Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Natuke enne järjekordset võistlust ka - kuidas vahepeal kaks nädalat trenni läinud on peale Soome Põhjamaade mv. Jätkasin kaalulangust samas tempos so 0,5 kilo nädalas ja eks see on jällegi oma töö teinud. Praegu näen hommikul numbreid ca 87 mõni päev gramm alla, mõni päev üle, so päevane kaal on seal 87,5 - 88 juures. Pilt on läinud veel teravamaks - ja see oli ka eesmärk. Juba ootan lavaleminekut (see on ka märk et vorm hakkab valmis saama, nats timmida veel saab ja õnneks jõuab ka, seega enam ei muretse sellepärast, et ka MM tippvorm tuleb, tuleb kindlasti ja loodetavasti õnnestub seda näidata ka EMV juba praktiliselt nädala pärast).

Raskusi olen vahepealse ajaga pigem lisanud, st teinud pigem sellist lihast ülesehitavat trenni ja selge, et mingeid hulle rekordeid ei ole teinud, kuid rööbaspuudel surumises isegi üks mark tuli 75kg lisaraskusega 6 kordust. See on hea märk ,sest see annab ka muudele surumistele juurde. Nii olen siin õlga surunud istudes eest 80/10 90/6 ja kükis olen ka pigem saanud natuke lisa panna (viimane trenn 140/10 150/6 varu - raw). Lamades tegin siin 120/10 mis dieedi kohta on ok. eile proovisin kaldpink hantleid ja tuli 50/8 ja 60/4 seeria, seega ka seal ikkagi enam - vähem korralikud numbrid.

Toitu olen pidanud piirama - isegi enda kohta päris palju, kuid seda pigem vaid õhtuses toidukorras (kui tavaliselt läks õhtul munad, kodujuust, lisaks tomat ,kurk + 2 -3 leiba juustu ja singiga, siis nüüd näeb tavaline õhtusöök välja nii: 2-3 muna (lõikan peale 1 küüslauguküüne ja natuke 3% majoneesi, et kibedus maha võtta) + tass teed... :D Minu kohta on selline söömine ikka haruldus, samas saan hommikul ikka putru korralik kausitäis, sinna sisse Hera80 või SMuuthie Mix .

(Viimane on eriti kreemja maitsega), peale siis Muah koorejogurt, stratciatella minu lemmik, peale veel banaan. Lõunaks ikka täistera riis, pasta ca 50gr kuivainena ja juurde liha erinevas versioonis ja toorsalat ja kindlasti MCT õli. Enne trenni kui on unisem olek siis Workout Shock , trenni ajal BCAA Explode ja peale trenni HTR koos Vitargoga .

Eile tegin siis Revalis ka toidulisandite degusteerimise ja rahvast oli nagu alati murdu, ikka ja jälle peab tõdema, et enamus harrastajaid ei tea lisanditest suurt midagi - selles osas ongi alati hea tõdeda kui vajalik degusteerimine on, et inimeste teadlikust tõsta. Lisaks tegelikult võimaldab degustatsioon saada ka endale uusi personaaltreeningu kliente. Nii näiteks eile pöördus selle mõne tunni jooksul minu poole kolm inimest sooviga saada kas toitumis või trenniplaane või üldse personaaltreeninguid.... ;) mõtteaineks neile treeneritele, kes ei ole aru saanud nö "põllul" käimise vajalikusest ja imestavad tihti, et miks neil personaaltreenerina tööd ei ole....enne on vaja ise panustada oma teamiste edasiandmise ja usalduse tekitamisega klientides ja siis tuleb töö ise teie juurde! ;)

Homme varahommikul 6.25 start Praha poole ja sealt edasi Opava rongiga (olgu öeldud, et aasta tagasi oli rong nii täis, et seisime 4 tundi püsti jalapeal.... :D ) loodame,et sedakorda läheb libedamalt. Laval saan ra proovida ka uued poseerimispüksid, tehtud siis juba sellisest korralikust läikivast kangast ja õige lõikega - kui sobivad ja mike ei peaks? Siis varasti on neid saadaval ka Fitshopi poodides, lisaks erinevad värvid.
Lisaks minule sõidavad Opava (Liis Vahter, Õnnela Raudsepp, Cäroline Paas, alguses pidi meid veel rohkem olema, kuid osad tüdrukud siiki loobusid).

