Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Eile õhtul sai siis ette võetud ka suurem kausitäis jäätist, mille tulemusena hommikuks oli 300 grammi raskem kui päev enne laadimist... :D St. et lihtsalt nii suur kulutus oli eile, et ka lisalaadimine aitas augu täita kuid kuhja peale ei tekitanud, samas tunnen ka et täna on juba selline tunne, et võiks trennis midagi korraldada. Plaanis jalad, ei ole veel otsustanud kas teen Revalis või Spartas - hea kui selline võimalus on mitmes saalis treenida. Eile sai siis muretsetud ka uus walkman - jõuludeks üks kingiti, kuid see kestis kaks nädalat. Mitte et oleks üles ütelnud, vaid lihtsalt kadus nagu vits vette... :( ja eile siis ostsin uue ja panin ka jälle musa peale, et eriti nüüd kus ma jälle vahepeal ilma treeningpartnerita treenin oleks sellist lisa motti, mida kõrva kaudu sisendada... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna vestlesin Ain Paavoga oli parasjagu toidulisandite varusid täiendamas Sparta Fitshopis ja ütles, et treenib korralikult, kaal on seal 96 tuuris ja kevadel ütles, et ei ole välistatud ,et EKV lavale hüppab. Loodame, et ka endal jätkub särtsu järgnevad 25 aastat veel lavalaudel olla... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvestades, kuivõrd Otile meeldib joosta ja Kalmusele ratast sõita, tasuks äkki üks ujumissõbrast kulturist leida ja saaksite väga lõbusa meeskonna Pühajärve triatlonile kokku panna :)

Tartu maratoni teatevõistlusele juba kutsuti....kuid võhma poolest võiks sõota, kuid tehnika on algeline, eriti arvestades kui Teamikaaslased oleks Mae, Raudsepp jne.

Aga tulevikus ei ole välistatud, et huvitava pundiga midagi seesugust ette võtta...mis nihutaks tavinimeste arusaama kulturistide võimetusest.... ;) aga ma nüüd jooksma.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

härra Kiivikas, millist spordiklubi õhkkonda teie eelistate? kas loeb ainult jõuline atmosfäär (nt Reval või Sparta) või soovite vahetevahel ka veidi rahulikumat ja peenemat õhustikku kogeda (nt Statusclub, Arigato vms), kus on lisaks korralikule jõusaali poolele ka head võimalused lõõgastumiseks (bassein, mullivannid), fantastiline (mere)vaade ja vähem rahvast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

härra Kiivikas, millist spordiklubi õhkkonda teie eelistate? kas loeb ainult jõuline atmosfäär (nt Reval või Sparta) või soovite vahetevahel ka veidi rahulikumat ja peenemat õhustikku kogeda (nt Statusclub, Arigato vms), kus on lisaks korralikule jõusaali poolele ka head võimalused lõõgastumiseksi (bassein, mullivannid), fantastiline (mere)vaade ja vähem rahvast?

Minu eelistus on kindlasti ikkagi töösaal nagu Reval ja Sparta, selge et olen aja jooksul ka peenetes saalides treeninud, City Spa, Status, My Fitness jne. ega ma viimastes ennast väga mugavalt ei tunne, selge et seal on tore olla, kuid korralik kõva trenn jäägu ikka töösaali. Lõõgastumispooltel on omad plussid ja kindlasti võimalusel ka neid kasutan, kuid saali otsingul on see minu jaoks teisejärguline ja ega Sparta ja Revali saunal ka midagi viga ei ole, viimases ka tasuta kaardi sisse kuulub infrapuna saun ja kui Revalis ehitatakse ka SPA osa juurde, siis ei tohkis ka lõõgastusprotseduuridest puudus tulla. Kuid igaüks lähtugu eelkõige oma eelistustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasest trennist ka natuke. Kuna viimane jalatrenn tegin suuremate raskustega, siis otsustasin täna liigeseid säästa ja keskendusin rohkem tehnikale. St. et tegi nerinevate tempodega ja valdavalt jällegi negatiivne faas aeglane 5-8 sek ja positiivne kiire. Vahelduseks võib nii teha, täitsa huvitav. Tegin nii säärte sirutusi, jalapressi hackkükke ja astumisi, tagaosale ben Johnsonit ja kõverdusi. Ja loomulikult mis jalapäev see ilma jooksuta on, tegin 9km ca 54 min. 5 km enne trenni ja 4 km lõdvestuseks peale. Mõõtsin pulssi ka kui jooksin soojendsueks kiirusega 10,7km/h oli pulss 140 l/min. Mäletan ,et kui alustasin jooksu oli see sama tempo juures 170 tuuris, seega ca 30 lööki min on alla tulnud. Kujutan ette, et ka rahuloleku pulss peaks suht madal olema sellise aeroobse mahu juures.

