Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Šokolaad paistab ka külmikus olevat :) Tarbid ise seda?

Mina šokolaadi ise ei söö, söövad ikka lapsed ja vanaema. Sügavkülmast ma pilti ei teinud seal on alati jäätist, juhuks kui isu peaks tulema... ;) . Kommid võiksid ilmast üldse olemata olla minupärast....ei eruta... ;)

Tõeline unistuste külmkapp, isegi uhkemate võitude puhuks on vein seal ootamas :D

Perenaine on suurem veinisõber, ise joon vahest pokaali. Rohkem istub kvaliteet konjak, seda pits teha ja mekkida aeg -ajalt... ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

....what about next year? Some contests planned? Or sitting out the next season?

No way.... :D compete as previus year. Loaded Cup will be my 100 contest and European gold medal is also wanted.... :D .Preparation is started 3 days ago.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No way.... :D compete as previus year. Loaded Cup will be my 100 contest and European gold medal is also wanted.... :D .Preparation is started 3 days ago.

Kusjuures siin Oti liikuva pildi juuures on ikka lisainfo, et mees on 94 võistlust kaasa teinud :rolleyes:. Rebane looderdab!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures siin Oti liikuva pildi juuures on ikka lisainfo, et mees on 94 võistlust kaasa teinud :rolleyes:. Rebane looderdab!

Tegelikult looderdab Mikk, kes ei jõua nii kiiresti infot vahetada kui mina võistlen.... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No way.... :D compete as previus year. Loaded Cup will be my 100 contest and European gold medal is also wanted.... :D .Preparation is started 3 days ago.

R-E-S-P-E-C-T, sir. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni juttui ka. Ei ole just palju hooaja uue ettevalmistuse avatrenne, kus õnnestub kohe teha mingi isiklik rekord, kuid täna see õnnestus. Eks motivatsiooni sain eilsest päevast kui õpilane siin jõutõmmet tegi ja kus sa siis õpilastest vähem teed. Nii alustasin tõmbega ja seeria oli selline

100kg/8, 120/8, 150/6, 170/5 -need kõik pealthaardes ilma käerihmade ja vööta. viimaseks panin 200kg ja mõtlesin ,et kümme võiks ikka teha, kuid tuli 200kg/13 kordust mis on ka uus rekord ja kaal nii hommikul kui peale trenni oli 87,6 kilo.... ;).

Ei saagi aru, tõmmet ei ole nüüd paar kuud teinud ja tugevalt üldse selga, kuid jõunäitajad on ikka väga head. Eks näis kuidas see edasi läheb ,kuid olen tõenäoliselt leidnud enda jaoks õige treeningsüsteemi, kus ületaastumine on õiges tsüklis.Usun ,et enne kui hakkan uuesti maha võtma on reaalne teha 230 -10 kordust... ;)

Ka teise harjutused eljale tulid hästi,mitte rekordid, kuid mitte ka kaugele parematest päevadest. Pudingu vägi vist mõjub.... :D

Mis siin ikka jutustada video räägib ise - vastab tulemus külmkapi sisule... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, sa võiksid vabalt kevadel klassikalises jõutõstmises kaasa teha ja rekordid oma nimele saada. -93kg kaalukategoorias kükki rekord 225kg, surumine 165kg ja tõmme on 266,5kg. Usun, et 200 x13 juures peaks max 250 kanti olema.

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott ja Siim, tulge reedel Revalisse suruma - teeme ühtlasi väikese ülevaatuse, on teis potensiaali või mitte ;)

Siimust surujat ei ole... :D , kuid mina kõigi eelduste kohaselt saan tulla küll ja miks mitte jõutõstjaid natuke kimbutada.... :D .Mul on küll raskem jalapäev, kuid asi siis natuke alla ei ole suruda. ;) . Loodan koha mõttes ka eelmise aasta tulemust parandada, olin siis 4 vist kui õigesti mäletan, nüüd kuluks aastalõppu üks pjedestaalikoht ilusasti ära ja karika jaoks leiame ka veel riiulil koha.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, sa võiksid vabalt kevadel klassikalises jõutõstmises kaasa teha ja rekordid oma nimele saada. -93kg kaalukategoorias kükki rekord 225kg, surumine 165kg ja tõmme on 266,5kg. Usun, et 200 x13 juures peaks max 250 kanti olema.

Ega need numbrid seal midagi enneolematut ei ole, kuid nagu ikka langevad võistlused kokku selle ajaga kus ma ka kulturismis olen lavale minemas ja selle taseme peal ei ole mõtet tõenäoliselt riskida mõlema võistluse kaasa tegemisega, sest enne kulturismi võistlust olles veel olnud dieedil oled pingul nagu kandlekeel ja seal on suurem oht et kui lähed sellist 1 kordust kangutama, siis võib see katkeda. Kui sattub kokku mingi hooaeg kus näiteks kevadel ei võistle kulturismis ja saab nö offseasoni pealt teha, siis on asi oluliselt mõeldavam. Sel aastal ka ju valmistusin, kuid saingi enne seljatrauma ja ei hakanud kaasa tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg on käesolevale spordiaastale tõmmata joon alla. Toon ära võistlued kus võistlesin ja kohad ning pildi selle aasta karikate -medalite saagist.

Loaded Cup 1.koht - 90kg + abs. 5,koht

EKV 1.koht +85kg + abs.1.koht

Balti Match abs.1.koht

EM 2.koht -90kg

Savickas Sports Festiva l abs.3.koht

Arnold Classic 7.koht -90kg

Põhjamaade MV 1.koht -90kg + abs. 1:koht

EMV 1.koht +85kg + abs 1.koht

MM 8.koht -85kg

Kokkuvõttes võib öelda, et oli minu karjääri parim hooaeg!

post-22-0-34472500-1354439855.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ära hõiska siin midagi :D Pigem jälgi hirmuga seda tempot, millega ma sulle järgi kihutan ;) Järgmine kord tõmban 8 ära :)

Teed 8, siis tõmban 16 kordust..... :D . Sul on see jama, et sa annad poole seeria peal alla, olgu siis ergutuskoor nii suur kui tahad.... :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teed 8, siis tõmban 16 kordust..... :D . Sul on see jama, et sa annad poole seeria peal alla, olgu siis ergutuskoor nii suur kui tahad.... :D

Ergutuskoor ei ole ilmselt piisavalt suur motivaator. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, sa võiksid vabalt kevadel klassikalises jõutõstmises kaasa teha ja rekordid oma nimele saada. -93kg kaalukategoorias kükki rekord 225kg, surumine 165kg ja tõmme on 266,5kg. Usun, et 200 x13 juures peaks max 250 kanti olema.

kust sa selle tõmbe 266,5 võtsid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, sa võiksid vabalt kevadel klassikalises jõutõstmises kaasa teha ja rekordid oma nimele saada. -93kg kaalukategoorias kükki rekord 225kg, surumine 165kg ja tõmme on 266,5kg. Usun, et 200 x13 juures peaks max 250 kanti olema.

Saame Otti´g a ühes kaalus võistelda :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×