Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Meenutab natuke hr Aleksejevi tegevust, kes 90-datel kulturismivõistlustel absoluutsele võitjale suure rahasumma välja käis ja...ise võitis :P

Summad ei ole nii suured, kuid tänane lisandite summa oli vast sinna paarisaja euro kanti küll mis välja sai antud.

Võistlusest endast ka, paksud lõid mind täna nagu paberkotti.... :D ja mitte ainult paksud, aga ka peenikesed.... :D Kui Samakas surub sama palju, siis no comments... :( . Kiire analüüs on selline, et tulemus 160kilo kaal 88,15kilo mis tegelikult on parem kui aasta tagasi ,siis jäi sama tulemus kuid kaalu juures 91 kilo. Algraskus ebaõnnestus, võtsin liiga kitsalt kinni ja ei surunud ära .- see omakorda võtis võitlusvaimu maha, sest miinimum mida ootasin oli 165 ja ideealis kuni 170..... Teine katse oli parem, võtsin natuke laiemalt kinni ja surusin ära, kolmas lisasin 162,5 kuid võitlesin aga ei tühi kuidagi.

Mõtlesin milels asi, täna tegelesin lao kolimisega ca 4-5 tundi tõstmist ja rahmeldamist järjest, toit sama mis päevadel kui istun arvutitaga. Enne kaalumist ei söönud, et saada madalam kaal (mis surumisvõistlustel on mõtetu, sest eelis on raskematel meestel, parem olla kilo raskem ja suruda 2,5 kilo rohkem ja saad paremad punktid). Sõin vahetult peale kaalumist, ca tund enne võistlust, kuid ega see toit nii kiiresti kohale ei jõua. Peale võistlust jäin jalatrenni ja see oli ca tund veel hiljem ja siis oli pura jälle sees, kükkisin igas harjutuses +10 -12 kilo rohkem kui nädal tagasi.

Paksud olid kõvad Hjalmar surus oma uueks rekordiks 215kilo alla 100 kilosena, mis on kõva tulemus. Siim üllatas ka mind 215 kilo -selgub et aastaga +20 kilo ja trennis olevat lausa 220kg raw surunud... :blink: . Tarmo tegi oma ära 190 kilo, 95 ei jäänud kaugele. Vendade Koovitite au kaitses Günter, kes sai kirja 185 kui ma õigesti mäletan. Minu lõppkoht 5.koht (aasta tagsi 4. koht. kuid ettepoole jäid nö spetsiaalsurujad abs. 2 meest EMV), seega kummalisem oleks kui oleks neist kedagi suutnud edestada -siis võiks küsida, et millega nad seal trennis tegelevad.

Pärast lisan juba trennivideo ja numbrid - Siimul (Kelneril) on põhjust kurvastada... :D

Mul on ka paremad katsed võistlustest videos panen ka need välja kokkuvõtva videona kõik katsed.

Müts maha paksude ees.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna surumine ei läinud ootuspäraselt, siis ei olnud ka jalatrenni osas mingeid ootusi, hakkasin lihtsalt tegema ja tuli hästi.

Kükk raw (kang kõrgemal turjal)

100/8, 130/6, 150/6, 175/5, 182,5/4 (kordus jäi sisse ka, mis nädalaga võrreldes vähemalt +10 viimane kord 170/5)

Hackkükk raw põhja

100/8, 130/6, 160/5, 190/6 (siin jäi midagi ka veel sisse, nädal tagasi 180/5)

Rinnalkükk lai sügav raw

70/8, 100/6, 120/5, 140/5 (eelmine nädal 140/3, seega +10kg)

Ben Johnson 5 seariat ja hackil säärt kuni 200kg/5

Seega see andis jälle postitiivse emotsiooni ,et ei ole asi nii hull, tõenöoliselt oli toit juba ka mõjuma hakanud.... :D

Siim K - sa ei pea seda video vaatama, sest midag rõõmustavat sa seal ei näe, hääle soovitan maha keerata, sest see lisab masendust... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on tunne, et Revali lamades surumises peab hakkama ka dop. kontrolle tegema, aastaga on poisid kuidagi kahtlaselt hästi arenenud... :D .

