Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Ott, u were then trying to find scorecards from the Worlds, complete scorecards are finally online (found them on body-building.ru forums) - http://www.body-buil...e=post&id=87553

And of course, all the best for the weekend! :)

Thank you Anne - I find it, but Icant open, Iforgot my password there - Wanda Sent me today the PDF -so I cheked it. We will do also LIVE STREM in Worlds Classic, I hope that tommorrow we can put the link where you can see this LIVE -also put it different forums all over the world - many thanks, your name t- shirt for this event will stay waiting you in Tallinn.... ;)

We do our best that all athletes and delegates feel good in Estonia. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

We will do also LIVE STREM in Worlds Classic, I hope that tommorrow we can put the link where you can see this LIVE -also put it different forums all over the world - many thanks, your name t- shirt for this event will stay waiting you in Tallinn.... ;)

We do our best that all athletes and delegates feel good in Estonia. ;)

Oh no! Unfortunatelly I had to inform Arnold a few weeks ago that I cannot attend because of work issues, I need to be in Monday morning in city called Raahe and couldnt find any flights/trains/busses which could fit my schedule. I was truly disappointed cause I KNOW you guys will put on a great contest.

I ll spread the word about LIVE stream!

Anyway, I am sorry I cannot be there to support your show but I wish you guys will have an excellent weekend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh no! Unfortunatelly I had to inform Arnold a few weeks ago that I cannot attend because of work issues, I need to be in Monday morning in city called Raahe and couldnt find any flights/trains/busses which could fit my schedule. I was truly disappointed cause I KNOW you guys will put on a great contest.

I ll spread the word about LIVE stream!

Anyway, I am sorry I cannot be there to support your show but I wish you guys will have an excellent weekend.

Yes , I m also disappointed.. :D that you are not coming, but as in internet centure you can help us - to send our message all over the world... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Etv järelvaatamine minu 2 aastat vana arvutiga on ikka täitsa võimatu, kuna hakib nagu papüürusele kirjutatud vinüülplaat.

Mäletan otse vaadates, et Välba lõpus soovitas kõigil tulla Otile pöialt hoidma. Pole midagi 10kg maha ja lavale:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin täna ka esmakordselt oma kategooria pilte ja üllatusin meeldivalt sest vorm oli tõesti hea, selle kinnitus ka IFBB pressijutus, kus viide, et selle vormiga oleks Indias võinud võtta medali - kuid "vorm" saabus kaks nädalat hiljem...see selleks, siin ei olnud ka selliseid jõmme kõrval nagu Indias, kuid oluline et edasiliikumine toimub.

post-22-0-35270900-1321996815.jpg

post-22-0-26261800-1321996834.jpg

post-22-0-82729300-1321996870.jpg

post-22-0-55532300-1321996886.jpg

post-22-0-11847800-1321996913.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokkuvõte MM -st. Olen tänaseks juba ennast kogunud ja teen ka omapoolse kokkuvõtte:

Juhuslik koosolek 2006a. Selleks, et MM kokkuvõtet alustada, peab minema tagasi aastasse 2006 kui sain juhuslikult kutse Tallinna linnavalituse koosolekule (Kutsuti tõenäoliselt seepärast, et 2005a. kandideerisin KOV) ja läksin siis nö osalema, et kuulan ära mis räägitakse ja ega muud plaanis ei olnudki. Selgus, et tol ajal abilinnapeana tegutsenud Kaia Jäppinen oli kohale veel kutsunud erinevaid sporditegelasi, Toomas Tõniste, Erki Nool, Jaak Salumets jne. Koosoleku mõte oli arutada milliseid spordisündmusi võiks korralda juhul kui Tallinn saab Euroopa Kultuuripealinnaks. Erinevad korüfeed pakkusid erinevaid spordiüritusi: Nool juuniorite EM kergejõustikus, Tõniste purjeregatti Tallinn - Helsinki ja ega ma ka kehv poiss ei olnud, pakkusin, et teeme kulturismi MM -i.... :D , tõenäoliselt isegi tol ajal aru saamata mida ma välja pakkusin.

Ega muud, läks aega mööda ja ükspäev saadeti meile konotri raamat, mis oli valimiskampaania lubadusi, kui Tallinn valitakse Euroopa kulutuuripealinnaks, mäletatavasti käis rebimine Tartu vahel. Ja oh imet - loen ,et planeeritavate spordiüritustena plaanitakse teha 2011a kulturismi MM... :o St. et see kirjutati sellel koosolekul valimislubadusena sisse.

