Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Eile sai siis Reval - Spordi jõulupidu peetud, vahav õhtu oli ja mis kõige positiivsem, ei läinud käest ära.... :D . Mõistlikus koguses kvaliteetset sööki ja tagasihoidlikult ka kangemat (loomulikult oli ka neid kes tagasi ei hoidnud), kuid viimasel ajal ei ole olnud vajadust ennast kinni vedada, eriti kui plaanis täna tugevam seljatrenn teha.

Nagu aru sain teeb SiimK täna selga, seega teeme koos, siis peaksid mõlemad piisavalt motiveeritud olema... ;)

Ühtlasi Teami liikmetest, kes saab tulla, siis 17 oleks nö ühistreeningu aeg - seega kasutage juhust, et sünergiast kasu lõigata. Eile sattusin päeval sellisel ajal trenni kui ei olnud eriti kedagi kohal ja raske oli seal ennast ise käima joosta.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai siis Reval - Spordi jõulupidu peetud, vahav õhtu oli ja mis kõige positiivsem, ei läinud käest ära.... :D . Mõistlikus koguses kvaliteetset sööki ja tagasihoidlikult ka kangemat (loomulikult oli ka neid kes tagasi ei hoidnud), kuid viimasel ajal ei ole olnud vajadust ennast kinni vedada, eriti kui plaanis täna tugevam seljatrenn teha.

Nagu aru sain teeb SiimK täna selga, seega teeme koos, siis peaksid mõlemad piisavalt motiveeritud olema... ;)

Ühtlasi Teami liikmetest, kes saab tulla, siis 17 oleks nö ühistreeningu aeg - seega kasutage juhust, et sünergiast kasu lõigata. Eile sattusin päeval sellisel ajal trenni kui ei olnud eriti kedagi kohal ja raske oli seal ennast ise käima joosta.... ;)

No mis jutt!?!? Noori ei ole, siis ei suuda ennast ise käima joosta! Ott jookseb iga ilmaga, igas olukorras! Kasvõi üksikul saarel, aga käima peab saama! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, ma jäin eile veel sinna tantsu edasi keerutama mingiks ajaks, seega vaatame, kuidas trenn sujub :D Kirbu tulemused saab nii või naa 2x üle tehtud, pärast seda, kui nägin, kuidas mees õpetajalt noomida sai :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, ma jäin eile veel sinna tantsu edasi keerutama mingiks ajaks, seega vaatame, kuidas trenn sujub :D Kirbu tulemused saab nii või naa 2x üle tehtud, pärast seda, kui nägin, kuidas mees õpetajalt noomida sai :P

Õnneks või kahjuks pole Revalis 150 kg hantlit. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, ma jäin eile veel sinna tantsu edasi keerutama mingiks ajaks, seega vaatame, kuidas trenn sujub :D Kirbu tulemused saab nii või naa 2x üle tehtud, pärast seda, kui nägin, kuidas mees õpetajalt noomida sai :P

Selles suhtes, et kui Kirp sai õpetajalt noomida ja hr Kelner lubas selle tulemuse 2x ületada, siis võib järeldada, et lisaks noomimisele annab peremees õpilasele ka kere peale- siis on 2X ületatud tulemus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane ühistrenn oli tunduvalt osavõturohkem kui varasemad ja õhk oli kohe soodus hea treeningu tekkeks.... :D . Tegime trenni koos õpilase Siimuga ja sellistest trennidest võidavad mõlemad.

Esimeseks tegime t-kangi )panen oma raskused, sest Siim kirjutab oma blogis omad)

80/8, 100/8, 120/6, 140/5, 160/5 (viimane seeria uus rekord)

Lõuatõmbamine

0/8, 10/6, 15/5, 15/5

Ühe käega hantli tõmme

80/6, 80/6, 80/30 (esimesed tegin kergel soojenduseks alla ja viimase suutlikuseni, parema käega 27 ja vasakuga tuli 30 kordust, mis on ka uus rekord). Ei olnud lihtsalt raskemat hantlit, rääkisin Alduriga ja lubas jõuluks teha kingituse 100 ja 115 kg hantli, siis saan edasi areneda, muidu läheb vastupidavustrenniks ära.... :D 85kg on rekord 24kordust. Loodma et päkapikud tirivad Revali suured hantlid kohale.... :D

Kitsa hhardega vabaraskus Cybex

100/8, 130/6, 160/5, 190/5

Õlatagaosa trenazöör

91/10, 91kg+15/8, 91+30kg/8

Trapets kang seljataga smith 137/8, 167/6, 197/6, 227/5

Lisaks biitsa, käsivart ja alaselga

post-22-0-19927700-1355079029.jpg

Õige pea lisan ka video parematest katsetest. Kaal hommikul 88,1 kg - seega uued rekordid madalama kaaluga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole siian isaanud video üles laadida, mingi tehniline tõrge. Kuid eks proovin veel.

