Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Ühesõnaga Koovitil ja Rückenbergil kerge olema ei saa.... :D Jah kui sellele vastust teaks kuidas täpselt minu organism toimib, siis oleks hea. Eks põhilised kriteeriumid on ikka need mida järgima peaks: enesetunne, pilt mida visuaalselt näen ja kaalunumbrid. Need kolm põhiparameetrit on need mille järgi ma toimetan - eraldi ei arvesta kaloraazi, kuid selge et iga suutäie juures toimub peas kalkulatsioon palju täna liikumist on ja kui palju tagasi võib süüa.

Selles suhtes kulturistidel natuke parem seis kui klassikutel, kus võistluskaal sõltub pikkusest. Ma ei saa sellega kunagi arvestada, et olen igal pool igal kellaajal ühepikkune ning pikkus võib erineda teinekord 2-3 cm mis tähendab omakorda, et ka võistluskaal muutub kohe 2-3 kg... Kaalumiseks pean olema alati varuga kergem. Palju parem oleks, kui teaksin täpselt, kui palju pean kaalumise päeval kaaluma! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles suhtes kulturistidel natuke parem seis kui klassikutel, kus võistluskaal sõltub pikkusest. Ma ei saa sellega kunagi arvestada, et olen igal pool igal kellaajal ühepikkune ning pikkus võib erineda teinekord 2-3 cm mis tähendab omakorda, et ka võistluskaal muutub kohe 2-3 kg... Kaalumiseks pean olema alati varuga kergem. Palju parem oleks, kui teaksin täpselt, kui palju pean kaalumise päeval kaaluma! :)

Selle jaoks on olemas võistleja pass - muideks kellel seda olemas ei ole, siis peavad selle muretsema tõenäoliselt Tallinna võistlusel a´30€ ja kui mõõdetav pikkus sobib, siis kehtib see 5 aastat ja lased kanda passi ja siis ei ole enam sellega jamamist, käid ainult kaalumas....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev õhtus, täna siis puhkasin ja käsisin ainult infrapuna saunas. 50 min seal ja saunalina võisid vabalt põrandale veest tühjaks väänata. Loomulikult peale seda korralik veebalansi taastamine.

Päeval viisin siis India viisa tegemisse - loodetavasti jõuab veel enne Serbiasse sõitu ära teha. Kohtusin Lastefondi inimestega, kellega koos alustame koostööd, et toetada ainevahetushäiretega lapsi, toidulisandite soetamisel - spetsiaalsed toitesegud mida nad vajavad ja MM teeme selles osas avalöögi ,et annetame iga müüdud pileti pealt ka Lastefondi ja kohapeal pealtvaatajatel on samuti võimalik anda oma panus nende laste toetuseks. Eks õige pea tuleb ka sellekohane pressiteade.

Muus osas olin tööl treeneriks Revalis - võistlejad käivad ja selles osas on asi kontrolli, all et kes välja tulevad on vähemalt korralikult valmistunud. Samuti vajavad ettevalmistamist Soome Fitness Expo mess, kuhu sõidame laupäeva varahommikul ja tagasi laupäeva hilisõhtul - ühtlasi on seal Natalia ka Olegi peaproov enne järgmise nädalavahetuse MM -i. Natalial eriti saab olema tõsine konkuents, sest viimasena on teatanud oma osavõtust ka absoluutne maailma ja europpa meister ja maailmamängude võitja Alevtina Titarenko (Ukraina), lisaks veel maailameistrid Chukajeva ja Dvortsova ja kahekordne juuniorite maailmameister Orobets. Eelkõige esmamainitud 3 on talle hetkel tugevad konkurendid. Eks rahalised auhinnad mida esmakordselt MM on just fitnessi kategoorias välja pandud, on kohale meelitanud nii mõnegi juba varem tituleeritud sportlase ja väikene lisateenistus on kõigile vajalik.

Eks ma hoian teid jooksvalt asjade käiguga kursis.

Tuletan meelde, et homme teen toidulisandite presentatisooni My Fitness Virus ja degusteerimisele tuleb uus Fasti PRO sari. Presentatsiooni teeme 18-20.00

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle jaoks on olemas võistleja pass - muideks kellel seda olemas ei ole, siis peavad selle muretsema tõenäoliselt Tallinna võistlusel a´30€ ja kui mõõdetav pikkus sobib, siis kehtib see 5 aastat ja lased kanda passi ja siis ei ole enam sellega jamamist, käid ainult kaalumas....

