Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Tänan küsimast, enesetunne super ja Hera 80 - maisteb väga hästi!

Teavitan ka, et "kuningas" ;) jätab trooni vabaks kevadel ja kes soovib võib asemele istuda. See tähendab lihtsalt seda, et kuna olen enda arvates kasvulainel (vähemalt jõunäitajad seda kinnitavad), siis valmistun sügiseks ja kasutan antud aega ära maksimaalselt ,et näidata mingitki edasiminekut lihasmassi osas. Usun, et seda põnevamaks kujuneb rebimine absoluudi tiitli eest: Vähi, Rückenberg, Pärle, Kornišev, Morozov -andke andeks kui kellegi teenimatult kõrvale jätsin, sest ei valda infot kes veel võistlevad.

Ei hakka seda infot saladuses hoidma ja lollitama nagu osad sõbrad teevad, et nädal enne võistlusi ka ei tea kas võitlen või ei - loodan ,et seemotiveerib teisi mehi rohkem pingutama. :D

Treeningutest rääkida, siis eilne seljatrenn sujus superhästi tegin järgmise kava:

1) Ettekallutatult kangi tõmbed

100kg/12, 120/10, 140/8, 155kg/6

2) Pullover trenazööril (Nautilus)

100kg/12, 114/10, 127/10, 141/7, 141/6

3) Kõhuli trenazööril tõmbed laia haardega

70kg/10, 80/8, 90/6, 100/5

4) Ploki tõmbed laia haardega ülalt

60kg/12, 80/10, 90/8, 100/6

5) Ühe käega T-kangi tõmbed (loen ainult kettaid - kang ise 20kilo ja kinnitub otsapidi nurka)

40kg/10, 50/8, 60/8, 70/5

6) Jõutõmme (alaselg oli selleks ajaks juba väga küpse, sest tegin palju ettekallutatult harjutusi, mis staatilises asendis alaselga väsitavad).

120/8, 150/6, 180/6, 200/5 - tuli päris ilusasti ja ennast ka hämmastas, et selja viimase seeria suutsin veel 200 kiloga seeria teha - võib ainult ette kujutada kui tõmmet esimesena teha...

Pärast sain muidugi osaks kuidas tänapäeval jõutõstevarustust trennis kasutatakse - no see oli omaette kino millest õige pea kirjutan.... ;)

Täna on trennist puhkepäev, homme plaanis 40 kg hantlitega biitsi teha ja 100kg prantuse surumist.

Panen õige pea ka vahepeal sissevõetud pildimateriali välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan küsimast, enesetunne super ja Hera 80 - maisteb väga hästi!

Teavitan ka, et "kuningas" ;) jätab trooni vabaks kevadel ja kes soovib võib asemele istuda. See tähendab lihtsalt seda, et kuna olen enda arvates kasvulainel (vähemalt jõunäitajad seda kinnitavad), siis valmistun sügiseks ja kasutan antud aega ära maksimaalselt ,et näidata mingitki edasiminekut lihasmassi osas. Usun, et seda põnevamaks kujuneb rebimine absoluudi tiitli eest: Vähi, Rückenberg, Pärle, Kornišev, Morozov -andke andeks kui kellegi teenimatult kõrvale jätsin, sest ei valda infot kes veel võistlevad.

See on nüüd küll uudispomm!

Loodame, et siis sügisel on seda suurem mass ja parem vorm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see olin nüüd küll nagu välk selgest taevast! Eks on seda puhkust teinekord tarvis. Mina ise olen hetkel kevadel võistlemise suhtes suhteliselt tagasihoidlik. Teen vormi vastavalt võimalustele ning püüan vinti mitte üle keerata. Oluline, et perekond ei kannataks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No see olin nüüd küll nagu välk selgest taevast! Eks on seda puhkust teinekord tarvis. Mina ise olen hetkel kevadel võistlemise suhtes suhteliselt tagasihoidlik. Teen vormi vastavalt võimalustele ning püüan vinti mitte üle keerata. Oluline, et perekond ei kannataks. ;)

Sina oled ka üks nendest meestest, kes räägib, et jätab võistluse vahele - kuid minu silmad seda vist ei näe kunas see juhtub.... ;) Mitte paha pärast ,lihtsalt imestan ,et sa kogu aeg ümber mõtled...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on nüüd küll uudispomm!

