Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Tänasest trennist niipalju ,et oli nö taastavat laadi trenn, selg, biitseps lisaks tegin vahelduseks jooksu 8km, lasin rahulikus tempos ca 52 min. Revali siseuudistest niipalju ,et kardiosedmeid toodi nii jooksuradasid kui kõiksugu muid vigureid Techogymi omasid, loodame et need peavad paremini vastu kui eelmised rajad. Lisaks uuenduskuuri on läbi teinud meeste dušširuum, kus tuleb täitsa SPA tunne peale.... :D esimest korda märkan maitse osas edasiminekut, uus sunalava - samuti ilus ja mis on positiivne et on tekkinud külmaveetünn, mida tõmmates saab peale sauna külma vett kaela, seega homme lähen araldi saunamõnusid nautima, sest on taastuspäev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oleks selline kunstikooli mees sinna punti küll väga vajalik olnud.... :D Omalajal olid olemas viskekahurid, kes ka halval päeval viskasid 3-4 kolmest ikka Kuusmaa, Kullamäe, parematel päevadel 7-8 kolmest per kärss. Praegu on natuke stabiilsema käega Hallik ,kuid tema on keskmängija, klassikalises mõttes hea käega tagamängija puudub.

Kuusmaa oli tõsine kolmeste kunn! Viimastel NSVL-u meistrivõistlustel lammutas päris korralikult :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Infoks siis neile, kes soovivad saada küsimustele vastuseid või lihtsalt tervisejuttu kuulata:

Tuletan meelde, et treeningnõuanded Vikerraadios on teisipäeviti "Huvitaja" saates orienteeruvalt kell 10.45, saade on hiljem järelkuulatav aadressil huvitaja.vikerraadio.ee. Küsimusi saab jätta pärast saadet nädala jooksul automaatvastajale 69 88 953 või e-posti aadressil huvitaja@err.ee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Masendav on see meie meeste korvitabamus. Mitte kusagilt ei lähe sisse! Meil oli Tartu Kunstikoolis kunagi selline mees, kes kohe peale kooli läks oma aeda korvi viskama. Tal oli välja mõõdetud korralik õige kõrguse ja suurusega korv ja mees muudkui loopis igalt poolt sisse. Kuuldavasti mees ei jõudnud isegi koduuksest sisse vaid hakkas kohe loopima ja nii aastaid. Tema tabavus oli sinna 99% kanti ja ega ta platsil ka just kõige kehvem liikuja ei olnud. Ühesõnaga suht võimatu oli kõigil tema vastu mängida. Selliseid 70-80% viskemehi oli teisigi kes said sisse kõige ootamatumate kohtade pealt igas olukorras. Kui kevadel juhtusin nägema TÜ spordihoones noorte korvpallurite trenni siis tuli küll nutt peale. Näha oli, et meestel oli küll igasuguseid muid huvisid kui korvpall. :mellow:

Vanasti tehti trenni ka Eestis. Nüüd on mängijad Eestis nii ülemakstud, et neil pole motivatsioonigi paremasse klubisse saada kui juba Eestis piisav papp all on. Ööklubides näeb Rocki mängijaid tihedamini kui spordihoones. :mellow:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma natuke lagastan ka Oti boigi kossu jutuga :D

MInu meelest tegi peatreener Sokk ise meeletu vea, kui hoidis oma põhiviisikut lõpuni sees ja ei andnud pingipoistele mingit võimalust. Nii hallik, Saage, kui veel mõni istusid lihtsalt pingil. See 5-ne koosseis oli meil tol õhtul justkui loodusõnnetus. Hallik oleks üle vendade käte ka pannud paremini, kui 26st 4 kolmest. Saage oleks samamoodi pannud. Kõige naljakam oligi see, et põhikoosseisul kolmesed üldse ei läinud, kuid ikka loobiti edasi. Kui te tahate kolme panna, siis oleks pidanud ikka kolmeste vennad platsil olema. Alla 20%-lise täpsusega ei viska sellised mehed ka, kes pole palli paar aastat käes hoidnud. Ma ise proovisin. Esimese laksuga tuli 10-st 3. Teisega 4. Arvestades veel seda, et visati vabadelt positsioonidelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulin just Olümpia hotellist, kus austati varem Eestile OM medaleid võitnud sportlasi. Mäletatavasti toodi nii 1952 August Englase poolt kui 1972 Talts, Tarmak jne. poolt ja 1992 Salumäe ja Tõnisted medaleid. Tore oli näha paljusid vanu spordikorüfeesid ja ajada nende ka juttu. Jüri Jaansonile olen siiani toidukava võlgu ja loodan, selle likvideerida esimesel võimalusel... ;)

Kuna dieet on käimas siis toidulauast ise osa ei võtnud, kuigi see paistis isuäratav.... :D

Mõned pildid ka ürituselt.