Igal juhul loodame parimat, võistlus vaadatav ka LIVE ülekandena Laupäeval (finaalide algus 17, eelvõistlus peaks hakkama 13.00), lisan lingi: http://tv.ronnie.cz/live/?akce=live

post-22-0-25295900-1445496841_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg on varajane, kuid tuleb minna! Lend väljub ca 50 minuti pärast Viini ja sealt edasi Prahasse. Kohal peaks olema orienteeruvalt enne kella 11.00 ja sealt edasi siis juba rongiga seiklema. Mis seal ikka vorm sai kaasa võetud ja loodame parimat.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õiged spordimehed ongi varakult üleval ;) Igatahes edu teile, mõnusaid seiklusi, parimat vormi ja loodame, et saate sealt natuke reportaaži teha ;):)

Tänud Metskass! Olen juba otsapidi Viinis, kui enamusest alles tööjuures ennast sisse seab.... ;) .Pikalt ootama ei pea, lend Prahasse umbes 50 min peaks väluma. Senini kõik sujunud viperusteta ja loodetavasti läheb ka edaspidi nii. Eks ma proovin jooksvalt endast märku anda niipalju kui võimalik. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kohal, ei läinudki palju aega, kaks lendu, kaks rongi ja kaks taksot (nii ta on kui võistluskorraldatakse meie mõttes Võrus ja Võru asub veel Riiast kaugemal.... :D ). Pavo Raudsepp võttis mind isiklikult lillede ja kommiga vastu... :D Hetkel asjad lahti pakkida ja väike jalutustiir teha ja siis kirjutan pikemalt ehk kui õnnestub siis ka mõni video panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegime väikse jalutamistiiru ja õhtusöögi ja puhusime juttu korraldaja Stanislav Pešatiga (mees korraldab seda võistlust juba 37. korda loodetavasti kunagi jõuame Reval - Cupiga ka sama kaugele... :D )

10562961_1000772809993883_14298433892636

Eelülesandmise list on ka minu katis hetkel vaid 4 meest, kuid sealt võib homme veel juurde pudeneda kas altpoolt üles või raskekaalust alla. Piisab mulle sellest et eelmise aasta maailma reitingu nr 1 klassikas on kaalus Tomas Bendoraitis, kes kaks nädalat tagasi mind oma kodus võitis - nüüd on aeg revanšiks... :D

PHYSIQUE ŽENY

Jméno Klub Gordana Evič Chorvatsko Olga Verbová Akademie Ronnie.cz Alina Čepurniene Litva Andriana Dabic Rakousko Diana Dudziak Polsko

PHYSIQUE MUŽI

Jméno Klub David Baron SK PEPA centrum Opava Aleš Bejr OK Gym Dubina Pavel Czernek Fitcentrum Radim Mičulka Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín Denis Hanzlík Gold Team Karviná Lukáš Jány Fit Park Ostrava Miroslav Juríček T-gym - Klub kult. a fitness Jakub Konečný SK Fitness Siesta Mělník Aleš Lamka Fit centrum D & K Roman Linek Kubík fitness Ostrava Ladislav Nový Profi Fitness Eva Plzeň Konstantin Ožinskij Fit Joh Svitavy Panos Plangesis T&M Olympia Fitness Praha Adam Pražan Fit Joh Svitavy Jan Švec Fit. klub Omega Olomouc Ilija Tipovský Unnosport Ostrava Robin Weiermuller HELP CZ Bodyfitness Club Piotr Zieliński Polsko Rafal Zabawa Polsko Konrad Knoza Polsko Lukasz Strzelecki Polsko Kacper Duc Polsko Bartosz Job Polsko Bartosz Swidzinski Polsko Marcel Przyszlak Polsko Pawel Staniecki Polsko Liudas Vaisieta Litva Renatas Suleimanovas Litva Tomáš Velebír Slovensko Tomaš Hricko Slovensko Marek Pavúk Slovensko

KLASICKÁ KULTURISTIKA

Jméno Klub Petr Boar Best Fit. Žďár n. Sázavou Martin Navrátil Club Femm Ostrava Ondřej Pírek Kubík fitness Ostrava Jiří Schäfer Fitness Star Lukáš Staňkovič SK Radoch Ostrava Patrik Šerý Arny Gym Club Jacek Jatusznik Polsko Marcel Przyszlak Polsko Pawel Staniecki Polsko Daimantas Sladkevičius Litva Rolandas Žeimys Litva Ivan Veletič Chorvatsko Daniel Tiess Rakousko

