Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Olen ka seda jõusaalides täheldanud, et kui keegi on hädas minnakse ikka appi. Olen isegi hätta sattunud seoses uute pinkidega. Tuli jõusaali uus pink ja ei osanud mina sellega kohe mitte midagi peale hakata kuni lõpuks küsisin järgi, mis eriline trenažöör see veel on, tuli välja, et triitsa treenimis pink. Jõusaali rahvas jõusaalis, on sama, mis kalamehed kalal. Kui mehed tegelevad ühe ja sama asjaga, on kõik sõbrad ja aitavad üksteist. Ka erinevate ideedega. See on väga hea märk ikkagi inimeste heatahtlikusest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti viimased videod on muidugi hirmsad loomavideod ja loodetavasti motiveerivad paljusid! Naljakas, kuidas aja möödudes arusaamad muutuvad. Alles 5-6 aastat tagasi Ott hurjutas lõuna-Eesti kulturiste, et need on mingid jõutõstjad oma tegemistega ja nüüd paugutab ise kolmeraudsest! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti viimased videod on muidugi hirmsad loomavideod ja loodetavasti motiveerivad paljusid! Naljakas, kuidas aja möödudes arusaamad muutuvad. Alles 5-6 aastat tagasi Ott hurjutas lõuna-Eesti kulturiste, et need on mingid jõutõstjad oma tegemistega ja nüüd paugutab ise kolmeraudsest! :P

Eks aja möödudes arusaamad muutuvad, kuid raskusi on mulle meeldinud tõsta kogu aeg, lihtsalt tihti vigastasin ennast ja pidin, siis nö alla tagasi kolima, hetkel olen leidnud enda jaoks süsteemi mis laseb paremini ära taastuda ja seega võimaldab nii liigestel ja lihastele sellele lammutamisele paremini vastu seista. Ma teen ikka tunnetusega kulturismitrnni ka kus keskendun ainult lihastunnetusele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks aja möödudes arusaamad muutuvad, kuid raskusi on mulle meeldinud tõsta kogu aeg, lihtsalt tihti vigastasin ennast ja pidin, siis nö alla tagasi kolima, hetkel olen leidnud enda jaoks süsteemi mis laseb paremini ära taastuda ja seega võimaldab nii liigestel ja lihastele sellele lammutamisele paremini vastu seista. Ma teen ikka tunnetusega kulturismitrnni ka kus keskendun ainult lihastunnetusele...

CXWORX-is oodatakse sind juba ammu :rolleyes::P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetus möödus nagu unenäos, mängides ja joostes... :D .Tegelikult ega siin puhata ei saanudki, palju treening ja toitumisprogramme vajas ära saatmist ja õpilaste iganädalased aruanded ülevaatamist ja ka täna olin Revalis kella 15.30 - 20.30 ni, kõigepealt treeneriametis ja siis tegime koos Raigoga tugeva seljatrenni ja kui kaks kõva kivi kokku saavad, siis need ka head jahu jahvatavad... :D

Nii töö käigus saan ka küige paremini õpetada ja nõuandeid anda, loodan et ka Raigo sai palju uut juurde ja jäi trenniga rahule.

Põhimõtteliselt ligas liigutuses tegin jälle ka uued numbrid, seega "vana" möllab edasi... :D

1) T-kangi tõmbed

95kg/10, 115/8, 135/6, 155/12 (viimane pika seeria rekord oli jaanuari alguses 145kg/12, seega +10 kilo ja tundsin ,et jõud käis üle ja katehniliselt kontrollisin tehikat, usun et järgmine kord läheme 170 ni...)

2) Lõuatõmbed lai haare

0/10, 15/6, 20/5, 25/5, 30/5 (üle pika aja sain ka siin 30 kiloga 5 kätte)

3) Ülatõmme Cybex

100/10, 130/8, 160/6, 190/6, 225/6 uus rekord (ka siin tundub ,et on veel varu)

4) Õlatagaosa trenazööril kuni plokk põhjas +45kilo /6 kordust

5) Trapets smithil kuni 250kg/5

Lisaks biitsale kakas harutust ja kõhtu, aeroobset 35 min.

Parimad katsed videos, head vaatamist, loodan et saate motti. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna olen siis Spartas ja nimelt toimub proovipäev Sparta Fitbar -is. Olen ise kohapeal kella 15 -19.30 ni ja segan kokteile, mis hiljem ka müügile tulevad. Seega jäta oma kokteil täna koju ja tule Sparta Fitbar -i! NB! Pakkumine kehtib Sparta klubi liikmetele, et vältida segadust sissepääsemisel. ;)

Esmaspäeval Fitbar Sparta proovipäev - tule tasuta kokteilile

5498_thumb.jpg

Spordiklubis Sparta on hoogu üles võtmas spordikokteilibaar Fitbar. Baaris pakutakse erinevaid taastusjoogikokteile ja ka kohvijooke. Kokteilid on valmistatud FAST toodetega.

Proovipäev toimub esmaspäeval, 28. jaanuaril. Sel päeval jagatakse baaris tasuta kokteile.

Jäta enda jook esmaspäeval koju ja tule hoopis Fitbari, saad taastusjoogi tasuta!