Koos legendaarse purjetamistreeneri Rein Ottosoniga (Taavile tervitused...)

post-22-0-26873200-1346762526.jpg

Ja sellel pildil tausta tegemas, kus minu töömehe käed ainult paistavad, vendade Tõnistetega.

post-22-0-17757900-1346762635.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Ott tervituste eest ;) Edastasin isale ka sinu blogi lingi!

Tore, isa on sul muhe vana ja ikka väga suure panuse eesti sporti andnud, müts maha! ;) Oleks selliseid mehi rohkem, kes nii südamega asja ajavad.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulin just Olümpia hotellist, kus austati varem Eestile OM medaleid võitnud sportlasi. Mäletatavasti toodi nii 1952 August Englase poolt kui 1972 Talts, Tarmak jne. poolt ja 1992 Salumäe ja Tõnisted medaleid. Tore oli näha paljusid vanu spordikorüfeesid ja ajada nende ka juttu. Jüri Jaansonile olen siiani toidukava võlgu ja loodan, selle likvideerida esimesel võimalusel... ;)

Kuna dieet on käimas siis toidulauast ise osa ei võtnud, kuigi see paistis isuäratav.... :D

Mõned pildid ka ürituselt.

Koos legendaarse purjetamistreeneri Rein Ottosoniga (Taavile tervitused...)

post-22-0-26873200-1346762526.jpg

Ja sellel pildil tausta tegemas, kus minu töömehe käed ainult paistavad, vendade Tõnistetega.

post-22-0-17757900-1346762635.jpg

Arvata võib, kuidas sellistel üritustel lauad rikkalikult kaetud on ja siis keegi tuleb dieediloleva Oti juurde ja hakkab juttu tegema ja Ott ainult neelatab, sest suu jookseb vett :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvata võib, kuidas sellistel üritustel lauad rikkalikult kaetud on ja siis keegi tuleb dieediloleva Oti juurde ja hakkab juttu tegema ja Ott ainult neelatab, sest suu jookseb vett :D

Kuna ma vahetult olin enne teadlikult oma toidu ära söönud, siis ei olnud ka toidu juures viibimine probleemiks.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin siis jällegi raskemat treeningtsüklit ja selge, et annan endale aru ,et see rekordite sadu lõpmatuseni kesta ei saa. Täna ei saa öelda, et oleks millegi enneolematuga hakkama saanud, kuid samas mõnes harjutuses sain ka parema margi maha pandud.

Täna tegin siis uutel kardioseadmetel soojenduse proovisin sellist ellipsi ja stepperi segu ja käras küll, stepper oli seal kummaline teha, kuid ellipsit sai teha ilusa pika sammuga.

Kõigepealt siis kükk smithil

107kg/8, 127/6, 147/6, 170/6 ja viimane 190/6 - see on smithil ka parim tulemus, ega rohkem ei oleks ka tulnud.

2) Hack trenazööril

100/8, 130/6, 160/6, 190/5 ja 215/4 - viimane kordus abiga (eelmine kord tuli paremini 210x5 ja midagi jäi sisse ka, seega eeldasin et tuleb ehk 5, kuid tunne oli tühjavõitu, kuid ka 215 oli see parim raw seeria, kükk ikka sügav, selles osas järeleandmisi ei tee).

3) Rinnalkükk 70/10, 100/8, 120/6, 140/7 - see parim raw seeria selle raskusega (eelmine kord tuli 5 kordust seega + 2)

4) Ben johnson 5 seeriat (ei hakanud seda kepiga johnsoni varianti tegema, sest nädal aega tagareied valutasid,..... :D aitäh Siim...)

5) Säärtele istudes ja lisaks tuharat ja kõhtu, lõppu veel aeroobset 30 min kokku 50min.

Suurim uudis on siis see, et ostsin täna ära Arnold Classicule pileti ja võistlen sellel võistlusel. Olin tükk aega kahevahel kuid nüüd tagasiteed ei ole ja see sunnib pingutama, et selleks ajaks olla 100% valmis, sest poolfabrikaadina pole seal midagi teha. Teadsin ,et pean sinna sõitma Athletic fitnessi MM läbi viima, kuid oma võistlemise osas olin kahevahel, kuid tean et kui olen vormis, siis on eriti vastik tunne kui samal ajal seal olles lavale ei lähe. Samuti ei saa selle tulemuse põhjal mis seal tuleb teha lõppjäreldusi MM osas, sest tihti on seal ikkagi eri seltskond, st dopingu pärast distanseerub nii mõnigi seltsimees MM -st.

