Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Tundub, et lätlane siiski ei saabu lõi põnnama, algselt pidi koos saatjatega tulema, kuid need vist hüppasid alt ära ja ei tahtnud üksi tulla. Mis seal ikka ega ma tegevusteuse käes ei vaevle, seega saangi oma treeningutele keskenduda. Toitumist olen hoidnud kontrolli all ja laadimisi ei ole juba 3 nädalavahetust teinud ja ei tee ka nüüd, kuigi nädala sees kaal langeb, siis niipea kui aeroobset maha tõmban ehk jooksen vähem, kipub kaal ka kohe tõusma, seega tänagi teen natuke pikem jooksu, lisaks käte trenn.

Hommikusöök sisse keeratud ja siinkohal ka väike stiilinäide:

Helbeid (sellised tumedamad kiudainerikkamad aj mitte magusad) ca 150gr.

400ml keefirit

100ml ahjuõuna jogurtit

3 spl Porotein Block (šokolaadi maitselist)

2 spl Hera 80 (karamell)

1 mandariin suurem

1 keskmise suurusega banaan

Shake teha ja valada peale helvestele, sinna valada omakorda peale jogurt ja kõigepeale lõigata puuviljad, head isu! Te hakkate hommikusööke nautima...

post-22-0-28921100-1328956790.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid ikka tuleb, alles hiljuti kuulsin oma teooriale ka teadlaste poolset kinnitust, et grupp inimesi kellele anti magusat hommikusöögiks, saavutasid rasvakaotamisel paremaid tulemusi ja suutsid ka peale dissedi lõppu tulemust paremini hoida kui need kes magusat hommikul ei söönud. Eks ma olen praktikas kogu aeg nii toiminud ja see on töödanud, vähemalt minu puhul.

Süsikaid on seal ca 130 gr, mis ei ole päeva ratsiooni silmas pidades minu jaoks teab mis palju, kuid pärast tuleb juba vähem igas toidukorras, hommikul on mul kogu aeg olnudki kõige kaloririkkam toidukord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid ikka tuleb, alles hiljuti kuulsin oma teooriale ka teadlaste poolset kinnitust, et grupp inimesi kellele anti magusat hommikusöögiks, saavutasid rasvakaotamisel paremaid tulemusi ja suutsid ka peale dissedi lõppu tulemust paremini hoida kui need kes magusat hommikul ei söönud. Eks ma olen praktikas kogu aeg nii toiminud ja see on töödanud, vähemalt minu puhul.

Süsikaid on seal ca 130 gr, mis ei ole päeva ratsiooni silmas pidades minu jaoks teab mis palju, kuid pärast tuleb juba vähem igas toidukorras, hommikul on mul kogu aeg olnudki kõige kaloririkkam toidukord.

Kus sellist juttu kuulsid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näen et sul on toidu sees banaan, olen ka lugenud et soovitatakse seda süüa ka kohe peale trenni. Huvitav miks küll? Hea süsiv. allikas? Muidu hea hommikusöök, sain nii mõndagi uut teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid ikka tuleb, alles hiljuti kuulsin oma teooriale ka teadlaste poolset kinnitust, et grupp inimesi kellele anti magusat hommikusöögiks, saavutasid rasvakaotamisel paremaid tulemusi ja suutsid ka peale dissedi lõppu tulemust paremini hoida kui need kes magusat hommikul ei söönud. Eks ma olen praktikas kogu aeg nii toiminud ja see on töödanud, vähemalt minu puhul.

Süsikaid on seal ca 130 gr, mis ei ole päeva ratsiooni silmas pidades minu jaoks teab mis palju, kuid pärast tuleb juba vähem igas toidukorras, hommikul on mul kogu aeg olnudki kõige kaloririkkam toidukord.

Kus sellist juttu kuulsid?