KULTURISTIKA MASTERS

Jméno Klub Petr Boar Best Fit. Žďár n. Sáz. Rolandas Žeimys Litva Jakub Potocki Polsko Martin Berner Rakousko Michal Kičák Fitness club Jařest Patrik Šerý Army Gym Klub

KULTURISTIKA MUŽI DO 80 kg

Jméno Klub Michal Kosňovský Klub kulturistiky Ostrava Luboš Kuběnka MD Fitness Lanškroun Jakub Mašek Fitness Studio Louny Miroslav Trnečka Metal Gym Mor. Třebová Bogdan Nowakowski Polsko Dražen Salopek Chorvatsko Daniel Miklečič Chorvatsko

KULTURISTIKA MUŽI DO 90 kg

Jméno Klub David Bednář Remi Sport Prostějov Ott Kiivikas Estonsko Tomas Bendoraitis Litva Sebastian Szmyt Polsko

KULTURISTIKA MUŽI NAD 90 kg

Jméno Klub Jaroslav Helvig Fitness Gym Vrábel Martin Plhal SK Přerov Jiří Plic SIWI Fitness Brno Szymon Lada Polsko Andrzej Kolodziejczyk Polsko Jakub Potocki Polsko Tomas Kudelis Litva Stjepan Ursa Chorvatsko

BIKINY FITNESS

Místo: Jméno Klub Sandra Bártová Láďa Kurčík Body. Team Hana Dostálová Fitness ak. Ronnie.cz Lenka Florková FC KARO Slavia Havířov Michaela Hemmerová Fit. Mania Gym Kladno Jana Jeřábková Fitness Victory Sabina Kaderková Pajič Trainings Lenka Kletečková World Fitness Vlašim Monika Koždoňová Hammer Strength Fitness Lucie Lavičková Fitness Studio Louny Šárka Mašková Fitness Studio Louny Sára Pešatová Dave Fit Club Zlín Veronika Wertheimová Fitness ak. Ronnie.cz Veronika Wisiorková FIT-GYM Havířov Diana Wolfová Fitness Aris Jičín Mateja Serdar Chorvatsko Antonia Trupinič Chorvatsko Carrie Pakosta Rakousko Onnela Raudsepp Estonsko Caroline Paas Estonsko Liis Vahter Estonsko Marina Rockina Litva Laima Petrukonyte Litva Asta Kočenaite Litva Paula Lewczuk Polsko Malgorzata Flis Polsko Magdalena Kaleta Polsko Žaneta Szlezak Polsko Marta Kwiatkovska Polsko Marta Friedman Polsko Ewelina Szala Polsko Karolina Janowska Polsko Daniela Halas Švedsko

BODY FITNESS

Jméno Klub Kamila Bezoldová SK Přerov Ivana Dvořáková Fit.RAP Factory Praha Michaela Kohutová OS Welln. 2000 Vyškov Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava Radka Štěpánková Golem Gym Kutná Hora Katarzyna Skrzypiec Polsko Katarzyna Ludowicz Polsko Daiva Žuvaitiena Litva Sabina Braunsteiner Rakousko Eva Rusan Chorvatsko

FITNESS DĚTÍ - DÍVKY

Jméno Klub Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice Iva Bučková All Stars fitness tým Lužice Adéla Černá All Stars fitness tým Lužice Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice Tereza Kafková Fitness AVE Přerov Kristýna Koblihová Fitness AVE Přerov Daniela Kohoutová SA P&M Petry Kadlecové Eliška Kučerová All Stars fitness tým Lužice Andrea Kudrnová All Stars fitness tým Lužice Adéla Kupková Fitness AVE Přerov Sára Libá SA P&M Petry Kadlecové Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice Kateřina Smičková Fitness AVE Přerov Lucie Vagundová All Stars fitness tým Lužice Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice Alexandra Kepa Polsko Veronika Broš Polsko Koprovska Polsko Natalia Kotva Polsko Agata Wasik Polsko Wiktoria Strajna Polsko Martina Klubinska Polsko Maja Pastuszko Polsko Dominik Jewiak Polsko Delegiewicz Polsko Kristina Kubáňová SK PEPA centrum Opava Eliška Palyzová SK PEPA centrum Opava Barbora Kubánková SK PEPA centrum Opava Borbora Nováková SK PEPA centrum Opava Marie Krásová SK PEPA centrum Opava

FITNESS DĚTÍ - CHLAPCI

Jméno Klub Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava Nicolas Voldán All Stars fitness tým Lužice

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sõbrad, teen oma parima nagu alati - eks paistab mis tulemuse see annb, kuid oluline, et ise esitusega rahule jääksin.

