Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Kiidan ka Pauli toetamist. Ise olen ainult nõuannetega teda toetanud, kuid ainult nendest ei piisa kui ressursse pole. Lisaks pakuksin välja ka Marius Lemmingu, kes on jõutõstmise maastikul palju saavutanud. :)

Marius on sündinud 20.11.1995 ja kaalub 56kg. EMV lamades surumises II koht (75kg), EMV jõutõstmises II koht (125, 80, 145) ja natuke aega hiljem Tartumaa meister (135, 82.5, 160). Poiss alustas trennidega 3 kuud tagasi. Mul kahjuks pole võimalik teda valgu ja kreatiiniga toetada, kuna endalgi tuleb napilt välja nendega.

Loodan, et selline pisike "avaldus" treeneri poolt ka midagi loeb :).

Ma hoiaksin esialgu fookuse kulturismi peal, mitte et jõutõstjad ei vääriks toetust, lihtsalt selline iga aastane komme on et tunnustada noorkulturiste, kes on pühendunud, on midagi juba saavutanud ja keda see toetus natukenegi võiks aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin olude sunnil päeval trennis - õhtul olin jällegi jõuluetenduses üks pea osaline.... :D Päeval kohtusin Revalis meie jõutõstehiidude Siimu ja Kaidoga, kes oh ime :D tegid aeroobset 20 min... ma kardan küll, et see võib hakata jõunäitajatele, kuid südame eest peab ka hoolitsema.

Tegin jalgu - kuna säär annab jätkuvalt tunda, siis valisin hoolikalt harjutusi, kus valus ei olnud ja tegin lihtsalt läbi 15 seeriad ja osad ka superseeriad. Peaasi , et trenn tehtud sai, nüüd 4 päeva järjest mütanud, seega homme teen vaba päeva.

Kuna olen saanud korraliku trenni teha, siis kipuvad ka kaalunumbrid natuke tõusma, hetkel hommikul 90,0kg ja õhtu kiloke rohkem, seega kaugeneme vaikselt 85 kilost, kuid eks mu normaalkaal korraliku trenni juures ongi seal 95 tuuris.

Homme arutame järgmise aasta võistluskalendrit ja anname sellest teada ka esimesel võimalusel - vähemalt need võistlused mida EKFL planeerib, IFBB rahvusvahelises kalendris haigutavad suures osas aga küsimärgid, kuid eks iga asi selgub omal ajal, vähemasti saame kodumaise kalendri paika ja koolitused, siis on kohalikel huvilistel pilt selge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna puhkan trennist, õige pea lähen kontserdile, vanem tütar laulab Kaarli kirikus ja õhtul olen kutsutud Golfiliidu aastalõpetamisele, vaatame kas saan golfipisiku või ei Arnold on igal juhul konksu otsas... :D

Täna tegin mõned pildid siis uutest Hoisti seadmetest mida Spartasse sai muretsetud ja ka saali üldpildid, neile kes võib - olla igapäev sinna ei sattu, kuid peale seda kui näevad ehk soovivad sattuda... ;)

Traktor

post-22-0-35204200-1324467663.jpg

post-22-0-16542600-1324467672.jpg

post-22-0-58582600-1324467678.jpg

Rinnaalaosa trenazöör

post-22-0-82884500-1324467685.jpg

post-22-0-67868900-1324467692.jpg

Kõht - see on see mis vähemalt esimestel kordadel võtab kõhulihased nii valusaks nagu poleks elus treeninud

post-22-0-77264700-1324467698.jpg

Saali üldvaade

post-22-0-74535100-1324467708.jpg

post-22-0-80207500-1324467717.jpg

Kardioala

post-22-0-06952800-1324467727.jpg

post-22-0-09517500-1324467736.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ruumi vaadates on küll selline tunne, et kui sinna oleks hoopis 5x kükipuuri ja erinevaid rinnalt surumise pinke + kange ja hantleid, kettaid jms muretsetud siis oleksid vist küll kõik vähegi tõsisemad treenijad saalis kohal.

Minu arust pigem poolsada tõsist treenijat, kes regulaarselt käivad ja maksavad, kui, et osta hunnik masinaid, et tavarahvas ära ei ehmataks, kuid pidades leppima sellega, et keskmine inimene kauem kui paar kuud enamasti saalis käia ei viitsi.

Aga noh, ju siis rahalised pakkumised ja "turuanalüüsid" olid vastavad, mis nende tulemusteni viisid. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ruumi vaadates on küll selline tunne, et kui sinna oleks hoopis 5x kükipuuri ja erinevaid rinnalt surumise pinke + kange ja hantleid, kettaid jms muretsetud siis oleksid vist küll kõik vähegi tõsisemad treenijad saalis kohal.

Minu arust pigem poolsada tõsist treenijat, kes regulaarselt käivad ja maksavad, kui, et osta hunnik masinaid, et tavarahvas ära ei ehmataks, kuid pidades leppima sellega, et keskmine inimene kauem kui paar kuud enamasti saalis käia ei viitsi.