...et siis viimane kord Ungaris mõõdeti minu kasvuks teisel katsel 173,2 cm(Esimene katse oli millegipärast 176 cm)...ehk siis võistluskaal oleks 77,2 kg :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...et siis viimane kord Ungaris mõõdeti minu kasvuks teisel katsel 173,2 cm(Esimene katse oli millegipärast 176 cm)...ehk siis võistluskaal oleks 77,2 kg :)

Seal on nii, et kui sulle ei meeldi see pikkuse number mida sa näed ei pea seda passi kandma, ni oli viimane kord ka Olegiga EMV kus mõõdeti 174,5cm kuigi ka teda on enne 175-176 cm mõõdetud - seega ei lasknud seda passi panna. Natalial seevastu mõõdeti 163,8cm mis tema kohta on norm ja ta lasi selle passi kanda, tavaliselt hoidis ka hinge kinni, kas ikka mõõdetakse +163 cm sisse või ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks oluline asi, mis meile edu on toonud viimastel võistlustel on see, et kaasas on kaks Eesti lippu... :P Igal võistlusel kus on kaks lippu kaasas on tulnud head tulemused, hakka või uskuma.... :) Kinkisin viimasel Baikali võistlusel ühe lipu ära Siberisse, mees lubas suvilasse üles tõmmata - kuidas sa siis ei anna... :D Seega tuleb uus lipp muretseda...

Pilt eelmise aasta Põhjamaade mv.

post-22-1317800291_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks oluline asi, mis meile edu on toonud viimastel võistlustel on see, et kaasas on kaks Eesti lippu... :P Igal võistlusel kus on kaks lippu kaasas on tulnud head tulemused, hakka või uskuma.... :) Kinkisin viimasel Baikali võistlusel ühe lipu ära Siberisse, mees lubas suvilasse üles tõmmata - kuidas sa siis ei anna... :D Seega tuleb uus lipp muretseda...

Pilt eelmise aasta Põhjamaade mv.

post-22-1317800291_thumb.jpg

Sellel aastal peaks Põhjamaade MV-le vähemalt 5 lippu kaasa võtma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal on nii, et kui sulle ei meeldi see pikkuse number mida sa näed ei pea seda passi kandma, ni oli viimane kord ka Olegiga EMV kus mõõdeti 174,5cm kuigi ka teda on enne 175-176 cm mõõdetud - seega ei lasknud seda passi panna. Natalial seevastu mõõdeti 163,8cm mis tema kohta on norm ja ta lasi selle passi kanda, tavaliselt hoidis ka hinge kinni, kas ikka mõõdetakse +163 cm sisse või ei.

Igal juhul hoian kaalu madalana ning lähim tee saunani on ka puhas kui peaks jamaks minema. Selge on see, et kas välismaal või kodumaal- igal juhul ei ole mõtet pikkuse ja kategooriatega vaidlema ja kauplema hakata. Ideaalne oleks, kui pikkuse mõõtmiseks on paigaldatud kaamera, mis omakorda on ühendatud projektoriga ning võistlejad ise näevad ka, kui pikad või lühikesed nad parasjagu on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rootsi kuni -70 kilo võitja küttis ka raskekaalu meestele sisse, seega Rainil seal kerge olema ei saa...See tuleb tõenäoliselt absoluudis ka suuremiad mehi kollitama... :D

Siin on vaja taktikaliselt natuke ümberkorraldusi teha: Eesti lipud võtame ikka kaasa ja lisaks veel Viru Valge ja seapekki, mis võistluste eelõhtul sellele -70 kg rootslasele sisse söödame-joodame :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on vaja taktikaliselt natuke ümberkorraldusi teha: Eesti lipud võtame ikka kaasa ja lisaks veel Viru Valge ja seapekki, mis võistluste eelõhtul sellele -70 kg rootslasele sisse söödame-joodame :)

Viin viib viimasegi veekese nahavahele ja siis sügab mulle absoluudiski nahavahele.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane päev, töine nagu kõik eelnevad ja järgnevad. Seotud ikka eelseisva nädalavahetuse "Ilu Sõnum" messiga ja Aeroobika kuninganna valmisega mida ka jõudumööda organiseerime - seega kõik aeroobikahuvilised tulge pühapäeval 9.okt vaatama Näituste Paviljoni. Oleme seal ka Fitshopi boksiga väljas ja sellega seoses kohapeal ka palju eripakkumisi.

