Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Reedene päev, mis siis plaanis ja mis teoksil? Hetkel tööjuures ja tegelen jooksvate tööasjadega, mõne tunni pärast aga treeningule, täna plaanis biitseps/triitseps 15 seeriad, seega selline pumpav treening (sarkoplasmaatilise hüpertroofia suunitlusega).

Õhtul plaanin minna IV Võitluskunstide Maailmamängude avamist vaatama Saku Suurhalli. Esiteks silmaringi avardamise mõttes ja teisest küljest vaatama korraldusliku poolt - oleme ju ise 8 kuu pärast toimuvate klassikalise kulturismi MM korraldajate rollis. Vähemalt mis puudutab meedia poolt, siis on nende mängude reklaami näha küll nii linnapildis, teles, raadios - seega see osa on neil päris õnnestunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis nagu kirjutasin käte treeningu - ei hakka seekord kõiki harjutusi ja kordusi välja kirjutama, sest 15 -ste seeriate puhul on raskused nagunii madalamad. Oluline on see, et suudan erinevates isoleeritud harjutustes panna raskust juurde kas mõne korduse seerias rohkem (näiteks 15 asemel teen 17 kordust) või lausa 1 plaadi juurde, siis on raskuse vahe tuntav. See loob hea eelduse, et suudan ka suuremaid raskusi tõsta.

Treeningu lõppedes vaatasin Revali leti ääres seisvat tuttavat kuju - õlakitsuse järgi pidasin teda algselt mõneks Revali käsipalluriks, oli teine küll puhvis jope selga pannud, lootes oma figuuri sportlikumaks teha, kuid ega sellist skeletti ei päästa ka puhvis jope.... :D siis aga mees keeras ümber ja tundsin ära 3 kordse Euroopa meistri Taavi "Käpp" Kooviti. Tutvustasin talle muidugi fuajees asuvat nö "Kuulsuste halli" - rääkisin kui silmapaistvad sportlased selles spordiklubis treenivad ja võib - olla suudab ka tema kunagi samasuguseid vägitegusid teha... ;) Ühes olen ma kindel, et peale eilset Revalis käiku suudab ka Taavi rohkem kui 3 korda nädalas treenida.... ;)

Peale seda tormasin edasi Võitluskunstide maailamänge vaatama, kui tsiteerida kirjandusklassikuid, siis kui Tšempion kohale jõudis, olid võistlused juba alanud. Edgari kõne selle nahka läkski, ei kuulnud.... :lol: Šhow ise oli päris huvitav, erinevad kultuurikollektiivid tantsisid (Tšetseenidest - kuni Lõuna -Koreani), olid huvitavad vaheetteasted - erinevad võistluskunstid. Eriti meeldis Koreast kohale tulnud demonstratsioon kollektiiv, kes tegi ikka väga muljetavaldava demo (küll löödi kive ja planke, rääkimata suurtest lattidest, nende ehedust näitas see, et kui need ikka puruks ei läinud lüües, siis oli endal vaatajana selline tunne nagu keegi oleks endlae üle küüru sellega andnud samuti olid huvitavad tseenid kus 1 nelja mehe vastu või naised klopivad mehi jne.)

Veel jäi meelde korralik tule ja trummishow - Eesti meste esitluses, see üllatas.

Lõpu osa oli kahjuks läbi mõtlemata - oleks vabalt võinud lõppeda selle Korea demo etteastega, kuid siis tuli ka kaks matši, esimeses Taekwon - do 1 round 2 min (seal ei saanud suurt midagi aru, mille eest seal punkte või paremust arvestati), võit anti 2:1 Eesti mehele (Abdul ....mis iganes ta nimi oli), probleem oli selles, et ring oli paigutatud nii teise platsi äärde kui võimalik ja seega jäi saalis vaatajale kaugeks (olid küll telerid, kuid see ei ole päris see, kui silmaga kohapeal vaadata). Teine matš oli Kevini ja Tai pokisja vahel Muay Thai - see oli ka üks pusimine, mis läks sujuvalt üle kallistamiseks, rahvas juba lahkus lõpus, sest matš venis, algul läks jupp aega, et see üldse algaks 3 roundi oli ka liiga pikk vaadata - eriti kui lähed nö avamistseremooniat vaatama (minu arvates oleks võinud need matšid toimuda võisltupäevadel ja võistluskohtades kus inimesed lähevadki võitlust vaatama).

