Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Härjad täna puhkavad, valmistutakse järgmise nädalvahetus eestikateks :D

Vabandust OT...

Härjad täna puhkavad küll...aga, kas mittehärjad peavad ka puhkama? Kas kohe järgmine nädal ka? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa viitsid varasemaid postitusi vaadata, siis tegelikult kirjutasin ka miks ma ei võistle - kuid lühidalt vastates, tunnen, et praegu trennid sujuvad ja justkui tuleks nagu lihast ka juurde - ei taha seda protsessi peatada ja proovin sügiseks saada ikka mõned kilod lihast juurde, et näidata mingitki edasiminekut. Paljudes harjtustes olen saanud näitajad juba hiilgeaegade tasemele ja mõnedes harjutustes neid ka parandanud - mis on hea märk, et treeningsüsteem toimib. Kindlasti minu mitte osalemine motiveerib paljusid rohkem pingutama, sest absoluudi tiitelt ei julge ma küll kellegile enne nö kaela riputada seal on mitmeid kes on suutelised seda napsama... :D

No Ott, siin oled sa lihtsalt viisakas.

Ma ei tea, kas Koovit võistleb, aga kui ei võistle, siis tegelikult ju peale Vähi ei ole ühtegi konkurenti absoluutsele tiitlile.

Kui Koovit võistleb, siis on võitja Koovit. Kas on veel variante :D ?

Kas seekord ka keegi võistleb musklimeeste võistlusel, kes üle 80 kg kaalub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No Ott, siin oled sa lihtsalt viisakas.

Ma ei tea, kas Koovit võistleb, aga kui ei võistle, siis tegelikult ju peale Vähi ei ole ühtegi konkurenti absoluutsele tiitlile.

Kui Koovit võistleb, siis on võitja Koovit. Kas on veel variante :D ?

Kas seekord ka keegi võistleb musklimeeste võistlusel, kes üle 80 kg kaalub?

Vaadates Janari vormi, siis kindlasti on Janar tugev konkurent Imrele, siis ärme unustame sõber Morozovit kes on hetkel kaaluga alla 100kilo ja ei ole vähemalt minu arvates kaugel heast vormist. Lisaks olen näinud ka Kolja Kornõshevi, kes kindlasti ei anna ka ära midagi ilma lahinguta, seega hetkel on juba 4 kandidaati, kes supervormi korral kõik võivad võita. Koovit ei võistle. Kõik minu poolt ülesloetud mehed kaaluvad rohkem kui 80 kilo (mis võistluskaalud tulevad seda näitab aeg).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda tahaks küll proovida.

Palun väga kui oled Lätti teel hüppa Aini juurest läbi ja proovi ära. Räägin shefiga , äkki annab ka Revali see seadeldis muretseda mulle igal juhul väga meeldis. Jalad on tänaseni valusad sellest jalatrennist, eriti sääred, mida tegin ainult kokku 6 seeriat....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tannul segas tõmmet selgelt tema suur jalanumber - vaatasin ,et nagu lestad on jalas, küsisin mis on jalanumber 46,5.... ;) Kogu aeg pead jälgima, et varbad ei liiguks tõmbe ajal kangi alla.

Mul on ka jalanumber 46 :D ja ei ütleks, et just jalanumber mu tõmmet väga segaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke ka siis trennijuttu vahepeal. Eile oli siis plaanis tugevam seljatrenn.

Viimasel ajal olen alustanud enamjaolt alatõmmetega, seekord alustasin siis

1) T- kangi tõmbed vastu kõhtu ettekallutatult

80kg/12, 95/10, 110kg/10, 120/8 (natuke jäi veel varu)

Paraleelselt julgestasi Leesmann juuniori katseid erinevates tõsteviisides, isa jagas loomulikult käsklusi.. :D

2) Lõuatõmbamine (oma keha raskus)

8,8,8 kuna olen kaalus juurde võtnud, siis laia haardega ja tunnetusega tõmmates raskust juurde ei kannata panna.

3) Ettekallutatult T- kang ühe käega

40kg/12, 50/10, 60/10, 75/5 (loen ainult peale pandud kettaid, kang ise vast pool tavakangi raskusest +10kg)

4) Pullover trenazöör

109kg/12, 127/10, 141/8, 141/7

5) Kõhuli trenazööril tõmbed lai haare

70kg/10, 80/8, 90/6

6) Jõutõmme

120/8, 160/8, 185/6, 210/6 (Tuli ilusasti Kaido ise oli tunnistajaks ja ergutas kaasa, mõni kordus jäi ehk isegi sisse, kuid tore on tõdeda, et ka seljapäeva lõpus, eriti kui on sees veel mitu ettekallutatult tehtud harjutust suurte raskustega o nlõpus jõudu veel tõmmata - psühholoogiliselt tundub kang isegi kuidagi kergem kui trenni alguses tehes). Järgmine kord 220 ni.