Trenni läksin varem kuna õhtul tegime toidulisandite presentatsiooni My Fitness Virus. Trenni tegin ikkagi Revalis ära, sest seljatrenni ja üldse võistluseelse ettevalmistuse jaoks on mul seal paremad võimalused. Aeroobset vähendan, sest tunnen, et pekk on enamjaolt maas, grammike on veel võtta, kuid aeroobsega üle doseerida ei saa, lõppude lõpuks ega me jooksus võistlema ei lähe... :) Seega keskendun kangitrenniks ja teen täpselt nii nagu keha ette ütleb, mitte ei käi plaani täitmas. Trenni päevad ja jaotused on teada, kuid harjutuste korduste ja seeriate osas teen täpselt nii nagu enesetunne on.

Huvitav ongi see, et tegelikult ütleb keha meile ette mida teha ja kui palju, kuid me ei taha teda kuulata (See on natuke sama situatsioon kus lapsena meile ju öeldakse ette kuidas käituda ja midagi teha õigesti vanemate poolt, kuid me ei taha neid kuulata, sest arvame et saame ise ka hakkama ja teame ise kuidas teha... :P ), mida kogenumaks ma kulturismi vallas saan ,seda rohkem olen hakanud kuulama mis sisetunne ütleb ja paistab et saavutades selle kooskõla saavutan ka korraliku tulemuse (vormi mõttes) ja vahe eelmiste paljude ettevalmistustega on see, mis enesetundega ma vormi saavutan (see on üks olulisemaid asju üldse kulturismis, kuidas minna punktist A punkti B võimalikult enesesäästlikult ja mitte liigselt organimi kurnates...).

Homme sätime siis messiboksi üles lisaks trenn ja õhtul ka projekti "Ringikuningas" filmimine Revalis - see tuleb Kanal 2 ekraanile tõenäoliselt nov lõpp detsembri kuu.

Toidulisanditest kasutan hetkel hommikul: keefiriga ja banaaniga segatuna PROTEIN BLOCK (superkokteil - selle nimel juba tasub hommikul üles tõusta ja õhtul uinuda, et midagi head hommikul ootab). :D Enne trenni WORKOUT SHOCK, eriti raskemate trennide eel reaalselt toimiv toode. Trenni aeg kas BCAA EXPLODE või AMINO RUSH. Peale trenni Dextro + HTR ja enne magaminekut MZB, OMEGA 3 ja JOINT+ liigestele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäeval, 10. oktoobril toimub toidulisandite presentatsioon spordiklubis Audentes Fitness.

Presentatsioon toimub ajavahemikus 18.00 - 20.00 ja degusteerimisele tulevad uued Fasti PRO sarja tooted (Recovery Feed, Protein Block, Workout Shock ja Amino Rush).

Õpetussõnu ja nõu jagab 12 kordne Eesti absoluutune meister kulturismis Ott Kiivikas, keda sekundeerivad Girl Power of Fitnessi vallatud tüdrukud ja FAST TEAMI liikmed. Kohapeal võimalus mõõta TASUTA rasvaprotsenti!

Spordiklubi asub aadressil Tondi 84, Tallinn. Info klubi kohta www.audentesfitness.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus rubriik - PÄEVAPILT (hakkan varasemaid pilte üles panema ja natuke kommenteerima erinevaid huvitavaid pilte, mis seoses võistlustega on tehtud)

ma arvan, et soojenduseks võistluste eel vormipilt 2003 a Mumbai kaalumiselt (lihtsalt, et silm laisaks ei läheks, kui vormist räägitakse... :) )

post-22-1317886999_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uus rubriik - PÄEVAPILT (hakkan varasemaid pilte üles panema ja natuke kommenteerima erinevaid huvitavaid pilte, mis seoses võistlustega on tehtud)

ma arvan, et soojenduseks võistluste eel vormipilt 2003 a Mumbai kaalumiselt (lihtsalt, et silm laisaks ei läheks, kui vormist räägitakse... :D )

post-22-1317886999_thumb.jpg

Pilt on viisakas ja erinevad mälestused sellest aastast... Sellise kuiviku pildi pealkirjaks võiks sobida: "Nälja viimane naeratus!" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane ülitihe tööpäev seljataga, pool päeva sai tegeletud messiboksi üles sättimisega - ja õnneks kõik läks plaanipäraselt ja kõik toimetused said tehtud, homme on põhimõtteliselt vaid kohale minna ja tehnilised asjad ära ühendada. Kohapealt loodame ka reportaazi teha. Kindlasti soovitan meie boksist läbi käia, sest toidulisanditel on seal messihinnad... :blink:

