Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Eile käisin vahelduseks üle pika aja kinos RED2 vaatamas ja pettuma ei pidanud - actionisõprade jaoks oli seal kärtsu ja mürtus rohkem kui pilet maksis ja samas ka mõnusat huumorit. Ei teagi, mis vend neid stsenaariume välja mõtleb, seal ikka fantaasiast meestel puudus ei tule rääkimata teostusest. Seega soovitan ,seda filmi vaadata, kes ei tea ehk mida minna vaatama.

Vaatasin ka järgmisi filmitutvustusi ja tundub, et lähiajal on veel mitmed päris head filmid tulekul.

Kes aga viitsib ,see võib tulla smoothisid maitsma Fitshop Telliskivisse - hetkel veel ka ise kohapeal olemas!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna pumpasin siis jalgu Spartas ja nagu ka pealkiri ütleb ,siis oli selline mittetraditsiooniline trenn. Alustasin hoopis jalatagaosast, edasi jalaesiosa ja rohkem masinaid ja vähem vabaraskusi. trennis olid samal ajal Elite XL mehed ja pumpasid seal samamoodi ja üks neist tegi 100kg jalapressil 200 kordust järjest - ja viskas mulle siis ka väljakutse,et tee järgi (no aga mulle sellised väljakutsed on meeltmööda ja suht lõpu harjutusena läksingi jalapressi juurde ja tegin 100kg 205 kordust järjest... :D , paus on seeria ajal ainult niipalju, et hingad lõpus ca iga 5 korduse järel korra paar välja ja pumpad edasi. See ei ole isegi füüsiliselt nii raske kui vaimselt nõuab kannatamist ja jalad surevad ära, sest nad on kaua ülemises asendis ja veri ei pääse jalgadesse, jalalabad muutuvad täeisti tuimaks, kuid ära sai tehtud ja eks kui keegi rohkem teeb ,on motivatsioon üle teha. Katset linti ei võtnud, kuna ausalt öeldes tegin selle täitsa plaaniväliselt, oleks teadnud, oleks vähemalt viimased 50 kordust üles filmida.

Korralik trenn kokkuvõttes (trenni ajal võtsin vahelduseks Intrat ja aitas ilusasti trenni lõpuni kesta) peale trenni ikka HPR + Malto6.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas jalad olid pärast?

Mulle isiklikult tundub, et selline piinamine just väikeste raskustega ja lühikese pausiga korduste vahel ajab veresooned päris hästi välja, sh. tekitab ka uusi ühendusi veresoonte vahel (mis on teadupärast üks veresoonkonna adaptatsioon koormusele).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas jalad olid pärast?

Mulle isiklikult tundub, et selline piinamine just väikeste raskustega ja lühikese pausiga korduste vahel ajab veresooned päris hästi välja, sh. tekitab ka uusi ühendusi veresoonte vahel (mis on teadupärast üks veresoonkonna adaptatsioon koormusele).

Ütleme nii, et jalad olid paistes korralikult ja veresoontest nagu ka puud ei tule.... :D Kõva paugu sai ka jalatagaosa ja tuhar, kui puhkuse ajal sai reie nelipea nö lõdvaks lasta, siis tuharas ja tagaosas oli valdavas osas pinge sees eks homme saab tunda, mis seis on kuid koju trepist üles tulles (küll 2 korrus oli väsimus päris kõva). Olen praegu jooksuga tegelenud ja nö vastupidavus on selgelt paranenud, selles osas oleks võinud veel pumbata... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa siis meie väljakutseid vastu ei võtnud? Tarmo sünnipäeval.

Tundub nagu sa valiksid neid väljakutseid :D

Igal juhul kõva pingutus ja tulemus!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellised asjad minule meeldivad. Igati korralik tulemus. Olen ise samuti 100 kg - ga 200 x teinud ja sellega isegi mitte veel päris lõpuni ribadeks olnud. Huvitav ongi sellise pika seeria vältel jälgida/tunnetada, kuidas koormusest tulenev pinge hakkab järk - järgult seeria kulgedes jala erinevaid osasid silmas pidades muutuma. Endal on samuti nii, seeria algab valdavalt reie esikülje ehk nelipea tunnetuse (rõhuga), mingil hetkel seeria keskel tunnen, kuidas töötan võrdselt terve jalaga (nii esikülg, kui tagumine lihasahel on töös tunda) ja lõpuosas ongi valdavalt reie tagakülg ja tuhar tunda. Tegelikult on sellega nii, et eks terve seeria vältel on terve suruvate lihaste kompleks töös, lihtsalt, kuna tagumine lihasahel on enamuses kiireid kiudusid sisaldav lihasgruppide kompleks, siis need täituvad sellise pika seeria korral õige pea laktaadiga. Kestvast intensiivsest pingutusest lihaskiududesse järjest enam akumuleeruv laktaat tekitabki ühelt poolt sellise pumbatuse tunde, teiselt poolt muudab ka töös osalevate lihasgruppide tunnetuse oluliselt paremini tuntavaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa siis meie väljakutseid vastu ei võtnud? Tarmo sünnipäeval.