Aga noh, ju siis rahalised pakkumised ja "turuanalüüsid" olid vastavad, mis nende tulemusteni viisid. :P

Praegu on Spartas vist juba 5 klassikalise tõstmise põrandat. Paar uut tõstepõrandat ootavad juba kokkupanemist ja alles mõni aeg tagasi tuli 2-3 kaldpinki juurde :) Kükipuure ja surumispinke pidi ka millalgi juurde tulema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et need tädid piltidelt on nende uute masinatega väga rahul.. Ei usu et nad sellepärast saali vahetaks, et vähe kükipuure on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan neid pilte Spartast ja hullult jääb häirima see, et aknaid absuluutselt ei ole. Ja no olgem ausad - selline mulje jäi nagu plakatitega kaunistatud laohoonesse oleks lihtsalt palju treeningvahendeid kuidagi ära paigutatud :blink: - no ei ole ju kõige eeskujulikum sisekujundus? Varem arvasin, et kui peaksin Tallinnas elama, siis treeniksin seal aga nüüd kindlasti enam ei tuleks. Aga ma usun, et asi on pigem selles, et Tartu Arctic Sport on oma hea kujunduse poolest kõrge standardi minu alateadvusse jätnud :D

Muudetud kasutaja htilga poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ei häiri, et aknaid ei ole - kõrged laed kompenseerivad selle. Ja ega seal sees olles on ka asjadel oma mingi loogika olemas, kus mis paikneb. Üldpildi järgi ei pruugi sellest aru saada.

Kükki on võimalik vähemalt neljas kohas teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis on hea, et puure on palju. Piltide pealt ei hakanud niiväga silma lihtsalt. :) - Loodetavasti on kettaid ja kange ka piisavalt.

Masinate kohta lihtsalt räägitud, et ei võimalda erilisi raskusi kasutada ning "suured poisid" peavad mujal trenne tegema, kui tahavad vahelduseks masinaid ka kasutada. Muidu lihtsalt iga trenn plokk põhja ning nii ei ole ju mõtet vehkida.

Usun, et väikene investeering, et saali ka ulmeraskusi võimaldavad plokid paar tükki muretseda ja kliendibaas oleks kohe suurem. Peast teaksin vähemalt oma 5 inimest, kes kohe tuleksid, kui masinad veidi "hardcore'maks" tehtaks.

Aga vbl nutavad niisama. Pole uusi masinaid proovinud, vbl kõva edasiminek. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Halavad inimesed kes pole käinud, mis siis et seal treenivad eesti tugevaimad mehed kes on MM kui ka EM pärjatud mehed. Saavad kõik oma toimetused tehtud ja hala üks neist.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vbl tõesti halatakse üleliia. Kuid no vaevalt, et seda "halamist" niisama kiusu pärast tehakse. Eks tahetakse ikka ju parimat varustust kasutada ning järelikult eelmises masinapargis oli piisavalt puudusi ning suur osa uusi masinaid vist samast kollektsioonist ning seetõttu ka "hala".

Ma olen neid sparta seadmeid ise proovinud ja peamised probleemid on ja olid:

- Need pole tugevad vaid kõiguvad.

- Kaldpingid on eluohtlikud suuremate raskustega=näiteks rinna tegemine smithis

Kui Bull oli kohal ja tegi kaldpingil siis ma hoidsin pingist kinni kuna pink kõikus niipalju, et

ma kartsin Jari elu pärast.

- Peaaegu iga seadmes lõppevad raskused ka keskmise tasemega treenijale

- Seljamasinates ei saa teha täis liigutusi=liiga lühike tõstemaa.

"Olge NYYD ikka!! Sellise masina võib lipsuga ärimees oma naisele koju võimlemisex osta nagu piltidel. Lastel ka hea oma vaba aega sisustada, aga suurimat klubi sellist kola täis parkida. - ajuhalvatus peab olema. Esimesed laksud keegi kätte saab ja vigasex jääb siis on hilja ajuopile minna Krt. Mina oma tuttavatele sõpradele selle klubi jõusaali soovitada ei saa lihtsalt."

