Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Ära ole kade, tule võta parem lennujaamas Phili käe katsu.... ;)

Liiga kaugel see lennujaam. :) Oleksid võinud Phililt mulle autogrammi küsida. Ega see mees vist kunagi Eestisse ei jõua. :D

Tegelikult Jay Cutler on kõige lemmikum, kuid siiski - Phil tema õpilane ja praegune Mr.Olympia. :D

Sool on siis juba nüüdseks mitu korda sind krampidest päästnud - imeravim ikka. :D

Täna siis sind ühistreeningul ei ole nagu ma saan aru - aga juba uuel nädalal näeb ja siis saab isiklikult ka õnne soovida võidu puhul. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Öö möödudes on teatada ühest vahejuhtumist, nimelt öösel poole unepealt tõmbasid jälle mõlema jala rätsepalihased, kes anatoomiat ei tunne, siis need mis jalgadel diagonaalselt reie siseküljelt jooksevad (Imre kutsus neid kunagi pikilihasteks... ;) ) krampi ja nii hullult, et midagi teha ei saa, karju valust....venitada saab neid ainult ristspagaati minnes.... :D Karjusin Martini püsti kell ca 3.30 öösel et too ruttu soola (vaatamata sellele, et ma ei mängi soolaga ja ei võta seda ka võistluspäeval välja oli eline pingutus ja naatriumikadu koos higistamisega nii suur, et ülekoormusest ja soolapuudusest need krambid tekkisid). Ega midagi raputasin aga soola suhu, õnneks olin selle ostnud kohalikust poest ja vett peale ning ca 3 min kannatust ja andis järele, see lihtsalt kogemuseks neile, kellel sellised asjad kunagi tekkida võivad. Sööge teadlikult enne soolast kui magama lähete - mul ei olnud lihtsalt õhtul midagi soolast enam süüa, sest võistlus lõppes nii hilja ja kõik mis käepärast oli oli magus.

Maganud olen imevähe, sest panin nii pilte kui ka und ei olnud, ikkagi emotsionaalne õhtu ja und ei olnu, tõusime juba kell 6 ja grimmisin Martini ära, peale seda pakkisin asjad ja nüüd läheme sööma, siis võistluspaika minek ja Martin on eeldatavasti Eesti aja järgi 11.00 võistlustules.

See ju puhas sado-maso, millega Ott öösel tegeles! Tervitused pikilihasemehelt! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen õnnelikult kodus tagasi, kere on kartult heeringat täis söödud ja hetkel ootan kuna Oleg poest jäätiselaadungiga tuleb, kõrvale konjakit ja kohvi..... ;)

Nagu lubatud siis panen välja auhinna õigesti vastanule, võitis see kes pakkus kõige rohkem seal on kaks numbrit mis viitavad rasvaprotsendile üks 19,3 ja teine 21,7% seega Palju õnne õigesti vastanule!

Kuid vaatamata kõrgele rasvaprotsendile hinnati vormi kõrgelt.... :D

post-22-0-26876200-1333904298.jpg

post-22-0-73580300-1333904285.jpg

post-22-0-28515700-1333904309.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin üle Archangel pakkus 12% ja on võitja! Auhinna saad kätte alates homme hommikust Telliskivi Fitshopist

Päris irooniline ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin üle Archangel pakkus 12% ja on võitja! Auhinna saad kätte alates homme hommikust Telliskivi Fitshopist

Tänud Ott! Katsun mingi aeg läbi astuda.

Oled ise ka majas mingitel aegadel?

Päris irooniline ^_^

Heheh.

Kümnete ja sadade uuringute lugemine ning ekspertide kommentaarid on näidanud, et Elektrilised kehakoostise mõõtjad imevad vilinal ning sobivad vaid hobikorras harrastajate arengu jälgimiseks nö. umbkaudselt.

Võistlevale kulturistile vähe kasu. ;)

Teadsin, et puusse paneb see korralikult, aga et nii korralikult. :D:lol:

Need elektrilised kaalud ei pane ever täppi. Siin teinekord kulturistid 20+ välja mõõtnud endal. :D

Aga pakub 12%.

Enamus pakkusid siin Oti reaalset rasvaprotsenti rohkem, mis tõesti vbl sinna 5-6% kanti võib jääda. Aga jah...

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Öö möödudes on teatada ühest vahejuhtumist, nimelt öösel poole unepealt tõmbasid jälle mõlema jala rätsepalihased, kes anatoomiat ei tunne, siis need mis jalgadel diagonaalselt reie siseküljelt jooksevad (Imre kutsus neid kunagi pikilihasteks... ;) ) krampi ja nii hullult, et midagi teha ei saa, karju valust....venitada saab neid ainult ristspagaati minnes.... :D Karjusin Martini püsti kell ca 3.30 öösel et too ruttu soola (vaatamata sellele, et ma ei mängi soolaga ja ei võta seda ka võistluspäeval välja oli eline pingutus ja naatriumikadu koos higistamisega nii suur, et ülekoormusest ja soolapuudusest need krambid tekkisid). Ega midagi raputasin aga soola suhu, õnneks olin selle ostnud kohalikust poest ja vett peale ning ca 3 min kannatust ja andis järele, see lihtsalt kogemuseks neile, kellel sellised asjad kunagi tekkida võivad. Sööge teadlikult enne soolast kui magama lähete - mul ei olnud lihtsalt õhtul midagi soolast enam süüa, sest võistlus lõppes nii hilja ja kõik mis käepärast oli oli magus.

