Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

No sponsorlus on siinkohal ju ennast sajaga ära tasunud, tulemused on paremad kui enamus teistel aladel. Ma arvan, et ei lähe kaua kui need alad ka olümpiale jõuavad.

See 500 eurot ja igakuine toetus on piisk meres võrreldes selle kasuga, mida Fast ja Fitshop tema kaliibriga sportlasest saavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sättisin Olegile ka plaani paika, tal on ka asi kinni jooksnud ja kui on soov järgmisel aastal edasiminekut näidata, on vaja teist süsteemi, mis arengut annaks ja selleks peavad ka jõunäitajad suurenema. Tal kipub olema ka see, et liiga palju seeriaid on suutlikuse piiril ja asi jookseb kinni, täna juba lammutas korralikult ja lisaks peab õppima ka taastavaid trenne tegam, siis võib asja saada... ;) .

Milles see kinnijooksmine tema puhul konkreetselt seisneb? Kas raskused ja näitajad ei ole pikema aja vältel suurenenud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milles see kinnijooksmine tema puhul konkreetselt seisneb? Kas raskused ja näitajad ei ole pikema aja vältel suurenenud?

Täpselt nii, paljudes näitajates ei ole pikka aega edasiliikumist toimunud.

See 500 eurot ja igakuine toetus on piisk meres võrreldes selle kasuga, mida Fast ja Fitshop tema kaliibriga sportlasest saavad.

Seda kindlasti, kuid antud firmad on ka Eesti turul ühed vähesed, kes sportlastesse üldse panustavad, enamus lisandimüüjaid tahavad lihtsalt teenida, ilma sporti panustamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on sportlase poolt toodetavat tulu ühele firmale raske mõõta ja segasem on see veel siis kui toetatakse 20 sportlast ja lisaks paljusid üritusi ja võistlusi, kuid see on kindel turunduskulu ja selle asemel et lihtsalt tänavareklaami või telereklaami osta, usun annab selle panusega rohkem ära teha eelkõig sportlaste jaoks, kelle jaoks on see tuntav toetus abi ettevalmistamisel. Seda, et see ka firmale tulu tooks on ka üks peamisi eesmärke, vastasel juhul ei ole mõtet ettevõtlusega tegeleda kui eesmärk ei ole kasumit teenida... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott ütles juba oma postituses ära selle, mis puudutab kasumi teenimist. Minu mõte on, et hea, et üldse on mingid sponsorid arvestades ju ala marginaalsust. Kuna kajastatakse meedias vähem kui teisi spordialasid, siis on ka reklaam üsna väiksemahuline, seega on kõik omamoodi paigas.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem mitte, ma ei näe siin kannatajaid, seega hetkel vaikus :)

Mina kannatan ja sina kannatad, hr Kirp kannatab ka kindlasti. Nii et lase tulla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tegelt ei saa aru, mis tähelepanuvajadus Erikul on, no ausalt ei saa aru. Võibolla olen juhm!

Mul pole mingit tähelepanuvajadust, lihtsalt mu sõnavõtud on intrigeerivad-kogematta...või siiski on tähelepanuvajadus, kuid ise ei taju seda, seleta palun milles see väljendub, kui sa sellest nii aru saad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pole mingit tähelepanuvajadust, lihtsalt mu sõnavõtud on intrigeerivad-kogematta..

Ära üldse räägi... viimane kord, kui ma pikema postituse Bon foorumisse kirjutasin lubas Kalmus mind jälle kuskile jõkke ära uputada vms. :D

Kohati on selline tunne, et inimesed elavad mullis, kuhu uut informatsiooni lubatud ei ole ning millegi telgitaguseid avalikustada samuti ei tohi, sest jumal hoidku, kui tõde päeva-valgele tuleks või inimesed peaksid igapäeva elus rohkem, kui Musta ja Valge vahel valikuid tegema :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägin parem tänasest trennist, oli taastava tsükli teine päev ja tegi nvahelduseks Sparta spordiklubis trenni. Kuna seal on olemas teistsuguseid trenazööre kui Revalis, siis eriti kergetel päevadel tunnen et see saalivahetus mõjub hästi. Päeval käisin Nike st läbi ja võtsin endale uued jooksujalanõud, nimelt olen viimase kahe aasta jooksul juba kaks paari uusi jalanõusid saali maha unustanud ja neist ilma jäänud. Hetkel oli trenni jaoks vaid üks paar tugevama tallaga jalanõusid, millega oli hea kükki teha, kuid jooksu jaoks olid need liiga kõva tallaga. Täna jooksin siis uute sussidega ja oli hoopis teine tera, oluliselt pehmem ja ei põrutanud jalga. Tegin 10+10 min, praegu ei ole aeroobse mahtu üles tõmmanud, tunnen et see on piisav, mõni päev teen 30 min.