Loodame, et siis sügisel on seda suurem mass ja parem vorm.

Kirp kas istud dieedile ja kasutad juhuse ära???? ;) Ma ei saa ju ometi kaalu poolest väiksemaks jääda kui sina.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp kas istud dieedile ja kasutad juhuse ära???? ;) Ma ei saa ju ometi kaalu poolest väiksemaks jääda kui sina.... ;)

Hakka või isegi mõtlema ... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sina oled ka üks nendest meestest, kes räägib, et jätab võistluse vahele - kuid minu silmad seda vist ei näe kunas see juhtub.... ;) Mitte paha pärast ,lihtsalt imestan ,et sa kogu aeg ümber mõtled...

See on siiani endalegi kummaline tundunud. Oleme ausad- kui vorm väga käest ära läheb, siis ma ei tunne ennast üldse hästi ja vorm kipub käest libisema alati 2-3 kuud pärast viimaseid võistluseid. Tartus toimuvatele Eesti Karikavõistlustele loodan lavale paisata kõik oma parimad õpilased ning eks olen siis ise ka eeskujuks ja lihvin oma rasvavoldid selleks ajaks enam-vähem vormi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakka või isegi mõtlema ... ;)

Raivo unistab ikka sellest vormita meeste kategooriast, millest siin umbes pool aastat tagasi fantaseeriti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raivo unistab ikka sellest vormita meeste kategooriast, millest siin umbes pool aastat tagasi fantaseeriti ;)

See teema on ikka veel õhus :D Hetkel on teada vähemalt 2 meest, kes osaleksid - Jüri V. ja mina ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakka või isegi mõtlema ... :D

Kes ütles, et luuavarrest ei võiks pauku tulla.... ;) Kui me veel teeks selle sumo raundi ette ja sinna järgneks vabakava, siis oleksid kindlasti platsis.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See teema on ikka veel õhus :D Hetkel on teada vähemalt 2 meest, kes osaleksid - Jüri V. ja mina ;)

Ärge Arnoldit ära unustage - kuid tema liitub siis kui see muutub kolmevõistluseks, sumo round, vabakava ja siis on lõpus golfi täpsuslöök... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See teema on ikka veel õhus :D Hetkel on teada vähemalt 2 meest, kes osaleksid - Jüri V. ja mina ;)

Kindlasti leiaks selliseid vägilasi veelgi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäeval tegime siis presentatsiooni Zeluloosi Spordiklubis, samas tegin ise ka trenni - läks väga ok. eriti sobis üks istudes rinnasurumise trenazöör, seal ei andnud õlg üldse tunda ja sain korralikult suure raskusega üle kuu aja rinda treenitud.

Väike ülevaade toimunud presentatsioonist.

Alati kelmikad GP

post-22-1299073321_thumb.jpg

post-22-1299073349_thumb.jpg

Degusteeritavad batoonid

post-22-1299073368_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis naljakas treeningseik, eile olin mina treener Revalis ja ootasin parasjagu oma õpilasi, kui jõutõstja Tannu trenni tuli, plaanis temal siis teha tugevam jõutõmme ja selleks puhuks kaasa võetud ka moodne trikoo. Kuna kedagi väga abistamas ei olnud see õhtu, siis esialgu jändas LauraL ja pakkusin ka sõbralik nagu ma olen oma abi, selle isetõstva kombinesooni selgaaitamisel - saime selle kuidagi selga venitatud ja siis läks tõstmiseks (kuna see oli Tannule tõenäoliselt natuke väike, siis oli tõsine jant et seda kangi üldse põrandalt kätte saaks.... ;) ) Jätsin siis Tannu sinna tõmbama ja läksin ise õpilastega tegelema.

