Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Peremees, mis kellast homme alustame?

Peremees kallis peremees... :D tsiteerides klassikuid.... ;) Mis siin ikka paneme orienteeruvalt soojenduse alguseks 16.30 ja laksud hakkavad käima.... :D . Täna taastav saun ja enestunne lubab homseks pura, seega peab telefoni ära laadima, et filmilint otsa ei saaks... ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii päeval sai käidud lisaks keha harimisele - mis seisab alles ees, oma vaimu harimas ja seda Nukuteatri lavastust vaatamas "Puhh". Ei ole midagi öelda, vahva tükk oli ja ei mäletagi kunas viimati lastega teatris käisin.Kinos oleme käinud rohkem ja multikad olen enamuses ikka ära näinud.

Tänud Reval - Spordile, kes selle teatrikäigu võimalikuks tegi ja lisaks ka lastele kommikott, mis alati meele rõõmsaks teeb. Tugevam toit lõunasöögiks söödud ja ees ootamas tugevam jalatrenn koos Siimu ja Etsiga - eks näis mis sealt tulb, kuid usun et midagi mis vajab ka hiljem kajastamist.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii päeval sai käidud lisaks keha harimisele - mis seisab alles ees, oma vaimu harimas ja seda Nukuteatri lavastust vaatamas "Puhh". Ei ole midagi öelda, vahva tükk oli ja ei mäletagi kunas viimati lastega teatris käisin.Kinos oleme käinud rohkem ja multikad olen enamuses ikka ära näinud.

Tänud Reval - Spordile, kes selle teatrikäigu võimalikuks tegi ja lisaks ka lastele kommikott, mis alati meele rõõmsaks teeb. Tugevam toit lõunasöögiks söödud ja ees ootamas tugevam jalatrenn koos Siimu ja Etsiga - eks näis mis sealt tulb, kuid usun et midagi mis vajab ka hiljem kajastamist.... ;)

Karupoeg Puhh? Kas see oli hr Mikk Raudsepa elulugu käsitlev lavastus? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karupoeg Puhh? Kas see oli hr Mikk Raudsepa elulugu käsitlev lavastus? :P

Põhimõtteliselt mulle meenusid jah kaadrid ajast kui Mikk ennast Türgis kookidega laadis, Puhh tegi sama meega ja imestas eeslile külla minnes, et mett purgis ei olnudki.... :D

Ma tänan sind Imre ilusa jõulukaardi eest, panen selle ka varsti välja, tore oli sind üle jupi aja näha ja juttu puhuda. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane ühistrenn siis tehtud ja tulemused olid suurepärased, kaal hommikul ja ka peale trenni 88,7 kilo ja sain nii mõnegis harjtuses uued numbrid mida varem teinud ei ole.

Alustasime kükiga ja seeria selline (kõik raw ja kang ülal trapetsil ,mis on raskem teha, minu puhul kindlasti 10 kilo vahe kui lasen kangi allapoole seljale):

100/8, 130/6, 150/6, 170/5, 190/5 (trapetsil ja selle kaalu juures raw ei ole varem sellise raskusega teinud),

Hackükk (raw põhja - Revali kelk on muidugi kerge, kuid nagu selgub, siis enamus inimesi seal ikkagi teha ei jõua... :D ).

100/8, 130/6, 160/6, 200/6 .selge varu, huumor nagu ka video ütlen... :D 8-10 usun et on sees järgmine kord plaan abs. max tulemus seal teha 215/5 oleks uus rekord, usun et teen selle ära.

Rinnalkükk 70/10, 100/8, 120/5, 150/5 - uus rekord, varasemoli 150/3 raw, nüüd kaks kordust üle ja usun et midagi jäi veel sisse ka, järgmine kord 160 plaanis.

lisaks ben Jonson ja säär ja aeroobne 40 min.

Supertrenn ja näitaja on ikka tunduvalt paremad kui aasta tagasi sama ajal ja mõnes näitajas ka absoluutselt parim mis on olnud raw.

Mis siin ikka jutustada videokokkuvõte räägib iseenda eest.

Pilt on illustreeriv, see on varem tehtud.

post-22-0-85272300-1355597309.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt mulle meenusid jah kaadrid ajast kui Mikk ennast Türgis kookidega laadis, Puhh tegi sama meega ja imestas eeslile külla minnes, et mett purgis ei olnudki.... :D

Ma tänan sind Imre ilusa jõulukaardi eest, panen selle ka varsti välja, tore oli sind üle jupi aja näha ja juttu puhuda. ;)

Kaardi eest ei pea mind tänama, vaid päkapikke, kes ikka headele lastele nänni saadavad. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rait83 kuidas sul võistlus läks, istud siin vaikselt ja loed, parem räägi mis toimus ja kuidas tulemused olid?

