Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Finaali seekord ei saanud, kuid mis seal ikka olin sellele lähemal kui varasematel aastatel, said kõik kellega koos võrdluses piltidel olin ehk siis Kuwait nr.107 itallane 112, slovak 113 egiptus 106 ja Kuwait 129. Igal juhul tegin enda poolt kõik mis suutsin ja jäin ise etteastega rahule. Tänan kõiki pöidlahoidjaid ja loodan ,et ei pidanud pettuma.

Eks paistab homme kui protkollid saame, mis see lõppkoht on, 2003 Indias oli see 7. koht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, we are proud of you! Congratulations for - once again - great achievement in your career.

Thank you Anne , I was very close to final this time and I will do it again next year.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lava taga oli mingi taud liikvel juba. Mingi kohalik vend oli siruli nagu kärbes ja teda poputati, tõenäliselt kõrge palavik, siis süstiti. Peale seda läks egiptuse vend kõrvale ja ropsis täiega, enne seda hoidis kõhust kinni. Ma võtsin konjaki kohe välja, et söögitoru ära desinfitseerida. Tegime ka ise pilte, muidugi mitte nii kvaliteetseid kui Kopcek , kuid midagi siiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea vorm Ott, selge, et tase on kõva ja nende hulludega annab seal konkureerida. Samas, nagu alati, võib vaid spekuleerida, mis kütuse peal seal suur osa meestest. Aga tõepoolest, vorm on ilus, mass, definitsioon, kõik on kahtlusteta sellisel tasemel, mida naturaalselt maksimaalselt annab saavutada. Piltide pealt võrdlustes ei ole absoluutselt midagi häbeneda. Raske on pigem arvata, et miks siis mõni tõesti ikka parem oli. Respect!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea vorm Ott, selge, et tase on kõva ja nende hulludega annab seal konkureerida. Samas, nagu alati, võib vaid spekuleerida, mis kütuse peal seal suur osa meestest. Aga tõepoolest, vorm on ilus, mass, definitsioon, kõik on kahtlusteta sellisel tasemel, mida naturaalselt maksimaalselt annab saavutada. Piltide pealt võrdlustes ei ole absoluutselt midagi häbeneda. Raske on pigem arvata, et miks siis mõni tõesti ikka parem oli. Respect!!!

Tänud, seal on rida mehi, kes teavad kuidas minu ideloogia on ja nende silmis olen ammu maailmamiester...imestavad ,kuidas ma suudan üldse seal konkureerida eks kes seda seltskonda on lähedalt näinud, need teavad millest ma räägin ja ka seekord oli ikka paras loomaaed koos, ise ka imestan ,et kannatas võrdlusi ilusasti. See annab edasist energiat eelkõige EM -ks, sest seal on ikka reaalne shanš midagi saada.

Loodan, et vähemalt klassikas teete minu eest kuhjaga tasa...edu viimasteks jõupingutusteks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lists of finalists, thanks to www.eastlabs.biz