Sain lõpus paremiad katseid filmida, seega vabandust nende ees keda video ei ole, sest ma teadupärast ka isevõistlesin.,,, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist järjekorda nagu selle rasvaprotsendi mõõtja juures nägin viimane kord lapsena kui suhkrusabas seisin....

post-22-0-94994600-1354911016.jpg

Kaido tegemas võistluste instruktaazi

post-22-0-40433200-1354911035.jpg

Võistlejaid oli üksjagu

post-22-0-16140800-1354911049.jpg

TarmoP looma välja laskamas

post-22-0-22727600-1354911063.jpg

Juuniorite esikolmik

post-22-0-78728100-1354911076.jpg

Masters paremik

post-22-0-27059500-1354911092.jpg

Meeste esikolmik . kolm paksu... :D

post-22-0-22151700-1354911109.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli väga hea võistlus!

Eks kõik kes trenni teevad arenevad ka aastatega.

Paljud tegid selle võistluse treeningtsükli raamides, see seletab ka madalamat lõpptulemust.

Aga nagu alati - kõik kes julgesid välja tulla olid tublid!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli väga hea võistlus!

Eks kõik kes trenni teevad arenevad ka aastatega.

Paljud tegid selle võistluse treeningtsükli raamides, see seletab ka madalamat lõpptulemust.

Aga nagu alati - kõik kes julgesid välja tulla olid tublid!!!

See on vahva võistlus - kui vaadata taset, siis ka võistluse tase oli saalivõistluse kohta päris korralik, hea meelega võiks selle kuskile kevadesse ka sisse panna, lööksin ka iis kaasa kui päris oma võistlustega ei kattu.

Tänud korralduse eest ja usun ,et teil oli ka vahava istumine sinna järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarmol oli viimane katse 197,5 ja suht vähe jäi puudu ;)

Hetkel olen ka miinus kaloraazis, 6 nädalaga 6kg maha võtnud ja esmaspäev oli raske rinnapäev, seega pole tulemus paha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarmol oli viimane katse 197,5 ja suht vähe jäi puudu ;)

Hetkel olen ka miinus kaloraazis, 6 nädalaga 6kg maha võtnud ja esmaspäev oli raske rinnapäev, seega pole tulemus paha :)

St et sa liigud samal suunal nagu kunagi liikus kunagi Kaido ja hetkel vist Renku, kaal langeb aga jõud säilib (kui mitte ei parane) ja biitseps kasvab.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

St et sa liigud samal suunal nagu kunagi liikus kunagi Kaido ja hetkel vist Renku, kaal langeb aga jõud säilib (kui mitte ei parane) ja biitseps kasvab.... :D

Ma selliseid väiteid ei ole julgenud esitada, omal näide olemas kevadest, kui peale 6 kg kukkumist jäin ju 170 kilosele kangile alla.

Pigem rahul, sest offseasonil ei ole üle 190 lubanud, seekord see 197,5 jäi küll väga vähe puudu. See annab motti juurde lihtsalt. Sinu videost jääb isegi mulje et surusin ära :D

Ja veel kord kiitus Ottile ja Fitshopile auhindade väljapanemise eest, super tunne kui sind ja su tegemist tunnustatakse

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitshop üllatas väga meeldivalt, kui Ott tuli auhindadega nagu jõuluvana!

Aga kus siis ülejäänud poisid on? Kuidagi vaikne hommikul ;)

Sa kannad hästi.... :D Noored need taastuvad kaks päeva sellest järelistumisest mis te korraldasite.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et noored alles ärkavad Samaka juures.

Mul on tegelikult lumi juba lükatud ja veri käib ka juba hästi :D

Siinkohal on jutt natuke segasevõitu. Ilmselt jutt ei käi enam surumisest vaid orienteerumisest ja mälumängust :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil oli eile hooaja lõpetamine. Surusime ja pärast istusime, kes kui kaua.