Pilt tänasest trennist

post-22-0-44144200-1346868498.jpg

Videoülevaade parimatest katsetest, rinnalkükkis jäi linti 6 kordust, sest hiljem pandi video käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna nägin siis ära hommikused kõige madalamad kaalunumbrid 89,9kg, päevane kaal +1 -1,5 kilo. Seega sellenädalane plaan täidetud, pidin saama 90,0 hommikuse, seega natuke panen kütet juurde. Täna õhtupoole plaanis siis rind,õlg ja triitseps - eelmine kord juba hakkas seal kinni kiiluma, seega täna üritan samade rasksutega, kui suudaks mõnes seerias korduse rohkem teha või isegi korrata eelmise trenni tulemust, oleks juba hea.

Eile võtsin kasutusse ka kookosõli. See on tervisetoodetest meie valikus üks populaarsemaid ja kuna kõik söövad, kus sa saad siis karjast maha jääda....Hommikul proovisin pudru sisse panna, kuid kuna segan sinna ka Protein Blocki, siis ega sealt seda kookose maitset väga läbi ei kumanud, kuid oluline et organism saaks vajalikke rasvhappeid, mida kookosõli sisldab. Praadides peaks see kookosemaitse paremini tunda olema - või mis?

post-22-0-56867700-1346915527.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas need kookose rasvad ja õlid ilma maitseta mitte pole?

Ma ise ostsin mingi aeg kookosrasva omale, peedistasin selle keele peal ära, kuid aju küll sealt mingit aroomi välja ei peilinud :D

Lõhn on tugevalt kookoseline, maitse osas just hakkan sööma, vaatame kas on on tunda. Kes on praadinud muna näiteks on öeldnud küll et kerge kookosemaitse tuleb juurde. Kel kogemusi jagage....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praadides on toidul kerge kookosemaitse küll. Samas kui kookos maitseb, pole see sugugi paha. Minul kõik praadimist vajavad toidud valmivad just kookoseõliga. Et hommikupudru sees kookose maitset tunda peab seda õli sinna ikka väga mehiselt sisse kühveldama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge meki annab. See võib kas meeldida või mitte meeldida. Mõnele mu sõbrale käis kookose lõhn ka närvidele, millest mina muidugi aru ei saa. Kookosõli kasutades ei mõtle ma maitsele või lõhnale, kuigi kui peaksin neid iseloomustama ütleksin, et need on head. Lihtsalt need on kõrvalised asjad kookosõli kasulikkuse kõrval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõin lõunaks täisterapastat ja peale oli kookosõli, mis siis soojendades sulas üles ja ausalt öeldes ei tundnud küll kookose maitset, seega igati ok neile kes võib - olla igapäev ei soovi et mitmel toidul on kookose maitse küljes... ;) Kindlasti hakkab kookosõli stabiiliselt minu toidulaual figureerima... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma polegi siis ainuke, kes kookose maitset ei tunne. Üks võimalik põhjus võib ka selles olla, et ma lisan soola, pipart ja muid vürtse nii palju, et kookose maitse ei pääse esile. Samas, kui Ott juba ütleb, et maitset ei ole, siis järelikult ei ole, sest Otil lähevad hetkel ilmselt suht maitsestamata toidud juba kraevahele? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on jälle see selline suurt tükk sinises pakendis mis on mul tavalises külmas seal +4 kraadi umbes. Ometi on ta nii kõva, et ka kõige teravam nuga sealt läbi ei lõika, nii olengi sunnitud kirvega sealt omale tükke klopsima panni peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on jälle see selline suurt tükk sinises pakendis mis on mul tavalises külmas seal +4 kraadi umbes. Ometi on ta nii kõva, et ka kõige teravam nuga sealt läbi ei lõika, nii olengi sunnitud kirvega sealt omale tükke klopsima panni peale.

Miks sa seda külmkapis siis hoiad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poes oli ka külmas :D

Senised kogemused on näidanud, et või taolised asjad sulavad sooja käes ära, aga krt see võibolla tõesti ei sula. See hakkab võibolla alles +40 juures sulama :D Panni peal sulas ära igaljuhul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina hoian oma kookosõli (seda sama, mis pildil :)) toatemperatuuril, siis on pehme ja mõnus lusikaga võtta. Endale meeldib juurvilju, eriti brokkolit ja lillkapsast, sellega praadida. Juurde pisut ürdisoola ja olemas... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on jälle see selline suurt tükk sinises pakendis mis on mul tavalises külmas seal +4 kraadi umbes. Ometi on ta nii kõva, et ka kõige teravam nuga sealt läbi ei lõika, nii olengi sunnitud kirvega sealt omale tükke klopsima panni peale.

See pole minu arust mingi õige kookosrasv. Pole kookosrasva tegu, pole kookosrasva nägu.

Ilmselt on seda mingil määral töödeldud.

Normaalne kookosrasv sulabki suvel juba toatemperatuuril.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×