Pärast kui olin õpilased üle vaadanud tulin saali tagasi ja vaatan ,et Tannu ikka möllab oma trikooga, LauraL tirib seda nagu pöörane (võiks öelda, et nagu kutsikas kaltsu, kuid kätte ei saa - selgub, et juba pool tundi sikutab), pakkusin siis ennast jälle appi - kutsusin kõrvalasuva vana Flexeri mehe ka appi ja siis kahe mehega sikutasime nii, et mõtelsin ,et kas saame Tannu jala kätte koos trikoota või ilma.... ;) Peale kahe mehe jõutõmmet saime ta jalakesed kätte - mõlemad olid selleks ajaks nagu kangreenist tabatud lillaks tõmbunud.... :D Ma muidugi küsisn, et mille jaoks sellist jändamist vaja on ,et trennis 3 x 1 katset sooritada.... :D

Olgu öeldud ka et kodanik Vaino "Hiiglane" on eilsest Reval Spordi noorterühma treener, kes soovivad noorterühmaga lituda tere tulemast! Mihkel oli eile küll väga asjalikult ametis ja aitas kõiki abivajajaid.

Väike pildimaterial ka ilmestamaks nähtut:

post-22-1299073549_thumb.jpg

post-22-1299074060_thumb.jpg

post-22-1299074072_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan küsimast, enesetunne super ja Hera 80 - maisteb väga hästi!

Teavitan ka, et "kuningas" ;) jätab trooni vabaks kevadel ja kes soovib võib asemele istuda. See tähendab lihtsalt seda, et kuna olen enda arvates kasvulainel (vähemalt jõunäitajad seda kinnitavad), siis valmistun sügiseks ja kasutan antud aega ära maksimaalselt ,et näidata mingitki edasiminekut lihasmassi osas. Usun, et seda põnevamaks kujuneb rebimine absoluudi tiitli eest: Vähi, Rückenberg, Pärle, Kornišev, Morozov -andke andeks kui kellegi teenimatult kõrvale jätsin, sest ei valda infot kes veel võistlevad.

Ei hakka seda infot saladuses hoidma ja lollitama nagu osad sõbrad teevad, et nädal enne võistlusi ka ei tea kas võitlen või ei - loodan ,et seemotiveerib teisi mehi rohkem pingutama. :D

Treeningutest rääkida, siis eilne seljatrenn sujus superhästi tegin järgmise kava:

1) Ettekallutatult kangi tõmbed

100kg/12, 120/10, 140/8, 155kg/6

2) Pullover trenazööril (Nautilus)

100kg/12, 114/10, 127/10, 141/7, 141/6

3) Kõhuli trenazööril tõmbed laia haardega

70kg/10, 80/8, 90/6, 100/5

4) Ploki tõmbed laia haardega ülalt

60kg/12, 80/10, 90/8, 100/6

5) Ühe käega T-kangi tõmbed (loen ainult kettaid - kang ise 20kilo ja kinnitub otsapidi nurka)

40kg/10, 50/8, 60/8, 70/5

6) Jõutõmme (alaselg oli selleks ajaks juba väga küpse, sest tegin palju ettekallutatult harjutusi, mis staatilises asendis alaselga väsitavad).

120/8, 150/6, 180/6, 200/5 - tuli päris ilusasti ja ennast ka hämmastas, et selja viimase seeria suutsin veel 200 kiloga seeria teha - võib ainult ette kujutada kui tõmmet esimesena teha...

Pärast sain muidugi osaks kuidas tänapäeval jõutõstevarustust trennis kasutatakse - no see oli omaette kino millest õige pea kirjutan.... ;)

Täna on trennist puhkepäev, homme plaanis 40 kg hantlitega biitsi teha ja 100kg prantuse surumist.

Panen õige pea ka vahepeal sissevõetud pildimateriali välja.

