Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Oskab ehk keegi aidata ,mul vasakul käel kiilub väike sõrm hommikuti kui ärkan , päeval seda pole , kui aktiivselt käega liigutan , käisin perearsti juures ja ta saatis mind neuroloogi juurde , sinna lähen 8 oktoober varem ei saanud aega , aga see näpu kiilumine häirib , arst ütles , et selle näpu kiilumise õige nimi on tulistav sõrm vms ,googlest otsisin ja midagi ei leidnud , probleem on veel selles et ma lõin kuskil pool aastad tagasi vasaku käe küünarnuki niii ära , et käsi muutus tuimaks , laks oli nii kõva , et pm 1 kuu andis küünarnuk tunda valu , nüüd aga see ära löödud koht on üli tundlik pms kui õrnalt näpuga lüüa , siis närv tuneb valu vms . Tekst üsna keeruline , aga loodan , et keegi vastab :D:D . See näpu kiilumine tekib ka vahest parema käe väiksel näpul , milles asi on ma ei tea .

Tere, peab tunnistama, et millegi seesugusega ei ole ise kokku puutunud, seega ei oska selle kohta midagi tarka lisada ega ka soovitada. Loodan ,et meie seas on keegi ,kes on millegi seesugusega kokku puutunud või ise kogenud ja oskab aidata, vähemasti selgitada kaua selline asi kestab ja kas on nö ravitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tõesti asi on närvidest siis ehk on ravitav mingi süstiga või kuidagi nii perearst ütles vähemalt ,aga endal selline tunne , et peaks jälle pereasti juurde minema , aga kui see ei ole ravita siis tõesti ei tea mida teha , sest endal just kui kõige meeldivam pole vaadata kuidas näpud kiiluvad , sest praegu ärkasin esimene asi hakkasin näppe liigutama , aga väiksed näpud kiiluvad , randmega ringe teha või käsi venitada , kaob ära see näpu kiilumine . See asi kestab juba 3 kuu . Loomulikult käivad mõttet peast läbi äkki see on jõusaalist , käsivars on seotud näppudega äkki treenin seda üle või tõesti ma ei tea .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tõesti asi on närvidest siis ehk on ravitav mingi süstiga või kuidagi nii perearst ütles vähemalt ,aga endal selline tunne , et peaks jälle pereasti juurde minema , aga kui see ei ole ravita siis tõesti ei tea mida teha , sest endal just kui kõige meeldivam pole vaadata kuidas näpud kiiluvad , sest praegu ärkasin esimene asi hakkasin näppe liigutama , aga väiksed näpud kiiluvad , randmega ringe teha või käsi venitada , kaob ära see näpu kiilumine . See asi kestab juba 3 kuu . Loomulikult käivad mõttet peast läbi äkki see on jõusaalist , käsivars on seotud näppudega äkki treenin seda üle või tõesti ma ei tea .

Mul oli mingi 2 kuud selline probleem.. Tegin füüsilist tööd suvel ja samuti ei saanud hommikul sõrmi sirgeks. Pmst läheb see ise ajapikku üle, vähemalt mul läks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasest päevast ka natuke. Trennis tegin tugevama jala, selge et mingeid rekordeid punnima ei hakanud ja tegin nö kontrollraskustega mis võimaldasid öelda, et jõunäitajad on suht säilinud. Kuna treeningrütm läks sünnipäevaga segi, siis varem oli jalapäev peale puhkepäeva nüüd siis kolmanda päevana, mis kindlasti ka natuke mõjutab tulemusi.

Smithil kükke, võtsin kangi üles trapetsile, siis tunnen jalgu rohkem ja ei kasuta niipalju selga. Kükk sügav raw

107/8, 127/6, 147/6, 170/7 - rohkem ei hakanud punnima kordus jäi sisse ka

Hackki raw100/10, 130/6, 160/6, 190/8 siin ka ei hakanud madalamaid kordusi tegema (viimane trenn 215/3 ise 4 abiga - seega usun et ka täna oli see sees olemas).

Rinnalkükke 70/10, 100/7, 120/6, 140/6 (viimane kord 7 - täna 1 vähem, kuid eelmine kord motiveeris ka video tegemine, seekord ei hakanud linti võtta).

Lisaks Ben Johnsonit, säärt ja ratast 40 min.

Peale seda käisin ajakirja Director kutsel esinemas pubis Chicago. Nende korraldusel toimub kord kvartalis koosviibimine, kus talkshow raames on paar külalist, kellest siis ka lugu tehakse ja kes kohapeal siis küsimustele vastavad. Igal juhul huvitav käik ja saad tuttavaks uute inimestega ja loodetavasti sai motiveeritud ka osalejaid toituma õigesti ja trenni tegema - kui see nii on siis oli külaskäik igati õigustatud.