Toodud uuringu kokkuvõte ning mõned mõtisklused uuringu ja tulemuste tõlgendamise puudujääkidest - http://www.proteinpower.com/drmike/lipid-hypothesis/big-breakfast-bunkum/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis banaane Ott sööd, kas suvalisi Rimi, Prisma vm. või öko? Ma viimasel ajal kuidagi olen kahtlase pilguda neid tavalisi vaatama hakanud. Mäletan, et mingi paar aastat tagasi läks banaan seistes kõigepealt mustaks ja siis mädanes kõik ära. Nüüd võid selle musta koore maha võtta või mitte, sisu säilib ja säilib ja kuivab lõpuks ära nagu hiir, kes aastaid tagasi kapi taha ära suri. Huvitav millega nad neid pritsima on hakanud. Muide Hispaania kurgid on teine teema, mis on mingit korralikku keemiat saanud ja neid ma enam ammu ei osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis banaane Ott sööd, kas suvalisi Rimi, Prisma vm. või öko? Ma viimasel ajal kuidagi olen kahtlase pilguda neid tavalisi vaatama hakanud. Mäletan, et mingi paar aastat tagasi läks banaan seistes kõigepealt mustaks ja siis mädanes kõik ära. Nüüd võid selle musta koore maha võtta või mitte, sisu säilib ja säilib ja kuivab lõpuks ära nagu hiir, kes aastaid tagasi kapi taha ära suri. Huvitav millega nad neid pritsima on hakanud. Muide Hispaania kurgid on teine teema, mis on mingit korralikku keemiat saanud ja neid ma enam ammu ei osta.

Eks ma neid samu söön, olen ise selle peale ka mõelnud mis sina, et isegi musta koorega banaanidel on söödav sisu....Kuid ma nii fänn ei ole et otsin eraldi öko tooteid. Üldjuhul ostan neid banaane ka täpeselt niipalju ,et mustaks ei läheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasest trennist ka tegin käsi superseeriaid ja päris ilusasti lõi käed täis, tuli kokku nii biitsepsile kui triitsepsile 18 seeriat. Raskused olid sellised, et säiliks lihastunnetus. Jooskin täna 10 km kuna eile täiesti puhkasin ,siis olid jalad värsked ja 10km ajaks sain 52min, mis on juba täitsa ok tempo, seda enam ,et esimesed 5 km jooksin 26.40 ja teised 25.20 ja see oli selline mõnus trennijooks, pulss 150 - 160 l/min, seega usun, et jooksuvorm lubab 10km vabalt alla 50 min.

Huvitav oli jällegi vaadata kaalu, enne trenni kaalusin 92,9kg ja trenni aeg jõin täpselt 1 liitri vett, peale trenni kaalusin 91,2kilo...seega käte trenn + jooks kaalukaotus 2,7kilo....ega nüüd muudkui sööma, siin ei ole dieedi juttugi... :D ja süsivesikud hulgi.... :P

Mõned vormipildid ka saalist 11 weeks out kaal 92,9kg

post-22-0-31566000-1328972499.jpg

post-22-0-08793100-1328972506.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene puhkepäev õhtus ja peale korraliku trenni on endale paslik lubada ka korralik õhtusöök. Sedakorda siis praetud munad koos fileesingi ja 3 "Oti Tervise munaga", lisaks kodujuust, avokaado, tomat , hapukurk, natuke hapukoort ja ketšupi ning mädarõigast ja sinepit. Lisaks kaks viilu musta leiba koos juustuga. Laupäeva õhtu puhul ka pits konjakit ja tee meega. Head kasvamist soovides...

post-22-0-62366000-1328988218.jpg

post-22-0-37774700-1328988227.jpg

post-22-0-10842200-1328988233.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii ja millal siis Oti kokaraamat tuleb või Oti tervisliku toitumise kokaraamat vähemalt? Pildid on küll ilusad, toidud isuäratavad ja potentsiaali oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii ja millal siis Oti kokaraamat tuleb või Oti tervisliku toitumise kokaraamat vähemalt? Pildid on küll ilusad, toidud isuäratavad ja potentsiaali oleks.