Näed sa siis. Mulle mõjub neljakümneselt päälinn nii, et hakkasin kasvama taas. ( vb hiljaks jäi veits aga...) Ei imesta üldse, et 33 aastane mees võib progresseeruda veel. :D

post-7375-1299074995_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näed sa siis. Mulle mõjub neljakümneselt päälinn nii, et hakkasin kasvama taas. ( vb hiljaks jäi veits aga...) Ei imesta üldse, et 33 aastane mees võib progresseeruda veel. ;)

Kas suurendasid valgu kogust jälle, et kasvama hakkasid (krt. Hydroiso...).... ;) Lootma peab muidu pole mõtet trenni tehagi ja võistelda, kui ette loobud. Tagantjärele analüüsides leidsin, et aastatel 1999 - 2001 tehtud pausid, kui võistlesin korra aastas ei andnud erilist effekti (kuid seda lihtsal põhjusel, sõin ennast litsalt põrsaks ja dieediga 3 kuuga viskasin kuni 18 kilo maha, et vormi saada) ja nii tegin kaks aastat jutti ja veendusin ürituse mõttetuses - see ei saanudki töötada kui tagantjärgi öeldes valesti planeerisin oma tegemisi. Praegu toimetan enda arvates natuke targemini olen stabiilselt 95-96 kilo ja hetkel ei võta ka juurde, hoian kaalu ja lasen pigem pildil natuke teravamaks muutuda, kuid siis natuke võtan veel juurde ja alustan parasjagu enne dieeti, et mitte kiirustada ja teha korralik vorm sügiseseks MM ks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas suurendasid valgu kogust jälle, et kasvama hakkasid (krt. Hydroiso...).... ;) Lootma peab muidu pole mõtet trenni tehagi ja võistelda, kui ette loobud. Tagantjärele analüüsides leidsin, et aastatel 1999 - 2001 tehtud pausid, kui võistlesin korra aastas ei andnud erilist effekti (kuid seda lihtsal põhjusel, sõin ennast litsalt põrsaks ja dieediga 3 kuuga viskasin kuni 18 kilo maha, et vormi saada) ja nii tegin kaks aastat jutti ja veendusin ürituse mõttetuses - see ei saanudki töötada kui tagantjärgi öeldes valesti planeerisin oma tegemisi. Praegu toimetan enda arvates natuke targemini olen stabiilselt 95-96 kilo ja hetkel ei võta ka juurde, hoian kaalu ja lasen pigem pildil natuke teravamaks muutuda, kuid siis natuke võtan veel juurde ja alustan parasjagu enne dieeti, et mitte kiirustada ja teha korralik vorm sügiseseks MM ks .

Mida ma alati siis rääkinud olen selle võistlusvälise vormi kohalt. Loodan, et sinu eeskujul tõmbavad paljud v-välisel ajal söömispidurit, sest see töötab kindlasti. Aga minu kasv on jah, selge see HYDRO ISO PÕHJUSTATUD. ;)

AGA KRT NÜÜD EI TULEGI SIIS LUBATUD EUROOPA KULDA? TULEB KOHE MM KULD?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida ma alati siis rääkinud olen selle võistlusvälise vormi kohalt. Loodan, et sinu eeskujul tõmbavad paljud v-välisel ajal söömispidurit, sest see töötab kindlasti. Aga minu kasv on jah, selge see HYDRO ISO PÕHJUSTATUD. ;)

AGA KRT NÜÜD EI TULEGI SIIS LUBATUD EUROOPA KULDA? TULEB KOHE MM KULD?

Õigus jah, enne kui laskma hakkame peame ju ka sihiku paika panema.... ;) EESMÄRK: TULLA MAAILMAMEISTRIKS 2011 a. IFBB amatööride liigas Indias Mumbays, kaaluktegoorias -90kg!

