Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Paljude viga ongi see, et kaloraaži tiritakse aina allapoole ja allapoole (sest kaotada on niipalju vaja) ning lõpuks ollaksegi tühjad, kui rosinad laval ja pekk ikka osaliselt põletamata.

Selles suhtes on õige tee valida rahulik tempo, sest siis ei pea paaniliselt forseerima seda kaalukaotust, vaid saad lasta normaal-tempos sellel toimida ning isegi regulaarselt turgutada ainevahetust lisakütusega.

See vägagi võimalik, et sööd rohkem, aga kaotad rasva sellegi poolest. Tuleb vaid tasakaalukalt läheneda. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljude viga ongi see, et kaloraaži tiritakse aina allapoole ja allapoole (sest kaotada on niipalju vaja) ning lõpuks ollaksegi tühjad, kui rosinad laval ja pekk ikka osaliselt põletamata.

Selles suhtes on õige tee valida rahulik tempo, sest siis ei pea paaniliselt forseerima seda kaalukaotust, vaid saad lasta normaal-tempos sellel toimida ning isegi regulaarselt turgutada ainevahetust lisakütusega.

See vägagi võimalik, et sööd rohkem, aga kaotad rasva sellegi poolest. Tuleb vaid tasakaalukalt läheneda. ;)

Eks ma olen neid vigu ise ka teinud, nii et viimse päevani on olnud vaja hing kinni hoida. See on natuke sama kui toitu tehes panna kõva tuli alla, kõrvetada toit põhja ja pärast imestada, et pealt on kõrbenud ja seest on toores...parem on tasasel tulel sussutada ja siis on toit õigel ajal valmis ja kui külalised tulevad, siis saab kohe lauale panna....

Praegu naudin täiega protsessi ja on mida jällegi suvelaagris edasi anda osalejatele. Huvitav ongi see, et see praktilise osa õppimise protsess ei saa vist kunagi otsa, iga kord on tunne, et nüüd on see õige. Mõned mehed on praegu ka oma arengutee alguses samal seisukohal , vaatame mida nad 15 aasta pärast räägivad....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raamatu kirjutamine on hea idee, sest olles Eestis üks vähestest tipus olevatest kulturistidest on lihtne rahvast veelgi enam ennast märkama panna, sest kulturismiga tegeleb niivõrd vähe inimesi.

Kombineerides ala ebapopulaarsuse ning tipus olemise saab tulemuseks hea võimaluse kirjutada raamat, kindlasti saavutab müüki suur edu.

Ala ebapopulaarsuse all mõtlen just seda, et tavaliselt ei ole inimestel "seda" mida on vaja kulturismis. Aastatepikkune pühendumus, suur töö, planeerimine ja palju muudki on liialt palju "keskmisele" inimesele.

Samas tahavad paljud jõusaalis ennast parandada ning teades, et Ott on oma ala tipp, siis on väga lihtne saavutada suurem ja suurem populaarsus. Samuti on kulturismitreening ja üleüldse see elustiil niivõrd keeruline, mispärast võibki lugeda ainult käputäis edukaid inimesi, võrreldes teiste spordialadega.

Ei taha halvustada teise spordiga tegelevaid inimesi, kuid aeg on seda lihtsalt näidanud ning vaadeldes maailmapilti tervikuna, siis kulturistid on suur suur vähemus, kuid kindlasti üks tasuvamaid (mitte otseselt rahalises mõttes).