Igal juhul oli tegu tubli ettevõtmisega ja soovin korraldajatele kordaminekuid. Kes tahab minna vaatama, siis Eesti Näituste pavijonis on nii täna kui homme see võimalus olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eile tegin siis nagu kirjutasin käte treeningu - ei hakka seekord kõiki harjutusi ja kordusi välja kirjutama, sest 15 -ste seeriate puhul on raskused nagunii madalamad. Oluline on see, et suudan erinevates isoleeritud harjutustes panna raskust juurde kas mõne korduse seerias rohkem (näiteks 15 asemel teen 17 kordust) või lausa 1 plaadi juurde, siis on raskuse vahe tuntav. See loob hea eelduse, et suudan ka suuremaid raskusi tõsta.

Treeningu lõppedes vaatasin Revali leti ääres seisvat tuttavat kuju - õlakitsuse järgi pidasin teda algselt mõneks Revali käsipalluriks, oli teine küll puhvis jope selga pannud, lootes oma figuuri sportlikumaks teha, kuid ega sellist skeletti ei päästa ka puhvis jope.... ;) siis aga mees keeras ümber ja tundsin ära 3 kordse Euroopa meistri Taavi "Käpp" Kooviti. Tutvustasin talle muidugi fuajees asuvat nö "Kuulsuste halli" - rääkisin kui silmapaistvad sportlased selles spordiklubis treenivad ja võib - olla suudab ka tema kunagi samasuguseid vägitegusid teha... :D Ühes olen ma kindel, et peale eilset Revalis käiku suudab ka Taavi rohkem kui 3 korda nädalas treenida.... ;)

Peale seda tormasin edasi Võitluskunstide maailamänge vaatama, kui tsiteerida kirjandusklassikuid, siis kui Tšempion kohale jõudis, olid võistlused juba alanud. Edgari kõne selle nahka läkski, ei kuulnud.... ;) Šhow ise oli päris huvitav, erinevad kultuurikollektiivid tantsisid (Tšetseenidest - kuni Lõuna -Koreani), olid huvitavad vaheetteasted - erinevad võistluskunstid. Eriti meeldis Koreast kohale tulnud demonstratsioon kollektiiv, kes tegi ikka väga muljetavaldava demo (küll löödi kive ja planke, rääkimata suurtest lattidest, nende ehedust näitas see, et kui need ikka puruks ei läinud lüües, siis oli endal vaatajana selline tunne nagu keegi oleks endlae üle küüru sellega andnud samuti olid huvitavad tseenid kus 1 nelja mehe vastu või naised klopivad mehi jne.)

Veel jäi meelde korralik tule ja trummishow - Eesti meste esitluses, see üllatas.

Lõpu osa oli kahjuks läbi mõtlemata - oleks vabalt võinud lõppeda selle Korea demo etteastega, kuid siis tuli ka kaks matši, esimeses Taekwon - do 1 round 2 min (seal ei saanud suurt midagi aru, mille eest seal punkte või paremust arvestati), võit anti 2:1 Eesti mehele (Abdul ....mis iganes ta nimi oli), probleem oli selles, et ring oli paigutatud nii teise platsi äärde kui võimalik ja seega jäi saalis vaatajale kaugeks (olid küll telerid, kuid see ei ole päris see, kui silmaga kohapeal vaadata). Teine matš oli Kevini ja Tai pokisja vahel Muay Thai - see oli ka üks pusimine, mis läks sujuvalt üle kallistamiseks, rahvas juba lahkus lõpus, sest matš venis, algul läks jupp aega, et see üldse algaks 3 roundi oli ka liiga pikk vaadata - eriti kui lähed nö avamistseremooniat vaatama (minu arvates oleks võinud need matšid toimuda võisltupäevadel ja võistluskohtades kus inimesed lähevadki võitlust vaatama).

Igal juhul oli tegu tubli ettevõtmisega ja soovin korraldajatele kordaminekuid. Kes tahab minna vaatama, siis Eesti Näituste pavijonis on nii täna kui homme see võimalus olemas.