Mikupoiss oli ka trennis, kuid ei saanudki aru , mis ta tegin ,sest ta oli saalis nii lühikest aega, et mina seda trenniks nimetada ei saakski.... :D sain vaevalt soojendsujooksu ära teha ja paar harjutust jalga kui Mikk asjad pakkis ja minema pani ja saabus siis kui ma juba lindil jooksin. Sellised need noored on... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikupoiss oli ka trennis, kuid ei saanudki aru , mis ta tegin ,sest ta oli saalis nii lühikest aega, et mina seda trenniks nimetada ei saakski.... :D sain vaevalt soojendsujooksu ära teha ja paar harjutust jalga kui Mikk asjad pakkis ja minema pani ja saabus siis kui ma juba lindil jooksin. Sellised need noored on... :)

Need on need noored: veri vemmeldab. :D

Meenutab viimast seika pataljoni jõusaalis: enne kui aeroobse tehtud sain, oli "kõvadel" trennimeestel juba jalatrenn tehtud. :D Valgupulbrit ajavad kahe suupoolega sisse, aga jalatrenn koosnes 3 harjutusest. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilsest jalatrennist ja nendest aeglastest negatiivsetest kordustest on täna jalad valusamad kui tavaliselt, see on hea märk. Täna on plaanis teha siis raskem rinna ja õlatrenn, peab ainult vaatama, et keegi saalis kohapeal on kes julgestab, mitte et ma kangi kardan, aga alla ei ole ka mugav jääda.... :D Proovin täna teha väiksema kordustega ülesmineku, et suurte raskuste puhul ei oleks tühjaks surunud. Tihti teen juba sht palju kordusi alla, mis natuke ikka jõudu ära võtavad.

Homme olen siis Spartas trennis, sest õhtul teeme samas toidulisandite presentatsiooni, seega sinna on kõik oodatud 17.30 - 19.30 jõusaalis. Degusteerime nii Amino Rushi, Workout Shocki kui Recovery Feedi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need on need noored: veri vemmeldab. :D

Meenutab viimast seika pataljoni jõusaalis: enne kui aeroobse tehtud sain, oli "kõvadel" trennimeestel juba jalatrenn tehtud. :D Valgupulbrit ajavad kahe suupoolega sisse, aga jalatrenn koosnes 3 harjutusest. :D

Noored on tänapäeval lihtsal teadlikumad, ei lõhu ennast liigselt, ületreening kerge tulema ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noored on tänapäeval lihtsal teadlikumad, ei lõhu ennast liigselt, ületreening kerge tulema ju.

Pole nad midagi teadlikumad, ära on hellitatud, tööd ei taha enam keegi teha... :D Kas siis kolhoosis tööd vähe on ;) Üle treening ei saa tekkida kui puudub treenitus.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme olen siis Spartas trennis, sest õhtul teeme samas toidulisandite presentatsiooni, seega sinna on kõik oodatud 17.30 - 19.30 jõusaalis. Degusteerime nii Amino Rushi, Workout Shocki kui Recovery Feedi.

Kas Tartu Eedeni FitShopis on proovipakendeid ka? Oleks endale ka midagi vaja enne trenni turgutuseks. Kohvisõber ei ole ja see paneb südame puperdama. Siis kui ühistrenni tegimegi, hakkas pea ringi käima ja süda läks pahaks kui sinu tehtud kanget kohvi jõin :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikupoiss oli ka trennis, kuid ei saanudki aru , mis ta tegin ,sest ta oli saalis nii lühikest aega, et mina seda trenniks nimetada ei saakski.... :D sain vaevalt soojendsujooksu ära teha ja paar harjutust jalga kui Mikk asjad pakkis ja minema pani ja saabus siis kui ma juba lindil jooksin. Sellised need noored on... :)

Kerge tsükli viimane trenn oli. 40 min kangi ja 30 min aeroobset, täpselt ettekirjutuse järgi. Ott kas sa minu blogi ei loegi? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge tsükli viimane trenn oli. 40 min kangi ja 30 min aeroobset, täpselt ettekirjutuse järgi. Ott kas sa minu blogi ei loegi? :P

Mul hakkab pea ringi käima kui su tabeleid uurin.... :D Tabeli täitmises annaksin ma sulle juba täna MM tiitli ära... :D

Kas Tartu Eedeni FitShopis on proovipakendeid ka? Oleks endale ka midagi vaja enne trenni turgutuseks. Kohvisõber ei ole ja see paneb südame puperdama. Siis kui ühistrenni tegimegi, hakkas pea ringi käima ja süda läks pahaks kui sinu tehtud kanget kohvi jõin :D.

