Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

100x100 pressil, päris sadistlik :wacko: peaks proovima

hark-kükk, vaatan videost kuidas sa seda teed - oleks ka jalatrenni vahelduseks erinevaid harjutusi vaja

Krt. vist ei saa kõiki salaharjutusi välja panna, hakkate kanna peale pärast astuma... :D aga 100 laksu ma ei ole enne teinudki, kuid eneselegi ootamtult ei kujunenud see väga raskeks eks aeroobne põhi on ka tugev hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, kas sina oled see mustkunstnik, kes vormib vaese Kivisaare lödevat keha:D ?

Kivisaar juba eputab hommikuprogrammis, et teeb nüüd trenni. Kahtlasel kombel läks see trenni jutt lahti peale Kiivika hommikuprogrammi külastust:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kaua tehtud kaunike ,esimene video omal käel üles laetud.

Head vaatamist eilne hark -kükk 85 kg x 10, varuga

Olen mõelnud Revalis kuidas teha Ukraina tõmmet. Vaadates sind sain praegu hea idee :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, kas sina oled see mustkunstnik, kes vormib vaese Kivisaare lödevat keha:D ?

Kivisaar juba eputab hommikuprogrammis, et teeb nüüd trenni. Kahtlasel kombel läks see trenni jutt lahti peale Kiivika hommikuprogrammi külastust:D

Tõenäoliselt, et see tõuge peale seda tuli, sest varem oli mees 0 sport, seega kui olen vähemalt ühe spordivastase inimese suutnud tuua spordi juurde, siis on minu missioon juba täidetud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen mõelnud Revalis kuidas teha Ukraina tõmmet. Vaadates sind sain praegu hea idee :)

No näed, aitan ka teid oma ideedega, hantlit hoida lihtsalt kõrgemal ja vaatasin ,et mingid plated olid ka ilmunud, kuhu peal tehes, peaks saama veel sügavamale lasta, siis ei pea panema niipalju jõudu hantli hoidmiseks, praegu tõstan ta teadlikult kõrgemale, kui saaks lihtsalt käes hoida, oleks lihtsam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks võimalus on raskused rippuma panna nagu triitsale surumisel või lõuatõmmetel ja siis pinkide peale ronida, et saaks hea sügavuse kätte. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks võimalus on raskused rippuma panna nagu triitsale surumisel või lõuatõmmetel ja siis pinkide peale ronida, et saaks hea sügavuse kätte. :)

Pane see 85 kilo või raskem sinna rippuma - kujutan ette et siis on see veel ebamugavam, käes hoides ei olnud tegelt probleemi võiks teha ka raskemaga näiteks 100kg hantliga kui see meil olemas oleks. Spartasse pidi vist selline vigur tulema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis ainult aeroobset. Jalad olid eilsest trennist ikka pärsi valusad ja ei arvanudki, et joosta jaksan ,kuid üllatav oli see, et joostes läksid jalad hästi lahti ja lasin enda kohta intensiivsema tempoga, nii jooksin 7 -da kilomeetri 13km/h ja oleksin ka jätkanud, kuid järsku lülitus rada ise välja, seda tuleb Revalis ikka ette, et poole jooksuga rajad kinni jooksevad...see võttsi edasi tuju ära ja edasi ei teinud jäi siis 7,4 km 38 min just vaatasin tempot kruttisin nii ,et oleksin saanud 10 km alla 50 min. kuid loobusin - eks teine kord teen ära. Olen jooksus võtnud asja rahulikult ja teen täpselt nii nagu sisetunne ütleb, st. ei käi plaani täitmas.

Peale jooksu venitasin ja jalad olid ikka väga valusad- nagu Padar ütles, kui on valu tee peale.... :D jooks kindlasti kiirendab taastumist, kuid kükkida ei oleks täna küll mõtet olnud.

Edasi sauna ja homme siis teen surumisi - max ei proovi, kuid mingeid 5 seid võiks teha. Nüüd kui korralik töövahend on olemas, siis proovin kindlasti mõne seeria ka linti võtta. Ja õhtul olen siis muusikaauhindade galal, auhindu kätte andmas, parim rockbänd.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See hark-kükk on mul aastaga 3 paari trennipükse maksma läinud :rolleyes: nii et, kes varem teinud pole seda, võtke varupaar trennipükse kaasa. Pükstel jalgevahed nii puruks tõmmanud, et vähe pole, seejuures 2-l paaril mitte õmbluse vaid riide :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See hark-kükk on mul aastaga 3 paari trennipükse maksma läinud :rolleyes: nii et, kes varem teinud pole seda, võtke varupaar trennipükse kaasa. Pükstel jalgevahed nii puruks tõmmanud, et vähe pole, seejuures 2-l paaril mitte õmbluse vaid riide :)

Pükste järgi võite tulla Fitshopi, Gaspi omadega ei tohiks niipea jalgadel probleemi tulla.... :D

Nüüd tänasest trennist ka tegin rinda ja õlga - nö kergem päev kõik varuga, et taastuks eelmise nädala lõhkumisest ja et nädala pärast saaks jälle paugutada.

1) Tegin lamades surumist - 100kg/8, 120/5, 130/5, 140/5, 140/5, 140/5 - iga seeria viimane viies kordus rinnal seisatusega ja jäi kerge varu ka sisse.

Tegin video ka ühest 140 seeriast. Laen maha õige pea.

