Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Mehed! Ärge minu nime kulul nalja tehke!

Need lasud mul veel kõik laskmata. Te ei taha ju , et ma kurjaks saan.

:ph34r:

10 lasku Glock lasersihikuga; 5 lasku pumppüss kal. 12, 10 lasku karabiin AR 15 M4, 6 lasku revolver .44 magnum, 1 lask Desert Eagle cal. .50 AE ja 1 lask revolver .454 Casull magnum

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed! Ärge minu nime kulul nalja tehke!

Need lasud mul veel kõik laskmata. Te ei taha ju , et ma kurjaks saan.

:ph34r:

10 lasku Glock lasersihikuga; 5 lasku pumppüss kal. 12, 10 lasku karabiin AR 15 M4, 6 lasku revolver .44 magnum, 1 lask Desert Eagle cal. .50 AE ja 1 lask revolver .454 Casull magnum

Ütleme nii, et need, kes viimastel päevadel 120 mm-stega toimetanud on, need ikka võivad natuke lõõpida. Teiste eest ei kosta :P

post-50-0-66516900-1354814704.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal puding e-poodi tagasi myygile jouab?

Kõigi eelduste kohaselt pannakse kaup teel Soomest homme, mis omakorda tähendab saabumisaega kas esmaspäev või teisipäev. Koheselt muudame ka toote veebipoes aktiivseks ja teavitame nii ,et see juba salduseks ei jää.

Täna puhkepäeval jõudsin koju ja tegin kohe kausitäie pudingut - oli magusa isu , kuid sai nö see rahuldatud ja samas kasuliku valku + keefirit manustatud....Super toode ei väsi kordamast! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme hakkavad siis laksud käima.... :D Ega seal varianti ei ole kas ise vastu kukalt saada või siis teistele anda, loodame et rohkem läheb ikka kaasvõistlejate kuklasse.... :D . Enesetunne on hea, täna nagu mainisin on trennist puhkepäev ja käisin saunas, külm dušš,st. et taastusprotseduuride läbi loodan ,taastumist veelgi parandada ja eks homme paistab kuidas asi edeneb. ;)

Võistluse algus 17.30 - seega kes soovib võib tulla kaema ja kes nagunii trennis on saavad kaasaelada. Peale võistlus teen ise ka lisaks oma trenni homme plaanis tugevam jalatrenn eks paistab mis siis seal tuleb +10 kg oleks väga hea kükkides ühe trenni vahega tagasi saada.

Muude tegemiste osas on kiire, palju tööasju, mis võtavad oma, lisaks muud ühiskondlikud tegevused, nii läks eilegi uue koosseisuga EOK Täitevkomitee koosolek 3 tunniseks.(tavapärane on 1-1,5 tundi). Aastalõpp läheneb ja erinevad spordiaasta lõpetamised on vaja nii ette valmistada kui ka osaleda, lisaks Honda Jõulutrniir ja paljud erinevad jõulupeod, kus vaja nii osaleja kui jõuluvana rollis olla - seega igav juba ei ole.

Eile osalesin ühes uues ETV järgmisel hooajal ekraanile tulevas seriaalis. Dok seriaal ,seega olin see kes ma olen ja tegin kehalise kasvatuse tunnis motivatsiooniloengu õpiraskustega tesimelistele. ;) Kuulasin huviga ja suunasin neid sportima ja ka meie portaali ,kus on nii trennikavasid kui artikleid nii toidu kui trenni osas -et nad oma maailmapilti natukenegi avardaksid. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin täna uue versiooni pudingust, soovitan proovida ;)

Ja eelmisel korral arvutasin natuke gramme valesti, tegin parandused.

Seekord segasin 150g kefiiri, 100g piima, 20g kookoseõli, 15g kama ( Tartu Mili toode ), 40g pudingut.

Maitse huvitavam ( loe parem ). Pudingus oleks nagu pähkli tükid sees ja tõenäoliselt kookosest on pudingus nagu pisikesed külmad graanulid sees :) Järgmisel korral lisan 20g kama.

