Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Hommikul proovisin teha pudinguga putru. Tuli täpselt selline magusa piima maitsega kaerahelbe puder. Kui nüüd võrrelda hommikust putru mõne muu valgu tootega segatuna ja pudingut, siis endale meeldis rohkem Protein Blockiga segatud puder. Samas veendusin, et Pudingut saab ilusasti ka pudru sees kasutada, kuigi jaheda keefiriga on tema kasutamine kõige parem

.post-22-0-30704900-1354000654.jpg

Nädalavahetusel proovisin segada piima, pudingu ja täistera nisuhelbed. Tuli väga maitsev, piim jäi selline keefiri sarnane, kuid õhulisem. Peale veel banaani ja külmutatud mustikaid.

post-22-0-10688600-1354000740.jpg

post-22-0-99549200-1354000704.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puht huvi parast tahaks naha pilti Oti kylmkapi sees olevast materjalist :D

See on huvitav material ja kui kannatust on siis usun, et see ka saladuseks ei jää.... ;) Homme toon ära ka Talleggi kauba ja siis panen ka pilte, mida tavatoidust eelistan.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii täna käisin silmaarstil ja silmade taastumine on plaanipärane. Hetkel näen 70% sellest mis nägema peaks ja lähinädalatel peaksin jõudma 100% künnisele. Täna oli ka esimene päev, kus hommikul juba märkasin ,et pilt on teravam ja kontrastsem. Eile segas seda nägemist ka udune ilm, ringi sõites ei saanud aru, kas nägemine on kehvemaks läinud või on ilm tõesti nii udune.... :D .

Trennide kohapealt on esimene kerge mikrotsükkel sisse tehtud ja homme puhkan, eale seda hakkan raskusi laduma ja maja uuesti üles ehitama... ;) . Kuna ka kevadel plaan võistleda, siis ei ole aega raisata ja peab tegutsema. Kui teen selgemad plaanid kus võistleda plaanin, siis toon need ka blogis välja. Samuti lähipäeval teen ülevaate mis lisandid uude ettevalmistusse sisse panen ja millised eesmärgid endale sean. Kaal hetkel langeb, kuigi enda arust tõstan toidu koguseid, eile tuli ka 6 toidukorda tavapärase 5 korra asemel ja ka õhtul peab sööma, et mitte hommikul üllatada madala kaalu üle... ;) .Niipea kui oma rütmi sisse saan käivitub ka ainevahetus.

NB! Loodetavasti lähipäeval saab pudingit osta ka Reval - Spordist, täna olevat adminni väitel 3 naisterahvast juba käinud seda küsimas.... ;) . Hetkel on seda võimalik tellida ka ööpäevaringselt fitshopi veebipoest ja lisaks nii Telliskivi kui ka Sparta Fitshopist, Tartus Eedeni Fitshopis. Pärnu kohta info puudub, kuid usun et kui hetkel ei ole siis täna sai ka sinna kaup saadetud ja ehk saab ka juba homme Pärnu Fitshopist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile käis külas õiplane Oleg ja millega sa ikka nii kõrgelt tituleeritud sportlast kostitad, kui kalamarja ja Protein Pudinguga. Viimane maitses Olegile eriti ja temast on saamas Pudingu sõltlane.... :D

post-22-0-09814800-1354087707.jpg

Siimu õlale oli ka tekkinud Fasti uue toote INTRA purk... :D

post-22-0-16665900-1354087722.jpg

Ise võtisn eilsest samuti kasutusele uue INTRA - maitse on huvitav ja nagu ka Siim mainis, siis meenutab Fantat... ;)

post-22-0-93405900-1354087731.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis pikem tööpäev - päeva lõpus tormasidki enne kinnipianekut veel poodi kliendid, kes spetsiaalselt Pudingu järgi tulid. Trenni täna ei teinud, koju tulles tegin ka ise soojenduseks kausi Pudingut.... :D on ikka kraam, usun, et see päästab nii mõnedki kulturistid ja fitnessistid dieedi ajal libastumast... :D .

Mõtlesin et paneksin omalt poolt ka välja auhinna sellele, kes pakub välja huvitava retsepti millega Pudingut kokku segada või mida sellest veel valmistada. Loomulikult eeldab see selle toote olemasolu - peab tunnistama, et partii mille tellisime on kohe lõppemas ja uus ei saabu enne järgmist nädalat. Kuid usun et veel Spartas on ja ka Telliskivis on mõned kotid järel, loodetavasti ka Tartus, tean et viidi täna ka Fitshop Looki (Tartu mnt.7).

Ühesõnaga pakkuge välja omapoolne retsept - koos pildiga, millega teiearvates saab FAST Pudingut kokku segada (see annab hea idee ka teistele).

Auhinnaks minu arvates parimale - selles mõttes et proovin atraktiivsemad ise ka järgi teha kott seda sama toodet omal maitse valikul! ;) (ajaliselt teeme nii, et nädal aega on aega esitada omapoolseid retsepte või ideid mida Pudingust annab veel valmistada või kokku segada 5. detsember deadline).