Ega midagi kui sõna antud, tuleb ka pidada. Kuna klassikaline kulturism oli alles kulturismist eraldunud ala, siis lihtsam oli saada just klassikalise kulturismi MM korraldusõigust ja aastaksesed hiljem vaatasime, et meil on just sellel alal tulemas peale ka palju kõrge tasemega tegijaid, seega igati mõistetav valik.

Enne Solarise keskuse ehitust tegime koheselt ära ka kuupäevalise broneergingu 2011 a nov. Seda enne kui see maja üldse püsti pandi. Samuti tegime koheselt ära ka taotluse SA 2011 - et olla varakult kultuuripealinna projektis, nii ka läks olime üldse esimene suurvõistluse projekt selles SA-s. Kõik tundus ilus ja vahepealne majanduslangus ei näidanud ka esialgselt mingeid märke, et miski võiks vangutada selle MM toimumist...

Järgneb ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjejutu järgmine osa:

Keerulisemaks läks asi viimase aasta jooksul. Olime aegsasti teinud ära taotlused erinevatesse fondidesse ja ka Tallinna linnale, lisaks EAS ja Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium. Paljudest fondidest tuli kas eitav vastus või eraldatav toetus oli kordades väiksem planeeritust. See omakorda sundis eelarvet jooksvalt korduvalt kärpima. Tahaks teha asju suurejooneliselt ja proffessionaalselt, kuid vaatad kuidas plaanid sulavad kui kevadine lumi. Tuli hakata projektist õhku välja laskma nagu õhupallist. Suurim pauk käis käesoleva aasta suvel kui selgus et SA 2011 eraldas meile algselt planeeritud rahast 1/4....kuskil läks midagi viltu või keegi oli jätnud oma töö tegemata - raske oli seda tuvastada, kuid 2010a kinnitati eelarve, siis meile sellest ei teatatud. Tuli kähku hakata tegutsema, see aeg kui enamus inimesi suve nautis kulutasin erinevate institutsioonide uksi, et kuidagi tekkinud auku lappida. Õnneks aitasid samad SA 2011 inimesed leida ka uusi lahendusi tekkinud augu lappimiseks - tänud neile selle eest ja samuti Kultuuriministeerium eesotsas Tõnu Seiliga aitas leida sobivaid vahendeid katmaks erinevaid kuluridasid - kaasaarvatud dopingutestid, mis oli meie üks prioriteetidest.

Algusest peale oli heaks toeks EOK -eesotsas Mart Siimanni ja Toomas Tõnisega, kes eraldasid toetuse nii koondise dressi kui hotellikulude katmiseks. Tallinna linn oli ikka veel vastuseta - iga aasta on meid sealt toetatud Innar Mardo Memoriaali korraldamisel, kuid MM korraldamisel saime vastuse peale lisaeelarve vastu võtmist ja eraldatud summa ei olnud märkimisväärne, kuid abiks siiski (tänud siinkohal Mihhail Kõlvartile). Ühesõnaga viimasel hetkel saime selle miinimumeelarve kokku, enne seda käisin läbi kogu oma tutvusringkonna ja pommitasin lugematul arvul kirjadega kõikvõimalike sponsoreid - tänud neile kes õla alla panid, kes oma teenuste, kes rahaliselt jne. Loomulikult ei tegustenud ma üksi eks kogu meie töökollektiiv oli sellesse kaasatud nii Jüri Vilo, Arnold jne. Kohati tegelesimegi rohkem MM korraldamisega kui oma tööasjadega - kuid ma ei nurise, vägisi ei oleks me seda ette võtnud. Kõige suurem vastutus oli kindlasti Arnoldil, sest tema allkirjastas kõik lepingud, millele pidime katte leidam ,kuid ega ka oma stress väiksem ei olnud - sest kõik olime ju huvitatud ürituse kordaminekust.

Lihtsalt ei olnud valmis, et hakkame komistama nii palju materiaalsete asjade otsa. Teadmised, plaan kuidas mida teha oli meil olemas, sest oleme Arnoldiga mõlemad ca 35 - 40 korda võistlustel olnud kas võistleja või delegaadina suurvõistlustel. Küsimus oli meeskonna koostamises ja materiaalsete asjade lahendamises. Siinkohal tuldki lõpus appi vabatahtlikud - meeletult suur tänu teile kõigile, ei kujutagi ette kuidas oleks ise jõudnud lõpus võistledes ja orgunnides vastu pididada ilma teieta!