Loomulikult aastatepikkune seotus alaga annab tohutult teadmisi ja mõtteid, millest kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miski pole välistatud, kuid ei hinda oma teadmisi veel raamatuvääriliseks. Pisikeste juppidena olen aidanud raamatut teha "Kulturism ja fitness" , kuid täismahus raamatu tegemiseks peab olema aega, mida hetkel vaadates mis toimub, on raske leida. Arvan ,et Janari sulest tulev teoorira raamat on rohkem väärt, ma ei ole eriala lahtiseletamisel nii pädev. Minu poolt saab tulla lihtamaid lahtiseletusi ja mõtteid, mis võib - olla ka tavainimesel on lihtsam lugeda. Kuid arvan ,et huvitam on kunagi raamat mis käsitleb võistlussõite ja seal juhtnud huvitavaid seiku, neid on üksjagu ja ma olen ka võistlussõidud dokumenteerinud ehk ka 20 aasta pärast on lihtne meenutada võtad lahti ja pilt tuleb silme ette. Kuid kindlasti on mõtteid nii treeningjaotuste kui ka üldse vormitegemise kohta ja ka seda psüholoogilise poole pealt, mida võistleja mingil hetkel tunneb, kuidas mõtleb ja kuidas tegelikult mingis olukorras tuleks otsuseid vastu võtta. Huvitav ongi asja juures see, et me mõtleme tihti õigesti, kuid tegutseme mingis umbusus risti -vastu ja sellega rikume tulemuse. Uusn ,et selle viimase mõttekäiguga nõustusvad paljud, kes on võistelnud kulturismis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane võistluseelne trenn tehtud ja täna siis ka rahulikult rind õlg. Peab tunnistama, et pilt mis täna ka trennis vastu vaatas, tegi rõõmu, sest lihase seisukord on hea (kuivust oli ja lopsakust ka), põhimõtteliselt pumbata ei ole vaja lihas läheb niisamagi täis, mis on hea signaal ,et toiduratsiooni muutmine ja koormuse vähenemine toimivad. Selge, et niimoodi saab talitada siis kui vorm seda lubab, kui on vaja pekki veel põletada, siis tuleb kuni viimse päevani pingutada, õnneks seekord ei ole vaja rabistada. Vaatan ära mis tagasiside saan EKV ja mõtteis olen juba EM -l, minupärast kasvõi juba homme.... ;)

Homme on töine päev, sest kogu inventar peab saama Salmesse ja õhtul kell 20 on tehniliselt vaja ka kõik üle kontrollida, et laupäeval probleeme ei oleks. Kuna homme enam trenni ei ole, siis kerge füüsiline asjade tassimine on igati hea puhkepäeva ajavaatemise võimalus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikk on platsis, kutsed said antud ja see mees ei ole minumäletamist mööda puudunud üheltki võistluselt eestis kus ma võistlenud olen alates 1993a. (kui siis mõnelt päris esimeselt võistluselt), isegi kunagi 2003 a kevadistele EKV sõitis Võrru kohale bussiga, krossimeeste kostüüm seljas ja juua täis, sest hommikul jäi autopealt maha, kuna eelmisel päeval pani pidu... :D

Jah, mäletan seda päeva... Võitsid nibin-nabin imemees Šibanovit ja tagasiteel käis Võru-Tartu teel meie autos päris võimas möll... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, mäletan seda päeva... Võitsid nibin-nabin imemees Šibanovit ja tagasiteel käis Võru-Tartu teel meie autos päris võimas möll... :P

Jah ja nagu selgus hiljem selle "ime" taga oli positiivne dopingukontroll....mees kaalus vist mingi 73 kilo mitte rohkem, kuid oma skeletiga nägi kobe välja ja olin ise ka seal ca 91-92 kilo enam vähem sama pikkuse juures mis šibanov, kuid udusem ja 3:2 häältega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

92. teised võistlused seljataga ja kokku 21 absoluutne võit Eesti võistlustel käes. Eks kevadist konkurentsi arvestades oli tulemus ette prognoositav ja meie paljude tippklassikute kõrvalejäämine lihtsustas seda veelgi, samas annan au kõigile võistlejatele, kes konkurentsi tulid pakkuma ja Salme lava on minu jaoks nagu kodusaal, kus võid ka 100 korda võistleda ja ikka on hea tagasi minna. Nii head valgust nagu Salmes ja kogu kompleksi ka lavataguseid ruume ja lavatagust ei ole ma oma võistluspraktikas palju näinud, st. et võistluste läbiviimiseks üks paremaid kohti - kes on palju võistlenud see teab mida ma räägin.

Kuna ei ole näinud ka korralike pilte, peale reportaazi, siis ei oska ka oma esinemisest mida arvata, sest laval seistes sa ei näe kuidas sa tegelikult teiste kõrval paistsid (lihtsalt tunne, poosides kontrollisin ennast enda arvates ilusasti, vabakava ka tuli juskui paremini kui Loaded Cupil - ei olnud nö tasakaaluhäireid - sellega jäin ise rahule). Kindlasti ei näidanud ma ei oma lõppteravus, selles mõttes oli hea et nägin ,et pean veel kuivemaks saama, et EM -l ükskõik kellele vastu hakata ja järgnevad nädalad töötan selle nimel. Õnneks ei ole selles midagi keerulist, sest suures osas on töö tehtud, jutt käib mõnest % vormi parandamisest ja 2 nädalat on piisavalt pikk aeg. Samuti oli ka eilne kaal veel piisavalt suur, et sealt annab maha tõmmata, õhtused kaalud 89 ja kohati nägin ka päev enne võistlusi 89,9kg - selge, et poole aastaga ei saa me sama kvaliteedi puhul mis sügisel olla, rääkida 3 kilo lihaste juurdekasvust, seega tõmban ennast veel liistule. Toitu saan vabalt koomale tõmmata ja siis paraneb ka teravus, laadisin ka päev enne ja kindlasti jäi ka sinna osa teravusest, mis mul juba hetkel tavapäeval trennis olemas on.