Rahvast oli täitsa normaalselt vaatamata vabale päevale ja ka vennaksesed Kuusnõmmed lid just oma trenni lõpetamas. Homme siis ühistreening Revalis kell 17 algusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pidasin küll pealkirja asemel silmas oma uusi tosse... :D , aga seda millega paremini driffib mul kogemus puudub... ;)

Tossudega saad ka driftida kui väga pingutad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aasta on tänase seisuga juba möödanik, nii võib öelda küll. Vaieldamatult minu parim hooaeg kui tagasi vaadata 5 erinevat võitu eri turniiridel, lisaks EM hõbe, Savickas Sprots Festivali pronks, Arnold Classicu 7.koht ja MM -8.koht. Vaadates konkurentsi kus võistlesin, loen ka Arnlold Classicu saavutuse 6-7 samad punktid oma karjääri üheks kõvemaks saavutuseks, vaadates nii võistlejate arvu 28 meest ja ka konkurentsi, kus õnnestus seljatada mitmeid varem tituleeritud sportlasi ja kus esikoha noppis hiljem ka Lesukovi ees absoluudi võitnud Aleksander Kodzojev. Seejuures osalesin sellel võistlusel täiesti pingevabalt, sest peaülesanne oli läbi viia esimene athletic fitnessi MM, seega pool päeva olin sellega seotud oma võistluspäeval. Kuid vahest sünnibki tulemus seal parem kus ei ole aega oma võistluse peale mõelda.

Järgmise aasta plaanidest on veel vara lõplikult rääkida, kuid üks on selge, et -85kg ma enam niipea ei võistle, sest ei õigustanud kuidagi see kaalu sisse pigistamine, seal kus olin laval 87-89 kilo saavutasin selgelt parema tulemuse ja kogu enesetunne ja olemine oli samuti parem. Millised võistlused kaasa teen ei ole veel täna otsustanud. Tahaks võistleda EM -sest seal on kindel võimalus võita (selge et aastad on erinevad, kuid euroopa tase on selgelt kergemini saavutatav kui MM tase). Seda kas ma teen kaasa ka kevadel varasematel võistlustel samuti otsustan jaanuari kuus, vaadates kuidas ettevalmistusprotsess läheb. Soov oleks näidata kasvõi karva võrra edasiminekut ja selles osas ehk võistlen vähem kui varasemal aastal. Võiks idee poolest ka kevade vahele jätta, kuid seda et MM või Arnold Classicult tulemus tuleb on raskem garanteeida,sest seal on ettearvamatu konkurents, seega panustaks pigem EM -peale.

Mida ma siis käesoleval aastal teistmoodi tegin. Kindlasti muutunud treeningsüsteem, mille puhul tundisn, et taastun paremini ja ka seeläbi sai parandatud paljusid raw näitajate rekordeid. Paratamatult on jõunäitajad indikaatoriks muutustele lihasmassi osas ja üldises võimsamas väljanägemises, lisaks iga aasta jätab ka lihaskvaliteedi osas vormile oma jälje. Samuti olen jälginud hooajaväliselt ka veel hoolsamini toitumist, sisuliselt söön aasta ringi nagu enne võisltusi (hooajaväliselt tuleb juurde üksikuid päevi kus söön vabamalt, kuid neid ei ole palju): Parem stardipositsioon dieedile minnes tagab üldjuhul parema tulemuse ka lõpujoont ületades. Kogemusi on üksjagu ja õnneks olen üha rohkem hakanud kuulda võtma sisetunnet ja see on ennast õigustanud, vähem käin nö plaani täitmas (peab olema küll maja karkass, kuid jooksvalt tööde käigus selgub, et peab midagi ümber tegema, varem olin selles osas põikpäisem).

Soovin kõigile head vana -aasta lõppu ja kes saab tulla, siis täna toimub Team Kiivikas selle aasta viimane ühistreening algusega kell 17.00

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, kas sul on muidu mingi treening-päevik ka, kuhu täpseid numbreid alati kirjutad? Huvitav oleks ritta lüüa sellise numbrid, et:

Aasta - võistluskaal - rinnalt surumine - jõutõmme - kükk - EM tulemus - MM tulemus

B)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×