*** Lisan juurde, et mul muidu täitsa savi kuna trenne teen kodus niivõinaa. Aga veidi avalikku kriitikat pole kunagi halba teinud, kui see head/paremat lõpptulemust propageerib. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt, et jõusaali praegune nn. hardcore rahvas(jõutõstetiimi & kulturismitiimi liikmed ja nii mõni teinegi suurem härra) väga seal hakkama ei saa, eks ikka kergem hädaldada kui olla objektiivne, peab ju sinu esimes tsitaadis olev inimene jätma super-hardcore mulje sest tegu ju ikkagi eesti rinnalt surumise kuningaga :P :P :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sparta on väga universaalne koht kus treenida, seal saab ka taipoksi harrastada, jõusaalis rassida ja vajadusel ka rühmatrennides osaleda. Kindlasti kui Tallinnasse trenni satun, tahan sparta järgi proovida. Sõber kiitis ka sparta sauna, mis on küll ebaoluline aga vajalik asi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Halavad jah need kes enam nö "tasuta" käia ei saa. Kui seal hetkel treenivad rammumehed, tõstjad, jõutõstjad ja kulturistid siis millest me räägime. Uusi plokke on seal ka nii et praegu ei saa seal küll rääkida sellest et plokid on põhjas ja liigutusamplituud minimaalne, samuti uued seadmed võimaldavad pinkidele panna ikka vabaraskuseid nii et ei jaksa liigutada. Igal ühel on igas saalis mõni asi või ese mis talle ei istu, kindlati on neid ka Spartas, ma ei ole käinud üheski jõusaalis kus ei oleks midagi võinud parem olla. Oluline on üldpilt ja üldised võimalused ja need on Spartas head. Ja saal on ka noor alles nagu näete laieneb iga aastaga.

Minu arvates see viimane nüanss ongi asja juures kõige olulisem, et pidevalt tehakse klientide jaoks midagi paremaks. On olemas saale, kus tehakse justkui saal valmis ja edasi ei arendata seda üldse aastate jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muud juttu ka vahelduseks, päeval käisin Kaarli kirikus kontserdil, esimese poole tukastasin... :D seda värskem olin teises kontserdi pooles. Nüüd tulin Golfiliidu aastalõpetamiselt - möödus rahulikult toredas õhkkonnas TOP golfis. Ise olen golfiga niipalju seotud olnud, et paar korda mänginud ja teinud golfikoondisele toitumisalase loengu.

Homme on Revalis võistlejate ülevaatus ja samal ajal toimub ka lamades surumise võistlus - ilma varustuseta. Ma täpset ajakava peast ei tea, kuid homme endalgi plaanis rinnapäev ja ehk kui ajad klapivad, siis võiks ju möödaminnes "nõrga kulturistina" ka jõutõstjatega rinda pista. :D

Siinkohal ongi kulturistidele üleskutse, kellel ehk homme on rinnapäev ehk proovite ka mööda minnes võistelda. Keegi korraldajatest võib täpsustada mis täpselt plaanis ja mis reeglid ja kas võistlus on kõigile avatud või kehtivad mingid piirangud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Märkasin Revalis väikest plakatit ka selle kohta. Kui nüüd mälu ei peta, siis võistlus on mõeldud kõigile klubi liikmetele. Kaalumine algas vist 17.00 (kestab vast 30min) ja siis on võistlus. Äkki Kaido annab täpsemat infot lisaks ka ning kas kellaajad on õiged.

Tule võistle ikka, Ott :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kategooriad on noored, juuniorid ja täiskasvanud, iga esimest 3e wilksi punktide põhjal autasustatakse, võistlus ajaliselt oli 17.00-18.30(võin ka eksida siin kohal, äkki oli kaalumine juba 16.45'st või 16.30st vms, Revalis on plakatid üleval igatahes).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen treener kuni 16.00 - 17.20 -30 ni. Kui saab siis jooksen vahepeal kaaluma ja loodan ,et "raskemad " mehed võistlevad teises grupis seega olen 17.30 platsis, paar seeriat saab alla ka teha ja siis hakkavad laksud käima... :D Tegelikult pole õrna aimugi mis hetkel sees on 150 vast ikka ära läheb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulles tagasi selle heategevusürituse juurde, siis "Jõulutunnel" on ka minu jaoks sellel aastal 25.12. kui fitid laialijagamisele lähevad ja sedakorda annan välja 280€ eest fitte, mida ei olegi nii vähe. Siiani on pakutud kahte nime Rainerit ja Pauli, kuid kas on veel kulturismimaastikul tegijaid kes vääriksid tuge kokku võiks olla 3-4 nime siis tuleks per kärss 70 - 90€.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma pakuks ka omalt poolt Rainerit, aga ikka Rainer Neemsalut, kes saavutas selle aasta kevadel teatavasti ka säravaid tulemusi. Igasugustes aastalõpuhääletustes ruulivad alati need, kes värskelt meeles, aga Raineri tulemused kevadhooajal olid:

Reval Cup 2011 I koht

LEKV 2011 I koht

EKV 2011 I + Juuniorid ABS 1 koht

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen nõus, et Rainer on sellel aastal teinud väga hea arengu ja on lisaks igati sümpaatne noormees, kes on kindlasti auhinna vääriline.

Ma olen fitiededabeli tipus ,sellepärast ma näen kogu aeg... :D muidu on fitiedetabel olemas avalehel paremas ääres kui allpoole kerida - veebtreeneri kõrval: http://www.fitness.ee/kasutajate-edetabel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×