Teiste võistlejate tulemusi ei oska ka kommenteerida, sest võistlust saalist ei näinud ja ka kohtuniketegevust ei ole ma viimastel võistlustel pidanud vajalikuks kommenteerida - nemad teevad oma tööd ja sportlaste töö on olla laval ja teha seal mida nemad oskavad. Loomulikult tegi rõõmu Marko võit noortes, juuniorite puhul olid tulemused ootuspärased, viimased võistlused olid enam - vähem samasugust järjestust juba näidanud ja seega minu jaoks üllatusi ei olnud, kindlasti võis seda kategooriat olla huvitav vaadata saalist. BF tegi rõõmu Triin, kes nägi minuarvates väga hea välja ja ka 1 punkt vahet Estaga oli selle kinnituseks, ei imesta kui sügisel kohtunike hääled vastupidi tulevad. Esta oli igati vormis ja usun, et athletic fitnessis on tal korralikud šansid EM -l. Bikiinis tegi puhta töö Egle, selge et ta täna on vailedamatult selle ala nr. 1 Eestis, loodame, et esimene kes hakkab ka rahvusvahelisel areenil kõrgeid kohti saama, eeldused on olemas. Klassikaline kulturism - selge, et raskekahurväe puudumisel, tegid puhta töö kergekuulipildujad....Kornõshev vs. Savisaar huvitav vastasseis ja igati tervitatav konkurents, mõlemad said võidurõõmu tunda üks kategoorias ja teine absoluudis. Meestekulturismis oli out of shape Abrossimov, Liiva oli tõenäoliselt parem kui varem ,seda just väiksema kaalu puhul ja uus mees kes 20 aastat laval polnud käinud, lõikas eile vormiga - igal juhul tublid, et üldse lavale tulid!

Imre päevajuhihna - hakkas rääkima juba enne võistlus hommikul kui saal tühi oli... :D - ja peab tunnistama, et oli humoorikas ja minu jaoks hea pävajuhi valik, mida järgmine kord saab parandada, on faktide täpsus, pooside ütlemisel, sest kui päevajuht pannakse tegema kahte ametit korraga, siis ta peabki olema jutukas ja ka humoorikas, et igav ei oleks kuulata, kuid samas ka faktides ja eriti võistlusmäärustes väga kodus. Kindlasti saab järgmine kord ka lavataguse mehega ehk Andresega läbi räägitud, et mis kategooriad kuidas lavale tuuakse, sest eriti uued alad Bikini ja bf seal on T -walk ja tutvustus tuleb lavale ühekaupa jne. Imre ära võta seda kui halba kriitikat, vaid seda et kui need asjad järgmine kord teed paremin siis on super! ;)

Bankett sujus samuti hästi, toitu jäi isegi üle ja Hole in One kes peolaua kattis, pidi tunnistama, et fitnessi rahavas on teinud kõva edasimineku kultuursema söömise poole, varasemad aastad on krabamist rohkem olnud ehk olid võistlejad seeaasta paremini laadinud ja ei olnud nii näljased... :D

Õhtu lõpetasime Triinu ja Vova juures, hubases "õnnepesas", koos kulturismirahvaga, tänud meeldiva õhtu eest ja oli väga vahva ennast natuke tuulutada võistlsute vahepeal. Tänud kõigile abilistele, vabatahtlikele, võistlejatele ja publikule, et tulite kaasa elama ja loodame, et sügisel on nii võistlejaid kui ka publikut veelgi rohkem.