Kuna viimasel ajal on kükis täielik mõõn olnud, siis alustasin üldse 205-ga. Selle tegin ära, siis panin 215 ja endale omaselt ei kuulanud kohtuniku käsklust tagasipanemisel 2.katsel. Sügavus ja kõik oli muidu ok. Kuna see kõige kergem ei tundunud, siis vataasin, et ei anna kohe alguses võistlust käest ja ei riski ning jätsin sama raskuse ja tegin selle ilusti kolmandal katsel ära. Loomulikult tahtsin 220 lõpuks panna, millega oleks ise rahul olnud oma 86 kilo kopikatega kehakaalu juures aga sinna see jäi sel korral. Surumises läks 150 ja 157,5, 160 enam ei suutnud. Ei olnud minu päev. Neljapäval igatahes proovisin korraks 150 pausiga ja see pole elus nii kerge tundunud, selle järgi jälle lootsingi 160 täna teha, aga päevad pole vennad..

Ja noh, tõmme, mis peaks olema minu trumpala, ei õnnestunud jälle. 255 oli ok, siis 267,5 ei loetud 2:1 ja 272,5 viimasel katsel polnud ka üliraske, kuid jäi lihtsalt ülemisse asendisse toppama ja ma ei suutnud lõppu fikseerida. Igahates mingi probleem mul selle lõpuga on ja ma pean sellele lahenduse leidma. Asi pole nagu üldse jõus, pigem kipub tasakaal kaduma. Ja siis ei saa lõpus enam tõmmata, sest on tunne, et kohe kukun ümber. Trennis olen tõmmanud korralikult 275.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna viimasel ajal on kükis täielik mõõn olnud, siis alustasin üldse 205-ga. Selle tegin ära, siis panin 215 ja endale omaselt ei kuulanud kohtuniku käsklust tagasipanemisel 2.katsel. Sügavus ja kõik oli muidu ok. Kuna see kõige kergem ei tundunud, siis vataasin, et ei anna kohe alguses võistlust käest ja ei riski ning jätsin sama raskuse ja tegin selle ilusti kolmandal katsel ära. Loomulikult tahtsin 220 lõpuks panna, millega oleks ise rahul olnud oma 86 kilo kopikatega kehakaalu juures aga sinna see jäi sel korral. Surumises läks 150 ja 157,5, 160 enam ei suutnud. Ei olnud minu päev. Neljapäval igatahes proovisin korraks 150 pausiga ja see pole elus nii kerge tundunud, selle järgi jälle lootsingi 160 täna teha, aga päevad pole vennad..

Ja noh, tõmme, mis peaks olema minu trumpala, ei õnnestunud jälle. 255 oli ok, siis 267,5 ei loetud 2:1 ja 272,5 viimasel katsel polnud ka üliraske, kuid jäi lihtsalt ülemisse asendisse toppama ja ma ei suutnud lõppu fikseerida. Igahates mingi probleem mul selle lõpuga on ja ma pean sellele lahenduse leidma. Asi pole nagu üldse jõus, pigem kipub tasakaal kaduma. Ja siis ei saa lõpus enam tõmmata, sest on tunne, et kohe kukun ümber. Trennis olen tõmmanud korralikult 275.

Tänud tagasiside eest - eelmise korraga võrreldes peaks sul olema ju ikkagi edasiminek kui ma õigesti mäletan.... ;) , kuidas Sammalkivil läks, kas sai oma katsed kirja või läks ka millegagi alt?

Kas sind kevadel ka Kulturismilaval näha võib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulemused on vastava teema all kirjas. Aga niipalju võin öelda, et Siim tegi kükis võimsa 237,5 kg. Mind see täitsa üllatas. Surumine on tal ka väga hea. Aga seljavigastus on veidike jõutõmmet pärssinud. Ei oska tema eest kõike kirjutada.

Kulturismist niipalju, et kui peale EKV-d jõutõstmises, mis on märtsi alguses, jõuab migi arvestatava vormi teha, siis arvan, et saab näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ootan kõigepealt tulemusi juuniorite ja veteranide MM -lt. loodetavasti meie koondis pakub sealt positiivseid emotsioone... :D

Kell 15.00 on kõik huvilised oodatud Sparta Spordiklubis asuvasse Fitshopi poodi, kus viime läbi järjekordse Armliftingu võistluse. Osalevad need sportlased, kes on sinna varem kvalifitseerunud ehk tõsrnud üles 74kilose raskuse naistel oli see kergem 39 kilo. Kuna võistlus ise läheb kiirelt, siis kellel ka trenniminek tulge varem kohale ja võistlejatele kaasaelama. Võitja saab automaatselt kutse kevadel toimuvasse superfinaali (iga kuu pääseb sinna grande finaali 1 mees ja naisvõistleja).

