Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Pilte vaadates oled sina rohkem presidentlikum nö kui to niru. Kui ulme siis ikka võiks täiega ulme olla. St, et kunagi on meil prasidendiks kulturist vms. :D Ootan huviga mis te seal kokku "keevitasite". Sellised tegemised on põnevad ja peamine omajagu lõbusad. Eriti just see pool mis ekraanidele ei jõu. Protsess ise. :)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis õhtul Spartas koolitus, kui keegi soovib sinna tulla, kuid ei ole veel registreerunud, siis saate nö regitreeruda ka kohapeal Sparta koolitusklassis kui tulete. Loeng ise 18-20.00. Teen ise samas ka trenni enne, täna käed ja superseeriad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks vana võlg meenus, Salu Jaan küsis kanapallide retsepti viimane kord kui Sparta jõutõstmise võistlustel kohtusime, nüüd saab see likvideeritud. Jaanile aga tervisi sinna saare peale ja tervist ja energiat uute jõujuurikate kasvatamisel. :) Tean, et Jaan ise kirjamees siin foorumis ei ole, kuid ütles, et minu blogi lugeja on ta küll.... :D

“Kanapallid”.

Koostis arvestusega 5 – le. (kokku 10 kanapalli).

Kanahakkliha (tehtud fileest) -500gr.

Sibul – 1tk.

Tüümian

Sool, pipar

Itaalia maitseained (oregano, basiilik, kuivatatud küüslauk)

Riivsai

Mozarella juust (kirsi mozzarella pallikesed)

1) Kanafilee ajada läbi hakklihamasina, sama teha sibulaga. Lisada hakklihasse sool ja maitseained.

2) Võta ca 50gr. hakkliha pane sinna keskele mozzarella juustupall ja vormi see hakklihapalliks. Veereta riivsaia ja maitseainete segus ja pane pannile. Küpseta ahjus 170 kraadi juures 20 min.

Ma muudaks vähe su retsepti...

Kanahakkliha asemel võib olla ka näiteks lõhest tehtud hakkliha

...ja riivsaia asemel võiks kasutada mandlijahu, mida võiks veel eraldi maitsestada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma muudaks vähe su retsepti...

Kanahakkliha asemel võib olla ka näiteks lõhest tehtud hakkliha

...ja riivsaia asemel võiks kasutada mandlijahu, mida võiks veel eraldi maitsestada.

Aga palun Aile sulle jääb alati see võimalus oma vajadustest lähtuvalt kohendada.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna olen otsapidi siis Pärnus, st. et kohe stardin välja ja fännidel või inimestel kes soovivad sealtkandist koos minuga MM valmistuda on see võimalus täiesti olemas - teen Kimberi Klubis intensiivse jalatrenni peale lõunat orienteeruvalt 12.30 - 14.30. Kellel mahti tulege kohale!

Loodan väikse reportaazi käigust ka teha, sest päeva teine pool on jälle võtteplatsil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kodus tagasi, töine päev oli, mille sisse kulus Fitshop Pärnu külastus, treening Kimberi Klubis - supertrenn tuli, sest peremees Ain oli ise assisteerimas -tänud sulle!

Peale seda oli IT-Planeedi võtted Pärnu lähedal angaarides - päris naljakas ja huvitav võttepäev oli. Võtsin üles ka korralikult pildimateriali, mille ka varsti teieni toon koos kommentaaridega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis eilsest päevast, loomulikult tähtsaim osa oli treening ja kuna teadsin, et Kimberi Klubis saab jalgu hästi teha, siis just vahelduse mõttes sättisin oma jalatrenni sinna ja kahetsema ei pidanud, täna on jalad päris valusad ja võin aimata, mis veel homme saab... :D .