Nüüd aga minge õue, ilm on fantastiline! ;)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks tähtis teadaanne võistlejatele, ärge ennast veel põrssaks sööge, sest esmaspäeval kinnitame koondise, jutt käib siis ikkagi Balti Matši kavas olevates võistlusaladest ja iga kategooria 2 paremast sportlasest: naised fitness )Kristina ja Signessa, bodyfitness (kuna Triin ei saa sõita, siis koht oleks pakkuda Darolale, kes lõpetas 3 kohaga), Bikiinis Egle ja Kristiine Pai, Klassikas - Kornõshev ja Savisaar, juuniorid kulturism - Raudsepp ja Merisalu, kulturism mina ja Pärnu vanameister (Ain või kui Kimberi Klubi rahvas loeb ,siis võtke härral varrukast kinni), saan võistlejaankeedid siis saan üle helistada personaalselt. Need kategooriad on kavas meeste fitness seekord jääb ära võistlejate puudumisel, seega Olegil paraku jääbki ainult EM osaleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

92. teised võistlused seljataga ja kokku 21 absoluutne võit Eesti võistlustel käes. Eks kevadist konkurentsi arvestades oli tulemus ette prognoositav ja meie paljude tippklassikute kõrvalejäämine lihtsustas seda veelgi, samas annan au kõigile võistlejatele, kes konkurentsi tulid pakkuma ja Salme lava on minu jaoks nagu kodusaal, kus võid ka 100 korda võistleda ja ikka on hea tagasi minna. Nii head valgust nagu Salmes ja kogu kompleksi ka lavataguseid ruume ja lavatagust ei ole ma oma võistluspraktikas palju näinud, st. et võistluste läbiviimiseks üks paremaid kohti - kes on palju võistlenud see teab mida ma räägin.

Kuna ei ole näinud ka korralike pilte, peale reportaazi, siis ei oska ka oma esinemisest mida arvata, sest laval seistes sa ei näe kuidas sa tegelikult teiste kõrval paistsid (lihtsalt tunne, poosides kontrollisin ennast enda arvates ilusasti, vabakava ka tuli juskui paremini kui Loaded Cupil - ei olnud nö tasakaaluhäireid - sellega jäin ise rahule). Kindlasti ei näidanud ma ei oma lõppteravus, selles mõttes oli hea et nägin ,et pean veel kuivemaks saama, et EM -l ükskõik kellele vastu hakata ja järgnevad nädalad töötan selle nimel. Õnneks ei ole selles midagi keerulist, sest suures osas on töö tehtud, jutt käib mõnest % vormi parandamisest ja 2 nädalat on piisavalt pikk aeg. Samuti oli ka eilne kaal veel piisavalt suur, et sealt annab maha tõmmata, õhtused kaalud 89 ja kohati nägin ka päev enne võistlusi 89,9kg - selge, et poole aastaga ei saa me sama kvaliteedi puhul mis sügisel olla, rääkida 3 kilo lihaste juurdekasvust, seega tõmban ennast veel liistule. Toitu saan vabalt koomale tõmmata ja siis paraneb ka teravus, laadisin ka päev enne ja kindlasti jäi ka sinna osa teravusest, mis mul juba hetkel tavapäeval trennis olemas on.

Teiste võistlejate tulemusi ei oska ka kommenteerida, sest võistlust saalist ei näinud ja ka kohtuniketegevust ei ole ma viimastel võistlustel pidanud vajalikuks kommenteerida - nemad teevad oma tööd ja sportlaste töö on olla laval ja teha seal mida nemad oskavad. Loomulikult tegi rõõmu Marko võit noortes, juuniorite puhul olid tulemused ootuspärased, viimased võistlused olid enam - vähem samasugust järjestust juba näidanud ja seega minu jaoks üllatusi ei olnud, kindlasti võis seda kategooriat olla huvitav vaadata saalist. BF tegi rõõmu Triin, kes nägi minuarvates väga hea välja ja ka 1 punkt vahet Estaga oli selle kinnituseks, ei imesta kui sügisel kohtunike hääled vastupidi tulevad. Esta oli igati vormis ja usun, et athletic fitnessis on tal korralikud šansid EM -l. Bikiinis tegi puhta töö Egle, selge et ta täna on vailedamatult selle ala nr. 1 Eestis, loodame, et esimene kes hakkab ka rahvusvahelisel areenil kõrgeid kohti saama, eeldused on olemas. Klassikaline kulturism - selge, et raskekahurväe puudumisel, tegid puhta töö kergekuulipildujad....Kornõshev vs. Savisaar huvitav vastasseis ja igati tervitatav konkurents, mõlemad said võidurõõmu tunda üks kategoorias ja teine absoluudis. Meestekulturismis oli out of shape Abrossimov, Liiva oli tõenäoliselt parem kui varem ,seda just väiksema kaalu puhul ja uus mees kes 20 aastat laval polnud käinud, lõikas eile vormiga - igal juhul tublid, et üldse lavale tulid!