:D Nüüd mingid võitluskunstide fännid loevad siin, et nende lemmikute kohta kirjutatakse Abdul...mis iganes ta nimi oli :lol: Tegelikult enda jaoks oli ka kummaline, kui eelmise aasta Eesti Olümpiakomitee presidendi vastuvõtul olid suurvõistluste medalistide seas erinevate võitluskunstide esindajatena küll väga palju erinevatest rahvustest sportlaseid ja seal oli küll kõrbe- küll mägirahvaid. Samas veel 90-datel oli ju Eesti kulturismis ka mõni üksik eestlane. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma isegi ei pidanud seda silmas niivõrd rahvuslikul tasemel, lihtsalt nimi oli keeruline ja meelde ei jäänud ja kuna tegevus oli ka suht arusaamatu, siis väljendasin oma arusaamatust lihtsalt kogu tegevuse osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt siis eilsest jalatrennist, tegin samuti pikemaid seeriaid 15 -sed.

1)Säärte sirutused ette

58/15, 58/15, 58/15, 58/15

2) Jalapress (vana masin - pinge sees)

280kg/15, 280/15, 280/15, 280/15

3) Hackükke pinge sees

115/15, 115/5 - teise seeria lõpus lõi pähe jälle valu, kukla piirkonda (ainuke harjutus, kus seda mitmeid kordi on olnud, seega rohkem seeriaid seda harjutust ei teinud, peab vist selle üldse välja vahetama, midagi vajutab kinni ja siis järgneb valu).

4) harkkükk hantel käes

54kg/15, 54/15, 54/15, 54/15

5) Kõhuli jalgade kõverdamine

80lbs/15, 80/15, 80/14, 80/14

6) Säärtele jalad ees trenazööril

80/15, 90/15, 90/15, 90/14

Suures piirdes jäin trenniga rahule, võrreldes samasuguse treeninguga kuu alguses, sain raskusi tõsta ja see ongi peamine.

Peale trenni kerge saun - keegi mõnus mees oli vist kerisele kusnud... :lol: selline kuse hais oli ette sure maha saunas, ma ei tea mis inimesed need sellised on. Käisime koos Olegiga, peale seda tekkis mõte meie juures edasi istuda, seega kogunesime meie juurde koju, lisaks veel Vitalya.

Kiiruga pidin midagi laua peale ka panema ja kuna perenaine oli alles trennis kui koju jõudsin, siis otsustasin peale trenni külalistele omatehtud omletti pakkuda - pean ennast selle toidu valmistamisel meistriks.... :D

Väike instruktaaz ka neile, kes omletti teha ei oska.

Kõigepealt haki sibul

post-22-1298806484_thumb.jpg

Sejärel haki Tallegi kanafileesink - suitsumaitseline fileerull

post-22-1298806544_thumb.jpg

Siis võta Tervisemunad

post-22-1298806596_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klopi munad vahtu - tegin 6 munast omletti kahele mehele arvestusega

post-22-1298806684_thumb.jpg

Lisa piim ja neljaviljahelbed (jahu asemel) sool ja pipar

post-22-1298806745_thumb.jpg

Prae sibul ja sink kergel tulel

post-22-1298806781_thumb.jpg

Lisa mesi - teeb sibula kuldpruuniks ja annab mõnusa maitse 1 tl

post-22-1298806831_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vala klopitud munade segu praetud osadele ja lase kinnise kaane all küpseda

post-22-1298806927_thumb.jpg

Selleks ajaks kui toit on valmis on kohale jõudnud ka külalised

post-22-1298806987_thumb.jpg

Juurde sobib garneeringuks omatehtud toorsalat ja omatehtud kõrvitsasalat - head isu!

post-22-1298807045_thumb.jpg

Pärast sai muidugi jäätisega ka laetud korralikult - pks kord nädalas selline korralik laadimine ja järgneva nädala jooksul isu ei tekki.

Õhtul vaatasime Eesti laulu, ma ei ole teab mis sõnumi saatja, kuid kui alles jäi kaks laulu, andsin oma hääle ka hilisemale võijale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis küpsetamised ja hõrgutised ning minul süda valutab, et lubasin endale eile õhtul liiga palju salatit... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõesti, vaadates oti viimase aja postitusi, jääb mulje, et ükskõik mis see mees sööb, on vorm ikka tipp-topp.

mis omletid, krt, kohe tuli isu peale... ja jäätis veel sinna otsa. muide, kui palju seda jäätist grammides-kilodes ühel korral "laadimiseks" läheb? mis sordid on lemmikud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tõesti, vaadates oti viimase aja postitusi, jääb mulje, et ükskõik mis see mees sööb, on vorm ikka tipp-topp.

mis omletid, krt, kohe tuli isu peale... ja jäätis veel sinna otsa. muide, kui palju seda jäätist grammides-kilodes ühel korral "laadimiseks" läheb? mis sordid on lemmikud?

