Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Vorm võimas tõesti. Kuid mul pole niipalju silma, et öelda kas parem kui viimasel ajal või mitte. ;)

Vorm võis rasvaprotsendi mõttes olla küll kõige madalam, sest mul on kuskil paberi peal pildid tehtud, vahetult enne võistlust ja seal oli ikka tagumik üles välja korralikult triibuline. Nende võistluspiltide pealt seda aru ei saa - see näitab ka seda ,et alati ei pruugi saada võistluspilte, kus oleks jäädvustatud hetke vorm. Tol korral kasutati ka seda rasvasemat kreemi, võib olla jäid mõned triibud ka selle alla.

Vormi kinnituseks oli see - Slovaki koondise juht Peter Urichek kunagine Euroopa meister kellega Otsuse taat veel koos võistles, siis tema käest küsis meie delegaat Ergo Metsla, kuidas poiss välja näeb, vastas, et poiss on selles kaalus kõige kuivem..... ;) Võistlesid kõik tipud selles katis Scheu, Tabrizi, Brozoska, Scotka - kõik on ka maailmameistriteks tulnud ja mõned ka 4 korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on tööarvutis olemas ka üks pilt kindlasti selle võistluse kaalumiselt, seal on vormi paremini näha kui laval, seega homme panen selle siia välja. Ja kui leian mingi aeg üles need vormipildid mis said tehtud hotellitoas, siis scannin sisse ja panen välja, siis endal ka silme ees olemas - mis vorm peab olema kui tahad tipus kaasa lüüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulles veel India juurde tagasi, siis ka minu jaoks oli tegemist siiani kõige vastuolulisema kohaga kuhu ma iganes reisinud olen (ca 40 erinevat riiki olen külastanud paljusid korduvalt ja seda tänu kulturismile, sest 90 % on olnud võistlusreisid). Ma ei suutnud ka kuidagi kohaneda selle vaesusega, mida ma seal nägin ja nagu Bonsuna ka mainis, isegi 5 tärni hotell ei päästa seda kogumuljest, mis reisilt jääb. Mäletan ,et pidin pildi tasku panema kui Goal - kuhu puhkama sõitsime peale võistlust turule läksime ja seal +35 kraadi juures õues ilma külmutuseta liha müüdi - ma ei ole ei vere ega lõhna suhtes peps, kuid seal pidin sõna otseses mõttes pildi tasku panema..... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on tööarvutis olemas ka üks pilt kindlasti selle võistluse kaalumiselt, seal on vormi paremini näha kui laval, seega homme panen selle siia välja. Ja kui leian mingi aeg üles need vormipildid mis said tehtud hotellitoas, siis scannin sisse ja panen välja, siis endal ka silme ees olemas - mis vorm peab olema kui tahad tipus kaasa lüüa.

Ei anna vast üksi pilt tolleaja vormi nii edasi nagu see oli tegelikult. Vb isegi annab aimu Eestikatel tehtud pildid rohkem sellest vormist kui Indias tehtud. Ikka üsna 99,9% filee olid siis. Lõust oli juba selline karutapja oma, silmad sügaval koopas nagu neanderdaalasel. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ometi oli sama reisi peal inimesi, kes sõitsid sinna 5 korda ja rääkisid Indiast ülivõrdes.....ma ei tea kas nad käisid seal silmaklappidega või mis, kuid igal juhul lubasid ikka ja jälle tagasi minna. Muidugi üks pluss sellise riigi näegmisel on - tulles koju saad aru kui hästi me elame ja kui mõni kord mõtled, et mõnda asja oleks nagu hirmsasti vaja, kuid ei ole võimalust, siis - mõtled uuesti ja saad aru, et inimestel ei ole mitte midagi ja saavad ka edukalt ära elatud....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei anna vast üksi pilt tolleaja vormi nii edasi nagu see oli tegelikult. Vb isegi annab aimu Eestikatel tehtud pildid rohkem sellest vormist kui Indias tehtud. Ikka üsna 99,9% filee olid siis. Lõust oli juba selline karutapja oma, silmad sügaval koopas nagu neanderdaalasel. ;)