Trenn - sujus ilusasti, tegin rind ja õlg. Rahulikult korralike raskustega negatiivse kaldega surumine tegin oma numbrid jälle ära 100/12, 120/10, 140/8 rohkem ei hakkanud punnima, sest enne võistlusi ei ole vaja võtta ka liigseid riske ja max kordusi proovida. Aeroobset selgelt praegu vähendan ja tundub et see toimib, sest pilt läheb päev - päevalt teravamaks. Igasugustest kohtadest ilmub nii sooni kui lihakiude välja ja see näitab ainult seda et toimetame õigesti.

Enne trenni tegin veel klipi "Ringikuniga" jaoks ära Revalis. Homme ehk selgub, kas ma selle saate saatejuhiks ka hakkan.

Homme peaks tegelikult olema vaba päev trennist, kuid kuna laupäeva varahommikul stardime Soome messile, siis teen jala ära ,sest laupäev seal ei ole aega treenida. Pühapäeval aga juba Ilumessil ja Aeroobika kuningannal silma peal hoidmas... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on jah see sama kurikuulus foto, mille otsa sattusin ükskord Bodybuilding.com-i foorumis. Seal oli arutluse all teema sellest kuidas lahterdada vormi kuivust. Lahterdati seal nelja ossa ja kõige kuivem tippude tipp oli ilustreeritud just selle pildiga. Ott oli vist 2003. aastal maailma kõige kuivem mees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on jah see sama kurikuulus foto, mille otsa sattusin ükskord Bodybuilding.com-i foorumis. Seal oli arutluse all teema sellest kuidas lahterdada vormi kuivust. Lahterdati seal nelja ossa ja kõige kuivem tippude tipp oli ilustreeritud just selle pildiga. Ott oli vist 2003. aastal maailma kõige kuivem mees.

Väga võimalik. Sellel ajal ei olnud atleedid nii kuivikud nagu tänasel päeval. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas messil riideid ka on?

Huvi pakuks GASP Terry shorts XL suurus püksid.. kui palju nende pealt kliendikaartiga messil alla saaks? :)

Olen päris kindel, et GASP ja Better Bodies on esindatud päris suure kollektsiooni ja messihindadega :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen päris kindel, et GASP ja Better Bodies on esindatud päris suure kollektsiooni ja messihindadega :blink:

Tore :)

Elukaaslane tuleb läbi messilt, siis viskab pilgu kindlasti peale (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane PÄEVAPILT (Tagasisõit Serbiast Novi Sadist Euroopa meistrivõistlustelt 2009a.kevadel, Taavi võitis oma esimese kulla, mina ja Imre olime seal 4. kohal - kui ma õigesti mäletan... :blink:). Lõbus tagasisõit oli restoranivagunis ca 6 tundi - võitu tähistades. Pilt tehtud is Budapesti raudteejaamas.

post-22-1317974635_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane jalatrenn ühelpool ja läks täitsa ilusasti. Kuna olen väehendanud aeroobse osakaalu täna tegin lihtsalt soojenduseks 20 min. Peale seda siis jalaesiosale 6 harjutust igat 4-5 seeriat. Lisaks tagaosa ja säär.

1) Säärte sirutused ette 4 seeriat (49-86kg 12- 8kordust)

2) Hackkükke

90kg/12,120/10,140/10, 160/8 (kõik varuga ja ilma sidemeteta)

3) Käärkükke 5 seeriat

87kg - 137kg (15-12 kordust seerias)

4) Jalalpressi smithil

5 seeriat (137 - 247kg 15 - 10kordust)

5) Harkkükke hantel käes 5 seeriat

60kg/15, 75/12, 75/12, 80/12, 80/12 - see on ühtlasi ka kõige parem seeria mida selles harjutuses olen teinud.