Enne saab sellega hakkama tõenäoliselt Natalia, tema on hea kokk. Mina teen selliseid lihtsamaid roogasid, kuid mis on selge ja mida ma pidevalt rõhutan ,et tervislik toit peab olema samas ka isuäratav ja ka maitsev. Seega kui on natuke fantaasiat ja ka teadmisi, siis saab kokku panna päris maitsva menüü. Tihti tõmmatakse tavainimeste puhul võrdusmärk ainult kapsalehe=tervisliku toitumise vahele, tegelikuses on võimalusi palju rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti vorm on võistlusväliselt päris hea. Kindlasti peab kogu aeg sisse tooma uuendusi nagu sellised 250 kg hoidmised ning rohkesti teravust ka toidulauale. Ma ise ka hetkel ligi 90 kg ja tore oleks Otiga mingil päeval koos poseerida ning võrrelda sellist poolpehmet vormi. Kuuldavasti Ott on varsti "maale" tulemas ja siis võiks midagi põnevat korraldada kui aega on :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti vorm on võistlusväliselt päris hea. Kindlasti peab kogu aeg sisse tooma uuendusi nagu sellised 250 kg hoidmised ning rohkesti teravust ka toidulauale. Ma ise ka hetkel ligi 90 kg ja tore oleks Otiga mingil päeval koos poseerida ning võrrelda sellist poolpehmet vormi. Kuuldavasti Ott on varsti "maale" tulemas ja siis võiks midagi põnevat korraldada kui aega on :rolleyes:

Ma olen Tartus 16 veebruar ja vaatan kas see päev mul trenn üldse on kipub vist olem vaba päev, mis iseenesest ei ole paha, sest tulen ikkagi tööasjus. Aga ega dressi mahaviskamise vastu mul ei ole midagi... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn, tegin jalgu, peab ütlema, et ega mingeid ootusi ei olnud, sest selg oli viimasest tõmbest ikka väga valus, mitte treeningust tingitud valu, vaid ikka mingi trauma. Kui varem on olnud selline närvivalu, kuid nüüd olen midagi muud vigastanud, tõenäoliselt mingi lihase venitus.Kaks päeva olen võtnu diklofenaki ja teipinud selja ja see on ka aidanud. Nii helistasin treener Kaidole, et ta täna kohale ei tulekski, sest ei olnud kindel kas üldse kükkida saan.

Jooksin soojaks 2 km ja siis hakkasin kükkima, kang tundus kohe soojenduse ajal kerge seljas.

100kg/8, 130/5, 150/5, 170/10 ja kuna see ei tundunud raske ja et mitte selga proovile panna tegin otsa veel 170/12 - ilma sidemeteta ja peab ütlema, et jäi midagi veel sisse ka, nii et 1 pika seeria puhul võiks rääkida ka 14-15 kordusest. See oli päris hea üllatus, jalad on iga nädalaga läinud tugevamaks, vaatamata sellele, et ka sellel nädalal tuli jooksu 40 km..... :D , mis on järjekordne tõestus sellele, et kõik ei ole siin nii must-valge kui ilmaavarustest lugeda võib.

Kuid selg iseenesest annab praegugi tunda, seega ei ole kindel kas hakkan üldse EKV jõutõstmises võistlema, sest peaeesmärk on tulla Euroopa meistriks kulturismis sellel kevadel ja see teadmine, et asjaolude kokkulangemisel on selline asi reaalne motiveerib rohkem kui võistlus, kus võib trauma kaasneda. Tuleb olukorda reaalselt hinnata ja väärtushinnangud paika panna.

Siin siis videotõestus 170kg x 12 raw

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks kindlasti kihvt sind näha võistlemas EKV'l, tööd samuti teinud tohutult selle suunas, aga arusaadav ka kõhkluste tekkimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tule ikka välja ekv-l

Eks ma vaatan, kuidas tervis on, sest nagu ütlesin ,et kui oled juba mitmest kohast teibitud ja näed ka et korraliku vigastuseni on veel vaid juuksekarva jagu vaja, siis teades ennast, et kui ma juba võistlustele tulen ,siis mitte osalema vaid oma parimat andma, siis ennan endale ikka enne korralikult aru ,kas maksab tervisega riskida või ei. Oma sportlaskarjääri jooskul olen juba tõestanud rohkem kui enamus võisteljaid kamba peale kokku seega ega mul midagi seeläbi saavutamata ei jää, oluline on ikka sihik hoida peaeesmärgil, milleks on kulturism ja neid jõunumbreid saan ma ka saalis teha, nii et need nii vaatajatele kui endale rõõmu pakuvad. Aga eks ma nädala seedin ja vaatan mis seisus ma olen, sest selge, et koorumused ei lange vaid pigem tõusevad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu käest on tihti küsitud, kuidas ma teen harjutust nimega Ben Johnson, täna võtsin selle videosse ja loodan ,et neile kes seda varem ei teinud või ei osanud teha, saab asi selgemaks, head vaatamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×