Tagasivaadates tundubki imelik, kuidas kõiege selle korralduse ja võistlemise, olin ju ise delegaadina veel enne Novi Sadis, siis Põhjamaadel ja Indias - pool haigena ja suutsin teha selle kõrvalt veel eluvormi koduseks MM -ks....Tihti inimesed ütlevad, et ei suuda võistlusettevalmistust teha, sest on töö...ma olin ise päevad läbi tööl, lisaks korraldus ja veel ka võistlemine. Tallinna MM oli minu 90 kulturismivõistlus ja 25 suurvõistlus....

Enne kui detailsemaks lähen MM toimunuga, siis kui täna küsitaks, kas võtaksid selle veel kunagi ette, siis vastaksin kõhklemata - võtaksin küll.... ;)

Järgneb....

Täna tegin ka esimese trenni - lihtsalt jooksin 10km ... 62.23 min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik, ei oska üldse laval olevat inimest eristada, kui võrrelda just 1-3 kohta, aga Ott siin piltidel on ikka tulnukas küll heas mõttes. Väga terav erinevus. Kohe jäi triipseps, siis jalg, siis vaadates uuesti, terve keha on kuiv! Kas see kreem on teistest meestest erinev ja kas üldse annab mingi eelise või su luige nahk annab sellise jume kreemile? :) Aga vast oleneb, kes ja kuidas foto ka teeb? Siin on ikka jah tase omaette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik, ei oska üldse laval olevat inimest eristada, kui võrrelda just 1-3 kohta, aga Ott siin piltidel on ikka tulnukas küll heas mõttes. Väga terav erinevus. Kohe jäi triipseps, siis jalg, siis vaadates uuesti, terve keha on kuiv! Kas see kreem on teistest meestest erinev ja kas üldse annab mingi eelise või su luige nahk annab sellise jume kreemile? :) Aga vast oleneb, kes ja kuidas foto ka teeb? Siin on ikka jah tase omaette!

Kasutasin seekord uut grimmi - itallased olid MM väga hea grimmiga mis oli ühtlane ja ei jooksnud nagu Jan Tana, proovisin seda kodusel MM -l. Mis järeldused tegin, grimm on tegelikult hea, kuid tuleb hakata varem peale kandma, ise panin ühe kihi Jan Tanat krundiks ja siis 3 kihti järjest seda uut grimmi. Huvitav oli see, et algul pudelist võttes on see roheline ja siis tõmbub pruuniks - higistates läheb ka rohekaks ,kuid mitte niipalju kui Jan Tana - kui see lagunema hakkab siis ei päästa enam midagi. Seega järeldan , et kui varem panna seda itaalia varianti peale ja saada tumedam värv (värv on reaalselt pruun, mitte punakas pruun nagu Jan Tana). Asi oli ka selles, miks ma olin heledam kui teised, et ma panin, kodus grimmi peale, piisavalt tumeda, kuid riietega, tuli sisuliselt ikkagi 1 kiht maha, seega jäi natuke heledaks, kuid lavalt paistis ühtlane - mis on kõige olulisem, et ei teinud vormi kehvemaks.

Seega kevadel proovin seda kindlasti veel - suur vahe oli selles, et tavaliselt kuluvad kaenlaaugud täiesti valgeks, siis selle grimmiga seda ei juhtunud.

Mis puudutab võrdlusi ,siis kindlasti ei olnud need sellise tasemega vastased, keda oleksin soovinud kõrval näha, kuid mis sa teed kui kõvemaid võtta ei olnud antud hetkel. Üks raskem mees oli 108 kilo (minust siis 22 kilo raskem), kuid ega see vahe lavapildis välja ei tule, kui vormi ei ole.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis selge, ma ise jah võistlusi üldse ei jälgi, pilte jah ikka vahel. Mina neid võidud üldse ei loe, meeldib jälgida treeninguid, mida üks võii teine mees uut kasutusele on võtnud ja Sinu lehele kogemata sattusin ja huvi pärast tahtsin teada tulemusi. Natuke raske oli, aga Google kaudu sain kiiremini vastused kätte. ;) Edu edaspidi !