6) Sirutusi ette ühe jalaga 4 seeriat 12 -8 kordust

Lisaks Ben Johnson 4 seeriat, ühe jalaga kõverdamine tagaosale 3 seeriat lisaks 2 harjutust säärtele ja 1 alaseljale.

Homme varahommikul pean tõusma juba 5.30 et jõuda Soome laevale 7.30 - sõidame siis Fitness Expole, loodame kohapealt tuua teieni ka reportaazi ja emotsioone kohapealt.

Nädalavahetusel ärge unustage külastada Fitness.ee ja Sparta ühisboksi Ilu Messil. Toidulisandid kohapeal -20%... :blink: Samuti naistele palju erinevaid Better Bodiese riideid messihindadega. Fat Burner roheline 1€ pudel - vii või kastiga koju... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii oleme ilusasti kodus tagasi, osa meeskonnast jäi veel Fitness Expole. Täna pidi seal kohal olema ka Ronnie Coleman, kuid nagu aru sain ,siis sõitis juba varem ära Madridi Arnold Classicule. Natuke kokkuvõtvalt eilsest päevast ja sellest mis täna veel tulemas.

Eile startisime siis varahommikul, tõusin juba 5.30 et 7.30 laevale jõuda. Kohale jõudsime 9.30 -võtsime takso ja sõitsime Finlandia talosse. Mess oli selleks ajaks juba alanud ja meie EKFL boks juba valmis sätitud ja ootas külastajaid (Janika kaaslasega oli seal juba varem kohal). Pikka pidu ei olnud jagasime tööülesanded ära, meie Arnoldiga käisime oma tuttavate seltskonna läbi - keda sinna Soome on nende võistlustel osalemie ajaga kogunenud üksjagu. Ca üle 1 boksi olid tuttavad inimesed, enamuse reklaaminäod on ka sportlased kellega olen korduvalt nii välisvõistlustel kui PM koos võistlenud. Võtsin enda peale ka reportaazi tegemise ja päeva jooksul panin pilte toimuvast üles.

Rahvast oli palju ja messil osalejaid firmasid ka ikka üksjagu, siin ei teagi kunas see muutub nii populaarseks et ka ainult toidulisandite tootjatest saab messiajgu firmasid kokku. Vaatamata sellele, et Soomes on konkurents eriti kõva paistab ,et seal on ruumi kõigile neile firmadele - sest eks rahvaarv on ka kordades suurem kui Eestis.

Vaatasin vahelduva eduga ka Soome meistrivõistlusi ja ausalt öeldes otasin tugevamat taset. Ainus enam - vähem kategooria oli -90kg kes tuli ka hiljem absoluudi võitjaks. Raskekaalus oli ka 2 meest kes olid midagi vormi sarnast suutnud teha - ühesõnaga võrreldese varasemate aastatega tagasiminek. Kui on kuiv vorm, siis mees on lihtslat kõver või kui on raam, siis ei ole vormi jne. Rääkimata sellest, et isegi väga kogenud võistlejad ei oska poseerida... :blink:

Üks päev sinna kohale sõita, vaadata võistlusi ja messimelu on täiesti piisav, kaks päeva ei ole seal midagi teha.

Kuna eile tegin trennivaba päeva - sest Soomes ei olnud mahti treenima minna, siis plaanin minna täna. Kaalunumbrid sain hommikuks juba 87,2kg, mis on ka madalaim selle dieedi käigus. Järgmine nädal käin ka 87,0 või 86,9 kg peale ära ja siis vaatan mis pilt on, vajadusel lähen veel allapoole, et plats nö puhtaks teha ja peale seda pigem toitu tõsta, et pilt lopsakam oleks. Eks paistab, väehmalt kaalulangus näitab ,et olen defitsiidis - ja järelikult rasv ka kaob.

Täna siis Ilu Sõnumile ja Aeroobika kuningannat vaatama - annan seal ka Fitnes.ee poolt auhinna üle kõige tugevamale ehk siis kõige parema füüsilise vormiga neiule - seega osalejad kes loevad - pingutage, auhind on ilus.... :)

Õhtul siis kätetrenn ja kui jõuab siis ka kerge saun. :D

Külastage meie boksi Ilumessil - toidulisandid - 20% tavahinnast ja naistele palju Better Bodiese riideid messihindadega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×