Täna teen vahepeal eraldi kardiotrenn + venitus, sest sääred valutavad siiani eelmise nädala trennist Pärnus. Peale seda oleme GP of Fitnessi tüdrukutega presentatsiooni tegemas MyFitness Rocca al Mares. Selle saali inimesed tulge kindlasti maitsma Fasti uusi tooteid!

Äsja tuli ka kutse IT Planeedi esilinastusele mis toimub 15 märts ehk homme Kinos Sõprus - kolmapäeval on 1 seeria nähtaval TV3 algusega kell 21 - vaatan kui jõuan käin homme läbi.

Sellel neljapäeval olen aga pika päeva kodulinnas Viljandis, kuhu mind on kutsutud Maagümnaasiumi trenni ja toitumise juttu puhuma ja samas toimub ka Honda Jõuluturniirile sarnane üritus - kus ma kommentaatori/ kohtuniku rollis olen. Igal juhul kodulinna on alati hea minna.

Kindlasti võtan ka fotoka kaasa ja teen kohapelat reportaazi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mihkel - leidsin teie esinemisest ka mõne pildi, kuidas siis kogemus on ikkagi esimest korda nö ööklubis? Mäletan ise et sõitsin 97 aastal Tallinnast Võrru esinema kuhugi restorani, ööbisin veel vana sõbra Petsi juures ja maksti kokku 500 krooni (sisaldas siis bussisõitu ja kogu grimmikulu jne.)...

post-22-1300105159_thumb.jpg

post-22-1300105177_thumb.jpg

post-22-1300105200_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Härra "Kaheteistkordne Eesti Absoluutne Meister Kulturismis" ka kolmapäeval Reval-Sporti satub? Levivad kuuldused, et Härra Kristjan-Johannes Konsap satub sel päeval Tallinnasse sotsiaalmeedia koolitusele, et edaspidi Eesti rahvale oma tarkuse ja kogemusega abiks olla. Kavas on pärast koolitust ja pealinna butiigist uute tossude ostmist väike trenn Revalis teha. Seda muidugi juhul kui "shefid" minusuguse staari oma armsasse klubisse sisse lasevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Härra "Kaheteistkordne Eesti Absoluutne Meister Kulturismis" ka kolmapäeval Reval-Sporti satub? Levivad kuuldused, et Härra Kristjan-Johannes Konsap satub sel päeval Tallinnasse sotsiaalmeedia koolitusele, et edaspidi Eesti rahvale oma tarkuse ja kogemusega abiks olla. Kavas on pärast koolitust ja pealinna butiigist uute tossude ostmist väike trenn Revalis teha. Seda muidugi juhul kui "shefid" minusuguse staari oma armsasse klubisse sisse lasevad.

Tere Tibu.... :D Trenni teen küll, kuid kuna samal päeval on mul õhtul Spartas kaalulangetamise lühikoolitus, siis võib juhtuda ka nii ,et ma lihtsalt treenin Spartas, et mitte tipptunni ajal hakata seiklema mööd linna. Igal juhul ei ole probleem anna mulle teada, kui soovid minna, küll vana treener su sisse aitab ja vanad treeningsemud sulle seltsi seal pakuvad. Ja seal ümbritsevad sind kindlasti samasugused "staarid" nagu sa ise oled - see peaks looma ka koduse õhkkonna.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Tibu.... :D Trenni teen küll, kuid kuna samal päeval on mul õhtul Spartas kaalulangetamise lühikoolitus, siis võib juhtuda ka nii ,et ma lihtsalt treenin Spartas, et mitte tipptunni ajal hakata seiklema mööd linna. Igal juhul ei ole probleem anna mulle teada, kui soovid minna, küll vana treener su sisse aitab ja vanad treeningsemud sulle seltsi seal pakuvad. Ja seal ümbritsevad sind kindlasti samasugused "staarid" nagu sa ise oled - see peaks looma ka koduse õhkkonna.... :D

Aww... kahju. Oleksid võinud kas käerauad või saunavihad kaasa võtta - oleneb, kui nurjatu tuju parasjagu on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma töötlesin ta ära, kuid millegipärast on jäänud kahesilma vahele - parandan vea, pildid laadisin koduarvuti.