Õhtul peale võistlus aga Revalisse, kus toimub Team Kiivikas ühistrenn algus nagu ikka kell 17.00! Ole kohal! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea meel teatada, et puding saadaval weebipoes.

http://fitshop.fitne...tein%20Pudding/

83921df4e9798b35eac803b1e1672a43.jpg

Lõpuks ometi! Kui ma esmaspäeval Tartus FAST toodete presentatsiooni tegin, siis juba kartsin, et hullunud puddingifännid tallavad mind surnuks. Alles pärast seda rahunesid kui teatasin, et järgmisest nädalast on see toode jälle poodides ja weebis saadaval. Esmaspäeval oli presentatsioonil ainult kolme paki uue toote müümisega olukord umbes selline ainult et telerite asemel oli PUDDING:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane päev õhtus ja päev täis sporti ja häid emotsioone, loomulikult lõigepealt Krissu superesinemine juuniorite MM -l. Eelmise aasta viimaselt kohalt (2011 oli Krissu 7 võistleja seas 7.koht...) ja nüüd siis 13 võistleja seas hõbemedal ja ette jäi vaid valitsev euroopa ja maailma absoluutne meister täiskavanute arvestuses Zabo Ungarist.... ;) . Aastaga on tehtud kõva töö ja kõrvalt seda nähes tuleb tänada eelkõige Nataliat, kes on kogu selle protsessi taga olnud alates toitumisest kuni trennini ja lõpetades võistluskostüümide õmblemise ja vabakava koreograafiaga! Ma olen neid unetuid öid näinud, kus ta hommikuni kivi kivi haaval bikiinisid ehib ja kõike seda fanatismist teeb. Müts maha!

Muus osa sai läbi viidud Sparta Armlifting ja võidu võttis tänane sünnipäevalaps maailmameister Taavi Koovit, palju õnne! Eli Viielo võidiutses naistes samuti palju õnne!

Oma trenn läks ka hästi saadud emotsiooni pealt. Tegin siis rinda ka rohkem varuga ja see ennast õigustas. Lamades surumises lõpetasin 145/5 (viimane kordus väikse abiga).+5 kg enam -vähem viimase trenniga.

Kaldpink smithil surumine viimane sett 127/5 viimase korraga + 7kg

Lamades hantlite surumine viimane sett 62kg/5 ise võtsin ja panin hantlid - edasiminek 4 kilo (60 stega tuli enne 5 ne)

Õlale surumine smith viimane sett 100kg/5,5 (ehk 1,5 kordust lisa)

Rööbaspuudel surumine 25/6, 50/5, 75/4 (5 kilo pluss uus rekord)

Lamades prantsuse surumine 50/10, 70/6, 85/5 (5 kilo pluss)

Lisaks aeroobset 40 min. Tegime koos Siimu ja Etsiga ja kõigil tuli suht ok trenn, seega selline kambavaim viib edasi.

Siin ka paremad katsed videos!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maestro, küsin korra üle - kas sain siis õigesti aru, et soovitad jõusuunitlusega treeningu kaaslaseks käival pikemate seeriatega treeningul raskustega mitte pushida ja kordusi mitte nii pingsalt lugeda?

Et millal neid raskusi suurendada võiks/peaks? Siis kui jõutreeningul suurenevad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maestro, küsin korra üle - kas sain siis õigesti aru, et soovitad jõusuunitlusega treeningu kaaslaseks käival pikemate seeriatega treeningul raskustega mitte pushida ja kordusi mitte nii pingsalt lugeda?

Et millal neid raskusi suurendada võiks/peaks? Siis kui jõutreeningul suurenevad?

Neid raskusi ma ei suurendagi, kui jõudu lisandub, mis on ka selge võib neid tõsta, kuid ikkagi niipalju ,et lõpetad seeria enne kui raskeks läheb, kogu rõhk on tunnetusel ja õigel tehnikal. Pikkade seeriatega edasiminek kuulub teise süsteemi juurde kus treenitakse praktiliselt korra nädalas lihased läbi või süsteem uueneb iga 6 päeva järel ,siis on eesmärk ka pikkade seeriate edasi minna, kuid see süsteem kus 3+1 teen ,seal on üks kolmene tsükkel puhtalt jõu edasiviimiseks ja teine puhtalt taastumiseks - kuid mahult on see suur, kuid see maht ei tohi segada taastumist, seega raskused on reaalselt 50-60% ja intensiivsus 50-60% selge varu ühesõnaga.