Alustuaseks nagu alati soojendus kardioseadmel, antud juhul siis velo 15 min.

post-22-1299838955_thumb.jpg

Ülevaade Kimberi Klubist

post-22-1299838968_thumb.jpg

Kardioseadmetelt avanev lummav vaade kalmistule... :)

post-22-1299838990_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koos fänniga

post-22-1299839054_thumb.jpg

Alustasin superseeriatega säärte sirutus ette (10+10+10) paus seeria vahel 20 -30 sek

tegin kaks korda 3 superseeriat ehk siis 10 plaati/10+10/10+10/ ja uuesti 10/10+10/10+10/10 jalg hakkas joonistama, peab vist ikka võistlema minema.... :)

post-22-1299839072_thumb.jpg

Treener Ain ja õilane/näitleja Jaan Rekkor

post-22-1299839185_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

koos Jaaniga

post-22-1299841600_thumb.jpg

Vahepeal veel sett sirutusi - see ka rohkem nö soojendusharjutus

post-22-1299841763_thumb.jpg

Vahepeal väike sääredemo.... :) (tee või ära tee ikka samasugune... :D )

post-22-1299841791_thumb.jpg

vahepeal läheb kõik kirja treeningpäevikusse (soovitan soojelt kasutada, mul on need kõik alles alates 1993a - vahest võtan kätte ja sirvin nig vaatan mis aja etapil ma mingil tasemel olin)

post-22-1299841890_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine harjutus on siis sarnane hackkükiga, kuid jõuõlg on teine ,see tähendab et saab kasutada oluliselt suuremat raskust.

Tegi jällegi 2x3 superseeria 150/10+150/10+150/10 (siis 30 sek pausiga)

See on sama legendaarne jalaapraat kus Cristina tegi 340kg (tema küll asetses teistpidi sellel seadeldisel, mis võimaldab kasutada veel suuremat raskust), aga tegemist on väga põlvesõbraliku ja mugava trenazööriga, peaks laskma Revali ka sellise muretseda, oleks kaks kükivariatsiooni jälle juures -ja kui siis ka jalad kasvama ei hakka....siis on küll mehes viga.

post-22-1299842715_thumb.jpg

Tehniliselt siis selline kükk ja üleval jääb pinge sisse - ei lase lihasel puhata.

post-22-1299842912_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommentaariks võibolla niipalju, et paned sellele aparaadile 200 peale, natuke raske, 250 ikka natuke raske, 300 ikka natuke raske. Pikki seeriaid on hea teha, tõmbab lihase korralikult verd täis.

Ott ilmselt võiks sinna rahulikult 500 peale laduda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kommentaariks võibolla niipalju, et paned sellele aparaadile 200 peale, natuke raske, 250 ikka natuke raske, 300 ikka natuke raske. Pikki seeriaid on hea teha, tõmbab lihase korralikult verd täis.

Ott ilmselt võiks sinna rahulikult 500 peale laduda. :)

Seal on huvitav jah, et paned 40 või 50 juurde ja eriti nagu raskem ei tundu - kükil vaba kangiga paned 20 kilo juurde, on nii ,et vaata kas tuled veel kükist üles või ei - selles osas on suht sarnane see aparaat jalapressiga, kus paned ka 50 kaupa juurde ja teed ikka oma kordused täis. Kuid vaieldamatult on tegemist mugava trenazööriga just nö pumpamiseks - kuna õlgdaele langev raskus on mugav - ei pitsita midagi kinni (isegi kukla valu ei järgnenud nagu kõigil viimastel kordadel hakkkükkitrenazööriga).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teine asi on see, et jõuvõlg jaotub ideaalselt. Küki ajal ei teki surnud punkti, vaid on ühtlane pinge terve harjutuse sooritamise välte.

See on sul ka õige tähelepanek .... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edasi suundusin jalapressi juurde - ka see liikus tunduvalt kergemini kui kodune (vana Revali press), seega otsisin milline raskus on sobiv, et teha kahe lühikese pausiga 30 kordust.