Mine luni küll Vähk või Ivo sulle ikka kasvõi oma purgist annavad korra proovida. Sul ei hakanud tookord pea ringi käima mitte kohvist, vaid korralikust trennist.... ;) Muidu käid seda kangi silitamas, kuid ükskord pidi seda tõstma, siis kohe halb olla... :D

:)

Tegelt Mikk lihtsalt sattus nägema, kuda üks hull musklimees taaskord hoopis jookseb. Ja lasi heaga enne jalga kui hullu-kulturisti-jooksutõbi nakata võiks...

See võib nakata küll, juba näen üha rohkem inimesi jooksmas - keda ma varem ei ole näinud seda tegemas.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke siis tänasest trennist ka. Kuna olen kaks päeva korralikult söönud, nädala sees söön ka kuid pigem nädala sees kaal langeb ja nädala lõpus söön par päeva teadlikult vabamalt, et siiski kaalu koguda. Täna siis sõin päeval kaks korraliku toidukorda ja enne trenni Workout Shock kuhu lisasin eraldi beta - alaniini. Pani mõnusa surina sisse ja siis trenni, eesmärgiga mingid korralikumad numbrid suruda. Algselt pidin minema koos Olegiga, kuid ta tuli tunnike hiljem kohale kuna ei saanud pagassist trenniasju kätte.. :D . Õnneks oli askeldamas Reval - Spordi rammunaine Laura, keda ka endale appi palusin, tema ka tunnistajaks tänasele seeriale.

1) Lamades surumine kangiga

90kg/10, 120/5, 140/5, 160/3, 170/2 (viimane kordus abiga) ja siis proovisin veel 175kg/1 (siin jäi poole peal seisma ja Laura pisut aitas), kuid väga hea seeria, ei mäletagi kunas trennis üldse sellist raskust surumises käes hoidsin),lõppu veel 150/4 hetkeseisuga usun et kui mitte niipalju alla teha siis 180 tuuris peaks sees olema, mis on suht rekordi lähedal 185kg olen surunud. Kuid kindlasti kaalusin rohkem, hetkel hommikune kaal 92 tuuris, mõni päev rohke teine päev vähem (peale trenni kaalusin 91,6kg).

2) Kalpingil smithil surumine

87kg/8, 107/5, 127/5, 137/3, 147/2 (viimane seeria, viimane kordus abiga) - samuti pole tükk aega niipalju kaldpingil surunud.

3) Lamades hantlite surumine

40kg/10, 50kg/5, 60kg/5 - (samuti väga hea tulemus, tavaliselt surusin esimeses või teises harjutuses sama palju).

4) Trenazööril surumine (sealon kaal lbs.)

170/12, 230/6, 290/6 (põhjas kaalupakk)'

Lisaks 4 eri harjutust õlga samuti korralike raskustega. Täna oli korralik purakas sees, olin kohe vaimselt valmis uusi raskusi ette võtma. Vaatan ,et ühel nädalal ei saa korraga panna triitsale juurde ja samas rinnale eelmine kord nii oligi. See nädal tegin kergema triitsa ja kohe sai rinnale juurde panna. Sama kehtib ka biitsa ja selja kohta.

Ei saanud ka täna ilma jooksuta, tegin kergelt 10km (57 min). Selle nädala saldo siis 56km jooksu ajaliselt 5 tundi ja 25 min. Ühesõnaga risti - vastu igasugusele kulturismi loogikale ja "teadusele". Aga nii praktilised kogemused tulevadki ja ei ole vaja otsida goolgest mida mingi asja kohta kirjutatakse kui saad selle ise praktikas läbi proovida. Viimase kuu jooksumaht peaks tulema üle 200km.... ;) ja samal ajal on kõik baasharjutuste näitajad kasvanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene selle nädala tööpäev õhtus. Tegus päev oli, ei ole midagi endale ette heita. Täna treenisin vahelduseks Spartas kuna tegin õhtul ka samas toidulisandite presentatsiooni. Tegin siis tugeva seljatrenni ja läks hästi võib öelda, raskused olid mitmetes harjutustes max lähedased ja see on peamine.