Hommikune vormikontroll ka

post-22-0-06351700-1445670652_thumb.jpg

post-22-0-39987100-1445670660_thumb.jpg

post-22-0-83886900-1445670674_thumb.jpg

Hommikusöök söödud nagu tavpäraselt ikka kaerahelbe puder, sisse rosinad ja Smuuthie Mix ja peale Muah jogurt ja banaan - selle laari pealt jaksab sporti teha...)))

post-22-0-97081300-1445670780_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Registreerimine möödas ja läks väga kiiresti, no ma olin mingi 15 min sees ära käinud ja tüdrukud, kes tulid tunduvalt hiljem olid samuti 15 min tehtud. Eestikateks mõtteainet, kuidas registreerimise kiirust kohapeal parandada (selleks on vaja suuremat ruumi, kus ei pea ootama, et 1 kaupa sisse minnaks ja välja tullakse...siin liigub toas asi ringiratast ja korraga on nö toas sees eri protseduuril 10 inimest ja igaüks teeb ainult 1 konkreetset asja. Pakun ,et ca 100 võistljejat tehti siin ära 30 min seejuures maksid kõik sulas ka veel lisaks....)))

Eelvõistlus eesti aja järgi kell 14.00 ja meie tüdrukud hommikuses plokis. Mina ainult õhtuses finaalis - otseülekanne peaks ka olema, link varaem ka siit teemast läbi käinud.

post-22-0-44854400-1445677324_thumb.jpg

post-22-0-41709500-1445677335_thumb.jpg

Kaal 87,3 kg

post-22-0-69892300-1445677344_thumb.jpg

post-22-0-10346000-1445677361_thumb.jpg

Team Estonia

post-22-0-21583700-1445677378_thumb.jpg

selfie time..)))

post-22-0-82310500-1445677400_thumb.jpg

Õnnela

post-22-0-49160100-1445677422_thumb.jpg

Liis

 

 

Muudetud kasutaja Arnold poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paraja närvivapustuse elasin just üle. Nimelt kuna minu kategoorias oli üles anutd vaid 4 sportlast, siis varasemat kogemust ja ka enda järelpärimist korraldajatele korduvalt enne võistlust sain vastuse, et ma olen otse finaalis. Selge, et ei hakka hommikul grimmima kui tead et õhtul lavale lähen. Hotellis live vaadates näen ,et minu kat läheb lavale ja 3 meest.... :blink: ja mind ei ole kuna öeldi ,et eelvõistlust ei toimu, panin padavai kohale ja selge, et kuigi hotell asub üle tee, siis lavale oma kategooria meestega ei jõudnud... :( .Lähen siis lavataguse mehe juurde, kelle käest enne olin küsinud ja mees mulle kinnitanud, et ei toimu eelvõistlust - küsib kus ma olin.... :blink: ma ütlen ,et ise ja ka peale kaalumist registratuurist kinnitati ,et eelvõistlust ei toimu kui on alla 6 sportlase (nii oli siin ka eelmisel aastal). Midagi , läksin siis hea sõbra võistluste peakorraldaja juurde ja rääkisin oma mure ära ja vana ütles, et ära muretse sa oled õhtuses finaalis, ma ajan asja korda ja nii ka läks... :D Seega uskumatu kogemus oma 130 võistlusel - oleks siis et ei ole aegsasti kohal ja ei küsi - tundub, et see jäi ka tšehhide kehva keeleoskuse taha, kuid lõpp hea kõik hea - õhtul panen selle oma kati küll kinni... :D karistuseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tüdrukud enne võistlusi kohvikus

post-22-0-29223400-1445694711_thumb.jpg

Pumpamiseks on ka kohvikus hantlid kaasas

post-22-0-71688300-1445694739_thumb.jpg

enne starti

post-22-0-25283600-1445694766_thumb.jpg

ühe käega tegi hr lõuatõmbeid

post-22-0-55319100-1445694786_thumb.jpg

post-22-0-35503700-1445694810_thumb.jpg

Pavka vormeliroolis

post-22-0-70661400-1445694824_thumb.jpg

Krav Maga näidisesinemine

post-22-0-61095200-1445694847_thumb.jpg

Rammumeeste võistlus

post-22-0-78282800-1445694896_thumb.jpg

viinamarja mahla etiket

post-22-0-30765600-1445694927_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×