Ma ütlen ära ka miks ma üldse sellise vormi tegin, sest ma tahtsin sind võita (mäletan seda ettevalmistust ja ka hilisemaid kui kaasa veel tegid ja kuna teist sellist vastast ei olnud, siis sinu võistlemine motiveeris arenema) - see oli kinnisidee ja vist õnnestus ka tol korral.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningmaht oli ka 3 korda suurem kui praegu - ei taga ei igatse seda mahtu, kuid vorm tuli ka midagi ei ole öelda. Kui kunagi tekkib aega võin võtta mõne sellise magusama näidispäeva palju ma trenni tegin....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks pilt Mumbay väli pesumajast nö. Kas pole "modernne"? ;)

Väga peen koht. Meie tarbijakaitse viskaks selle peale saltosid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pilt peaks olema tehtud 2003 MM kaalumisel, mingi pildi saab ette mis vorm siis oli.

post-22-1299134982_thumb.jpg

Olid ikka kuiv juurikas küll ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohkem pilte ei leidu? Igatahes väga piinarikas ettevõtmine oli kindlasti! ;)

Muudetud kasutaja V.K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka meenüb. Pole varem 18 tundi jutti lennukiga lennanud. Omamoodi katsumus, aga mitte ületamatu. Minujaks oli tol korral see rohkem puhkuse kui võistlusreis. Oma 107kg kaaluga oleks sealt olnud rumal midagi loota. Aga India oli ilus ja kole korraga. Shokeeris see, et väikesed lapsed omapead öösiti tänaval lausa asfaldil , mustad nagu murjamid, magasid. Päeval mingid pool nälginud tegelased hambad laiali puuall pikali. Kärbsed kõnnivad mööda silmavalgeid. Vaesus ja suursugusus vaheldumisi. Meie 5 tärni hotell oli nagu oaas keset prügimäge. Meeldejääv reis ja sinu elu vorm - ütleks ma, sest pole sind hiljem sellisena juhtunud nägema enam võistlemas. Üks pilt ka tollest ajast kui käisime mingi tähtsa tegelase kodumuuseumis. Mingi "Candy" vms ta oli. Sry indud, et ei tea teie iidoli nime. ;)

Tundub, et seljataga on mitte "Candy" vaid hoopis Mahatma Gandhi portree ;) Kuigi ka see mees on eksinud elus ühe korra ja öelnud, et India ei lagune iialgi

kaheks erinevaks riigiks.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et seljataga on mitte "Candy" vaid hoopis Mahatma Gandhi portree ;) Kuigi ka see mees on eksinud elus ühe korra ja öelnud, et India ei lagune iialgi

kaheks erinevaks riigiks.

Argo

Eksimine on inimlik. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rohkem pilte ei leidu? Igatahes väga piinarikas ettevõtmine oli kindlasti! ;)

Ega vägisi ei oleks teinud - eks ma sõin ka korralikult - kui keegi viitsib vaadata meie videosalves leiduvat treeningvideot sellest ajas Minu Päev - siis sealt saab toidukogusest mingi eelaimuse. Lihtsalt kuidagi ise kruttisin selle treeningmahu selliseks - arvates et see on ainuõige viis vormi teha (tegin ka nagu näha oli). Iga päev tuli 3-4 tundi trenni alla jõusaal 100 - 120 seeriat + 1 -1,5 tundi kardiot sinna peale ühe jutiga ilma söömata....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siis plaanis mis teoksil? Hommik algas sellega, et aitasin Bonsuna riidesse panna, kõlab naljakalt, kuid tõsi - sest kust sa ikka nii suurele mehele riideid saad kui mitte Fitshopist.... ;) . Päeval ongi poes olnud üksjagu sebimist, paistab et kuu algus on inimeste ostujõule positiivset mõju avaldanud, tänud kõigile kes meid senini toetanud on!

Tegin valmis ka Reval - Cupi võistlejate listi ja hakkan neid sinna tasapisi paigutama - mul on ka palve, et kui te saadate oma osalemise soovi, siis lisage ka juurde järgnevad kontaktid ja info (ees ja perekonnanimi, täpne sünniaeg ja kategooria kus plaanite võistleda - kategooriad on ära toodud võistlusjuhendis).

