Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Hr Leesmann on nii tagasihoidlik mees oma väljaütlemistes :P

Keegi peab ju asjadele õiged nimed andma, muidu on meil varsti kõik "superstaarid" ja "ellitmehed" koos :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi peab ju asjadele õiged nimed andma, muidu on meil varsti kõik "superstaarid" ja "ellitmehed" koos :D

Muretsemiseks ei ole põhjust- kes ikka 300 kg ära ei suru, see ei ole mingi superstaar :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Postitan siis esimese reeglite j2rgi pildi koos pakiga ;)

Kuna olen ise ka suur j22tises6ber, siis otsustasin proovida pudingust j22tist teha. Koguseid kyll grammi pealt ei m66tnud, kuid retsept n2gi v2lja enam-v2hem selline:

Karamellij22tis:

200ml piima

1- 1,25dl pudingipulbrit

3 munakollast

1 munavalge

50ml valmis kohvi

K6igepealt segada pudingipulber piimaga ja panna 5-ks minutiks kylmkappi. Seej2rel vahustada mikseriga munad, millele soovi korral v6ib lisada ka suhkrut. Suhkur v6ib olla on omal kohal sokolaadipudingi korral, aga karamelli oma tuli kyll liiga magus. Kui puding valmis, segada see vahustatud munadega ja kohviga mikseri abil korralikult l2bi. Segu panna v2hemalt 2ks tunniks kylmkappi. Ideaalis tuleks iga poole tunni tagant kylmkapis segamas ka k2ia. Kui segamiseks aega pole, siis soovitan lihtsalt natuke v2hem kylmkapis hoida ja p2ris k6vaks j22tisel mitte minna lasta.

Maitselt oli t2pselt nagu karamellij22tis, kirsimoosiga syyes lausa super. Magusaisu v6ttis ka pikaks ajaks 2ra :)

Päris huvitav retept ja kindlasti väärib kodus järgi proovimist. Täna on sünnipäev meie töötajal Monikal, kes resideerub Sparta Fitshopis ja kes kostitas selpuhul meid kohe Pudingu tordiga - mis maitses küll superhästi.

Monika ise kirjutab retsepti juurde

post-22-0-49845900-1354611805.jpg

post-22-0-09989000-1354611847.jpg

post-22-0-14609600-1354611854.jpg

post-22-0-58780700-1354611962.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muretsemiseks ei ole põhjust- kes ikka 300 kg ära ei suru, see ei ole mingi superstaar :P

Suhtumine, ikka suhtumine on põhiline! Kui asjad tulevad liiga vara või liiga kergelt kätte, siis sportlaste areng tihti peatub.

Kahjuks ainult vähesed julgevad unistada 300-st või muudest suurematest eesmärkidest. Sest inimene teab, et kui ta on mingi unistuse või numbri suurema rahvahulga ees välja öelnud, siis tuleb hakata ka tõsiselt tööle ning sinu samme jälgitakse ja kommenteeritakse.

Minu üks ülesanne Revalis nooremaid treenides ongi motiveerida poisse suuremalt unistama ja mitte limiteerima ennast!

Muudetud kasutaja kaido leesmann poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhtumine, ikka suhtumine on põhiline! Kui asjad tulevad liiga vara või liiga kergelt kätte, siis sportlaste areng tihti peatub.

Kahjuks ainult vähesed julgevad unistada 300-st või muudest suurematest eesmärkidest. Sest inimene teab, et kui ta on mingi unistuse või numbri suurema rahvahulga ees välja öelnud, siis tuleb hakata ka tõsiselt tööle ning sinu samme jälgitakse ja kommenteeritakse.

Minu üks ülesanne Revalis nooremaid treenides ongi motiveerida poisse suuremalt unistama ja mitte limiteerima ennast!