Imre päevajuhihna - hakkas rääkima juba enne võistlus hommikul kui saal tühi oli... :D - ja peab tunnistama, et oli humoorikas ja minu jaoks hea pävajuhi valik, mida järgmine kord saab parandada, on faktide täpsus, pooside ütlemisel, sest kui päevajuht pannakse tegema kahte ametit korraga, siis ta peabki olema jutukas ja ka humoorikas, et igav ei oleks kuulata, kuid samas ka faktides ja eriti võistlusmäärustes väga kodus. Kindlasti saab järgmine kord ka lavataguse mehega ehk Andresega läbi räägitud, et mis kategooriad kuidas lavale tuuakse, sest eriti uued alad Bikini ja bf seal on T -walk ja tutvustus tuleb lavale ühekaupa jne. Imre ära võta seda kui halba kriitikat, vaid seda et kui need asjad järgmine kord teed paremin siis on super! ;)

Bankett sujus samuti hästi, toitu jäi isegi üle ja Hole in One kes peolaua kattis, pidi tunnistama, et fitnessi rahavas on teinud kõva edasimineku kultuursema söömise poole, varasemad aastad on krabamist rohkem olnud ehk olid võistlejad seeaasta paremini laadinud ja ei olnud nii näljased... :D

Õhtu lõpetasime Triinu ja Vova juures, hubases "õnnepesas", koos kulturismirahvaga, tänud meeldiva õhtu eest ja oli väga vahva ennast natuke tuulutada võistlsute vahepeal. Tänud kõigile abilistele, vabatahtlikele, võistlejatele ja publikule, et tulite kaasa elama ja loodame, et sügisel on nii võistlejaid kui ka publikut veelgi rohkem.

Nüüd aga minge õue, ilm on fantastiline! ;)

Sa oled niimoodi jätkates aastaringi võistlusdieedil. :huh: Lihaskasvule see kindlasti kasuks ei tule. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks tähtis teadaanne võistlejatele, ärge ennast veel põrssaks sööge, sest esmaspäeval kinnitame koondise, jutt käib siis ikkagi Balti Matši kavas olevates võistlusaladest ja iga kategooria 2 paremast sportlasest: naised fitness )Kristina ja Signessa, bodyfitness (kuna Triin ei saa sõita, siis koht oleks pakkuda Darolale, kes lõpetas 3 kohaga), Bikiinis Egle ja Kristiine Pai, Klassikas - Kornõshev ja Savisaar, juuniorid kulturism - Raudsepp ja Merisalu, kulturism mina ja Pärnu vanameister (Ain või kui Kimberi Klubi rahvas loeb ,siis võtke härral varrukast kinni), saan võistlejaankeedid siis saan üle helistada personaalselt. Need kategooriad on kavas meeste fitness seekord jääb ära võistlejate puudumisel, seega Olegil paraku jääbki ainult EM osaleda.

Oma riigi eest valmis seisma.

Tuleb karikas ikka koju tuua :).

Tänasest juba vanal dieedirežiimil tagasi :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled niimoodi jätkates aastaringi võistlusdieedil. :huh: Lihaskasvule see kindlasti kasuks ei tule. :(

Ma olen dieedil olnud enamus 19 -st aastast...ja midagi on ikka külge kasvanud ka... ;) naturaalselt tehes ei saa loota lihasmassikasvu selle treeningkogemuse juures kilogrammidega, kui tuleb juurde poole aastaga kiloke lihaseid siis on väga hästi toimetatud, mis ajapikku muutub on ikkagi lihaskvaliteet ja see on ajapikku muutunud ja samuti mahajäänud lihasrühmad on tasapisi järgi aidatud, et üldine proportsioon paraneks. Ja lõpuks ei ole vahet mis kategoorias tiitlivõistluste medaleid saada, pärast mäletatakse sind siiski tulemuste mitte kilode järgi... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et Sina Ott ei üllatanud oma tulemusega, ei tähenda see seda, et Sulle ei peaks õnne soovima. Minu õnnitlused Sulle ja ka teistele osalejatele! :) Usun, et EM-ilt tood samuti koju kõrged tulemused. Samuti tunnen siirast rõõmu, et kogu üritus läks korda. Ainuke, mille üle saan kahetsust tunda on oma enda puhkuse planeerimine, mistõttu pidin päev enne võistlust Eestist lahkuma :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et Sina Ott ei üllatanud oma tulemusega, ei tähenda see seda, et Sulle ei peaks õnne soovima. Minu õnnitlused Sulle ja ka teistele osalejatele! :) Usun, et EM-ilt tood samuti koju kõrged tulemused. Samuti tunnen siirast rõõmu, et kogu üritus läks korda. Ainuke, mille üle saan kahetsust tunda on oma enda puhkuse planeerimine, mistõttu pidin päev enne võistlust Eestist lahkuma :(

