Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Muideks need äärekivid mida tõstsin ülevalpool piltidel on 80 kilo tk. Kuusnõmme poisid tõstavad neid igapäevaselt päev otsa....kuid need lenksud millega saab tõsta ,teevad tõstmise palju mugavamaks, kuid päev otsa seda tööd küll teha ei tahaks või vähemasti peale seda trenni minna.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks need äärekivid mida tõstsin ülevalpool piltidel on 80 kilo tk. Kuusnõmme poisid tõstavad neid igapäevaselt päev otsa....kuid need lenksud millega saab tõsta ,teevad tõstmise palju mugavamaks, kuid päev otsa seda tööd küll teha ei tahaks või vähemasti peale seda trenni minna.... ;)

Müts maha Kuusnõmme poiste ees. Raske töö.

Mul on huvitav kogemus nende kividega.

Meil laiendati parklat ja üks kivi jäi puudu. Otsustasin selle üksi oma autoga ära tuua (omast arust tugev mees).

Mehed jäid spets tangidega tööd edasi tegema. Laoplatsil võtsin siis kivi sülle ja tõstsin auto pagasnikusse samal ajal tundsin tagant raginat.

Puksi tagumik kärises lõhki. :o

Oleks pidanud kellegi kaasa võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sir, what is your contest schedule for this season ? :) Obviously nationals, Nordics, the worlds? Maybe ACE amateur? I am sure I asked this a while ago but didnt find ur answer :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sir, what is your contest schedule for this season ? :) Obviously nationals, Nordics, the worlds? Maybe ACE amateur? I am sure I asked this a while ago but didnt find ur answer :D

101 contest will be next week in Grand Prix Pepa then Nationals (12.10 15 th Overall - need to take) then 19. Nordic in home and then Worlds in Morocco. Arnold I didnt do - as this is not the best organized contest, too much competitors and etc...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis lõpuks tegelesin ka oma vabakavaga, Natalia aitas kohendada. Muusika vana kuid liikumine natuke teistsugune, et ka endal natuke huvitavam oleks. Kaal langeb plaanipäraselt, kuid kui ei ole 100% valmis, siis on ikka selline tunne, et aega on vähe, samas MM mis on peaeesmärk on ikkagi 5 nädalat aega ja sinna peaks ikka vormi jõudma.

Kuna järgmisel nädalavahetusel juba hooaaja avastart, mis on lihtsalt nö soojendusvõistlus (eks ma võistlustel ikka pingutan ka, kuid kuna see toimub nö tee peal tähtsamateks võistlusteks, siis ei ole mõtet seal 100% tulemust loota, lähen teen kaasa ja saab, mis saab). Siis kaal juba -90kg.

Täna tegin üle jupi aja ka vormipilte (külmalt ilma pumpamata nagu alati ,kaal 90,7kg). Päeval võtsin kasutusele jällegi massazirulli ja peab tunnistama, et on ikka hea asi välj mõeldud, kaks päeva olen rullinud ja taastumine on selgelt paranenud, praegu kipubki olema nii , et dieet jätab lihaste taastumisse oma osa ja rull peab olema igapäevane kaaslane.

26f11e2f32fa76b64c63135cb5c35164.jpg

Link poodi, see tugevam rull peab oluliselt kauem vastu - kui ära ei kaota, siis aastaid! Link poodi: http://fitshop.fitness.ee/trenazoorid/0/readmore/987/TP-GRID-massaa%C5%BEirull-/

post-22-0-54933300-1380477944_thumb.jpg

post-22-0-52191600-1380477955_thumb.jpg

post-22-0-90947600-1380477962_thumb.jpg

post-22-0-01337400-1380477967_thumb.jpg

post-22-0-33114700-1380477975_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin ka mõni aeg tagasi selle rulli. Täitsa mõnus on küll. Tuleb ainult kasutama õppida. Pole kunagi eriline joogataja või venitaja olnud seega on selle rulli otsas asjatamine ikka päris korralik ettevõtmine. :D

Siiski tundub, et enamik lihaseid saab läbi küll rullida ning suuremad sõlmed lahti. Probleemiks ongi see, et kui pole kunagi varem teinud siis alguses on mitu korda tunne, et tapetakse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin ka mõni aeg tagasi selle rulli. Täitsa mõnus on küll. Tuleb ainult kasutama õppida. Pole kunagi eriline joogataja või venitaja olnud seega on selle rulli otsas asjatamine ikka päris korralik ettevõtmine. :D

Siiski tundub, et enamik lihaseid saab läbi küll rullida ning suuremad sõlmed lahti. Probleemiks ongi see, et kui pole kunagi varem teinud siis alguses on mitu korda tunne, et tapetakse. :D