Pole siin midagi segast ;)

Kuuldavasti need vägevad hooajalõpetamised ongi teinekord suurtele meestele kõige väsitavamad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nägin seda rahulikku koosviibimist Salme banketil - hea et peale seda renoveerimistöödega ei pidanud alustama kui Siim ja Kaido kokku ca 300 + kilo hüpates tantsu löövad.... :D ja Samaks gangonomstyle on omaette vaatamisväärsus, rääkimata väikse Peetri breikimisest (selle jalad ja käed käivad ka nagu Chuck Norrisel parematel päevadel.... :D ).

Päeval on igal juhul trenniplaan, ise täna siis teen rinda - eilie oligi viimasest rinnatrennist vaid 2 päeva vahe ,seega selgelt liiga lühike paus (tehtud sai varuga 20 seeriat - kuid rinna võttis valusaks ikka), täna proovin tugevama äeva teha, vaatame kuidas üks lisapäev taastumisele on mõjunud. ;)

Teil on seal laupäeviti ka ühistrennid olnud, kas täna ka olete platsis? Ise ca tunni pärast revalis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eino minul ja välgul oli väga rahulik, tegime rahulikult õlle :P Me kanget enam ei joo ;):D

Siim võib oma õhtust ise rääkida :D :D :D

Ma kujutan ,ette eit sa eile õhtul muud ei rääkinudki, kuidas sa Kiivikat surumises võitsid.... :D Facebooiks on juba avatud uus sait, me usume Samakameest.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eino minul ja välgul oli väga rahulik, tegime rahulikult õlle :P Me kanget enam ei joo ;):D

Siim võib oma õhtust ise rääkida :D :D :D

Täitsa sama lugu, saab nalja ka ilma, et peaks kanget alkoholi jooma :D Terve jõulupeo osa oli igatahes väga fun ja kogu seda surumise emotsiooni pärast veel kuulda, pool õhtut vaieldi erinevatel trenniteemadel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim K - sa ei pea seda video vaatama, sest midag rõõmustavat sa seal ei näe, hääle soovitan maha keerata, sest see lisab masendust... :D

Sa ära narri siin midagi, süstid niimoodi minusse lisamotti ning saad ühel päeval sugeda :D

Vaatan, et meil mõlemal päris hästi viskab hetkel, 10 kilo siia ja sinna iga trenn. Selge see, et sa veel elad töörežiimi sisse ning on oodata tunduvalt suuremid raskusi, mul juba sein ees, mida vaja raske tööga ületama hakata. Üritan sellegi poolest kangile pidevalt juurde laduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ära narri siin midagi, süstid niimoodi minusse lisamotti ning saad ühel päeval sugeda :D

Vaatan, et meil mõlemal päris hästi viskab hetkel, 10 kilo siia ja sinna iga trenn. Selge see, et sa veel elad töörežiimi sisse ning on oodata tunduvalt suuremid raskusi, mul juba sein ees, mida vaja raske tööga ületama hakata. Üritan sellegi poolest kangile pidevalt juurde laduda.

Tuleb ikka ärritada, siis arenen ise ka edasi, varem võistlesime Mikuga, tema oli kõva pähkel pureda, kuid hetkel ei ole enam temast vastast.... :D

Mul on oma max numbriteni veel nii mõnegis harjutuses minna, kuid mitte väga palju ja sealt edasi on iga kordus juba puhas rõõm... ;)

Täna siis surusin, selge et ka eilne surumine ei lasknud täiel määral taastuda ja usun et reaalselt uusi numbreid näen järgmine raske rinnatrenn.

Kuid sellegipoolest tegin täna sellise seeria, mis lubaks rohkem kui 160 kilo max. 100/8, 120/5, 130/5, 135/5, 140/5(viim kordus väikse abiga) ja 140/5 ise kõik.

Peale seda smithi kaldpink 120 /5 -sed ja edasi õlga eri harjutused, sündis ka üks rekord nimelt seal kus ei usukunud, et see täna tuleb rööbaspuudel surumine alustasin 40/5, 50/5, 60/5 ja viimane 70/4 - mis on ka uus rekord (vaadates palju alla surumisi tegin nii rind õlg oli tulemus igati positiivne ja ka tehnika ok -pean silmas sügavust.

70 kg

post-22-0-42835200-1354983738.jpg

Video siin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×