Täna trennist vaba ja piirdun Revalis saunaga, nö taastav päev, kuigi erinevalt varasematest vabadest päevadest ,on juba tõsine soov tegelt trenni teha, seega sunnin ennast puhkama, et uutel trennipäevadel auru välja lasta. Järgmised 3 päeva on küll taastavad trennid, mahult suured, kuid intensiivsuselt väiksed. Aeroobset olen teinud tunde järgi, kui varsemas ettevalmistuses täitsin mingit plaani ,siis nüüd võtan ka seda osa vabamalt ja vaatame mis saab - selels osas reguleerin toiduga, et kui kaal kipub liiga kiirelt tõusma, siis suurendan aeroobset või vähendan toitu. Seis tervisemõttes on hetkel hea ja nagu trennid näitavad, siis lähiajal võib oodata uut rekorditesadu eri harjutustes, mis on selgelt varasemas faasis kui eelmistel ettevalmistusperioodidel ja tundub, et süsteem mida olen kasutanud viimase aasta on toiminud nii minu kui ka õpilaste peal, sest kõik muutuvad tugevamaks.... ;) Ja kui muutud tugevamaks, siis on ka oluliselt tõenäolisem rääkida lihaste juurdekasvust vähemalt teoreetiliselt.... ;) .

Kaalu väga üles ajada ei plaani, ka selles osas ei ole ma graafikut ette joonistanud, varem ikka mingi plaan oli, nüüd vaatan rohkem pilti, enesetunnet ja jõudu. Vastavalt siis reguleerin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kõva see 30kordust. Pikk seeria juba iseenesest nõuab suurt keskendumist.

Kui nüüd selle surumise ka veel natukene suuremaks saaks ;)

Tänud, ma arvan et ma teen surumises liiga palju seeriaid suutlikuse piiril ja see on põhjus miks see edasi ei lähe. Kui ma vaatan mitmel seerial ma jalal või seljal suutlikuseni lähen ,siis neid seeriaid on üksikuid ehk 4 seeriast 1, surumises on sellist piiri peal punnimist rohkem, seega proovin teha pauku teistmoodi esimesed varuga ja viimases suutlikuseni. ;)

Loomulikult surujate nõuanded on ka teretulnud.... ;) muidugi kohandatuna kulturistidele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, ma arvan et ma teen surumises liiga palju seeriaid suutlikuse piiril ja see on põhjus miks see edasi ei lähe. Kui ma vaatan mitmel seerial ma jalal või seljal suutlikuseni lähen ,siis neid seeriaid on üksikuid ehk 4 seeriast 1, surumises on sellist piiri peal punnimist rohkem, seega proovin teha pauku teistmoodi esimesed varuga ja viimases suutlikuseni. ;)

Loomulikult surujate nõuanded on ka teretulnud.... ;) muidugi kohandatuna kulturistidele...

Ma niisama nöögin selle surumisega ;)

Ma arvan, et sinu esmane ülesanne surumises on ikkagi oma õlad ja küünarnukid terved hoida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma niisama nöögin selle surumisega ;)

Ma arvan, et sinu esmane ülesanne surumises on ikkagi oma õlad ja küünarnukid terved hoida!

Jah see ta on, laiem haare võimaldaks lisaraskust, kuid ka vigastused on kohe käes nagu ma korduvalt proovinud olen ja kitsalt surudes ei ole aasta jooskul enam üldse probleeme õlaga olnud, seega kitss haare on ennast sellest korrast õigustanud ja soovitan ka teistele kellel palju vigastusi on olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline mõiste on sinu jaoks kitsas- ja milline laihaare. Kas kitsalt, et töötaks triitseps rohkem?

Eks ta nii kipub olema, et laiema haardega saab rind rohkem vatti ja kitsamalt võtab triceps valu üle :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline mõiste on sinu jaoks kitsas- ja milline laihaare. Kas kitsalt, et töötaks triitseps rohkem?