Peale seda läksin Revali tagasi ja käsin saunas - taastusprotseduuridel, tundsin et lihased valusad ja proovin ilma puhkepäevata teha homme uuesti rind õlg ja ülehomme selg biits, kuid vaatan kuidas homme tunne on kas lihased on ära taastunud. Kaal hommikul 89,8, see nädal peab ära nägema 89,5 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen hommikul veel postituse ära, sest tänane pühapäev möödub valdavas osas Sparta jõusaalis, kus viin läbi I taseme treenerikoolituse praktilise osa. 10 - 17.30 ni on päev siis jõusaalipäralt. Ajastasin ka oma treeningud nii ,et täna enda trenni ei oleks, sest tavaliselt olen ise peale seda õhtuks juba päris väsinud ja siis on parem kui trennipäeva ei ole. Kindlasti on plaanis minna sauna peale koolitust, seega taastavad protseduurid kindlasti.

Trennide osas sujub ja 5 päeva järjest sai jälle mütatud, sünnipäev ajas natuke plaani segi, kuid alates esmaspäevast olen jälle normaalses rütmis tagasi. Dieet ka kaalu numbrilises osas sujub, sel nädalal pidin ära nägema 89,5 kilo ja nägin isegi 89,4 - seega suht täpselt kukub. Mingit tühjakskukkunud tunnet ei ole, sest niipea kui näen vajalikud numbrid ära panen kütust juurde.

Toidulisanditest hoian jätkuvalt sees nii Burnerit kui Beta - alaniini - tundub, et see Fasti burner ikka toimib, sest pilt justkui läheb kiiremini tavapärasest teravamaks. Eks ma olen suht eneskriitiline ka ja kui vorm ei ole päris valmis, siis ei ole rahulolutunnet ka. 3 nädala pärast esimene etteaste Savickas Sports Festivalil, teadmata kes seal vastu tulevad lähen lihtsalt kaasategema, et enne Arnold Classicut nö lavatunnetus kätte saada. Ühtlasi siis minu 95 võistlus....Peale trenni hoian jätkuvalt sees HTR ja Dextro ning pudru sisse saab lisatud ikka Protein Blocki, seda hommikusööki ootan eriti....nüüd lisan sinna ka kookosõli, siis on maitse veel parem.

Täna õhtul on siis Revalis ühistrenn kell 17. Natalia tegeleb juba enne naisperega, sest pärast on saalid kinni. Ise jõuan ehk läbi tulla ja saalis natuke vaadata, peale seda taastusprotseduuridele ja homme esmaspäeval treenin juba Spartas ja peale seda samas toidulisandite algkoolitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge vormipilt võiks ka vahelduseks tulla hullunud fännidele :rolleyes:

Eks mingi hetk tuleb.... ;) loodan ,et fännid päris hulluks kätte ära ei lähe. Täna oli vaba päev oleks võinud teha, kuid õhtuks olin juba nii plätu ,et ei hakanud enam tegema ja piirdusin Revalis korraliku saunaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde, et homme teen Spartas toidulisandite algkoolitust kella 17.00 - 19.00 Annan nõu milliseid toidulisandeid kasutada ja kuidas mida tarbida. Loomulikult vastan teie küsimustele, mis teil toidulisanditega seoses võib tekkida. Üritus toimub jõusaalis, seega seeriate vahepeal või trenni alustades/lõpetades olete teretulnud konsultatsioonile. Algusnapsid minu poolt! Kindlasti pakume ka uut Giant batooni!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii päev õhtus ja väike kokkuvõte. Eile õhtul olin siis Sparta klubis tegemas toidulisandite algkoolitust ja uudistajaid, kuulajaid oli väga palju nagu Spartas alati on olnud. Selles mõttes on seal hea kohal olla, et tunned ei ole mahavisatud aeg. Enne tegin samas ka jalatrenni - käsil siis kergem mikrotsükkel ja mahu poolest korralik trenn, raksused tagasihoidlikud ja keskendumine lihastunnetusele.

Täna tegin siis trenni koos treeningpartneri Etsiga ja seda siis juba koduklubis Revalis - energiat oli täna ülearugi, kahju et kattus kerge päevaga... ;) selline tunne sobiks suurepäraselt raskele päevale ja siis saaks ehk ka kuskil veel uusi numbreid näha - kuigi see enam kinnisidee ei ole. Pigem lähtun enesetundest ja kui on tunne et pura on sees siis lasen välja ja kui minekut ei ole, siis teen rahulikumalt. Rahvast oli ka Revalis askeldamas juba rohkem ja näha et hooaeg on alanud. Jõutõstjad eesotsas vahetuse vanema Siimuga mürgeldasid ka ja kuna nad ei jaksa ise tõsta, siis olid mehed kavalad ja sidusid kangile kummid külge, et möödakõndivad aeroobikanised neile rohkem tähelepanu pööraksid.... :D Mind juba niilihtsalt ei peta ja hammustasin kohe läbi, et kumme kasutatakse pettuse eesmärgil, et ennast tugevamana näidata... :D . Trenniga sattusin ise hoogu ja tegin lausa tunnise aeroobse seansi ja oleks pikemagi teinud - kuid andisn aru ,et ega ühe päevaga ennast ei sa ära kuivatada. Kuigi peab ütlema, et vorm kui selline annab endast iga päevaga paremini märku ja seda tuli täna ka tagasisidena saalist.... ;)