Tundub nagu sa valiksid neid väljakutseid :D

Igal juhul kõva pingutus ja tulemus!!

Ott valib selle ala, kus on võimalust ;)

Miks ta muidu armliftingut promob :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott valib selle ala, kus on võimalust ;)

Miks ta muidu armliftingut promob :D

Põhimõtteliselt saite siit oma vastused..... :D

Sellised asjad minule meeldivad. Igati korralik tulemus. Olen ise samuti 100 kg - ga 200 x teinud ja sellega isegi mitte veel päris lõpuni ribadeks olnud. Huvitav ongi sellise pika seeria vältel jälgida/tunnetada, kuidas koormusest tulenev pinge hakkab järk - järgult seeria kulgedes jala erinevaid osasid silmas pidades muutuma. Endal on samuti nii, seeria algab valdavalt reie esikülje ehk nelipea tunnetuse (rõhuga), mingil hetkel seeria keskel tunnen, kuidas töötan võrdselt terve jalaga (nii esikülg, kui tagumine lihasahel on töös tunda) ja lõpuosas ongi valdavalt reie tagakülg ja tuhar tunda. Tegelikult on sellega nii, et eks terve seeria vältel on terve suruvate lihaste kompleks töös, lihtsalt, kuna tagumine lihasahel on enamuses kiireid kiudusid sisaldav lihasgruppide kompleks, siis need täituvad sellise pika seeria korral õige pea laktaadiga. Kestvast intensiivsest pingutusest lihaskiududesse järjest enam akumuleeruv laktaat tekitabki ühelt poolt sellise pumbatuse tunde, teiselt poolt muudab ka töös osalevate lihasgruppide tunnetuse oluliselt paremini tuntavaks.

Sina oled meil teada tuntud "heas mõttes hull" ;) kõiksugu selliseid asju proovima ja see on sulle nagu koerale konti näidata.... :D . Eks ma sellepärast tegingi ,et ka sind kuhugi arutellu tõmmata, muidu sa minu blogisse väga ei kirjuta.... :D .

Täna ei olegi jalg nii hull nagu oleks võinud arvata - muidugi tegin õhtul "tuimestuseks" Olegi juures väikse pitsi ja söök oli ka korralik (metsiga, põder jne.) ;) . Nagu ka kirjutasin ,siis füüsilises mõttes ei olnudki see midagi hullu, usun et 300 võiks ka teha ja poleks probleemi, kuid natuke peab kannatama tundetuid jalgu ,muud ei midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane Taasiseseisvumispäev sattub kokku trennivaba päevaga ja saab nö nautida puhkepäeva mõnu. Algas siis kolmas dieedinädal ja no dieediks on seda veel palju nimetada, kuid kaal tasapisi liigub alla ja olen nö graafikus (sellel nädalal langeb hommikune kaal 92,5 tuuri ja õhtune 94 juurde). Hetkel on tavapärase 3+1 süsteemi muutnud 4+1 (lisandunud on üks aeroobne ja kõhupäev - tavaliselt olen neid teinud teistel päevadel, kuid nüüd et tsüklit pikendada panin sisse ja praegu tundub istuvat). Samuti olen raskemaid trenne tegemas üle kahe kerge tsükli, varem liikus üle ühe - mõneti on see ka loogiline, sest taastumine muutub aeglasemaks ja selles mõttes igati loogiline samm.

Õpilastega käib töö, peaetteaste siis septembri keskel MM Ukrainas ja usun ,et sealt on tulemas korralikud tulemused, sest kõik valmistuvad 100% liselt, selge, et seal saab olema ka kõva konkurents, sest esindatud on suurte koosseisudega enamus läheduses olevaid endisi Liiduvabariike. Enne seda, aga sõidame oma töökollektiiviga Soome Fitness Expole, kus vaatame nii Soome meistrivõistlusi kui Profivõistlust (endal seda enam huvitav vaadata, sest paljude võistlejatega kes seal üles astuvad on saadud ju alles ise amatöörides võisteldud: Ossi, Bull, Shabunya, Delluomo jne.).

Loodetavasti järgmise tugevama tsükli tegemisel põhhjust vahelduseks ka mõni trennivideo välja panna. Ilusat Taasiseseisvumispäeva teile kõigile!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna päeval ei olnud enesetunne just kõige erksam ja samas vaimusilmas plaanisin tugevama jalatrenni, kuid enne trenni ei läinud hääl ja pilt kokku.... :D . Ei aidanud ei kohvi ega motivatsioonivideod, no ei olnud sellist vaimset pura, et lähen ja lammutan ja siis mõtlesingi ,et mis ma seal vägistan, et hakkan tegema ja vaatab mis saab.