Muideks Ott võibolla teab rääkida meediast, vanasti kanti Eurospordi pealt teatud võistlusi üle, vist üsna hilja õhtul ja isegi mitte lives. Kas selliseid kanaleid vist enam pole, kes seda tasuta lives või kordust üle kannaks teltevisioonis? Või sest suht mõteteu tegevus kuna läbi intereneti üsna palju vabalt vaadatavaid kokkuvõtteid juba olemas? See oleks suur motivaator noortele, kui selliseid asju ikka näidatakse. Jah, sa ise oled ka esinenud ni Tallinna Tv , kui mujal eetris ettevalmistavate treeningutega. Aga lavashow- d on ikka eetrites väga vähe olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis selge, ma ise jah võistlusi üldse ei jälgi, pilte jah ikka vahel. Mina neid võidud üldse ei loe, meeldib jälgida treeninguid, mida üks võii teine mees uut kasutusele on võtnud ja Sinu lehele kogemata sattusin ja huvi pärast tahtsin teada tulemusi. Natuke raske oli, aga Google kaudu sain kiiremini vastused kätte. ;) Edu edaspidi !

Muideks Ott võibolla teab rääkida meediast, vanasti kanti Eurospordi pealt teatud võistlusi üle, vist üsna hilja õhtul ja isegi mitte lives. Kas selliseid kanaleid vist enam pole, kes seda tasuta lives või kordust üle kannaks teltevisioonis? Või sest suht mõteteu tegevus kuna läbi intereneti üsna palju vabalt vaadatavaid kokkuvõtteid juba olemas? See oleks suur motivaator noortele, kui selliseid asju ikka näidatakse. Jah, sa ise oled ka esinenud ni Tallinna Tv , kui mujal eetris ettevalmistavate treeningutega. Aga lavashow- d on ikka eetrites väga vähe olnud.

Eurospordist kanti IFBB võistlusi päris tihti varem üle ja olen ka ennast sellel kanalil võistlemas näinud, peale Moskva MM 2004 oli lausa ühes reklaamklipis mida lasti söögi alla ja söögi peale, katkend minu vabakavast kus lasin nagu vibu. Eks nüüd kompenseerivad selle teleasja erialsaitidel olevad videod - juba on olemas ka Tallinna MM videoklipid, seega kes tahab saab info kätte. Selge, et ala arendamiseks laiemalt ka neile inimestele kes ise ei otsi mööda erialasaite on selline Eurospordi variant ainuke, kuidas tavavaatajani jõuda ja kujutan ette et näiteks fitnessi vabakavade näitamine võiks tuua lõpuks ka uut publikut saalidesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klõpsin siin juhuslikult telekanaleid ja ohoo TV3 kultussarjas "Leo Põld"kuller - kulturist Imre Vähi ja joob keedetud vett ja tõi just attila viina kasti.... :D

Imre ju teada tuntud napsimees ka... ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis esimese kangitrenni 5 päeva peale võistlusi. Kuna eelmise päeva 10 km jooksu oli veel jalgades tunda treenisin ülakeha nagu algajate kavas igat harjutust 3 seeriat 10 - 15 kordust. Huvitav on see, et jõunäitajad taastuvad ikka päris kiiresti. Näiteks tegin eile lamades surumisi, mida ma viimases otsas eriti trennis üldse ei teinud 3 seeriat 100kg igas 15 kordust. Kang oli tunduvalt kergem kui enne võistlusi kus tegin 3 x10-12 ja kang oli raskem kui eile. Seega ainuüksi selle nädalase taastumise peale igas seerias 3-5 kordust rohkem.

Täna plaanis siis jalatrenn - esimene kergem, enne kerge jooks. Kaal hommikul 87,5kg mis on täpselt 2 kilo rohkem kui kõige madalam kaal mida kodukaalul enne võistlusi nägin. Seega igati ok. sest kuna plaanin kevadel ka jälle platsis olla, siis ei ole mõtet jõuluks põrssaks süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis päev lastega, käisime kinos "väikesed jalakesed 2" vaatamas - peab tunnistama, et nii palju lasteraamatuid ja multikaid kui oma lastega ei õnnestunud oma lapsepõlves küll läbi lugeda ja vaadata. Aga multikad mis kinno tulevad on head. Head sells mõttes et nad ei ole vägivaldsed ja pigem südamlikud, õpetlikud ja sellised kus on väljatoodud elu põhivärtused, pere, sõbrad, armastus jne. Seega ega ju üksi täiskasvanuna ei sattuks neid vaatama, kuid lastega on täitsa tore neid käia vaatamas - soovitan soojalt.