Muus osas - homsest hakkan siis lammutama 3+1 süsteemis ja esimene tõsisem jalatrenn, vaatasin ka eelmise kevadtsükli numbrid üle, mis trennis tegin ja hea oleks kui vähem ei tuleks ka nüüd. Tol korral läksin välja raw kükk 170/5.

Täna tegin pildid ka oma külmkapi sisust, kuid teist päeva järjest unustasin mahalaadimise juhtme tööjuurde, seega homme loodetavasti ilmutan selle sisu.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jep. Spartas oli mõlemat mingi 4 pakki vähemalt, olenevalt maitsest.

See on hea uudis. Ma täna ise segasin pooleks šokolaad ja karamell ja tulemus oli tegelikult väga hea, ei olnud nii nagus (piisavalt siiski et saab magustoiduks nimetada) ja samas oli šokolaadi maitse, seega soovin katsetada eri variante.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus toode on tekitanud huvi proovida seda madala rasvasisaldsega juustukoogi (kodujuustu koogi) sees. Lähiajal tuleb ka retsept julgematele Pudingu omanikele proovimiset. Teeks hea meelega ise esimese katsetuse kui vaid oleks toode käepärast ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imemaitsvad FAST Puding muffinid!

5 muna

25 g suhkrut

50g võid

1 dl jahu

1 tl küpsetuspulbrit

300 g vanillikohupiima

üks klaasitäis FAST Pudingut

Vajadusel ka natukene piima

Alustuseks võta kauss, löö munad sinna sisse ning vahusta suhkruga, lisasin juurde sulatatud või. Teise kaussi sega jahu, küpsetuspulber ning lisa muna-või seguga. Lisa kohupiim ning FAST Puding, sega korralikult. Kui taigen jääb liiga paks, lisada vajadusel veidi piima ning segada ühtlaseks massiks. Taigen valmis! Pane taigen muffinivormidesse ning pane ahju, umbes 200 kraadi juures, 20 minutit.

:)

Muudetud kasutaja Realxone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina mõtlen, et kuna see on tervislik viis maiustamiseks, võiks seda samahästi ka pidulauale serveerida, näiteks tordi näol. Ehk siis teha tavaline küpsise põhi (või + Digestive küpsised). Katteks teeksin valmis selle pudingu, lisaksin sutsu rummiessentsi ja mõnusaid marju, näiteks vaarikaid. Tarretaks selle želatiiniga. Et asjale pidulikkust (ja peo puhul ka rammusust) juurde anda, sulataksin valget šokolaadi ja joonistaksin sellega triibud peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea esimesed retseptid ilmuvad, kuid minu lisapalve oleks, et te ka ise reaalselt need valmis teeksite, st. reaalset pilti valmis tootest, kus on kasutatud Pudingut ja ehk ka teie enda kommentaar kuidas see asi õnnestus (mida objektiivsem kommentaar seda parem, st. ilustada ei ole vaja.) Pudingu kott võiks olla siis selle valmistehtud toidu kõrval, et näha et teil see ikka reaalselt ka olemas on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus kas keegi ei taha HT-R- i šokolaadi oma vahetada maasika vastu , suvel tegin lolljuse ja ostin 7 pakki šokolaadi ja 2 maasika , aga maasiak oma palju parem ja šokolaad väga ei meeldi .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, sul kaks last, kas antud pudingut jagada ka lastega?

Ma ei ole siiani mõistnud kas ja kust jookseb vanusepiir antud toodete kasutamiseks! Jaga oma mõtteid selles suhtes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, sul kaks last, kas antud pudingut jagada ka lastega?

Ma ei ole siiani mõistnud kas ja kust jookseb vanusepiir antud toodete kasutamiseks! Jaga oma mõtteid selles suhtes

Annan ka lastele, selge, et neile ei ole mõtet 40 gr. valku korraga sisse sööta, st. et portsion on väiksem, samas ega lapsed ise väga keefirit juua ei taha, kuid sellise magustoiduna söövad hea meelega ja see on selgelt kasulikum ja tervislikum kui lihtsalt magusga lapsi sööta. Vanem tütar kes saab kohe 11 a. tarbib regulaarselt taastsujooki peale kergejõustikutrenni käib Audenteses ja Mybodys segatakse kokteile ja seal joob. Pudingu koostises piimavalk - seega midagi sellist seal ei ole mis oleks lastele vastunäidustatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennijuttu ka ning mõningaid Fitshopi uudiseid.