Sisu siis järgmine

460kcal

Rasva 27,4g

Valku 40,2g

Süsivesikud 21,7g

Kiudained 7,6g

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme hakkavad siis laksud käima.... :D Ega seal varianti ei ole kas ise vastu kukalt saada või siis teistele anda, loodame et rohkem läheb ikka kaasvõistlejate kuklasse.... :D . Enesetunne on hea, täna nagu mainisin on trennist puhkepäev ja käisin saunas, külm dušš,st. et taastusprotseduuride läbi loodan ,taastumist veelgi parandada ja eks homme paistab kuidas asi edeneb. ;)

Võistluse algus 17.30 - seega kes soovib võib tulla kaema ja kes nagunii trennis on saavad kaasaelada. Peale võistlus teen ise ka lisaks oma trenni homme plaanis tugevam jalatrenn eks paistab mis siis seal tuleb +10 kg oleks väga hea kükkides ühe trenni vahega tagasi saada.

Muude tegemiste osas on kiire, palju tööasju, mis võtavad oma, lisaks muud ühiskondlikud tegevused, nii läks eilegi uue koosseisuga EOK Täitevkomitee koosolek 3 tunniseks.(tavapärane on 1-1,5 tundi). Aastalõpp läheneb ja erinevad spordiaasta lõpetamised on vaja nii ette valmistada kui ka osaleda, lisaks Honda Jõulutrniir ja paljud erinevad jõulupeod, kus vaja nii osaleja kui jõuluvana rollis olla - seega igav juba ei ole.

Eile osalesin ühes uues ETV järgmisel hooajal ekraanile tulevas seriaalis. Dok seriaal ,seega olin see kes ma olen ja tegin kehalise kasvatuse tunnis motivatsiooniloengu õpiraskustega tesimelistele. ;) Kuulasin huviga ja suunasin neid sportima ja ka meie portaali ,kus on nii trennikavasid kui artikleid nii toidu kui trenni osas -et nad oma maailmapilti natukenegi avardaksid. ;)

Ott, sa oled nüüd paksud kohe korralikult leili ajanud. Nii et homme hakkavad väga kõvad laksud käima.

Võta igaks juhuks rohkem kulturiste kaasa :D

Kelllel huvi on tulge kindlasti vaatama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin täna uue versiooni pudingust, soovitan proovida ;)

Ja eelmisel korral arvutasin natuke gramme valesti, tegin parandused.

Seekord segasin 150g kefiiri, 100g piima, 20g kookoseõli, 15g kama ( Tartu Mili toode ), 40g pudingut.

Maitse huvitavam ( loe parem ). Pudingus oleks nagu pähkli tükid sees ja tõenäoliselt kookosest on pudingus nagu pisikesed külmad graanulid sees :) Järgmisel korral lisan 20g kama.

Sisu siis järgmine

460kcal

Rasva 27,4g

Valku 40,2g

Süsivesikud 21,7g

Kiudained 7,6g

Kus su valmistehtud tootepilt on?--- :D Osaleksid minu konkursil... panen selle lukku pühapäeval, siis on aega veel esitada oma töid ja nädala alguss san minuarvates parimale ära anda ka teenitud auhinna. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, sa oled nüüd paksud kohe korralikult leili ajanud. Nii et homme hakkavad väga kõvad laksud käima.

Võta igaks juhuks rohkem kulturiste kaasa :D

Kelllel huvi on tulge kindlasti vaatama!

Kas sul on Kaido mingi eelinfo ka palju seal osalejaid on oodata? Teaks kas toiduvaru kaasavõtta, et laadida juhuks kui keskköösse läheme ajagraafikuga, hommikuks saan siis oma jalatrenni tegema hakata. Kui "paksud" n leili aetud, siis on oodata häid tulemusi.... :D Mul on ka tunne, et hektel iga minutiga enesetunne paraneb ja hetkel lubab juba 170 vormi... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme hakkavad siis laksud käima.... :D Ega seal varianti ei ole kas ise vastu kukalt saada või siis teistele anda, loodame et rohkem läheb ikka kaasvõistlejate kuklasse.... :D . Enesetunne on hea, täna nagu mainisin on trennist puhkepäev ja käisin saunas, külm dušš,st. et taastusprotseduuride läbi loodan ,taastumist veelgi parandada ja eks homme paistab kuidas asi edeneb. ;)