Ma olen lubanud, et teen video ja kogu aeg on see edasi lükanud, kuid olen tegemise käigus suutnud põhimõtteliselt kõik lihased läbi teha. Loodetavasti leian jõudu ,et see demovideo ära teha - kindlasti on neid ka youtube -s kuid omatehtud on omatehtud, sest ise ei ole sealt õppinud, vaid ise leiutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult head uudised! Oleme ausad- Telliskivi tänav oli siiani ka üks jubedamaid tänavaid pealinnas! Viimane kord EKFL peakorteris käies pidime perenaisega auto päris kaugele jätma ja pikalt üle kraavide ja liivahunnikute müttama, et Fitshopist rasvapõletajaid osta. Kohale jõudsime, siis oli rasv suure rassimisega põlenud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle asja juures on kõige veidram lugu see, et tänav saab korda (sest ma pean ju valimisteks lubadust pidama), kuid järgmisel aastal tõmmatakse tänav uuesti täiesti üles, sest Tallinna Vesi hakkab veetrasside kapitaalremonti tegema - nad olevat pakkunud ka sel aastal välja linnale, et teeme järgmine aasta ühe korraga, kuid kus sa sellega, vaja ju valimisteks korda saada.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis viimane kerge trenn enne homset ärasõitu sügishooaja avavõistlusele milleks on GP Pepa Opava (Tšehhis). Sõidame koos Egle ja Reedaga ja meid saadab delegaadi ja abilisena Ergo Metsla. Eks paistab kuidas seal netiühendus on - kui kannatab panen ka reportaazi.

Viimaste trennide võtmesõna on jätkuvalt olnud pilatese rull ja mõned kohad nagu triitsepsid - on vaatamata peale 3 järjestikuse päeva rullimist ikka veel valusad, kuid ehk kaks päeva mis võistluseni jäänud aitavad seisu paremaks saada. Muidu on pilt ok - eks seda näeb siis kui saab ikka kõrvuti konkurentidega seista, üks peegli ees on kõik head mehed.... ;) . Ausalt öeldes pole mingit infot kes seal välja tulevad ja kes üldse konkurendid on - kuid samas ehk isegi hea, siis ei mõtle üle ka.

Mis siis kaasa sai võetud - asjad on enamuses juba pakitud, ikka ainult hädavajalik: grimm (Jan Tana Ultra1), poseerimispüksid, plätud, vanemad dressid lava taha, kui on vaja vahepeal dress peale panna. Kindlasti oma linad, sest ei ole soovi hotellis pärast linu kinni maksta - ka seda on omal ajal tehtud(seega kooliraha on juba makstud). Banketi jaoks eraldi korralikumad riided ja toidu osas: lava taha Speed shot, Olimpi uued geelid, Giant batoonid juhuk kui tuleb soov maiustada. Eraldi Hera 80 pudru jaoks, sest ka pudru tegemiseks kõik vajalik kaasas - toit peab jääma nii sarnaseks kui kodus, siis ei saa vormiga ka midagi viltu minna.

Kaal on ka kontrolli all, hommikul alla 90 ja päeval natuke üle (täna enne trenni 90,6kg) - kuid õhtul koju tulles juba alla 90 ne seega ei ole probleemi kategooriasse sisse mahtumisel.

Väljalend homme 11.25 ja tagasi pühapäeval õhtul 20.25

Loodame parimat!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

juba vähem kui poole tunnipärast lennujaama, kaal hommikul tühja kõhuga 89,5 seega täna väga priisata ei saa, sest peale pudruportsu juba +1 kilo....ja ega väga liikumist ei tule ka, kuid pole probleemi asjad on kontrolli all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan natuke ka oma ebaõnnestunud võistlustest. Mis siis toimus? Lühidalt järgmine lugu, olles kerges ülekaalus, et pääseda kategooriasse ja teades, et reisiga kaal mitte ei lange, vaid liikumatusest pigem tõuseb, võtsin smaha nii toidukogust kui piirates ka soolatarbimist. Jõudes õhtul kohapeale oli kaal kontrolli all ja 0,5 kilo õle 90 ne, selge et ööga jooksis kaalu mha, nii et hommikul olin 89, peale mida sain süüa korraliku hommikusöögi, kuid soola hoidsin maas, võistluskaal oli 89,25kg ja selleks ajaks algas juba nö vett välja jooksma ja see jätkus kuni võistlusteni. Pilt seeläbi ei muutunud mitte tervamaks nagu võiks arvata, kuid vesisemaks ja pumbatus kadus sootuks. Lisaks planeerisin natuke halvasti valmisolekut, proovides ajastada, et mitte liiga kaua jalgel seista, kuid läks vastupidi, kui võistluste algus venis, siis enne minu kategooriat läks järsku kiiresti ja põhimõtteliselt enne eelvõistlust läksin peale ilma igasuguse pumbatuseta, lihtsalt nii kiireks läks (kui konditsioon oleks olnud hea, siis hakkad ka lava peal kasvama kui poseerida saad), kuid mul ei olnud ligilähedalgi seda tunnet.