-60 kg

2 - Arcentales Alberto ... Ecuador

3 - Park Kyong Mo ... Korea

5 - Cibula Adam ... Slovakia

9 - Cho Wangbung ... Korea

13 - Sk Mustaque ... India

14 - Manoj Kumar Majumdar ... India

- 65 kg

23 - Roy Amit ... India

24 - Kosel Marcin ... Poland

30 - Satar Aboal Rwud ... Iraq

32 - Hira Lal ... India

33 - Galicia Emmanuel ... Philippines

34 - Singh L. Irabanta ... India

-70 kg

37 - Raftarhamedani Vahid ... Iran

42 - Maheswaran ... India

43 - Jang Jaewoo ... Korea

44 - Godo Koji ... Japan

46 - Kocis Igor ... Slovakia

49 - Elkomy Gamal Ahmed ... Egypt

-75 kg

56 - Saleem Bader Ebrahim ... Bahrain

60 - Alshatti Hamat ... Kuwait

62 - Osman Mohamed Osman ... Egypt

63 - Sakharkar Ashish ... India

79 - Irmak Mahmut ... Turkey

82 - Yousefikhah Mohammadreza ... Iran

-80 kg

87 - Neamatalla Mahmoud Elfadaly ... Egypt

89 - Khaldi Omar ... Morocco

95 - Losev Igor ... Russia

96 - Derzapf Eduard ... Germany

97 - Paydar Ahmad ... Iran

102 - Adonis Michael ... South Africa

- 85 kg

106 - El Sadany Ahmed ... Egypt

107 - Sherif Mourad ... Kuwait

112 - Metattini Simone ... Italy

113 - Cambal Marian ... Slovakia

117 - Bahnasawy Ashraf Ahmed ... Egypt

129 - Alhawaj Mohammad ... Kuwait

- 90 kg

133 - Hatami Mehdi ... Iran

136 - Alhaddad Sami ... Bahrain

137 - Guisto Dennis ... Italy

147 - Mehraban Mohammad ... Iran

149 - Elmaadawi Gamal Ahmed ... Egypt

153 - Hasan Ahmad ... Kuwait

- 100 kg

162 - Baers Peter ... Germany

166 - Kukharchuk Andriy ... Ukraine

169 - Keshani Hamid Reza ... Azerbaijan

173 - Ibrahim Mohamed Zakaria ... Egypt

174 - Ashour Ossama Ayoub ... Egypt

176 - Alasar Moustafa Abdelaziz ... Egypt

+ 100 kg

188 - Rahnamaeian Hasan ... Iran

189 - Kolodziejczyk Andrzej ... Poland

192 - Solar Rastislav ... Slovakia

198 - Shaalan Attai Abd Elaal ... Egypt

199 - Olama Mohamed Salama ... Egypt

201 - Ali Verdi Ahmad Mohammad ... Azerbaijan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli oled Ott, nii kõva lahingut pole kaua näinud!

Homme siis anna sama väärikas lahing Eesti I delegaadina Maailma Kulturismi ja Fitnessi Liid aasta kongressil!

Jõudu ja edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus hommik alanud ja mitte just kõige paremini. Tundub, et ansambel "Pasadenas" on kavatsenud ka minu õuele mängima tulla... :D Öö pidasin kuidagi vastu, kuid hommikul jooksis ikka korralikult ja annab ka kergelt kõhuvalu. Ühesõnaga, hea et Natalia kaasas on ja saab kongressil osaleda, ise olen tubane ja ega söögist muud kui valge riis ja tee ehk saia ka. Vaatame mida päeva peale teha võtab, siis saab otsustada, kas sinna finaalidele üldse sõitma hakkan, sest ca 1,5 tundi ummikutes (liiklus on siin katastroof, ma ei tea kuidas nad siin hakkama saavad, seda peab nägema), kus juures ei näinud ühtegi avariid. Bussisõiduga ongi see, et kui häda tuleb, seal ei ole kuhugi tee peal minna ka - ja ebamugavuste vältimiseks tuleb riski õigesti hinnata. Asustus on ka nii tihe, et kui põõsa alla lähed, võid kellegile peale lasta.... ;)

Ma ei tea kas see nüüd hea on aga, ei kujutagi ette kui täna finaal oleks - ja siis samal ajal on hirm, et kui häda tuleb, mis sa seal laval teed....Korra olen nii võistlenud 39,5 kraadise palaviku ja kõhulahtisusega, see oli päris karm kogemus, rohkem ei tahaks...

Igal juhul hoian teid jooksvalt kursis toimuvaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Egiptus on revolutsioonist saanud uut jõudu ja tuuakse välja üha uusi monstreid, nagu mingist vabrikust tuleb neid...

Raskekaalus toodi lavale jõmm - ma ei tea mida ta sinna õlgadesse ja kätesse oli endale sisse pannud, kuid need olid nagu kaks pead tal keha küljes - õlad ma pean silmas, kas pingutas või ei pingutanud ikka ühesugused nagu tükkidest kokku pandud.

post-22-0-52157100-1320553335.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×