Võistluse algus 17.30 - seega kes soovib võib tulla kaema ja kes nagunii trennis on saavad kaasaelada. Peale võistlus teen ise ka lisaks oma trenni homme plaanis tugevam jalatrenn eks paistab mis siis seal tuleb +10 kg oleks väga hea kükkides ühe trenni vahega tagasi saada.

Muude tegemiste osas on kiire, palju tööasju, mis võtavad oma, lisaks muud ühiskondlikud tegevused, nii läks eilegi uue koosseisuga EOK Täitevkomitee koosolek 3 tunniseks.(tavapärane on 1-1,5 tundi). Aastalõpp läheneb ja erinevad spordiaasta lõpetamised on vaja nii ette valmistada kui ka osaleda, lisaks Honda Jõulutrniir ja paljud erinevad jõulupeod, kus vaja nii osaleja kui jõuluvana rollis olla - seega igav juba ei ole.

Eile osalesin ühes uues ETV järgmisel hooajal ekraanile tulevas seriaalis. Dok seriaal ,seega olin see kes ma olen ja tegin kehalise kasvatuse tunnis motivatsiooniloengu õpiraskustega tesimelistele. ;) Kuulasin huviga ja suunasin neid sportima ja ka meie portaali ,kus on nii trennikavasid kui artikleid nii toidu kui trenni osas -et nad oma maailmapilti natukenegi avardaksid. ;)

Mis saatega täpsemalt tegu on? Siis teab peale passida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus su valmistehtud tootepilt on?--- :D Osaleksid minu konkursil... panen selle lukku pühapäeval, siis on aega veel esitada oma töid ja nädala alguss san minuarvates parimale ära anda ka teenitud auhinna. ;)

Minu tootel pole erilist nägu, naiste tordid on lati kõrgele tõstnud :) Ma tegin maitsva, mugava, lihtsa ja võimalikult hea sisuga kiire toidukorra kõige võhiklikumale huvilisele ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu tootel pole erilist nägu, naiste tordid on lati kõrgele tõstnud :) Ma tegin maitsva, mugava, lihtsa ja võimalikult hea sisuga kiire toidukorra kõige võhiklikumale huvilisele ;)

Sellised lähevadki just poissmeestele peale , kellel ei ole naist kes niimoodi nagu Monika kokkaks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii võistluse lähenemisest annavad märku konurendid, kes on Fitshopis veel viimaseid ettevalmistustooteid valimas. Nii lahkus just üks minu konkurente Heiki Käärid ja seadis sammud juba Revali.... ;) Olen ise päev otsa lao kolimisega tegelenud, seega kõva aeroobne baas on all ja nahk juba soe. Loodetavasti ka kaalunumbrid täna päev otsa rahmeldamisele madalad, mis võiks anda ka wilksides väikse eelise. Hommikul olin 87,6 kilo päeval tavaliselt ca kilo rohkem kuid täna oleks hea kui jääks sinna 88 kanti. Varsti näeme. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, siin et paneks ka omalt poolt mõne auhinna välja... :D . No pole palju neid võistlejaid, kes ise võistlustele minnes teistele auhindu välja panevad, kuid mulle see meeldib... ;) . Panen iga kaalukategooria võitjale omalt poolt koti toidulisandit boonuseks välja. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, siin et paneks ka omalt poolt mõne auhinna välja... :D . No pole palju neid võistlejaid, kes ise võistlustele minnes teistele auhindu välja panevad, kuid mulle see meeldib... ;) . Panen iga kaalukategooria võitjale omalt poolt koti toidulisandit boonuseks välja. ;)

Meenutab natuke hr Aleksejevi tegevust, kes 90-datel kulturismivõistlustel absoluutsele võitjale suure rahasumma välja käis ja...ise võitis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×