1) Ettekallutatult kangi tõmbed althaare

100/10, 110/8, 120/8, 130/6, 140/6

2) Ploki tõmbed lai haare

79kg/10, 93/8, 107/8, 120/6, 127/5

3) Traktor - uus Hoist trenazöör

90kg/12, 120/8, 140/6, 160/6

4) Ülatõmme plokk kitsas haare

86kg/10, 100/10, 113/8, 127/6

5) Jõutõmme

120/8, 150/8, 170/6, 180/6, 200/5 kõigis jäi varu

6) Trapets kang seljataga

4 seeriat (120 - 180 kg kettaid + kang) 6 - 12kordust

lisaks 9 km jooksu (5 km enne trenni ja 4 lõdvestuseks peale). 5 päeva olen järjest treeninud, homme teen taastava saunapäeva ja peale seda lammutan käsi.

Presentatsioon Spartas kulges ilusasti ,huvilisi oli palju - seega paar tundi lausa lendas. Järjekordselt veendusin presentatsiooni vajalikuses ja näha, et on vaja teha palju selgitustööd, et inimeste teadvust toidulisandite osas tõsta. Liizbeth oli abiks, temagi sai ainult rasva% mõõta, sest oli pidev järjekord. Tänud kõigile kes osalesid järgmisel esmaspäeval rõõmustame juba Arcticu rahvast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

60 kg lamades surumisi, kuidas sa need rinnale saad?

Ma teen kaldpinnal hantlitega ja füüsiliselt jõuaksin teha umbes 45 kg surumisi kuid ei saa neid rinnale, lihtsalt käed painduvad läbi või õlg hakkab selle rinnale viskamise protsessiga tulitama taas.

Seega olengi jäänud 40 kg juurde. Kui keegi aitab on muidugi teine asi, vigastuste pärast ma enam ei sikuta rinnale neid nagu varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 päeva olen järjest treeninud, homme teen taastava saunapäeva ja peale seda lammutan käsi.

Tennist pead hakkama mängima.

:rolleyes:

art_Stosur-420x0.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

60 kg lamades surumisi, kuidas sa need rinnale saad?

Ma teen kaldpinnal hantlitega ja füüsiliselt jõuaksin teha umbes 45 kg surumisi kuid ei saa neid rinnale, lihtsalt käed painduvad läbi või õlg hakkab selle rinnale viskamise protsessiga tulitama taas.

Seega olengi jäänud 40 kg juurde. Kui keegi aitab on muidugi teine asi, vigastuste pärast ma enam ei sikuta rinnale neid nagu varem.

60 võtta maast on naljaasi, olen ka 75 kilosed ise võtnud ja maha tagasi pannud.... :D Öeldakse, et kui tugev oled siis ei tunne.... Tegelikult on asi tehnikas ja ka jõus, kuid paljud ei valda eelkõige tehnikat - kui näen kuidas nad üritavad näiteks 48 kiloseid võtta, siis tõmmatakse küll biitsepsite küll ma ei tea millega. Kõigepealt võtad maast, sirge seljaga pool kükk asendist nagu jõutõmme, siis toetad hantli otsad põlvedele ja istud, nii et hantli otsad toetavad põlvedele. Siis viskad pikali, tõstad põlvega kaasa aidates ühe käega hantli õla juurde ja tood teise põlvega tõugates teise hantli rinna peale järgi. Sama moodi kui seeria lõpetad, tood põlved vastu ja lased hantlid esmalt põlvedele ja siis tõused püsti ja paned maha. Nii lihtne see ongi... ;)

Tennist pead hakkama mängima.

:rolleyes:

art_Stosur-420x0.jpg

Mis viide see, oli et sellel tennisistil on käed jämedmad või?? :blink: Siis pange juba Bjorgeni pilt ka... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke siis tänasest trennist ka. Kuna olen kaks päeva korralikult söönud, nädala sees söön ka kuid pigem nädala sees kaal langeb ja nädala lõpus söön par päeva teadlikult vabamalt, et siiski kaalu koguda. Täna siis sõin päeval kaks korraliku toidukorda ja enne trenni Workout Shock kuhu lisasin eraldi beta - alaniini. Pani mõnusa surina sisse ja siis trenni, eesmärgiga mingid korralikumad numbrid suruda. Algselt pidin minema koos Olegiga, kuid ta tuli tunnike hiljem kohale kuna ei saanud pagassist trenniasju kätte.. :D . Õnneks oli askeldamas Reval - Spordi rammunaine Laura, keda ka endale appi palusin, tema ka tunnistajaks tänasele seeriale.

