Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Enjoying the updates here, very impressive ! :)

So Ott, how does your upcoming contest season (fall) looks like?

Thanks! Arnold Classic - I m not desided yet, Estonian championships, Nordic championships, world championships so 3-4 contest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ilusal suvisel päeval käisime Natalia ja Priiduga kaatriga sõitmas Viinistul ja peale seda ka forelli püüdmas ja söömas Loksal. Igal juhul superkogemus eriti kaatriga sõit - kohati hullem kui mõnel lõbustuspargi atraktsioonil... ;) Natalia võttis päris kaameks... ;)

post-22-0-08710800-1343498136.jpg

post-22-0-55738700-1343498151.jpg

Käsi on ka lõpuks paisuma hakanud...

post-22-0-82377200-1343498161.jpg

post-22-0-89880300-1343498173.jpg

Käisin kalal sain nii kala kui näki... :D

post-22-0-66636000-1343498194.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilset allahindluskampaaniat -50% GASP ja Better Bodies oli ära kasutamas ka Hr. Pihus, kes mürgeldas mõlemis Fitshopis Tallinnas nagu peigmees pulmas (tsiteerides Kirpu... :D ).

Loomulikult ei jätud Priit kasutamata ka võimalust täita Fitshop loosikupong ja võita juba järgmiseks aastaks priipääse FITCAMP 2013.

post-22-0-96968400-1343560520.jpg

tagasihoidlik klient

post-22-0-82852000-1343560562.jpg

post-22-0-96210400-1343560535.jpg

Reedesel päeval oli mul kontoris külas rammumeeste GP kokkuvõttes võitnud Markus Männik, kellega allkirjastasime FAST TEAM lepingu. Järgneva aasta jooksul, toetab Fast siis esirammumeest toidulisanditega ja loodetavasti õige pea saate lähemalt lugeda ka Markuse tegemistest nii trennis kui mujal.

post-22-0-02996600-1343560795.jpg

post-22-0-38870300-1343560821.jpg

Lisaks tänane hommikusöök minu juures -proovisin teha nagu laagris oli, kuid päris Külli lauda toidu osas välja ei tulnud, kuid kulturistile sealt millegist puudus ka ei olnud.... :D

post-22-0-27181600-1343560895.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas põlvedega on? Teipimine aitas? :)

Teipimise kasu ei oska hinnata, küll aga paari kolme päeva tagant üks diklofenak ja siis saab teha. Ei saagi aru, mis täpselt viga on ,sest sellist põlvevalu ei ole varem olnud. Täna tegin jalgu kergem päev, sain ilusasti tehtud eks vaatab mis 4 päeva pärast raskel päeval saab. Muus osas liigub asi ülesmäge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis vaatamata suurele palavusel tehtud korralik jalatrenn, raskusi pole mõtet kirjutadak una rõhk oli mahul ja taastumisel. Vaatamata sellele lõi sääred täis nagu oleksid mesilased kallal käinud... :D

post-22-0-05098900-1343588221.jpg

post-22-0-60967400-1343588237.jpg

Kui teie seas on inimesi, kes palavaga hoiavad saalist eemale, siis vaadake allolevat video ja ehk see motiveerib teid ka suvel trenni tulema.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean mis sa tunned Ott...aga kaal kaob miskipärast mul suvel samamoodi nagu see vesi sealt särgist :)..tegelikult on kaal suht püsiv..aga nu selles suhtes, et mitte juurdetulek = kadu minu jaoks praegu :)

Mul peale trenni vahel läheb 2 minutit, et särk seljast saada..metsikult ajab suvel higistama..kuigi talvel saan samamoodi väänata neid särke..ma lihtsalt ei tee seda seepärast, kuna see on riidekiudele kahjulik. :D*

Aga motivatsiooni jaoks ei pea seda videot vaatamagi, vaid lihtsalt käima trennis ja vaatama kuidas tublid inimesed pingutavad ja sügisel kenasti vormis on.. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal oli 3 päevane kergem tsükkel trennist ja selles osas ei ole mõtet numbreid kirjutama hakata. Täna puhkan trennist ja homme päeval siis Revali jalgu lammutama, loodan et põlved peavad. Millegipärast on viimasel ajal tundlikud ilma muutuse suhtes, nii kui õhu niiskus suureneb, läheb sajuks, siis annavad natuke tunda. Vanadus on selle sümptomi nimi.... :D . Kuna treeningpartner Ets on ka jäädavalt Eestimaale pidama jäänud, siis loodetavasti kasutan teda trenni mõttes ära ja saan pidevalt treeningpartneriga teha ja loodetavasti tõuseb sellest tulu... ;)