Tegin ka eraldi teema Savickas Sport festivalist - 7. oktoobril toimub Leedus, kuid tundub, et see väga aktiivne ei ole, seega küsin ka oma blogis et kui on keegi kes kas klassikas, bikinis, bodyfitnessis või miks mitte ka kulturismis soovib laval rinda pista lõunanaabritega ja muu rahvusvahelise seltskonnaga, siis andke mulle märku, koos oleks lõbusam sinna minna. Ülemõistuse tugevat konkurentsi luureandmete põhjal ei tule, seega usun, et kogemuse mõttes võiks see olla koht kus kaasa teha.

Homme siis jällegi Revali ja plaanis selg ja biitseps ja neljapäeval juba trip kirde- eestisse Rakvere, Jõhvi, Narva. Toidulisandite algkoolitus Narva My Fitnessis 20 september 16.30 - 19.00 - Tere tulemast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalusel kindlasti kirde-Eesti spordiklubidest fotogaleriisid! Põnev oleks vaadata, millised saalid mujal linnades on :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalusel kindlasti kirde-Eesti spordiklubidest fotogaleriisid! Põnev oleks vaadata, millised saalid mujal linnades on :rolleyes:

Ma ei julge lubada, et ma saalidesse väga jõuan, sest eelkõige käin spordipoed kus müüme läbi ja siis My Fitness, kuid kui midagi teepeale jääb siis jäädvustan.

Muus osas olen pool päeva tegelenud Arnold Classicu hotelli leidmisega ja hea uudis on see, et sain meie võistlejad Esta, Kristjani, Taavi ja Egle panna ühte hotelli just samassse regiooni kus see põhimajutus idee poolest peaks olema Garan Via lähedale ja siis on lihtsam üksteist aidata küll grimmida ja soengut teha. Eriti Kristjan ja Taavi .... :D

Grimmi tellisin ka ära, see peaks täna teele tulema Ultra1 Jan Tana, hetkel on olemas Winner Tani - eriti hea on see geel mida winner tan teeb ,seda on ka sees hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutasin pika sisestuse ja mingi jama, ühesõnaga kadus enne ära kui postitada jõudsin.... :(

Uuesti ei viitsi ka kirjutada, lisan video tänased parimad katsed jalapäevast

Ninaesine jääb ka järjest kesisemaks, see siis tavapärane õhtusöök "Oti munad"...

post-22-0-94116800-1348253240.jpg

Jalapress 500 x 8

post-22-0-15372000-1348253303.jpg

Sõda Leipsigi linna all, jõutõstjad sõjatandril kulturistidega.... :D vahendeid valimata toimuvad väljaütlemised, mis vahest on isegi valusamad kui füüsiline vägivald, eriti kui see on tõde..... :D

post-22-0-86971600-1348253324.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutasin pika sisestuse ja mingi jama, ühesõnaga kadus enne ära kui postitada jõudsin.... :(

Uuesti ei viitsi ka kirjutada, lisan video tänased parimad katsed jalapäevast

Ninaesine jääb ka järjest kesisemaks, see siis tavapärane õhtusöök "Oti munad"...

post-22-0-94116800-1348253240.jpg

Jalapress 500 x 8

post-22-0-15372000-1348253303.jpg

Sõda Leipsigi linna all, jõutõstjad sõjatandril kulturistidega.... :D vahendeid valimata toimuvad väljaütlemised, mis vahest on isegi valusamad kui füüsiline vägivald, eriti kui see on tõde..... :D

post-22-0-86971600-1348253324.jpg

No sellele tahvlile kirjutaks isegi jõutõstjate kohta midagi hävitavat :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt keegi pidi selle asja kulturistide kohta lõpuks avalikuks ju tegema :D

Poleks meie seda teinud, oleks inimesed nagunii selleni jõudnud :D :D :D

Oleme ausad, viimasel ajal on mitmed jõutõstjad kulturismi üle tulnud. Tugev on tore olla, aga kes see tahab inetu olla? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott kas sul kolmest munast õhtusöögiks väheks ei jäe ?
:D

See on tõeline luxus! On olnud aegasid, kus olen 3 munaga 2 päeva vastu pidanud enne suurvõistlust :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott kas sul kolmest munast õhtusöögiks väheks ei jäe ?
:D

Tahtsin just lisada, et Imre ja mõne muu sportlase ettevalmistusega on see luxus.... :D Ma tegelikuses söön normaalselt, lihtsalt õhtuks ei taha palju jätta. Hommikul ikka kausitäis putru, päeval kas pruuni riisi või täisterapastat jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×