Tänud sulle sõber! Sain su sõnumi kätte ja tore ,et oled ilusasti kohal, lähipäevil saadan ära sulle su "supervormi pildid"..... :D Aastapärast on hea vaadata, mis siis jutnud on... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töö käib ja pilt jookseb jälle teravamaks, täna siis korralik suurte raskustega rinna ja õlatrenn, superseeriatega, lisaks 7 km jooksu. Nädalalõpuks loodan ,näidata juba korraliku vormi Balti Matšil. Kaalu proovin saada alla ja sellega ei tohiks probleeme olla, see nädal käin hommikul kindlasti 87,0 kilo peal ära ja järgmine nädal enne EM -ärasõitu pean nägema ära ka numbrid 86,5kilo, sealt ei ole enam palju ,et 85 sisse pigistada ja siis hakkavad ka laksud käima.

Natalia saabus Fibolt koju ja tõi kaasa kingutseks MMA legendi Feodor Emelanenko autogrammiga t- särgi, kindlasti soojemate ilmadega leiab see rakendust.... ;)

post-22-0-18415600-1335204197.jpg

post-22-0-51829800-1335204214.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii täpselt nädalapärast oleme sellel ajal juba Miki ja Kristjuuga Hispaanias EM -l. Eelkava järgi võistlen mina alles pühapäeva hommikul, st. et saan rahulikult taastuda paar päeva peale kaalumist, kaalumine siis neljapäeval 03.05. Seega kuna olen aegsasti kohal, siis ei tohiks ka kaalu sissesaamisega probleeme tulla, selge, et midagi tuleb ette võtta, sest ka täna oli kõige madalam kaal mida üldse nänud olen 87,0kg ja päevane kaal stabiilselt 88 kilo, kuid küll ma hakkama saan.

Täna ostsin ka meie koondisele piletid Horvaatia EM -le ära, sinna läheb üle tüki aja suurim delegatsioon 6 võistlejat ja 2 delegaati: võistlejad Athletic fitnessis Kristo Kauder, Kristjan Oras, Esta Pilt, meestefitness Oleg Anissimov, naiste fitness Natalia Nazarenko - Kiivikas, bikini fitness Egle Eller - Nabi, delegaadid mina ja Aire Lossmann. Kuna Martin võistleb seekord Rootsi alt, siis kokku on isegi 7 võistlejat eesti sugemetaga.

Homme veel viimane trenn enne Balti Matši, olen kõik päevad korralikult treeninud peale EKV ja toiduga olen ka rohkem hoidnud, nii et kaal on langenud täpselt sinna kuhu vaja. Ei hakka ka seekord midagi laadima, et pilt võimalikult terav oleks, trennis nähtav pilt on juba täitsa ok, sams on lihase täituvus veel väga hea, st. et ei ole tühjaks lasknud.

Loodame kohapealt Leedust anda ka infot toimuvast ehk õnnestub kaasa haarata ka püstolreporter Kirp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii viimane võistluseelne trenn tehtud, täna möllasin siis vahelduseks Spartas ja väga mõnus trenn oli, ei saa öelda, et mingi jalutamine oleks olnud, vaid tegin harjutusi mida tundsin , et tahan teha ja samas proovisin ka tehniliselt lihaseid hästi tunneteda, et mitte lihtsalt raskusele keskenduda. Tegin selga, õlatagaosa ja alaselga. Kaal oli hommikul juba 86,6 kilo, pole ka ime kui mõni õhtu on toidukord täitsa ära jäänud ja eilegi piirdusin kahe keedetud munaga enne magamaminekut, proovin süüa nii hommikul kui päeval korralikud portsud, et ei peaks enne magamaminekut laadima kukkuma.

Täna oli ka töiselt veel kiire päev, kuid samas sai kõik plaanitud tegevused tehtud ja ka Balti Matsi meeskonnale juhised antud, kes kus peale võtta ja ka neile kellel esimene välisvõistlus antud näpunäited mida kaasa võtta. Homme kell 9 Sparta parklast stardime välja, kaardi pealt annab vahemaaks 500km, seega hea et päris Poola piirini ei pea sõitma.