Asi selles ongi, et ma söön ühel päeval 1-2 toidukorda vabamalt (vahest harva kui hooajaväliselt ka nädala sees endale midagi head paremat luban - nädala sees on lihtne jälgida reziimi kui olen töö juures, siis ei tekki mingit kiusatust, peale seda trenni ja koju jõuan alles 21 paiku, söön oma kolm muna ja midagi juurde ja magama), nädalalõpus on asi keerulisem ,siis on päev otsa aega külmkapi ümber tiirutada.... :lol: Kui endale iga päev sellise laadimise korraldaksin, küll ma siis põrsaks ka läheksin.....aga nagu mainisin, siis ainult 1 päeval.

Jäätise eri teen teine kord, kui mul on sordid valmis ostetud, siis pildistan üles - eilsed sõin juba ära, läks peale veel maasika toormoosi.... :D Jäätise peale on mul hea nina, harva kui mööda panen, seega julgen soovitada ja loomulikult on teie soovitused teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnneks on kodus olemas spinningu ratas, seega saan kardioseansi hubases koduses õhkkonnas ära teha

post-22-1298837334_thumb.jpg

peale kardiot kindlasti venitus

post-22-1298837365_thumb.jpg

post-22-1298837382_thumb.jpg

Homme treenin päeval orienteeruvalt 14.30 - 17.00 Zelluloosis ja teen samas ka toidulisandite presentatsiooni - kõigile tere tulemast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm, ma ütleks, et selle omleti valmistamisõpetus on päris asjalikult juba eelpool ära toodud...

aga endal on ka (jälle) üks küsimus:

kuna oma toitumis- ja treeningkava tellisin just sinult (otilt siis), siis oleks üks palve. nimelt oli vaja ankeedis ära tuua ka rasvaprotsent, mida tol ajal ei osanud pakkudagi, rääkimata täpsest teadmisest. täna sai mustamäe haiglas spetsaparaadiga % ära möödetud ning veel vägev hunnik arve sinna juurdegi saanud, ainult et nende lõpliku tõlgendamisega on natuke keerulisem lugu.

seega, ott, kui sul oleks vähegi võimalik, mu treeningkava koostajana ja rasvaprotsendi teema algatajana, kas võiksid palun visata pilgu mu andmetele peale ja paar kiiret üldistust-järeldust, põhipointi välja tuua?

fotod mu andmetest on siin lingil:

https://picasaweb.google.com/kontrolaltdili...MOJicWj_Lbi7AE#

kui vähegi viitsid ette võtta, siis suured tänud sulle!

ps: hoia meid siis ka oma jäätiseretkedega kursis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, sa võiksid kõik oma lemmikretseptid kokaraamatuks kokku panna, kui kunagi rohkem aega tekib. Kindlasti oleks väga palju huvitanuid. Samas oleks kindlasti nii ka võimalik fännide (ja ka teiste) toitumist mõjutada paremuse poole. Minumeelest igati hea idee! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõigile, kes oma tagasisidet kirjutavad ja uusi mõtteid mida soovite blogis näha - välja käite. Proovin neile jõudumööda ka vastata, mul on ka uut pildimateriali välja panna, kuid hetkel väga kiire. Täna veel lisaks perenaise sünnipäev... ;)

Vaatan kindlasti ka üle eelnevate postitajte küsimused ja vastan neile.

Kindlasti panen uusi retsepte ja annan nõu kuidas tervisliku toitu maitsvaks ja nauditavaks teha - loodan ,et nii mõnigi lugeja saab uusi ideid kuidas oma toitulauda rikastada ja mitmekesistada.

Minu uus toitumisalane loeng on juba 9 märtsil Sparta Spordiklubis kella 18 - 20. Ootan teid toitumishuvilisi kõiki ka loengule. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott!

Kuidas kaal, enesetunne? Kas oled uusi HERA80 maitseid juba proovinud? See banaani-šokolaadi Hera oli superlux! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×