Kas need tüdrukud vajavad töötlust? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasest trennist kuna käsil on selline tugevam treeningnädal, kus proovin ka edasiminekuid teha jõunäitajates. Tegin käsi biitseps, triitseps. Biitsepsit vigastasin mõni aeg tagasi, nüüd õnneks on jõudsalt paranenud ja täna andis juba minimaalselt tunda.

1) Istudes hantlitega küünarvarte kõverdamine

15kg/12, 18/12, 21/10, 24/8 (varuga tehtud ei hakanud esimese hooga rohkem lõhkuma)

2) Lamades prantsuse surumine

50kg/15, 65/10, 85/10, 102,5/6 (uus rekord)

3) Biitseps üle scottpingi hantel

15/12, 19kg/10, 23/10 (varuga)

4) Ploki alla surumine seistes selg vastu seina

17 - ploki auk/12, 20/10, 24/6 (uus rekord)

5) Seistes kangiga küünarvarte kõverdused

40kg/12, 50/10, 60kg/8

6) Ühe käega hantel kukla tagant

14/12, 17/10 , 19/8

Lisaks kõhtu 3 harjutust kokku 9 seeriat.

Pärast olin noorterühma treeneriks ja vaatasin võistlejad üle. Peab ütlema, et nähtuga võib rahule jääda kõigi dieedid sujuvad etteantud plaani järgi ja muutused on ilusasti silmaga näha. Tegin ka pilte eks panen ka paremaid vaatamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole paaril viimasel päeval arvutisse väga jõudnud, võtan siis paari viimae päeva tegemised kokku. Alustan siis eilsest trennist, treenisin Spartas ja sattusin sinna päevasel ajal ja enda üllatuseks oli saal rahvast täis - eriti positiivne oli näha palju noori harjutuajaid, see loob hea eelduse et edaspidi on ka järelkasvu tulemas. Saalis möllasid ka tuntud tegijad; Koovit, Raigo Kuusnõmm ja Jurok - kõigil käsil jalatrenn. Otsustasin nende kohalolekut ka omades huvides ära kasutada ja see õnnestus, sest sain kükis uued rekordid.

Spartas meeldis see, et IVANKO kettad on õhukesed ja kui kangile panna raskus, siis visuaalselt ei olegi nagu eriti raskust kangil ja kang ei õõtsu. Samuti on hea kükipuuris olev kummikate, mis hoiab jalad kindlalt paigal.

Alustasin säärtesirutustega ette

45/15, 55/15, 65/12, 75/12

2) Täiskükkkang turjal

120kg/10, 150/8, 170/6, 195/6, 221/5 ! (see on ühtlasi ka uus rekord 1 lõpus on lukkude kaal 0,5 kilo kumbki. Tänud siinkohal Taavile, kes julgestas tagant ja Raigole ja Hr. Silbaumile kes olid külgedel ja innustasid). Võtsin kaasa veel uued Fasti sidemed, et vanad valged on juba pehmeks jäänud ja Margus aitas siduda. Kuid eks ta hoidis ennas tagasi ja pani sidemed peale nii, et enne kükkimist oli tunne nagu sidemeid ei olekski..... ;) St. et näesn ka selles osas veel reservi kui korralikult siduda.

3) Jalapress trenazööril vaba raskus

300/12, 390/10, 470/6

4) Kükk kang rinnal

70/10, 100/10, 140/6, 170/5! (uus rekord, Hr. Silbaum oli tunnistajaks)

5)Jalatagaosale BenJohnson

6 seeriat

6) Kaks harjutust säärtele.

Pele seda tegin samas ka kaalulangetamise koolituse.

Täna oli trennist vaba päev, kuid olin kutsutud Viljandi Maagümnasiumi, kus tegin loengu ja osalesin tantsuvõistluse züriis ja olin rammumehe võistluse tuvustaja rollis ja kommentaator. Igati positiivne üritus, palju noori ja peab ütlema, et sportimistingimused on seal väga head. Jõusaal võiks ainult parem olla.

Tegin üritusest ka fotoreportaazi, mille panen varsti ka välja.

Homme ootab ees juba kulturismi - ja fitnessi treenerite koolitus Spartas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid valmistuvatest Reval - Sportlastest )ülevaatus toimus teisipäeval

Siim -juunior esmakordne osaleja

post-22-1300393664_thumb.jpg

post-22-1300393677_thumb.jpg

Hr. Taru - kes on päris heas seisus 5 nädalat enne, eriti positiivne on see, et jala separatsioon on tunduvalt paranenud

post-22-1300393731_thumb.jpg

post-22-1300393748_thumb.jpg

post-22-1300393792_thumb.jpg

post-22-1300393821_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×