Kitsas haare on minu jaoks selline et mõni sentimeeter kareda osa pealt võtan kinni, tavaliselt on see 20+cm sealt minu puhul ehk 5-7cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunas käimas on kergem trennitsükkel ,siis ei ole mõtet numbreid kirjutada. Siimuga leppisime kokku, et laupäevase tugevama jalatrenni proovime koos teha - nagu elu on näidanud, siis on ka rekorditesadu garanteeritud... :D

Päeval käisin EOK 89. sünnipäeval ja sai nö hea ja paremaga ennast natuke laetud Meriton Hotellis. Kohal palju spordikorüfeesid ja hea oli vanade Olümpiavõitjate ja nüüdsete sangaritega juttu puhuda. Pikemalt puhusin juttu 1972a. Müncheni Olümpiavõitja Jüri Tarmakuga, väga sümpaatne spordimees, kes tänini spordiga tegeleb, nüüd nimelt orienteerumise ja selle võistluste organiseerimisega. Nii tuleb näiteks ka Honda jõuluturniiril saaliorienteerumine ja kui ta lahti seletas mis moodi see asi välja näeb, siis tundus päris huvitav. Kohe kohe on facebookis minemas käima ka mäng kus võimalus võita 2 x10 tasuta pääset Rakveres 25.12. kell 14.00 toimuvale Honda Spordikuulsuste jõulutrniirile, kus raskejõustiku esindavad Mikk Raudsepp ja Raigo Kuusnõmm - loodan , et raskejõustiklased jagavad facebookis infot ja tulevad ka kohapeal kaasaelama... ;)

Valmis sai ka 2013 Fitness.ee lauakalender, seda hakkab loodetavasti homsest saama Fitshopides kaubaga kaasa TASUTA! Postipakkidesse jõuab eeldatavasti ülehomsest. Peal meie oma sangarid.... ;)

post-22-0-88645000-1355259441.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda mis videos on seda karjumiseks nimetada ei saa... :D , see pigem pisike noomimine.

Vot siin on stiilinäide karjumisest.... :D

post-22-0-93911800-1355054844.jpg

Selle peale tekkis tahtmine näha kaht leeri grimmiga kulturiste Hakat tegemas :)

(

)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päevad lähevad nagu tunnid kui tegemisi on ja neid juba jätkub. Erinevad jõulupeod tiksuvad peale ja neid on vaja nii korraldada, 22.dets siis EKFL spordiaasta lõpetamine ja lisaks 19.12 veel üks esinemine pikaaegsete toetajate aastalõpupeol, kus saan proovida uut grimmi, mida tantsijad soovitasid, seega teen väikse ülevaate millega tegu ja kuidas see asi kulturistide peal toimib - ega ma ei oleks muidu ehk esinenudki, kuid niisama kodus ei viitsi ka end akokku mäkerdada ja siis oleks katsetamiseks põhjus, sest oma võistlustele ei tahaks enam umbes asjaga proovima minna.

Homme läheme siis filmima järjekordset SKT osa ja sedakorda Kristina Koroljakiga, kellel on homme viimane trenn enne MM -i. Seega Krissuka fännid, teie maiuspala on varsti teleekraanile tulemas. Eks nüüd kus on toimunud tööalased ümberkorraldused, on rohkem aega ka endale südamelähedaste asjadega tegeleda. Ja usun et ka SKT osas tekkib sisse mingi regulaarsus.

Loodetavasti saame kätte ka uue suurema partii Pudingut, et alustada järgmisest nädalast ka toidulisandite algkoolitusega ja eeldatavasti tulen juba esmaspäeval Spartasse degusteerima, seega sab olema magus esmaspäev.... ;)

Trennid sujuvad ja homme taastava mikrotsükli viimane päev, siis puhkus ja laupäevast esmaspäevani loodan ,et on põhjus rääkida uutest numbirtest erinevates baasharjutustes... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Honda jõuluturniiril on selgunud kõik paarid, seega varsti paneme käima ka ennustusmängu ,seda eeldatavasti juba eraldi teemas.

1. Sõudmine - Allar Raja, Kaspar Taimsoo

2. motokross - Tanel Leok, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

3. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

4. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

5. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

6. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

7. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

8. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

esilehele4.jpg

cleardot.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Honda jõuluturniiril on selgunud kõik paarid, seega varsti paneme käima ka ennustusmängu ,seda eeldatavasti juba eraldi teemas.

1. Sõudmine - Allar Raja, Kaspar Taimsoo

2. motokross - Tanel Leok, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi)

3. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)

4. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus

5. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro

6. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm

7. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm

8. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov

esilehele4.jpg

cleardot.gif

Tuleb kindlasti põnev võistlus ja loodan, et Mikk ei ole ennast vahepeal sardelliks söönud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×