Alustasin siis täna tugevamate trennidega ja ega ei osanud eriti midagi arvata, mis hetkel jõu mõttes sees on. Kuna kaal on madal, vaatamata sellele et olen toidukordade arvu tõstnud 6 korrale 5 pealt, on kaal stabiilselt langenud, hommikul 87,4 kilo ja peale trenni õhtul olid numbrid juba 87,0kg..... :o Pilt on jätkuvalt päris terav, mine või homme lavale,... :D

Alustasin kükist raw ja sügav

70/8, 100/8, 120/8, 140/6, 150/5, 160/5, 170/5 (kang oli ülal trapetsil, seega selga kasutasin vähem). Vaatasin kevadisi numbreid peale seda kui alustasin sügiseks ettevalmistust, siis tegin samad numbrid, kuid 1,2 kilo raskema kaaluga, seega edasiminek või natuke parem stardipositsioon. Max tulemusest mis ma sel hooajal sain 200x5 -30 kg, kuid siis oli kang madalamal seljal, mis on natuke lihtsam minujaoks teha, seega usun, et hetkel olen -20 - 25 kilo sellest).

2) Hackkpkk raw põhja

80/8, 100/8, 120/6, 140/6, 160/5, 180/5 (siia jäi midagi ka sisse, samuti ok maks -30kilo)

3) Rinnalkükk põhja raw

70/8, 100/6, 120/5, 140/3 (max -4 kordust 140kg olen teinud 7 seeria).

4) Ben Johnson 5 seeriat, lisaks säärt , kõhtu ja aeroobset 30 min ja lõppu Pilates rullil massaz.

Selg tundub hetkel ka tugev, seega loodan ka ülehomme tõmbes korralike numbritega alustada. Eesmärk oleks vähemasti mõni kordus või mõni kilo basnäitajates juurde saada võrreldes eelmise ettevalmistusega see eeldaks kükki 205/5, tõmme 220x12 või siis 230x10, surumises sooviks 180 uuesti kätte saada sel, hooajal olen 175 surunud kõik raw näitajad. Eks paistab kuidas tuleb, kuid soov jälle tõsta on olemas ja enegiat üksjagu ja enestunne peale trenni ka super.

Enne trenni hakkan kasutama betakat ja uut toodet Loader, täna panin esimese paugu ja energiat oli küll üksjagu

post-22-0-20031800-1354218763.jpg

Peale trenni jätkuvalt HTR + Dextro ja trenni ajal INTRA. Peale shake koju jõudes olen viimastel päevadel regulaarselt söönud Pudingut -sellest on saamas minu toitumise lahutamatu osa ja üks oodatumaid toidukordi üldse päeva jooksul... :D .

Täna saabus Fitshopi ka uut kaupa, erinevaid vigureid, mida saab eri otstarbeliselt kasutada.

Kummid koduseks harjutamiseks või lava taha soojenduseks (pumpamiseks) hea ka reisule kaasa võtta kui muud käepärast ei ole.

post-22-0-50763300-1354218962.jpg

post-22-0-29783700-1354219006.jpg

Vöö millest tunnen eriti puudust Revalis treenides - kuhu saab raskuse külge panna ja teha rööbaspuudel surumisi või lõuatõmbeid

post-22-0-65044900-1354219060.jpg

post-22-0-00220200-1354219115.jpg

Lisaks veel erinevad kummilindid

post-22-0-55982400-1354219155.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit võiks kollane ajakirjandus saada jälle hea pealkirja oma pommuudistele: Kulturist Kiivikas venitab kummi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastalõpp lähenemas ja sellega koos toimumas ka järjekordne Honda Jõuluturniir. Sellel astal toimub võistlus Rakveres ehk seal kus see 7 aastat tagasi 2005 a. alguse sai. Sedakorda on tegemist teistsuguse turniiriga, st. et ei ole individuaalvõistlus, vaid meeskond (2 sportlast igalt spordialalt). Näiteks sõudjad; Raja/Taimsoo ja Kergejõustiklased Raja/Mägi, vormel: Pentus/Korjus ja raskejõustiku esindavad kulturist Mikk Raudsepp/ jõutõstja Raigo Kuusnõmm.

Ise olen nagu ka paaril varasemal aastal üks õhtujuhtidest. Usun, et Mikul ja Raigol on päris head võimalused poodiumikohale tõusta. Ürituse täpne kellaaeg ja päev - selle selgitan välja, kuid varem on ta seal 25. dets paiku olnud. Kui saavad ka võistlusalad paika, siis annan täpsema ülevaate.

Pildimeenutus varasemalt turiirilt kui ise veel võistlesin. Olen kokku osalenud 4 korda kui ma õigesti mäletan ja kohad vastavalt 2,3,3,4. Esimene kord jäi võidust puudu 0,5 punkti, mille kaotasin viktoriini küsimusega (1 punkt), st. kehalises osas olin parim, võitis tookord Margus Hunt (kettaheitja, nüüdne ameerika jalpallur).

Loodan ,et kulturismi ja jõutõste seltskonnad tulevad Mikule ja Raigole ka kaasaelama. Nii et kulturistid ja jõutõstjad võiksid kasvõi korraks "sõjakirve" maha matta ja koos midagi hästi teha. Me lubame ,et me ei sõima jõutõstjaid "paksudeks" 2 tuh publiku ees..... :D

post-22-0-70690500-1354260539.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et meie noormehed esindavad väärikalt raskejõustikku.

Ott, sa võiksid kirjutada millistel aladel võisteldakse. Las poisid teevad natukene trenni, siis on lahingus lihtsam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×