Õhtul läheb kõvamks trenniks - täna teen käsi ja homme jalgu (plaan täna minna siis biitsepsi puhul välja kuni 40 kiloste hantliteni ja prantuse surumises 100kilo peale).

Vahepeal oli ka üks filmimine, kus räägin tervislikust toitumisest, peaks eetris olema laupäeval Naistemaailma saates.

post-22-1299152743_thumb.jpg

post-22-1299152767_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega vägisi ei oleks teinud - eks ma sõin ka korralikult - kui keegi viitsib vaadata meie videosalves leiduvat treeningvideot sellest ajas Minu Päev - siis sealt saab toidukogusest mingi eelaimuse. Lihtsalt kuidagi ise kruttisin selle treeningmahu selliseks - arvates et see on ainuõige viis vormi teha (tegin ka nagu näha oli). Iga päev tuli 3-4 tundi trenni alla jõusaal 100 - 120 seeriat + 1 -1,5 tundi kardiot sinna peale ühe jutiga ilma söömata....

See oli juba päris korralik esitus ja tahaks nüüd näha tegelasi, kes ütlevad et mina tegelen ekstreemsustega ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli juba päris korralik esitus ja tahaks nüüd näha tegelasi, kes ütlevad et mina tegelen ekstreemsustega ;)

Vahe on selles, et sa ei söö samal ajal eriti midagi, minu tol korral söödud hommikusöök oli sinu nädala toidukogus kalorite mõttes.... ;) Natuke liialdasin ,kuid mõte jäi samaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahe on selles, et sa ei söö samal ajal eriti midagi, minu tol korral söödud hommikusöök oli sinu nädala toidukogus kalorite mõttes.... ;) Natuke liialdasin ,kuid mõte jäi samaks

Mul on lihtsalt tennisepalli suurune magu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on lihtsalt tennisepalli suurune magu ;)

Ta muutub sul tennisepalli suuruseks kui kraani kinni keerad.... ;) Sellepärast peale dieeti ei jõuagi nagu palju korraga süüa, kõht saab kohe täis, kuid hooajakeskel vaata oma portse usun, et need on ikka kogukamad kui peale võistlusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta muutub sul tennisepalli suuruseks kui kraani kinni keerad.... ;) Sellepärast peale dieeti ei jõuagi nagu palju korraga süüa, kõht saab kohe täis, kuid hooajakeskel vaata oma portse usun, et need on ikka kogukamad kui peale võistlusi.

Selles suhtes, et väga suurt vahet ei olegi.

Dieedi ajal on mul põhiliselt kodujuust.

Võistlusvälisel ajal põhiliselt kodujuust...koos supi, prae ja magustoiduga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott räägi lähemalt miks sul sedatüüpi toitumine/treening siis kokkuvõttes katki jäi? Tulemusi paistis nagu toovat - kas liiga kurnav nii füüsiliselt kui vaimselt?

Võib-olla oleks tark üks aasta vanade liistude juurde tagasi pöörduda ning teha üks karm lammutamine koos karmi toitumisega ning koguda mõned kilod kuiva liha peale, et siis konkurente pärast loputada. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui üks ühele treeningkoormused nüüd olid, aga alles mõni aasta tagasi mäletan, kui Ott tuli mu juurde jutuga, et on sellel nädalal mingi 20+ tundi trenni teinud. See oli tookord, kui ta mitu kuud järjest ühegi puhkepäevata treenis. Samas tulemus oli suht sama kui poole vähem treenides nagu ta hiljem mu blogis tõdes minu samalaadse nutu peale, et miks töö ja veel tööd alati paremat tulemust ei anna.

V-o sama lähenemine alati ei tööta. Kuigi võiks ju eeldada. Olgu siis põhjuseks vanus või jumal teab mis tegurid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kõva trenni tegid täna! Sain ka natuke abiks olla... Homme pead minu tänase tipp nr üle tegema milleks oli 3nda harjutusena kükk 220kg - 6x muidu quadsid arenema ei hakka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×