1) Lamades surumine kangiga

90kg/10, 120/5, 140/5, 160/3, 170/2 (viimane kordus abiga) ja siis proovisin veel 175kg/1 (siin jäi poole peal seisma ja Laura pisut aitas), kuid väga hea seeria, ei mäletagi kunas trennis üldse sellist raskust surumises käes hoidsin),lõppu veel 150/4 hetkeseisuga usun et kui mitte niipalju alla teha siis 180 tuuris peaks sees olema, mis on suht rekordi lähedal 185kg olen surunud. Kuid kindlasti kaalusin rohkem, hetkel hommikune kaal 92 tuuris, mõni päev rohke teine päev vähem (peale trenni kaalusin 91,6kg).

2) Kalpingil smithil surumine

87kg/8, 107/5, 127/5, 137/3, 147/2 (viimane seeria, viimane kordus abiga) - samuti pole tükk aega niipalju kaldpingil surunud.

3) Lamades hantlite surumine

40kg/10, 50kg/5, 60kg/5 - (samuti väga hea tulemus, tavaliselt surusin esimeses või teises harjutuses sama palju).

4) Trenazööril surumine (sealon kaal lbs.)

170/12, 230/6, 290/6 (põhjas kaalupakk)'

Lisaks 4 eri harjutust õlga samuti korralike raskustega. Täna oli korralik purakas sees, olin kohe vaimselt valmis uusi raskusi ette võtma. Vaatan ,et ühel nädalal ei saa korraga panna triitsale juurde ja samas rinnale eelmine kord nii oligi. See nädal tegin kergema triitsa ja kohe sai rinnale juurde panna. Sama kehtib ka biitsa ja selja kohta.

Ei saanud ka täna ilma jooksuta, tegin kergelt 10km (57 min). Selle nädala saldo siis 56km jooksu ajaliselt 5 tundi ja 25 min. Ühesõnaga risti - vastu igasugusele kulturismi loogikale ja "teadusele". Aga nii praktilised kogemused tulevadki ja ei ole vaja otsida goolgest mida mingi asja kohta kirjutatakse kui saad selle ise praktikas läbi proovida. Viimase kuu jooksumaht peaks tulema üle 200km.... ;) ja samal ajal on kõik baasharjutuste näitajad kasvanud.

EKV jõutõstmises veebruaris võiks juba sellise surumise osaga minna küll. Ega kükk ja tõmme ka kehvad ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuni 93 kilos võiks ilma varustuseta 600 + kilo kokku teha kükk 200+ kilo surumine 160 ja tõmme seal 240+ kilo. Ma ei ole veel ära otsustanud oma osalemist - saan aru ,et seal palju enam aega ei ole registreerimiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuni 93 kilos võiks ilma varustuseta 600 + kilo kokku teha kükk 200+ kilo surumine 160 ja tõmme seal 240+ kilo. Ma ei ole veel ära otsustanud oma osalemist - saan aru ,et seal palju enam aega ei ole registreerimiseks.

Eelregistreerimine toimub ajavahemikus 09.01 -25.01. Pärast eelregistreerimise lõppu võistlejaid juurde ei registreerita. Lõplik registreerimine toimub ajavahemikus 26.01 - 04.02.2012. Pärast lõplikku registreerimist ei saa enam võistlejate nimekirjast sportlasi maha võtta ega muuta valitud kehakaaluklassi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

60 võtta maast on naljaasi, olen ka 75 kilosed ise võtnud ja maha tagasi pannud.... biggrin.png Öeldakse, et kui tugev oled siis ei tunne.... Tegelikult on asi tehnikas ja ka jõus, kuid paljud ei valda eelkõige tehnikat - kui näen kuidas nad üritavad näiteks 48 kiloseid võtta, siis tõmmatakse küll biitsepsite küll ma ei tea millega. Kõigepealt võtad maast, sirge seljaga pool kükk asendist nagu jõutõmme, siis toetad hantli otsad põlvedele ja istud, nii et hantli otsad toetavad põlvedele. Siis viskad pikali, tõstad põlvega kaasa aidates ühe käega hantli õla juurde ja tood teise põlvega tõugates teise hantli rinna peale järgi. Sama moodi kui seeria lõpetad, tood põlved vastu ja lased hantlid esmalt põlvedele ja siis tõused püsti ja paned maha. Nii lihtne see ongi... wink.png

Ma pean siis vaatama tulema ja võibolla tunde võtma, et kuidas asi käib, olen proovinud samamoodi ja ei saa käppa kuidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma arutan nädalalõpus korraldajatega saunapeol asjad läbi ja siis otsustan mis ma teen... ;) Minu viimane võistlus jõutõstmise kolmevõistluses oli kui ma õigesti mäletan siis ehk aastal 97 või 98., ühesõnaga eelmisel sajandil... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×