Ma loodan ,et see seosetu jutt on arusaadav... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuid nagu näed siis süsteem toimib, muidu edasiminekut ei oleks... ;) ja ei ole edasiminek ka erinevalt osadest noortest imemeestest meditsiini abil , vaid konkreetse süsteemi läbi proovimisel ja pikaajalisel treeningkogemuse rakendamisel teistsugusesse süsteemi kui varem. Ma olen laisk välimaa trennisüsteemide jälgija, kui midagi teen siis oma mõistuse abil ja kogemuse baasil mis kogunenud on, usun et maailmapraktikas ei ole see midagi uut, kuid meie kulturismiõpikud seda süsteem ei ole kajastanud. Viimase aasta olen seda eksperimenteerinud ja edukalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid raskusi ma ei suurendagi, kui jõudu lisandub, mis on ka selge võib neid tõsta, kuid ikkagi niipalju ,et lõpetad seeria enne kui raskeks läheb, kogu rõhk on tunnetusel ja õigel tehnikal. Pikkade seeriatega edasiminek kuulub teise süsteemi juurde kus treenitakse praktiliselt korra nädalas lihased läbi või süsteem uueneb iga 6 päeva järel ,siis on eesmärk ka pikkade seeriate edasi minna, kuid see süsteem kus 3+1 teen ,seal on üks kolmene tsükkel puhtalt jõu edasiviimiseks ja teine puhtalt taastumiseks - kuid mahult on see suur, kuid see maht ei tohi segada taastumist, seega raskused on reaalselt 50-60% ja intensiivsus 50-60% selge varu ühesõnaga.

Ma loodan ,et see seosetu jutt on arusaadav... :D

Kas taastumis tsüklil nn. pausid seeriate vahel on lühemad või nagu jõu päeval ? Ning taastaval trenni päeval tuleb mahuga kg . kokku sama palju või rohkem kui jõupäeval?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas taastumis tsüklil nn. pausid seeriate vahel on lühemad või nagu jõu päeval ? Ning taastaval trenni päeval tuleb mahuga kg . kokku sama palju või rohkem kui jõupäeval?

Pausid on lühikesed - tunned et oled valmis tegema ja teed, sest seeriate maht on suur ja kuna intensiivsus on madal, siis ei ole vaja ka pikki pause. Taastaval päeval läbitõstetav kg maht on suurem sest seeriad on pikemad 10-15 kordust ja igale suurele lihasele 4-5 harjutust 4-5 seeriat väikestele lihastele 3-4 hajrutust 3-4 seeriat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pausid on lühikesed - tunned et oled valmis tegema ja teed, sest seeriate maht on suur ja kuna intensiivsus on madal, siis ei ole vaja ka pikki pause. Taastaval päeval läbitõstetav kg maht on suurem sest seeriad on pikemad 10-15 kordust ja igale suurele lihasele 4-5 harjutust 4-5 seeriat väikestele lihastele 3-4 hajrutust 3-4 seeriat

Justnimelt! Väga paljud istuvad seeriate vahel kahvatu näoga ja vahivad kella-endal ei ole higipoegagi üheski otsas. Kui tunned, et oled valmis kasvõi 10 sekundi pärast, siis anna tuld ja ära ole kellas kinni! Siiani on vennikesi, kes suudavad jõusaalis istuda 3-4 tundi ja sellest ajast reaalselt tehakse tööd ainult 40-50 minutit heal juhul. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna varsti lähen siis Spartasse trenni, täna tugevam selg, näis mis tuleb, seal vähemalt tõmbeks korralikud kangid.

Peale seda on aga kõik huvilised oodatud samas Spartas toimuvale toidulisandite algkoolitusele, kus täna õpetan kuidas segada kokku Fasti uut Puddingut, lisaks degusteerimisel uus INTRA. Ajavahemik 17-19.30! Tere tulemast! ;)

Õhtul või pigem öösel aga läheme lennujaama tervitama saabuvat sangarit ja meie koondislasi, kes saabuvad täna 00.20 lennuga. Seega kui teie seas on unetuid ja fänne, kes ei pea paljuks tulla Krissut õnnitlema, siis olge kohal. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna varsti lähen siis Spartasse trenni, täna tugevam selg, näis mis tuleb, seal vähemalt tõmbeks korralikud kangid.

Peale seda on aga kõik huvilised oodatud samas Spartas toimuvale toidulisandite algkoolitusele, kus täna õpetan kuidas segada kokku Fasti uut Puddingut, lisaks degusteerimisel uus INTRA. Ajavahemik 17-19.30! Tere tulemast! ;)

Õhtul või pigem öösel aga läheme lennujaama tervitama saabuvat sangarit ja meie koondislasi, kes saabuvad täna 00.20 lennuga. Seega kui teie seas on unetuid ja fänne, kes ei pea paljuks tulla Krissut õnnitlema, siis olge kohal. ;)

Ise olen viimased õhtud teinud PUDDING jooki koos piima, värske banaani ja rosinatega. Plender teeb kõik munusalt vahuseks ning rosinad annavad joogile suurepärase lisamaitse! Ega muud ei olegi kui julgelt katsetada ja eksperimenteerida! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×