Enne seda tegin jalatrenni koos Olegiga - sellise kerge kükke 10 seeriad - 120kg astumisi 70kg jalapressi jne. Soojendseks jooksu 2,5km. Täna teen ka kerge laadimise käisime juba lastega kohvikus ja söömas, ning koju sai ka olümpia hotellist kaasa ostetud tort, mille kavatseme veel enne und sisse keerata.... :) elu on ilus.... :)

Kaal kindlasti tõuseb kuid hommikul stabiilselt 87,5kg õhtuks näeme 90 ära kuid eks nädala sees tõmban nahad tagasi, muidu ei ole 100 probleem ära teha, kuid plaan ikkagi olla ka hooajaväliselt terav.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna pidi olema idee poolest puhkepäev, kuid eilne laadimine ei lasknud käed rüpes istuda. Kõigepealt tegin enne hommikusööki tunni ratast ja vahepeal päeval tegelesin lastega ja koju tagasi tulles tegin veel 60 min. ratast, seega kokku 2 tundi - see on siis kulturisti puhkus.... :D Selge, et ega keegi vägisi trenn ei aja, lihtsalt inimlik vajadus koormuse järgi eriti kui saad numbrite mõttes poole rohkem süüa kui siis kui treenisin 3 tundi päevas. Seega igati mõistetav, et kuhugi on vaja see ülesöödud energiahulk suunata, lihtsalt kodus istudes on paha olla. See omakorda hoiab ka kaalu kontrolli all, kui siin kuulen et enamus seltsimehi on ca 10 - 12 juurde võtnud, tunnene ennast eriti hästi... :D

Seega hetkel 4 trennipäeva jutti ja vaevalt et ka järgnevad päevad mingit trennis eemalolekut tuleb , küll aga trenn on tehtud selline taastav, et kangi osas eriti igas harjutuses jääb selge varu.

Kulturismi ja fintessi hooaeg selleks aastaks läbi ja kokku võideti 11 medalit täiskasvanute tiitlivõistluste MM,EM ,MKl! Lisaks 3 MM finaalikohta 6 parema seas, lisaks MM kaks 7. kohta, kaks 8.kohta, üks ühekas koht. 5 medalit põhjamaade meistrivõistlustelt...lisaks mainekas Baikal Grand Prix võistlus ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii mõned päevad ei ole vahepeal kirjutanud. Trenni teen korralikult, selline ikkagi taastav trenn, et lihtsalt hoida koormust ja mitte vorstiks kätte minna. Kaal seeläbi püsib stabiilsena hommikul 88 -88,5 kilo ehk 2 kilo + enne võistlusi, seega igati ok.

Eile tegin Spartas trenni käisin spetsiaalselt uusi trenazööre proovimas. Firma HOIST mida me esindame, esimesed kolm trenazööri on Eestis kohal ja esmapilgul ja tagasisidet kohapealsetelt harjutajatelt saades on igati rahul. Ise proovisin neid suvel Ukrainas ja olin sõna otseses mõttes vaimustuses, sest liikusid ideaalselt ja paar trenazööri mis Sparta tellis, neid ma ei olnud proovinud - ja ka nendes ei pidanud pettuma: kokku tuli siis 3 seadet istudes traktor, rinna alaosa trenazöör - istudes surumine ja kõhutrenazöör, mille sarnast teist Eestis ei ole ma veel näinud. Kõik kolm on vabaraskusega - soovitan minna proovima. Spartas nägin trennis ka Gerd Kanterit - kes oli esamkordselt käinud bodypumpis - ütles, et midagi nii karmi ei ole ta ammu proovinud, järgmisd päevad olid tegemist, et käed sirgu läheksid. Ütles, et vahepeal oli tunne, et poole trenni pealt pakib asjad... :D

Täna treenisin koduklubis Reval Spordis ja tegin aeroobset, arvasin et teen enne sauna 30 min jooksu, kuid mõnus tunne oli ja tegin tunnikese. 10 km läbisin 56.40 mis minu kohta väga ok, seejuures tempo selline, et saad kõrvalolijaga rääkida. Võhm paraneb ja jooks pakub hetkel tõelist naudingut - ei tea kas seal eritub endorfiini rohkem kui jõutrennis - vist küll....