Kui sul meeles veel on siis seal me käisime sinuga koos 2003a MM -l ja ei olnud tagasi vaadates üldse tühi käik. Mina saavutasin 7. koha, kaotades 1 punktiga 6. koha mehele Peter Vanižile (hiljem tulnud mitu korda maailmameistriks teistes liigades), Vaniž oli ka viimane mees, kes finaali pääses (sest Erich Beihl, mingitel segastel põhjustel loobus finaalist, seega sai 6 koha mees finnali, sel hetkel sai finaali iga kati 5 parimat). Olgu öeldud, et pärast diskfalitseeriti suur osa võistlejaid dopingu tarvitamise tõttu (kokku lausa 20 tuuris), näiteks minu pikaaegne konkurent ja eelmise aasta Euroopa absoluutne meister Stefan Havlik tõusis kaalukategoorias -85 kg 4. kohalt maailmameistriks, seega kui seal toimuks ka seekord selline kontroll, siis ei ole miski välitatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte päris teemakohane asi, kuid siiski, plaanin täna käia ära valimas, kas teie olete seda juba teinud? Suuresti mõjutab see ikkagi minu ettevalmistust.... ;) - kes ja mis inimesed valituks saavad ja milliseid sportlasi ja sporti soodutavaid otsuseid nad tegema hakkavad, sealt sõltub ka see kas kuld tuleb või mitte... :D Minul kindlat erakondliku eelistust ei ole, enamus erakondades on ikka sees selliseid lambaid, kes meepoti ära rikuvad ja üksikkandidaadil on seal raske midagi ära teha... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õigus jah, enne kui laskma hakkame peame ju ka sihiku paika panema.... ;) EESMÄRK: TULLA MAAILMAMEISTRIKS 2011 a. IFBB amatööride liigas Indias Mumbays, kaaluktegoorias -90kg!

Kui sul meeles veel on siis seal me käisime sinuga koos 2003a MM -l ja ei olnud tagasi vaadates üldse tühi käik. Mina saavutasin 7. koha, kaotades 1 punktiga 6. koha mehele Peter Vanižile (hiljem tulnud mitu korda maailmameistriks teistes liigades), Vaniž oli ka viimane mees, kes finaali pääses (sest Erich Beihl, mingitel segastel põhjustel loobus finaalist, seega sai 6 koha mees finnali, sel hetkel sai finaali iga kati 5 parimat). Olgu öeldud, et pärast diskfalitseeriti suur osa võistlejaid dopingu tarvitamise tõttu (kokku lausa 20 tuuris), näiteks minu pikaaegne konkurent ja eelmise aasta Euroopa absoluutne meister Stefan Havlik tõusis kaalukategoorias -85 kg 4. kohalt maailmameistriks, seega kui seal toimuks ka seekord selline kontroll, siis ei ole miski välitatud.

Ikka meenüb. Pole varem 18 tundi jutti lennukiga lennanud. Omamoodi katsumus, aga mitte ületamatu. Minujaks oli tol korral see rohkem puhkuse kui võistlusreis. Oma 107kg kaaluga oleks sealt olnud rumal midagi loota. Aga India oli ilus ja kole korraga. Shokeeris see, et väikesed lapsed omapead öösiti tänaval lausa asfaldil , mustad nagu murjamid, magasid. Päeval mingid pool nälginud tegelased hambad laiali puuall pikali. Kärbsed kõnnivad mööda silmavalgeid. Vaesus ja suursugusus vaheldumisi. Meie 5 tärni hotell oli nagu oaas keset prügimäge. Meeldejääv reis ja sinu elu vorm - ütleks ma, sest pole sind hiljem sellisena juhtunud nägema enam võistlemas. Üks pilt ka tollest ajast kui käisime mingi tähtsa tegelase kodumuuseumis. Mingi "Candy" vms ta oli. Sry indud, et ei tea teie iidoli nime. ;)

post-7375-1299094125_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On teil Oti vormist pilte ka sellest võistluselt? ;)

Heameelega viskaks Oti "elu vormile" pilgu peale. Mis siis kaal Ott sul oli ja mis sinu arvamus selle kohta, et "elu vorm". Kuidas sinu pilgu läbi asjad tundusid? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte päris teemakohane asi, kuid siiski, plaanin täna käia ära valimas, kas teie olete seda juba teinud? Suuresti mõjutab see ikkagi minu ettevalmistust.... ;) - kes ja mis inimesed valituks saavad ja milliseid sportlasi ja sporti soodutavaid otsuseid nad tegema hakkavad, sealt sõltub ka see kas kuld tuleb või mitte... :D Minul kindlat erakondliku eelistust ei ole, enamus erakondades on ikka sees selliseid lambaid, kes meepoti ära rikuvad ja üksikkandidaadil on seal raske midagi ära teha... ;)

No selleks ei peagi kuhugi otseselt minema, paar klikki ja valitud. Vähemalt mina tegin nii:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×