raske on ennast edasiseks seljatrenniks kokku võtta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
päris palju harjutusi seljale, ise jõuan teha võibolla 4 harjutust, igas 3-4 seeriat ja siis on kumm tühi ka.

Vahepeal tegin jõutõmmet ka lailihasse päeval kõige esimesena, aga pärast seda on tihtiliugu juba kapsad ninast väljas, ja väga raske on ennast edasiseks seljatrenniks kokku võtta

Suur selg, siis kannatab teha.... :( Kuna teen selga nagu ka teisi lihaseid igal 6 päeval, siis taastub ilusasti ära ja et selga eri nurkade alt mõjutada tunnen, et selline koormus on mulle sobiv. Tõmbe tõstsin ka ise samal põhusel lõppu (ega teda siis lihtne teha ei ole kui alla on suure raskusega palju ettekallutatult harjutusi tehtud, kuid vastupidisel juhul ei jõua just selja ülaosa treenida), kui ülesse ikka paksus ja laius tuleb, siis see on see mis lava peal silma paistab, tõmbe tulemust seal keegi ei küsi... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile ei saanud päev otsa normaalselt kõndida. Jalad olid neljapäevasest jalatrennist valusad ja selg reedesest trennist. :)

Ega tänagi mugavam päev tule. :)

Hakkan järgmisest nädalast oma uut treeningplaani ellu viima, mida mõtlesin suvel teha. V-o saab juba suveks hea visuaalse pildi :(

PS. Selja lihasvalu pole üle saja aasta tundnud. Väga mõnus!

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võttis selja valusaks ka minul ja päris korralikult....kuid eile õhtune laadimine on asja tänaseks natuke leevendanud. Panen täna välja mõned pildid oma jäätise laadimisest - aitab tastumist väga hästi kiirendada, dieedil olevatel poistel palun mitte vaadata!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan kõigile võistlemishuvilistele meelde, et Reval CUP registreerimise viimane päev on 1.aprill seega, kes ei ole veel jõudnud ennast ära registreerida, palun tehke seda pigem täna kui et jääte sellega hiljaks. Proovime kindlasti teha võistlusest ka LIVE ülekande. Loomulikult, kes saavad kohale tulla need tulgu oma silmaga vaatama, sest üritus on kõigile TASUTA!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn tehtud tegin käsi ja tuli päris ilusasti.

1) Istudes hantlitega küünarvarte kõverdamine )käsi paraneb ja laseb võtta suremat raskust)

16kg/12, 22/10, 26/10, 30/8, 34/6

2) Lamades prantuse surumine

50kg/12, 70/12, 90/10, 105/6 (see on ka uus rekord)

3) Üle scottpingi hantel

19/12, 23/10, 26/6

4) Ploki alla surumine seistes

17 -plaati/12, 21/10, 24/6

5) Seistes kangiga küünarvarte kõverdamine

50kg/10, 60/8, 65/6

6) Ühe käega hantliga kuklatagant sirutus

15kg/10, 18/10, 20/7

Kõhtu 3 harjutust 8 seeriat lisaks aeroobset 35min.

Homme plaanis siis tugevam jalapäev ja peale seda toidulisandite presentatsioon Reval Spordis 17.30 - 19.30 (Kõigile tere tulemast!)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reval Cupi viimane update (Asi läheb põnvaks Raigo Kuusnõmm ja ka Kaspar Kuuse võistlevad samuti Reval Cupi l.)

Reval Cup 2011 kulturismis ja bodyfitnessis.

Noored algajad kulturism

Marko Mölder

Noored edasijõudnud kulturism

Rainer Neemsalu

Siim Jürgenstein

Jürgen Ots

Juuniorid algajad kulturism

Risto Pajust

Siim Kelner

Nikolai Divonin

Juuniorid edasijõudnud kulturism

Anton Ostroglazov

Jevgeni Kuzmin

Siim Veri

Timo Noot

Juuniorid algajad bodyfitness

Liis Kristiin

Naised bodyfitness algajad

Marju Järvela

Naised bodyfitness edasijõudnud

Mehed klassikaline kulturism algajad

Vahur Korka

Rodion Popov

Kaspar Kuuse

Mehed klassikaline kulturism edasijõudnud

Marti Taru

Janar Rückenberg

Nikolai Kornõšev

Taavi Merisalu

Kaido Paloviir

Mehed kulturism algajad

Raigo Kuusnõmm

Dmitri Sokolov

Mehed kulturism edasijõudnud

Deniss Novgorodski

Oleg Fedorov

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×