Enne trenni käisin veel TV3 uue saatesarja "See ei ole lastesaade" esitlusel, ka minuga tehti seal intervjuu jupp aega tagasi - ma ei teagi mitmendas osas see eetris on.

Enne kojutulekut helistas veel Otsusetaat - pakkus välja äkki osaleksin nädalavahetusel Spartas wattbike võistlusel. Seal seekord kavas sprinditistantsid 200m ja 1 km - need peaksid mulle just sobima, sest ega pikka maad ratuuritega võidu ei sõida, kuid sellist sprinti võib oma jalaga vajutada. Olen 1 km sõitnud 1.01,72 või midagi seesugust, kui suudaks vee kiiremini, siis võiks eal esimese otsaga konkureerida. Vaatan mis tunne laupäeval on ja ehk vajutan selle minuti ära - ega see tükki küljest ei võta.

Muus osas olen saanud tegeleda tööasjadega ja olen saanud palju toitumiskavasid ära teha - mis vahepeal võlgu olin.

Hakkasin nõustama ka nais esimaadlejat Epp Mäed toitumise osas. Epp on ka maadlejate suurlootus Londoni Olümpial, muidugi kui sinna pääseb. Kuid selle aasta MM 8 koht annab selleks lootust. Annan oma parima, et Eppu aidata. Lisakss aitan veel ühte Olümpialast, kes ei osale küll Londonis sportlasena, vaid teises funktsioonis. Seega Olümpiaga on mul omad lootused... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu näete ka teema pealkirjast, siis olen enese jaoks püstitanud uued eesmärgid ja selleks on kevadised Euroopa meistrivõistlused Türgis. Eesmärk saab olla kõige kõrgem ehk tulla euroopa meistriks 2012!

Miks ei pane madalamat eesmärki eks ikka selleks, et kui oled olnud EM hõbe, 4.koht ja 5 koht, siis ei sobiks madalamat eesmärki pannagi. Vaadates tagasi sellele hooajale, siis jätkates sama treeningmetoodikat ja vaikset ja rahuliku joont ettevalmistuses usun ,et eesmärk on täidetav. Lõppude lõpuks sõltub see sellest, eks kõrvale tulevad. Kuid vaadates MM - siis kannatas kõrval seista küll ja eurooplastest jäid ettepoole vaid kaks meest, kellest üks on varem ka euroopa meister olnud.

Esilagse plaani järgi proovin ikkagi teha -85kilo kategoorias kui mingit imet ei juhtu ja lishased vahepeal ootamatu hooga kasvama ei hakka. Samas kui saavutan tippvormi ka näiteks 87 kilo, nii et ei pea kaalu spetsiaalselt kukutama võib mõelda ka 90 kilos tegemisele, sest EM ja MM tase on tegelikult öö- päev erinev (EM medalimehed võivad kandideerida MM finaali, kuid keskmine tase 15 seas on selgelt kõrgem MM -l. Tallinnas tehtud võistlusel kaalusin 86,5 kilo ehk 2 kilo rohkem kui MM -l ja sellevõrra oli pilt ka natuke lopsakam kui MM -l kus pidin kunstlikult ikka väga tühjaks laskma, seal on 90 ikka hoopis teine masinaklass.

Kui siin enamus võistlejad vajavad erinevatel põhjustel pikemaid pause, siis ise ei tunne küll, et peaks pikemalt võistluslavalt eemal olema, täna hommikul kaal 87,7kilo - ehk +1,3 MK kaalumisega võrreldes eks see 10 km jooksu tegi oma töö, laupäeval kui on Reval - Spordi jõulupidu, tuleb teha korralik laadimine. Kui kõik läheb plaanipäraselt siis järgise hooaja lõpuks jõuan 100 võistluse künnisele kulturismis.... ;) Kevadel on motivatsiooniks ka 8. kord tulla EKV absoluutarvestuses ja näidata, et suudan ka kevadel korraliku vormi teha.

Igal juhul kutusn üles koos minuga valmistuma - kui keegi soovib seda paralleelselt teha, siis tere tulemast, kirjutage oma eesmärkidest ja sellest kuhu tahete jõuda siia blogisse ja valmistume koos - kui asi jookseb kinni võin aidata nõustada, mida muuta. Kasutage juhust - algatuseks piisab kirjeldada senist käekäiku ja lähtepositsiooni ja ära määtleda see kuhu soovite jõuda - nagu ka mina postituse alguses tegin, see on väga oluline eesmärgile jõudmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×