Proovipäeva on läbi viimas Ott Kiivikas. Kokteile jagatakse 15.00 - 19.30.

Tule maitsema kokteile, tule saa endale tasuta taastusjook ning veeda mõnusalt aega. Seda kõike vastvalmivas Fitbar Spartas!

Ole kohal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kella 15.00- 16.00 seal küll mingit kokteili proovimist veel ei toimunud ;).

Tere Sander, ma ei tea kus saalis sa olid, kuid olin enne 15 juba Sparta baaris. 15 algas seal ka Flora trenn ja poisid tulid saali. Kõik kes ligi tulid ka kokteili said. Ei oska ise mööda saali käia ja pakkuda - ikka astuge ise ligi.... ;) Täna oli rahvast jälle nagu murdu, kappe ei olnud ja auto parkimine oli ka raskendatud - eesti rahvas spordib.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev oli töine kuid tulemsulik, loodame et see kajatub edasiste kuude pangaarvel... :D . Õhtu tegi nRevalis taastava tsükli esimese trenni, milleks oli jalg ja trennishake segama hakates avastasin ,et olen shakeri maha unustanud ja ei ole kuhugi oma Amino Rushi segada. Läksin alla ja mõtlesin ,kas ostan vett või Metal Pumpi ja kuna sellist pura sees ei olnud otsustasin Metal Pumpi kasuks. Laksas korralikult ja loodan, et une ajaks vähemasti laks üle läheb.... :D .Seda peab teinekord enne rasket trenni võtma, toimib korralikult ja ei ole palju süsikaid sees 3 gr. 100ml.Seega soovitan ,kui kellegil energiat puudus on enne trenni.

Trenn ise läks loomulikult hästi ja tegin mõnusa varuga kokku 40 seeriat jalgu - nö "taastav trenn" ... :D .

Head uudised on need, et Pudding peaks homme lattu jõudma ja lähi kuu jooksul peaks saabuma ka kaks uut Pudingu maitset valge šokolaad ja šokolaad -mint... ;) .Seega Puddingu sõpradel on pühjust rõõmustada.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pudingu uudis on küll hea. Homme saabki järjekordne pakk otsa, saab järgmised 2 maitset järgi proovida :)

Kas uutel maitsetel degusteerimine ka tuleb?

Muudetud kasutaja Invention poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pudingu uudis on küll hea. Homme saabki järjekordne pakk otsa, saab järgmised 2 maitset järgi proovida :)

Kas uutel maitsetel degusteerimine ka tuleb?

Eks ikka tuleb, kuid sinna nagu öeldud läheb veel aega. Hetkel on Puddingut alles veel Revalis 4 koti ja Kalev Spa -s 1 kott ehk ka Sportland Virus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin esmaspäeval raske jalatrenni, kas kolmapäeval on mõtet teha jalale taastavat treeningut?

Või peaks vahe olema pikem või pole see üldse oluline? Minu puhul on lihasvalu kui selline tavaliselt just tugevam teisel päeval peale treeningut. Või nimetagem seda siis ka DOMS ( Delayed onset muscle soreness )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin esmaspäeval raske jalatrenni, kas kolmapäeval on mõtet teha jalale taastavat treeningut?

Või peaks vahe olema pikem või pole see üldse oluline? Minu puhul on lihasvalu kui selline tavaliselt just tugevam teisel päeval peale treeningut. Või nimetagem seda siis ka DOMS ( Delayed onset muscle soreness )

See ongi nüüd tunnetuse küsimus, kunas taastav trenn teha. See sõltub esiteks selle tugeva trenni koormusest ja sellest kunas järgmine trenn on plaanitud. Minul jooksevad selgelt tugev ja kerge trenn 3 päeva vahet. Samas tõstjad ju kükivad igapäevaselt ja selge, et seal on ka nii tugevaid kui taastavaid päevi sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karamelline proteiinijäätis Fast Protein Puddingust

post-23749-0-65021300-1359554527.jpg

Koostisosad:

Piim 3,5% (sobib ka kohvi- või vahukoor)

Fast Protein Pudding

Vedelat lämmastikku (loe täpsemalt siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Nitrogen)

Kaunistuseks Oreosid

Valmistamine:

· Kaalu Pudding.

· Lisa vastav kogus piima.

· Lisa vedel lämmastik, samal ajal segades, kuni on saavutatud soovitud tekstuur.

· Serveeri koos lisandiga!

Võrdluseks valmistasime ka Nutellast jäätist. Kohvi- või vahukoore kasutamine lisaks jäätisele rohkem kreemikust, praegu meenutas Nutella jäätis väga Starbucksi cookie frappuccinot. Piima kasuks otsustasime, et säilitada Puddingu madalat kalorsust.

Tulemus:

post-23749-0-60461300-1359554249.jpg

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Preemia panen välja küll - sellele võib kasvõi homme Telliskivi Fitshopi järgi tulla (Pakk seda sama Puddingut). Selline põhjalik ülevaade ja puust ja punasega nagu öeldakse.... ;) Ma muidugi ei ole kunagi selle vedela lämmastikuga kokku puutunud ja ei ei kujuta ette kui populaarseks see kodustes tingimustes saab.... ;) . Loodame et suudame Prl. Crln tuvastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×