Alustasin säärte sirutustega ette ja läksin progreseeruva raskusega kuni 95kg/8

Edasi jalapress (vana masin - see liigub raskemini kohati isegi 100 kilo võrreldes Cybexi pressiga)

200/15, 250/12, 300/10, 350/8, 400/6, 450/6 (mis on ka rekordi kordamine raw) seega tuli korralikult.

Edasi kükk kang turjal raw.

70/8, 120/8, 150/6, 175/5 (väike varu - no kolmandas harjutuses pole paha ja eilsest oli alaselg veel väsinud)

Hackükke 100/8, 140/6, 170/6 (rohkem ei pannud kuna parem põlv andis veits tunda ja ei hakanud riskima, hackis saab põlved korraliku laksu).

Edasi tuli korralik pura energia näol, ju ehmatasin mingid tšakrad lahti... :D ja lihtsalt tegin eri harjutusi rohkem kui alguses plaanisin, nii tagaosale kui säärtele.

Võtsin mõned katsed ka videosse ehk õnnestub maha laadida ja välja panna.

Päeval käisin Talleggis - ja rüüstasi natuke ladu - hunnik lihakraami ja mune otse liinilt.... :D . Muideks Tallegg toodab kuus ca 8 miljonit muna... :o (st. et iga eestlane imikust kuni raugani peaks kuus ära sööma 6 muna....) Tegelikult eksporditakse osa ikka välja . Ei ole midagi öelda ja tänada pikaaegset toetajat!

Siin siis tagasihoidlik munalaadung (Loe kokku mitu muna on pildili.... :D )

Muus osas pilt teravdub tasapisi ja peab isegi vaatama, et kaal liiga kiiresti ei kukuks. Jalad hakkavad juba ka joonistama... ;)

post-22-0-42185800-1377192411_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sööd kõik need munad koos munakollastega? Kui jah, siis mis ütleb kolesteroolitase? Mitu muna umbes päevas?

Muudetud kasutaja GymRat poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sööd kõik need munad koos munakollastega? Kui jah, siis mis ütleb kolesteroolitase? Mitu muna umbes päevas?

Ikka koos kollastega - ega kallist kraami siis raisata ei saa. Kolesterool on igati normis - seda hirmujuttu, mis müüt muna kolesteroolist ei ole vaja väga tõsiselt võtta, sest spordimehel 3 muna päevas ei kujuta küll vähimatki ohtu tevisele, pigem vastupidi....Ega ma üle 3-6 muna päevas ei tarbi , tavaline ongi 3 muna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sööd kõik need munad koos munakollastega? Kui jah, siis mis ütleb kolesteroolitase? Mitu muna umbes päevas?

Toidust saadav kolesterool üldjuhul sinu keha kolesteroolitaseme numbreid ei mõjuta, keha regullib ise taset normaalseks. Probleemiks on pigem ebasobiv rasvade alatüüpide ja süsivesikute koguste numbrid, mis võib keha kolesterooli reguleerimise sassi ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, et inimestel kellel on välja kujunenud kõrge kolesterool ja on nö ravimite peal (suuresti tänu ebatervilikule eluviisile ja vähesele liikumisele), siis neil ei ole pointi mune suures koguses sisse kütta, kuid normaalsele tavainimesele, kes spordiga tegeleb ja soovib lihtsalt olla hea tervisega ja varustada oma keha kvaliteetse tavatoiduga, siis muna on vailedamatult tipptoiduaine, nii vajalike rasvade, rasvlahustuvate vitamiinide ja loomulikult hea aminohappelise spektriga valkude poolest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin trenni Spartas ja nagu ka 10 päeva tagasi samas rinda, õlga ja triitsa treenides oli pura sees.

Alustasin lamades surumisest

70/15, 100/10, 120/8, 140/5 ja 160/3 - (selge et see ei ole reks, kuid viimastel aastatel ei ole sellest ka rohkem teinud selle kehakaalu juures)

Kaldpink kangi surumine

70/10, 100/6, 120/5, 145/4 (viimane kordus väikse abiga, kuid raskus ka korralik)

Lamades hantlite surumine

42/10, 52/6, 60/6 (kordus juures ja lähedal parimatele katsetele üldse selle raskusega ja kolmandas harjutuses)

Lendamine hantlitega

kuni 30 kg /6 kordust

Kuklatagant surumine vaba kang

60/12, 70/10, 80/6, 90/3 (peale rinnatrenni tuli päris hästi ja ei ole tükk aega niipalju jõudnud, kui ei oleks alla ka pikki seeriaid 60 ja 70 pumbanud, siis oleks vast korduse paar suuremate raskustega juurde pigistanud, sest kang tundus kerge).