Annan ühe kinosoovituse neile, kes ei ole pikka aega käinud või soovivad midagi head vaadata. Prantsuse film 1+1, mulle väga meeldis, tükk aega ei ole saanud niipalju naerda... :D siin tutvustus: http://www.forumcinemas.ee/Event/299376/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkisin Revali šeffi Alduriga ja palusin teha 100 kilose hantli, sest 85 jääb vägisi kergeks.... :D Lisaks on Revalis üks uus käsivartetrenazöör, mida saab küll ühtepidi ja teistpidi kruttida. Eile ketrasin seal nii, et peopessa tuli verevalum.... :D . Kaal tõuseb ka jõudu mööda, täna õhtul juba 94 tuuris, rohkem ei ole vaja ka, sest varsti teen vormipildid ja hakkan maha võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis tugevam jalatrenn ja põhjust rahuloluks. Kõigepealt oli halb üllatus, sest olin trennijalanõud koju unustanud, mis seal ikka kingad millega tulin läksid jalatrennis käiku.... :D Enne seda veel juhtus tööjuures veeavarii ja lahendasin seda, nii et ei olnud trenni peale aega väga mõeldagi.

Soojenduseks jooksu 1,5 km ja siis kükkima

1) 100kg/8, 120/6, 140/6, 160/5, 180/5, 200/4 (viimane kordus viimases seerias abiga), kuid 3 kordust 200 -ga on ka uus raw rekord.

2) Rinnalkükk 100kg/6, 120/4, 140/3, 160/1 (siia jäi ka varu ja raw kükina rekord)

3) Lockout (nagu Siimu videost lugesin) ehk siis puuris kükk 260/3, 310/3 ja 355kg/3 (see ka rekord ja varu jäi veel sisse). Tänud siinkohal ka Siimule, kes julgestas kükki ja Etsile kes filmi jäädvustas. Päeval seal üksi sellist pulli ei teeks kui tuge ei oleks... :D

4) Ben Johnson 5 seeriat ja sääri istudes 4 seeriat lõppu jooksu 1,5 km.

Homme tugevam rinna ja õlapäev, loodame et ka seal tulevad uued numbrid, enestunne vähemalt lubab... ;)

Et asi ka puust ja punane oleks siis ka parimatest katsetest videokokkuvõte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt oli halb üllatus, sest olin trennijalanõud koju unustanud, mis seal ikka kingad millega tulin läksid jalatrennis käiku..

Selline küsimus Ott: milliste jalanõudega sa tavaliselt rasket kükitrenni teed? Kas mingid spetsiaalsed tõstmisjalanõud või tavalised jooksu/spordi jalatsid? Küsin seetõttu et rääkisin kord ühe endise jõutõstjaga kes ütles et kui raskused seal 200kg ja ülegi siis selline pehme tallaga spordijalats lihtsalt pressitakse nii suure raskuse all kokku ja on üpris ebastabiilne nii et tahaks teada kuidas Eesti parim kulturist on selle asja lahendanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus Ott: milliste jalanõudega sa tavaliselt rasket kükitrenni teed? Kas mingid spetsiaalsed tõstmisjalanõud või tavalised jooksu/spordi jalatsid? Küsin seetõttu et rääkisin kord ühe endise jõutõstjaga kes ütles et kui raskused seal 200kg ja ülegi siis selline pehme tallaga spordijalats lihtsalt pressitakse nii suure raskuse all kokku ja on üpris ebastabiilne nii et tahaks teada kuidas Eesti parim kulturist on selle asja lahendanud.

Mul ka profid vaatasid kõrvalt ja nentisid, et suurte raskuste puhul hakkan tossudega ette kalduma. Kui ressurssi leian, tahaks õiged tõstmisjalanõud osta, seni peab vist vanad head tennised välja otsida: sile tald ei kaldu kuhugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase aja kükitrennid peavad küll jalga hakkama oluliselt paisutama! Like!

Jala paisumiseks peaks ka kehakaal paisuma, see suht ikka seal kus ta olnud on, kuid vähamalt teoreetiliselt peaksid mingid muutused toimuma kui suudad suuremaid raskusi tõsta, ilma selleta võib ainult unistada.... :D

Selline küsimus Ott: milliste jalanõudega sa tavaliselt rasket kükitrenni teed? Kas mingid spetsiaalsed tõstmisjalanõud või tavalised jooksu/spordi jalatsid? Küsin seetõttu et rääkisin kord ühe endise jõutõstjaga kes ütles et kui raskused seal 200kg ja ülegi siis selline pehme tallaga spordijalats lihtsalt pressitakse nii suure raskuse all kokku ja on üpris ebastabiilne nii et tahaks teada kuidas Eesti parim kulturist on selle asja lahendanud.