Ma isegi usun ,et neid unistajaid nii 300 -st. kui ka Mr. Olümpiast on üksjagu ,kuid vähesed kes oskavad või suudavad leida järjepideva skeemi kuidas unistuseni jõuda. Enamus unistab ,kuid neil puudub konkreetne tegevuskava koos läbitavate etappidega mida tuleb teha selleks, et eesmärgini jõuda. Puhas koolitusteema motivatsioon..... :D .Enamus kodanike loodabki sellele, et umbes esimene võistluskui ma 300 ei suru, siis pole mõtet võistlema minnagi või kui ma kohe MM tasemele ei ole, siis pole mõtet lavale Eestikatel kulturismis minna - ja neid mehi me laval ei näe ka kunagi ,sest nii seda rada ei läbita... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris huvitav retept ja kindlasti väärib kodus järgi proovimist. Täna on sünnipäev meie töötajal Monikal, kes resideerub Sparta Fitshopis ja kes kostitas selpuhul meid kohe Pudingu tordiga - mis maitses küll superhästi.

Monika ise kirjutab retsepti juurde

post-22-0-49845900-1354611805.jpg

post-22-0-09989000-1354611847.jpg

post-22-0-14609600-1354611854.jpg

post-22-0-58780700-1354611962.jpg

Põhi

230g Digestive küpsiseid

100g võid

Täidis

1l keefitit

40g zelatiini

130g Fast karamelli pudingut

40g dextroosi e viinamarjasuhkurt

100g mustikaid

100g vaarikaid

Kaunistuseks värskeid marju!

Vaata valmistamisviisi Monika plogist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma isegi usun ,et neid unistajaid nii 300 -st. kui ka Mr. Olümpiast on üksjagu ,kuid vähesed kes oskavad või suudavad leida järjepideva skeemi kuidas unistuseni jõuda. Enamus unistab ,kuid neil puudub konkreetne tegevuskava koos läbitavate etappidega mida tuleb teha selleks, et eesmärgini jõuda. Puhas koolitusteema motivatsioon..... :D .Enamus kodanike loodabki sellele, et umbes esimene võistluskui ma 300 ei suru, siis pole mõtet võistlema minnagi või kui ma kohe MM tasemele ei ole, siis pole mõtet lavale Eestikatel kulturismis minna - ja neid mehi me laval ei näe ka kunagi ,sest nii seda rada ei läbita... ;)

Täiesti nõus!

Vahest ma olen mõelnud, et tänased tegijad võiksid kusagil kirjutada kuidas nad üldse spordi juurde jõudsid ja sealt edasi võistlustele.

Annaks kindlasti palju motti noortele. Kunagi olid siin foorumis väljas kulturistide noorpõlve pildid.

Väga lahe oli vaadata noort Morozovit, Rosinat ja teisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti nõus!

Vahest ma olen mõelnud, et tänased tegijad võiksid kusagil kirjutada kuidas nad üldse spordi juurde jõudsid ja sealt edasi võistlustele.

Annaks kindlasti palju motti noortele. Kunagi olid siin foorumis väljas kulturistide noorpõlve pildid.

Väga lahe oli vaadata noort Morozovit, Rosinat ja teisi.

Panen siia ka ühe motivatsioonipildi endast 32 aastat tagasi...

post-50-0-82471400-1354627399.jpg :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti nõus!

Vahest ma olen mõelnud, et tänased tegijad võiksid kusagil kirjutada kuidas nad üldse spordi juurde jõudsid ja sealt edasi võistlustele.

Annaks kindlasti palju motti noortele. Kunagi olid siin foorumis väljas kulturistide noorpõlve pildid.

Väga lahe oli vaadata noort Morozovit, Rosinat ja teisi.

Eesti tegijad enne ja pärast.. ;)

post-25435-0-37654000-1354629127.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd on jama majas. Kipub ikka nii olema, et kui keegi niisama särab ja väidab, et on õnnelik, siis ilmuvad igasugustest koobastest välja kauged sugulased ja tahavad raha laenata jne :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd on jama majas. Kipub ikka nii olema, et kui keegi niisama särab ja väidab, et on õnnelik, siis ilmuvad igasugustest koobastest välja kauged sugulased ja tahavad raha laenata jne :D

Eks neid sugulasi on aja jooksul välja ilmunud, kes lapsepõlves väga tihedalt läbi ei käinud ja hiljem kui avalikuses figureerima hakkasin välja ilmusid (mitte küll raha saamise eesmärgil, vaid ikka sugulaste värk, tuleb suhelda üksteisega.... :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Postitan siis enda vähendatud süsivesikute ja gluteiini vaba rullbiskviidi retsepti. Idee oli mul hea aga teostus mitte kõige parem. Kuna põhi jääb üpriski rabe on seda raske kokku keerata ja ma liialdasin täidisega. Aga eks teinekord olen targem.