Kuna võtsin endale numbri kogematta kõige ääre peale, siis olin ka kohtunike mõttes ebasobival positisoonil (kuid see ei olnud vast nii määrav, sest ka Reet ja Egle olid äärmised ja võitsid). Sain teise väljakutse - see oli juba märk ,et pilt ei ole parim, siis sain kolm väljakutset ja iga tiiruga läksin natuke paremaks, kuid ideaalist kaugel. Jäin ootama finaalipääsu, sest väljakutsed olid nii segased et kutstui esimesi ja viimaseid läbisegi - mis kohati jäi mulle arusaamtuks, miks peab üldse tegema 6 väljakutset kui kokku on joonel 10 meest, bikiinis tehti neid ühes kategoorias veel rohkem vist kaheks kui ma ei eksi ja laval ol 9 võistlejat. Pesin vahepeal grimmi maha, kasutasin ULTRA1 Jan Tana ja jäi väga hea, ei hakanud jooksma ja oli hea tumedusega, kuid peale eelvõistlust pesin maha ja panin uue kihi kohe peale, et mõni tund hiljem finaalis osaleda (vahepeal Egle teatas, et ma finaali sain), sealt väljajäämine oleks ikka paras katastroof olnud...Proovisin veel paranda, lülitades soola sisse, kuid süüa väga ei julgenud, sest pilt niigi vesine (just vesine mitte isegi rasvane vaid vesine) ja natuke ehk enestunne paranes, kuid sellist head pumbatust ikka ei tekkinud, kuigi sain finaali eel ka ikka pumbata ja proovisin nö paremini valmis olla. Vabakava tegin hästi nagu alati ja sellega oli 3 kohal, kuid keha ei lasknud seekord 5. kohast kõrgemale tõusta , kaks punkti neljandast kohast jäi puudu. Vastased olid tegelikult tugevad, kuid hea vormiga võidetavad, selles osas midagi ulmet ei olnud, ise olin lihtsalt.s...t... :D . Kolmanda koha saanud poolakas on varem olnud euroopa absoluutne veteranide meister, hõbeda mees oli maailmameister klassikas, minuteada andis juba siis positiivse proovi ja nüüd oli silmnähtavalt ikka paisunud, võitja oli juunior...sellise väga hea skeletiga, peenike talje ja laiad õlad, kaal oli vaid 81,7kilo.

Õnneks sain sellest uue kogemuse ja õnneks ei ole just tihti sellist asja juhtunud ja juba sel nädalavahetusel on plaan ikka korralikum pakett lavale vedada ja järgmisel nädalavahetusel PM peaks olema terav pliiats.

Naised tegid väga suurt rõõmu, uskumatu kaksikvõit -seda ei osanud ka paremates unenägudes ette näha ja see aitas endal ka ebameeldivast emotsioonist kiiremini üle saada. Õhtul tegime korraliku prasdniku.... :D . Suured tänud Eglele ja Reedale, kes pakkusid siirast rõõmu nii oma tulemuste kui seltskonnaga ja loomulikult minu eriline tänu Ergo Metslale, kes töötas nagu mees nagu orkester! Rääkides vabalt tšehhi keelt - oli ta nagu oma jope kohalikele ja rääkimata kõige muu luksusega, mida reisi vältel pakkus, olles nii delegaat, sponsor, autojuht jne.

Seega kokkuvõttes õpetlik võistlus ja kindlasti on mõistlik sinna ka järgmisel aastal juba suurema seltskonnaga minna, sest korraldus oli väga hea! Bankett - põrsas vardas ja hunnik jäätist, mis sa hing veel ihkad.... :D

Kohtume juba Slames - tulge ikka kaasa elama, luban et "Hr. Andromeeda udukogu" hajutab udu... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänaseks on see siis ajalugu 45. EMV ja endal sealt ära võetud 33% absoluutseid tiitleid ehk siis 15! Kuid rohkem rõõmustas mind eile see, et sain laval olla koos legendi Ain Paavoga! Ütlesin ,et Annus on veel puudu, siis oleks enam -vähem kõigi legendidega koos laval oldud, kes selle aja jooksul lavalaudadel on domineerinud.

Panin ühe võrdluspildi ka, mida annab nädalaga ära teha - selge, et eile ei näidanud ma oma tippvormi ja ei olnud ka vajadust, sest 3 nädalat on MM ni ja seal olen oma parimas konditsioonis - 2 kilo kergemana, siis peaks lõikama. Juba nädala pärast PM proovin olla veel teravam. Täna taastun, Revalis avatakse alates homsest kõigile veekeskus, täna on nö oma töötajate perepäev ja saab 9 basseinis kaifutada, seega tulge alates homsest Revali trenni ja veekeskusesse lõõgastama.

Tänud kõigile, kes kaasa elasid ja pöialt hoidsid!

16647_209_1.jpgpost-22-0-62411700-1381656918_thumb.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head uudised tulevad Revalist alates homsest on uus veekeskus kõigile avatud! Täna käisime peredega kaifuitamas ja väga mõnus oli!

Mõned pildid asja ilmestamiseks oma armsate tüdrukutega

post-22-0-74176200-1381683658_thumb.jpg

post-22-0-80518100-1381683669_thumb.jpg

post-22-0-06722800-1381683677_thumb.jpg

post-22-0-47769800-1381683685_thumb.jpg

post-22-0-13265800-1381683694_thumb.jpg

post-22-0-91019700-1381683702_thumb.jpg

post-22-0-57191200-1381683712_thumb.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×