Loodetavasti saab püstolereporter Kirp kes eeldatavasti saab siiski kaasatulla teha ka reportaazi. Kindlasti näete korraliku reisiülevaadet, sest kaameramees on kaasas - usun et ei saa mitte kehvemaid kaadreid kui Ogrest tulles kus sündis saatelõik "neli Olümpiatsüklit".... :D

Järgmisel neljapäeval siis juba Santa Susannas kaalumisel ja hetkeseisu kaaluga -2,5 kilo kergemana. Mul on lihtsam, Mikil on hommikuse kaalu järgi - 4 kilo minna...

Ega midagi hoidke meeskonnale pöialt ja loodame parimat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle nädalavahetuse "saak" ... :D Enne just mõtlesin, et kuhu juurdetulevad karikad panna, et peab hakkama uut karikariiulit tellima ja jutu jätkuks anti kaks suurt ja rasket karikat juurde, lisaks 3 medalit.... ;)

post-22-0-97044100-1335682906.jpg

Leedu võistlusest ka. Need meeskonnasõidud on tõeliselt vahvad, tekkib selline kambavaim ja üksteise toetamise tunne, mida kodustel võistlustel lihtsalt ei tekki...mis oli kogu sõidu kõige suurem pluss - superilm, tänu sellele saime õues soojas käia... :D. Hotell kus ööbisime oli lihtne ja väga külm ning niiske, sooja vett ei olnud ja seega pidime õues reaalselt soojas käima ja ka enne tagasisõitu jões pesemas. Sama kehtis ka võistluspaiga kohta, külm ja niiske - 5 min ilma riieteta ja külmud ära, lähed õue soojened üles ja saad jälle sisse tagasi minna - nii me siis Mesiga pendeldasime õue ja toa vahet, isegi võistluspäeval sai rohkem õues kui sees oldud. Kuid lava ja valgus olid head ja mis peamine ka tugev konkurents, igas kategoorias oli täiesti arvestatval rahvusvahelisel tasemel tegijaid, nii et jällegi veendusime Balti Matši vajalikuses, eriti nende jaoks, kes täna ei ole veel EM ja MM tasemega tegijad.

Mul ei ole mõtet kõiki sündmusi mis juhtus ümber jutustada, sest filimisime 5 tundi materiali ka sisse ja Martin tegi suurepärast tööd rääkimata Kirbust - algusl olid Wifi probleemid, kuid kui haubits-reporteril sulg lahti läks siis tulistas väärikalt. Nii et õige pea on oodata kokkuvõtvat videomateriali Fitness TV-sse ja luban ,et igav vaatamine see ei tule.

Natuke oma vormi kommenteerides, siis nädalaga sain enda arvates teravust korralikult juurde ja hoidsin kinni oma toidusedelist läksin peale ilma laadimata ja teglikult oli pumbatus hea ja ootan ka ise huviga pilte, et mis sinna saali siis paistis, sest ega ise ju ennast kõrvalt ei näe. Vastased olid tugevad eriti üks Darius Buksnaitis - minust vist isegi lühem ja 100 kilo kati mees...kuid seekord lõikasin kodus meest -oma relvaga, milleks oli teravus ja see tegi rõõmu, et nädal enne EM -i võidan ennast tunduvat raskemaid mehi, mis siis omasugustega võsiteldes loob head eeldused edukaks esinemiseks. Lava valgus oli ülitugev ja vesi hakkas jooksma, sest tehti jutti 3 võrdlust ja viimase aeg jooksis ka grimm ojadena - kuid peab tunnistama, et nii palva kui seal valguse on harva laval. Panin uut grimmi Winner tan - eks kui pilte näeb, siis oskab öelda, kuidas see tundus, endal on raske kommenteerida - kui jookseb, siis on raske takka kiita, samas seal palavuses olkes minu kehatüübil ükskõik mis grimm ojadena jooksnud. Mis oli muidu super, siis geel mida läikeks panime, see ei tõmmanud sisse ja püsis peal. EM -le võtan kaasa nii Winner tani kui igaks juhuks Jan Tana, et saab vajadusel eelvõistluse puhul pärast üle minna teisele, kui ei peaks sobima.