Mul on tegelikult Nike tossud, kuid tugevama tallaga, mitte jooksutoss, teen pildi ja panen blogisse, sellega saab juba kükki teha küll, varem kasutasin sisepallimängu jalanõusid, need on hea hõõrduvusega ja tugeva tallaga, ilma patjadeta ja nendega sai trenni teha küll. Eraldi on olemas jooksutossud, et põlvi säästa. Aga nagu eilsest videost näha, siis saab edukalt ka kingadega kükkida... :D

Tõstesaabas on muidugi super, kuid maksavad ka korralikult, Nike -l on need ka olemas, kuid mitte laiatarbekaubana, sest niššitoode, need on pealt pehmest nahast ja megatugeva tallaga, jalas ülimugavad olen proovinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis rinnatrenn, kummaline oli see, et eilsest jalatrennist ei olnud täna mitte valusad põved, vaid hoopis õlad.... :blink: )põlved kusjuures olid täna väga heas seisukorras) Ja seda mitte lihasvalu, vaid liigestes, ma kaldun arvama, et see võib olla eilsetest raskustest kui kang selga võtta on õlad suht taha vajutatud ja kui raskused on suured, siis midagi võis seal ära venitada. Jõutõstjad ehk oskavad kommenteerida, varem pole sellist pulli olnud ja ka raskust 355 samuti ei ole varem seljas olnud.

Seega kui eile oli rinnamõttes supertunne ja olin enam kui veendunud, et saan uued numbrid ette, siis trennis ei olnud väga kindel kas õlgadest üldse teha laseb, õnneks lasi.

1) Lamades kangi surumine

110kg/8, 130/5, 150/4, 172,5/1 (katse oli parem kui eelmine trenn, praktiliselt oli juba üleval kui Ets pidi siiki natuke aitama), proovisin ka uuesti kuid sama lugu.

2) Hoidmisi sirgetel kätel 260kg/17 sek, 250kg/20 sek

3) Kaldpink smithil surumine

87/8, 107/6, 127/4, 150/2 (eelmise korraga +2,5kg), 162,5kg/1 (väikse abiga)

4) Lamades hantlite surumine

48kg/10, 65/4 (eelmise korraga +1 kordus)

5) Lendamisi küljele hantlid

17/10, 25/8, 27/6, 27/6

6) Svung

60/6, 80/5, 100/2

7) Lamades prantsuse surumine

50/10, 60/10, 70/8 - varuga, tasapisi võtan jälle koormust üles, et mitte uuesti vigastada

8) Rööbaspuudel surumine 60kg/5, 60/5, 60/5 (korralik seeria, peale rinda ja õlga)

näitajad on ikkagi suht max lähedal, homme seljatrenn ja loodetavasti saab ka seal jälle kuhugi juurde panna. Väike soov on ehk 85kg hantliga teha rohkem kui 21 kordust, elame näeme... ;)

Mis siin ikka üks video räägib rohkem kui 1000 sõna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus Ott: milliste jalanõudega sa tavaliselt rasket kükitrenni teed? Kas mingid spetsiaalsed tõstmisjalanõud või tavalised jooksu/spordi jalatsid? Küsin seetõttu et rääkisin kord ühe endise jõutõstjaga kes ütles et kui raskused seal 200kg ja ülegi siis selline pehme tallaga spordijalats lihtsalt pressitakse nii suure raskuse all kokku ja on üpris ebastabiilne nii et tahaks teada kuidas Eesti parim kulturist on selle asja lahendanud.

Pean ennast raskekaallaseks, 105kg võistluskaal. Kuna olen raske, siis just kandade säästmise eesmärgil teen trenni pehmete Nike tossudege, sellistega millel on nö vedrud taga, shox nimetatakse neid. Kükkimisel kuni 150kg on ok, üle selle hakkavad tossud all ujuma. Korra isegi 180kg-ga ühe seeria teinud ja seetõttu "kepsud" all tudisema võtnud, napilt kukkumisest pääsesin. Ehk siis olenevalt tossust usun et veerand tonni kandadel kannab ära, üle selle vähemalt shox vajub läbi.

Nüüd kui plaan suuremaid raskuseid proovida võtan tõstekingad kaasa

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, 172,5x1 ei loe, 172,5x0 ikka ;)

No ma ju kirjutasin ,et aidati.... ;)

Väga ilus! Mul on küsimus, miks hantlitega rinnalt surumist tegid, kui kangiga juba tehtud oli?

Mu rinna ülaosa on tugevam kui alaosa, kui vaadata kui väike on vahe ca 10 kilo raskuses vaid ja raskel päeval teen hantleid sest need panevad ka palju stabiliseerivaid lihaseid tööle, sest vaja kontrollida veel käte asendit. Kergemal päeval teen 4-5 harjutust rinnale, seega midagi tuleb veel kavva lisada peale lamdes surumise... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×