Põhja tegin "oopsies" retsepri järgi. Täidisele koguseid juurde ei pane kuna mul tuli täidist liiga palju. Kõike siis tunde järgi.

Põhi:

3 muna

100 g toorjuustu

natuke soola

Soovikorral suhkruasendajat( mina kasutasin natuke stevia pulbrit)

Täidis:

Keefir

Ricotta kohupiimatoru

Fast Protein Puddin Caramel

Mustikad külmutatud

Maasikad( külmutatud kuumaasika toormoos)

Valmistamine:

Eralda muna valged kollastest ja vahusta munavalged näpuotsatäie soolga kõvaks vahuks. Toorjuust ja munakollased sega omavahel, soovikorral lisa suhkruasendajat. Ettevaatlikult sega munakollase ja toorjuustu segu munavalge segule. Vala segu küpsetuspaberiga kaetud plaadile ja pane ahju 30 minutiks(ahju soojus 150 kraadi)

Sega omavahel keefir , kohupiim ja puddingu pulber, lase 10 kümas seistaja lisa marjad.

Põhi niisuta soovitud vedelikuga, mina kasutasin mustikatest tulnud mahla. Vala segu põhjale ja keera rulli.

Minu tehtul puudub igasugune kaubanduslik välimus aga maitse on hea.

post-29832-0-94863900-1354716685.jpg

post-29832-0-44885200-1354716726.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julge pealehakkamine on pool võitu. Väga hea ju, aga tahtsin küsida miks just gluteiini vaba, kas kul on gluteiini talulmatus?

Kui ei, siis oleksin põhja sisse natuke jahvatatud kaerahelbeid lisanud ja suts nisukliisi. Kiudaineid oleks juurde vaja. Kas tuli ka ilusti paberiküljest lahti? Kui ei siis võiks paberit natuke enne kookosõliga niisutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi pärast küsin, et kas munavalgeid ja kollaseid samapalju ei või olla?

Ma ise ka suure kogemustepagasiga pole j22tisetegemisel, aga nagu ma aru olen saanud, siis justt2nu munakollastele tuleb selline m6nus kreemjas j22tis. Selle yhe munavalge ma panin ise ka, et nii palju yle ei j22ks ja 2ra ta midagi ei rikkunud. Ma arvan, et kui tervete munadega teha, siis ei tohiks j22tisel lasta sygavkylmas p2ris l2bi kylmuda, vaid tuleks seda sellise poolpehmena syya, siis vast 6nnestuks tervete munadega ka. Muidu kipuvad munavalged j22sse minema.

Ma ei tea, kas t2na v6is veel retsepte saata, aga isegi, kui v6istlusel ei osale, siis 2kki kellegil minuga sarnane maitse.

Mulle meeldib vahetevahel hommikus88giks praetud saiu teha, proovisin nyyd sama retsepti koos pudingiga ja maitse tuli nii m6nus mahlane ja karamelline, et ei pidanudki valget surma lisama ;)

Karamelli-praesaiad:

piim

1 muna

2 spl pudingit

sai

praadimiseks v6i/6li

Panni v6ib k6igepealt sooja panna. Seej2rel segada kausis kokku muna, 2spl pudingupulbrit, piim. Kogus vastavalt saiade arvule. Sai kasta m6lema kyljega segusse ja praadida m6lemalt poolt. Kuna mu armastatud kirsimoos sai otsa, otsustasin saiade peale pudingut valmistada.

post-28996-0-26705000-1354729245.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin lisada veel, et Monika tort n2eb t6esti super v2lja!!! Nii kihvt, kuidas viitsitakse ja tehakse ikka :)

Kui aastaid tagasi oli Baari-Paavo ja Bemmi-Kristjan, siis nüüd on Tordi-Monika :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×