Maganud olen imevähe, sest panin nii pilte kui ka und ei olnud, ikkagi emotsionaalne õhtu ja und ei olnu, tõusime juba kell 6 ja grimmisin Martini ära, peale seda pakkisin asjad ja nüüd läheme sööma, siis võistluspaika minek ja Martin on eeldatavasti Eesti aja järgi 11.00 võistlustules.

Kas Mg tbl. oled proovinud ja vitamiini E ?

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline seade sobib ju ainult prügikasti :D

Eriti naljakas on see, et see on nagu teaduse viimane sõna ja veel spordiklubides.Ilmselgelt on see mõeldud, kas tavainimese või vanuri keha koostise mõõtmiseks. Ma ootan juba huviga järgmist leiutist mis võib isegi 30% pakkuda:D

Kindel on ka see, et visuaalne pilt on ka täpsem, kui antud masin.

Ma ise proovisin ka eelmisel aastal ühte palja tallaga peal seismise kaalu. Ütleme nii, et vorm ei olnud kõige hullem, kuid 27% rasva näitu tõmbas küll hetkeks moti maha. Kaal oli mul siis 99kg. Praegu olen 108, see tähendab, et hetkel on rasva % 35+ :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline seade sobib ju ainult prügikasti :D

Eriti naljakas on see, et see on nagu teaduse viimane sõna ja veel spordiklubides.Ilmselgelt on see mõeldud, kas tavainimese või vanuri keha koostise mõõtmiseks. Ma ootan juba huviga järgmist leiutist mis võib isegi 30% pakkuda:D

Kindel on ka see, et visuaalne pilt on ka täpsem, kui antud masin.

Ma ise proovisin ka eelmisel aastal ühte palja tallaga peal seismise kaalu. Ütleme nii, et vorm ei olnud kõige hullem, kuid 27% rasva näitu tõmbas küll hetkeks moti maha. Kaal oli mul siis 99kg. Praegu olen 108, see tähendab, et hetkel on rasva % 35+ :D

Jah. Elekter on halb vahend kehakoostise mõõtmiseks. Kuna lihased suures osas vesi, toidumass, igasugu mineraalide osakaalud jne - kõik muudab seda elektri juhitavust ja seda mida ta lõpuks nö. tagasi saadab infona.

Mul kodune kaal ka siuke elektriline. Elu vorm on juba pm. käes hetke seisuga aga näitab ikka aiateibaid, lol.

Aga nö. tavainimese puhul, kelle lihas ja rasvamass selline keskpärane, no neil vast annab isegi enamvähem normaalse tulemuse kätte. Ja ma usun, et nende jaoks need masinad suuresti tehtud ka on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma hakkan kahtlustama, et peale oli jäänud tavainimese programm. Sellistel masinatel on tavaliselt 3 seadistust: ülekaaluline, normaalne, atleetlik.

Kui ikka atleetlik kehatüüp valida, siis utoopilisi protsente ta näidata ei tohiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma hakkan kahtlustama, et peale oli jäänud tavainimese programm. Sellistel masinatel on tavaliselt 3 seadistust: ülekaaluline, normaalne, atleetlik.

Kui ikka atleetlik kehatüüp valida, siis utoopilisi protsente ta näidata ei tohiks.

Ta ise leiab mingi kehatüübi ka ja seal on mingi 6 varianti: Obesed, over fat%, thin fat, low weight, standard, over weight muscular, low fat low weight, low fat muscular ja athletic. Mina ja nt ka Margus Silbaum oleme selle masina järgi over weight muscular. Ja minu rasvaprotsendi pani ta ka ma arvan et üsna ligilähedale võrreldes sellega mis mustamäel näitab.

Ott, mis ta sinu kehatüübiks näitas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Mg tbl. oled proovinud ja vitamiini E ?

Magneesiumi söön stabiilselt ja ka E -vitamiini, kuid sellist võistlusolukarda ei pane ühtegi tavainimest mis päeva jooksul lihased saavad, seda peab läbi tegema, seda raamatust ei loe. Ka sel päeval sai eelnevalt magneesiumi võetud, kuid need protsessid on siiki minu kogemusele tuginedes naatriumi balansi muutusest tingitud ja ka meeletust higistamisest mis päeva jooksul laval toimub, seda ei pruugi pildilt näha, kuid jooksin nagu mahlakask ja poole päeva söök ei olnud ka nii naatriumirikas kui tavaliselt, sest lava taga praadi ei söö.

Ta ise leiab mingi kehatüübi ka ja seal on mingi 6 varianti: Obesed, over fat%, thin fat, low weight, standard, over weight muscular, low fat low weight, low fat muscular ja athletic. Mina ja nt ka Margus Silbaum oleme selle masina järgi over weight muscular. Ja minu rasvaprotsendi pani ta ka ma arvan et üsna ligilähedale võrreldes sellega mis mustamäel näitab.

Ott, mis ta sinu kehatüübiks näitas?

Minu kehatüüp oli see kõige ebasportlikum Obesed over fat - mingi täielik ebasportlik tüüp. Kuid usun ,et ma ei ole antud olukorras ka parim näide selle aparaadi jaoks. Ader sai seal 17% mis võib olla täiesti reaalne, mäletan kui kunagi käisime Pärna Kliinikus dexa aparaadil kehakoostist määramas ,sai ta samasuguse tulemuse hooajaväliselt, mul oli tol korral offseasonil 10 %.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×