Esimest superseeriat alustasin 290kg/10+290/10+290/10 (jällegi on kogu harjutuse sooritamise käigus pinge sees)

post-22-1299843678_thumb.jpg

Kuna esimene seeria tuli varuga, siis teiseks panin 330/10+330/10+330/10 (see oli juba päris korralik pingutus)

post-22-1299843862_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni sai vistaud pilt peale ka Fitsop Pärnule - vahepeal oli mõistetavalt seal seoses lumevaringuga tegevus häiritud, kuid viisin sinna ka piisavalt uut kaupa juurde, nii et kelle varud vajavad täeindamist, seadke sammud Fitshop Pärnu.

post-22-1299849496_thumb.jpg

Fitshop Pärnus kehtib samuti 100 € kampaania (eile oli seal veel Hera 80, kuid tänasest käivitus kampaania 100£ ostuga kaasa supertoode HTR!!!!) ja seda mitte ainult Pärnu Fitshopis vaid üle kogu Eesti võite ka netist tellida, st. -28% lisaallahindlust!!!

post-22-1299849591_thumb.jpg

FITHOP Pärnu kaubavalik

post-22-1299849711_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitshop Pärnust suundusin edasi võtteplatsile Pärnu külje alla angaaridesse, kus toimus varivalitsuse koosolek (Laar, Ilves, Savisaar, Lang, Kõuts, Strandberg, Reps, Simm jne.)

Lang ja Reps - loomulikult koos lapsega.... :)

post-22-1299851593_thumb.jpg

Samas jagati ka maailma osadeks

post-22-1299851682_thumb.jpg

STOPP -VÕTE! VAIKUST!

post-22-1299851713_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitshop Pärnust suundusin edasi võtteplatsile Pärnu külje alla angaaridesse, kus toimus varivalitsuse koosolek (Laar, Ilves, Savisaar, Lang, Kõuts, Strandberg, Reps, Simm jne.)

Lang ja Reps - loomulikult koos lapsega.... :)

post-22-1299851593_thumb.jpg

Samas jagati ka maailma osadeks

post-22-1299851682_thumb.jpg

STOPP -VÕTE! VAIKUST!

post-22-1299851713_thumb.jpg

Mina sain oma kaamerakogemuse umbes kuu aega tagasi Tallinna Lennuväljal Aviesi lennukis :D Klippi peaks näidatama üsna pea, ehk juba järgmisel nädalal (Tele2, äriklient). Saab näha, kas tunnete ära ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raivo jääme põnevusega ootama - samal võtteplatsil oli abiliseks TELE2 reklaamidest tuntuks saanud tegelane (neli põhinäitlejat kes seal igas episoodis osalevad kaks poissi ja kaks tüdrukut, siis see priskem poiss oli eile ka seal kohapeal).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raivo jääme põnevusega ootama - samal võtteplatsil oli abiliseks TELE2 reklaamidest tuntuks saanud tegelane (neli põhinäitlejat kes seal igas episoodis osalevad kaks poissi ja kaks tüdrukut, siis see priskem poiss oli eile ka seal kohapeal).

Minu tegelased olid: firmajuht (kah üks mu vana tuttav, algselt katsetati mind sinna osasse :) ), siis see kõhnem kutt Marks, siis firmajuhi assistent, Hanna-Liina Võsa ja mina :D Aga krdi külm ilm oli toopäev, miski -20.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu tegelased olid: firmajuht (kah üks mu vana tuttav, algselt katsetati mind sinna osasse :) ), siis see kõhnem kutt Marks, siis firmajuhi assistent, Hanna-Liina Võsa ja mina :D Aga krdi külm ilm oli toopäev, miski -20.

Selle IT -Planeedi võtted toimusid täies mahus väljas kui oli see külmalaine, enamus osatäitjaid ja abilisi haigestusid järjest, mulle piisas juba kingadega ühest võttepäevast - et jalad ära külmuksid ja õues eriti ei olnudki...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×