Meeskonna üle on siralt hea meel, Mikule ei olnud seekord väärilist vastast ja minuarust jalutas lihtsalt üle kõigist, kuid EM on vastased teised, seega nädala jagu peab ikka hinge kinni tõmmata, Taavi usun ,et võttis maksimumi ,mis esimesel välisvõistlusel võtta oli, tema ajad on ees kui trenni viitisib teha. Kristjuul oli juba kaks vastast, kuid mitte enam tema tasemele vastavat, seega tõehetk saabub siiski nädalapärast. Klassikud võtsid maksimumi, Kolja oli selgelt teravam kui eelmised nädalad, ei tea mis imet ta teinud oli, kuid nägi üle tüki aja väga hea välja, kuid esimese otsa klassikud olid ka väga tugevad - algusl vaatsinet oma kaalu kulturistid... :D Seega maksimum Koljalt ja Siim oli ka tubli - kui saab veel 12 kilo lihaseid juurde, mis ta klassika jaoks reservis on ,siis selle raami ja esteetilise kehaga võib ka rahvusvahelisel areenil ilma teha.Bodufitness - teada oli ,et Estal kerge ei saa olema, sest Leedu ja Läti tase selles osas on hetkel meie omast üle, kuid tänud Estale, et tuli meeskonnale punkte tooma ja tema suuremad shanšid on ikkagi EM horvaatias Atheltic fitnessis. Bikinis, kus hinnata on ikka väga keeruline, tegi tulbi etteaste Egle, kes kõvas konkurentsis saavutas hinnatava 3. koha (Egle on ka Leedu muninajutukangelase nimi ja eks see oli seal ka kasuks... :D ), oli ka varasemal aastal nii ,et Balti Matši eismene -teine olid EM -l 3 ja 4...seega EM võib ka Egle jaoks olla edukas, seda näitab aeg. Kristiine Pai - oli jätkuvalt ilus ja selge, et ka tema jaoks oli juba koondisse pääs suur kordaminek ja usun ,et sai palju motti juurde. Oma katis, siis Mesi 6 kohta - kuid Mesi oli vaieldamatult sõltumata tulemusest seltskonna hing, kes oma lustakate lugudega sletskonna reisivaimu üleval hoidis. Niki - Kairit Tuhkanen, vailedamatult hea seltskonnakaaslane ja superjumestaja - oodake ära kui lavapilte näete... ;) eriti Mikk tuuniti nii ära... :D Aire oli väärikas meeskonnaesindaja ja säras laval ja täitis oma kohustusi kohtunikuna. Gennadi - Kolja vend suured tänud, et transpordi ja kohtuniku rolli osas aitas! Kõigile seltskonnale tänud, sest aitasite sisustada meeldejääva nädalavahetuse, aga nüüd õue - lastega vaja ka tegleeda ja õhtu juba trenni Team Kiivikas alustab kell 17 Revalis tere tulemast!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane jalatrenn tehtud, mis oli üllatav, et jõudu oli kuidagi paremate päevade tasemel, vaatamata sellele, et hommikune kaal oli suht madal 86,6kg, siis päeval enne trenni Revali suht täpselt kaalul 88,5kg. Säärte sirutusi, mis ei ole küll parim jõunäitajate võrdlemiseks läksin kuni kaalupaki põhja välja ja seda normaalse tehikaga, lihtsalt uidagi oli pura sees, tavaliselt ei tee sellise raskusega. Ka jalapressil, mis on parem mõõdupuuks läksin vanal jalapressil kuni 400kg ja tegin veel varuga 8 kordust ja seda ilma igasuguste põlve soojendus või tugevate sidemetata, parematel päevadel olen seal 450 6 teinud, usun et ka täna oleksin selleks suuteline olnud, lihtsalt arvasin , et jätan varu ,et mitte liigseid riske võtta, lisaks veel käärkükke kuni 127kg 8 kordust ja muid jalaharjutusi, lisaks jooksu 6 km. Kaal langes trenni lõpuks 86,8kiloni. Kuid neljapäeval peab juba olema 85,0kg, selge et teen ära, kuid päeval tuleb ikka kraan korraks kinni keerata.

Veel on jäänud kaks trenni siin Eestis ja midagi liigutan ka ehk Hispaanias, sest võistlus on alles pühapäeval. Pilt läheb ikka teravamaks ja usun ,et suudan näidata oma tippvormi õigel päeval. Väljalend on kolmapäeva lõunal kell 13.10.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nendel piltidel näitad korralikku grimmi. Baltikaid läbi vaadates jäi mulle meelde selline õlist läikiv ja tumedate jooksva grimmi juttidega kaetud vorm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×