Lisaks triits lamades hantitega küünarvartekõverdused kuni 28 kilosed hantlid

Rööbaspuudel surumine lisaraskus 4x6 (50 kg.)

Kokkuvõttes supertrenn ja kui dieedi tingimustes kasvõi raskused püsiksid, siis oleks igati ok.

Homme paugutan selga Revalis vaatame mis seal sees on.... ;)

Paremad katse ka videos ja väike õpetus kuidas suuremate hanltitega hellalt ümber käia... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile samal ajal kui trennis olin, siis paralleelselt toimetasid seal ka Team Silbaum liikmed, eesotsas Argo Eritiga, kes parasjagu jõutõmmet tegi. Küsisin ka, et palju siis pealthaardes (ilma näpulukuta) maast lahti tuleb ja mees proovis. Katsed siis allolevas videos (muidugi peale seda seati kahtluse alla kohe Männiku 300kg tõmme pealthaardes, mis tundub lausa uskumatuna..... :D ):

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Powerihitt raadio on tagasi ja mängib jätkuvalt. Täna siis kõva seljatrenn ja pettuma ei pidanud, tõenäoliselt olen enda jaoks leidnud uue süsteemi, mis praegu ilusasti võimaldab ära taastuda ja siis saab ka raskust juurde panna. Olen nö vahepealsest ületreeningust välja tulemas.

Alustasin T- Kangist (viimati tegi suure raskusega juuli alguses)

75kg/10, 100/8, 125/8, 150/6 (kõik ilma vöö ja paelteta varuga), 175kg/6 (uus rekord!), usun ,et varsti teeme ka 180 tuule alla... ;)

Lõuatõmbed lai haare

0kg/10, 15/5, 20/5, 25/5

Ühe käega hantli tõmme (viimati tegin kevadel märtsis)

75kg/10 ja siis 100kg/17 (parema käega, varsem mark oli 12 kordust) ja vasakuga 100kg/20 kordust - ja ei olnud väga raske - hakka või veel suuremaid hantleid Revali tellima, vägisi jäävad kergeks.... :D . Vaadates seda, et dieet on käimas on alanud spetsiaalettevalmistus väga hästi, näis mis edasi saab kuid praegu läheb kõik ülesmäge.

Edasi veel õlatagaosa trenazööril ja trapetsit smithil kang seljataga kuni 250kg/5 Biitsepsit kaks harjutust.

Selge, et trenni lõpuks võttis tossu korralikult välja, nüüd kaks taastavat tsüklit vahepeale ja siis uuesti lammutama. ;)

Kui videod ka maha laen panen välja, siis selgem pilt mis toimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ju Kirp, Kaidot ei pea kartma :D

Kui nii edasi läheb ,siis on Kaido varsti kerge.... ;) (Ja lõhnab vägisi selle järgi ,et 130kg hantel võiks ka olla, millega siis alla 10 korduse võiks tõmmata.... ;) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nii edasi läheb ,siis on Kaido varsti kerge.... ;) (Ja lõhnab vägisi selle järgi ,et 130kg hantel võiks ka olla, millega siis alla 10 korduse võiks tõmmata.... ;) )

Sa mõtled et soovid Rauli, aga eesmärk võiks olla ikka Siim :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai käidud siis Eesti võidukat korvpallimatši vaatamas. Olen ikka aeg -ajalt käinud ja õnneks valdavalt juhtunud ka siis kohal olema kui on tulnud magus võit, nii ka seekord. Kes kursis ei ole, siis Eesti koondis alistas eile EM valikturniiril Valgevene 17 punktiga. Mürgel oli saalis ikka ulme, mul on olid kõrvad lukus täna poole päevani ,selline karjumine vile ja trampimine oli.... :D . Eriti võimsalt elasid kaasa kaitseväelased, kes hüppasid tribüünil nii ,et ime et see vastu pidas... ;) .

Kohal olid kõik "Oravapartei" kroonitud pead, Ansip, Ligi, Pevkur jne. Rääkimata muudest prominentidest, kuid ütlemata võimsa elamuse saab kohapeal. Seega kellel kottigi kodus teha ei ole, siis 1. spetember on oluline mäng Bulgaaria vastu Saku Suurhallis. Samuti on mul juba olemas piletid 6. septembril toimuvale Holland - Eesti jalkamatšile... ;) Loodetavasti see toob kulturismisaali ka korv ja jalgpallureid.... ;)

Pilt kohapealt (See kõrvaklappidega laps, oli vahetult minu ees, ei teda see lärm ei seganud, magas rahulikult vahepeal kui ümberringi mürgel käis... :D )

526878_10151558378101524_247305922_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×