2) Kaldpink hantli surumine tegin rahulikult varuga

27/12, 34/12, 40/12 ja 40/10

Edasi lendamisi samuti varuga 20 -24 kg 12-15 kordust

Trosside ristamisi, panin välja ka video kuidas seda teen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti võimas paaristõuge Ringvaate rajal (alates 19:30) :D

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=124986

Tänud, päris naljakas lõik sai. Aga suusatamine oli jah raskem kui oleksin arvanud.....olen varem ka käinu, kuid nüüd on aeroobse osas tõesti hea vorm, kuid ei see päästnud seal, vähemalt enamus mittesportlasi õnnestus võita ja Hermaküla sai mõnusa revanzi, viimasest jalatrennist, aga kui järgmine kord jõusaali tuleb, siis.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane kord nimetati seda ridiküli Natalia käekotiks kui käisime Kultuuriaasta lõpetamisel..... :D Eks see näitabki mõne ajakirjaniku tedlikust sellistes asjades, kuid mugav on see jah, sest nii võtmed, rahakott, telefon jne taskutesse ei topi eriti kui üleriided ära annad. Venelased kutsuvad seda bojaari kotikeseks.

post-22-0-70388500-1328305578.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Ott

Tuled esmaspäeval Scalasse presentatsiooni tegema.

Kas teed enne Scalas trenni ka?

Mul on endal rinnapäev plaanis.

Kui Sul on isegi midagi muud, sätime trenni ühele ajale?

Tõnu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Ott

Tuled esmaspäeval Scalasse presentatsiooni tegema.

Kas teed enne Scalas trenni ka?

Mul on endal rinnapäev plaanis.

Kui Sul on isegi midagi muud, sätime trenni ühele ajale?

Tõnu

Tere Tõnu, sa oled uudistega hästi kursis ja olen tõesti esmaspäeval 6. veebruaril Scala Fitnessis presentatsiooni tegemas ja plaanis on enne ka trenn teha. Mul on jalapäev - seega kui on soov oma jalgu proovile panna, siis tere tulemast, olen kohapeal alates kella 14 orienteeruvalt - teen jooksu ka soojenduseks - võid arvestada ca 20 min on see ajaliselt, seega kui saad sättida oled teretulnud.

Loomulikult on kõik teised oodatud presentatsioonile - sest jagan lahkelt nii Scoki, Rushi ,Feedi ning degusteerime ka uusi Fasti batoone.

Ma ei tea, miks see mulle nii naljakas artikkel tundus, aga naersin kõvasti :D.

Näed huumor ei ole ilmast kadunud...see on selle tuntuse valu ja võlu... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin jalapäeva neljapäeval ära, aga eks ole näha, mis siis esmaspäeval ette saab võetud. Rind oli plaanis. Jõuan ka siis peale kella kahte trenni.

Näeme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin jalapäeva neljapäeval ära, aga eks ole näha, mis siis esmaspäeval ette saab võetud. Rind oli plaanis. Jõuan ka siis peale kella kahte trenni.

Näeme!

Eks sa jah vaata, kuidas sulle sobib ei pea hakkama ümber tõstma sellepärast oma päevi, kuid kindlasti oleks hea kellegiga koos teha, sest endal plaanis ikka korralik kükk (raw), sest ega võistluseni jäänud kolme nädalaga jõudu muidu juurde ei tule ja kuna ma ei ole suurema raskusega kükki varem iganädalselt teinud, siis loodan ,et hektel saan selle jõu tipu juurde - ja vormi õigeks ajaks ajastatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilsest trennist ka pisut. Tegin selga, kasutasin keskmise raskusega vahendeid, seda selleks, et säilitada ka lihastunnetus, sest niipea kui ainult keskenduda raskusele, mida vahest peab ka tegema, kaob ära lihastunnetus.

Kokku tegin 5 eri harjutust ja igat omakorda 4-5 seeriat, nii et kokku sain 20 + seeriat, lisaks trapets ja alaselg - viimasel ajal olen hakanud tegema good morningut ja see mõjub hästi. Kuna jalad olid juba jalatrennist taastunud - mitte täielikult, siis otsustasin viimase harjutusena ka tõmmet teha, tavaliselt ma tõmmet teen üle kahe nädala, kuid nüüd kuna võistlus tulemas, siis et tehnika paremini käppa sada otsustasin teha kergemalt, lihtsalt et tehnikat lihvida.

140/5, 170/3, 170/3, 170/3, 170/3 - need on kõik tõmmatud viimase seljaharjutusena ja ilma vöö ja mingi lisavarustuseta ja iga kord 0 asendist ja suht kergelt tuli. Kui jalad ära taastuvad, siis võib päris korralikud numbrid saada.

Täna siis puhkan täielikult trennist - sest 5 päeva järjest olen teinud. Homme plaanis tugevam käepäev ja ka esimene Team Kiivikas ühistreening Revalis, tuletan meelde - et ajavahemikus 17 - 20 saab see toimuma. Homme võiks prantslast proovida 105 kiloga....Kui jõuan teen homme ka enne vormipildid, et jäädvustada seis 3 kuud enne Euroopa meistrivõistlusi. Siis jääb vähemalt mingi märk maha, et mis seisust liikuma hakkasin, kuigi nädalakese olen juba nö dieeti järginud.

Täna täiendasin oma raamaturiiulit toitumisalase kirjandusega ja ostsin kaks raamatut: "Normaalne söömine" (autorid: Zilmer, Kokasaar, Vihalemm) ja "Dieet ei ole lahendus" (Arina Jelisejeva). Esimest olen varem lugenud, lihtsalt kodus ei olnud olemas ja teise ostsin lihtsalt uudishimust, et mida siis oma klubi treener Arina on kokku pannud. Eks ma valdvalt ostangi sellist tervisealast kirjandust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen netist suht kehv tellija kui raamatupoes näppu jääb siis kindlasti ostan, igasugune treeningualne kirjandus laiemalt mid huvitab ja tuleb päris palju materiali läbi töödata, et saada kinnitust oma veendumustele ja arusaamistele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×