Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Bookinghouse.ee'ga on ka endal jamasid olnud, kuid need on siiski lahenenud. Soovitan sul Estravelist pakkumist küsida. Nad tihti kaevavad väga mõistlikud variandid välja ja äri ajamine nendega on alati korrektne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud

Ott ,kuidas võistlustega on, kas võistled millalgi

Muudetud kasutaja ületreenitud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott ,kuidas võistlustega on, kas võistled millalgi

Võistlen kolme nädala pärast Põhjamaade meistrivõistlustel 21-23 okt, siis nädal hiljem EMV Salmes 30okt. Siis MM Indias 03-07 nov ja Tallinnas Maailmakarikal 19-20 nov. Tallinna võistlus on ka ühtlasi minu 90. kulturismivõistlus.... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis trennivaba päev, käisin Sparta lahtiste uste päeval, vaatasin ka natuke Fitness Five võistlust. Kella 16 paiku läksime Revali, et seal vabakavasid harjutada. Kõigepealt vaatsime Olegi uue vabakava üle ja seekord õnnestus juba päris hästi.... :o Ei kahtlegi ,et ta MM selle maksimaalselt hästi teeb, samas näen ka et vorm paraneb päev- päevalt, seega ka keha osas usun ,et teeb oma parima vormi.

Peale seda tegi Natalia oma vabakava- seegi õnnestus kohe esimesel katsel 100%, seega ka selles osas ei ole muret ja ka füüsiline vorm paraneb päev - päevalt, seega usun et teeb ka oma max ära.

Kui põrand oli soojaks tehtud, siis läks maestro ise peale ja lasi Natalial omale kava seada. Asi selles, et aastaid istud muidu ainult oma mõtetes ja liigutustes kinni ja et natukenegi kava värskendada, on vaja profesionaalset nõu. Selge, et kulturismipoose ei muuda, kuid nii üleminekuid kui erinevaid nüansse annab kava juures sättida, alates käte asendisd, keha hoiakust jne. Ja ise ennast kõrvalt ei näe, võid teha nö kihvti asja, kuid eemalt vaadates ei pruugi see hea ollagi... :P Nii et kondikava saime paika ja nüüd peab ainult lihvima. Esmaesitlus siis PM.

Soovitan ka teistel võistlejatel juba täna kava peale mõelda, mitte tegeleda sellega võistluseelsel õhtul... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis moodi saaks Natalia PRO kaardi teenida?MM võit?

Tänapäeval ei pea PRO kaardi saamiseks enam amatööride maailmameistriks tulema. PRO kaart on tegelikult sellevõrra devalveerunud, et põhimõtteliselt kui oled tulnud riigi meistriks või võitnud mingi oma regiooni võistluse, on võimalik teha taotlus IFBB Pro divisjonile, tasuda siis mingi maks, mis selle PRO kaardiga kaasneb ja oledki PRO....Natalia saaks kindlasti selle juba senisaavutatud tulemuste põhjal, kuid ega see "PRO -ks" olemine mingeid hüvesid kaasa ei too, tiirutad ikka mööda võistlusi, enamus USA -pinnal ja seal on natuke süsteem teine kui EM või MM võistlustel, et väga raske on teiste riikide sportlastel ennast USA -s maksma panna. Näitena Natalia võistluskaaslane Oksana Grišina, kesoli selle aasta Ms. Fitness Olympial 5.koht ja kellel on supervabakava ja ka väga super välimus, kuid keda on selgelt alahinnatud mitmed aastad. Seal on veel mitmeid kellega Natalia koos on võistelnud (Regiane Da Silva, Diana Monteiro jne.)

Kogu jutu mõte ja ka minu enda ideoloogia on olnud, et parem olla hea amatöör kui "kehv proff". Pro nimi on minuarust see, miks paljud sinna üldse lähevad, nad ei ole amatöörideski suutnud läbi lüüa ja arvavad, et suudavad proffides. Nii on ka mitmed mehed kellega ise olen koos võistelnud ja ka võitnud siirdund profiks -202lbs kategooriasse ja ega neil seal suurt midagi teha ei ole, jääb nö see laval seismise ja osalemise rõõm, samas mõnel amatöörvõistlusel võiks saavutada ikkagi medalikohti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänapäeval ei pea PRO kaardi saamiseks enam amatööride maailmameistriks tulema. PRO kaart on tegelikult sellevõrra devalveerunud, et põhimõtteliselt kui oled tulnud riigi meistriks või võitnud mingi oma regiooni võistluse, on võimalik teha taotlus IFBB Pro divisjonile, tasuda siis mingi maks, mis selle PRO kaardiga kaasneb ja oledki PRO....Natalia saaks kindlasti selle juba senisaavutatud tulemuste põhjal, kuid ega see "PRO -ks" olemine mingeid hüvesid kaasa ei too, tiirutad ikka mööda võistlusi, enamus USA -pinnal ja seal on natuke süsteem teine kui EM või MM võistlustel, et väga raske on teiste riikide sportlastel ennast USA -s maksma panna. Näitena Natalia võistluskaaslane Oksana Grišina, kesoli selle aasta Ms. Fitness Olympial 5.koht ja kellel on supervabakava ja ka väga super välimus, kuid keda on selgelt alahinnatud mitmed aastad. Seal on veel mitmeid kellega Natalia koos on võistelnud (Regiane Da Silva, Diana Monteiro jne.)

Kogu jutu mõte ja ka minu enda ideoloogia on olnud, et parem olla hea amatöör kui kehv proff. Pro nimi on minuarust see, miks paljud sinna üldse lähevad, nad ei ole amatöörideski suutnud läbi lüüa ja arvavad, et suudavad proffides. Nii on ka mitmed mehed kellega ise olen koos võistelnud ja ka võitnud siirdund profiks -202lbs kategooriasse ja ega neil seal suurt midagi teha ei ole, jääb nö see laval seismise ja osalemise rõõm, samas mõnel amatöörvõistlusel võiks saavutada ikkagi medalikohti.

M2letan, et Inna Uit kurtis sedasama "m88davaatamist ja alahindamist".

Kehv pro...spbiks siin jutum2rkidesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parandatud... :o Mul on tunne ka, et mõni mees arvab ,et kui ta saab PRO -kaardi ,siis ta "iseenesest" muutub Phil Heathiks või Jay Cutleriks..... :o

Aga kuna enamus kohtunike on USA -st ja seal on omaette veel see probleem, kes mis toidulisandite firmat esindab, sest iga suurfirma tahab, et tema reklaaminägu oleks nr1. Ja see omakorda muudab subjektiivse ala veelgi mõjutatavamaks....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oletame, et tuleb MM võit. Kas plaan on ikka edasi võistelda amatöörides?

Eks sellele saame vastused peale MM -i, oletama ei hakka praegu on väga selge eesmärk teha maksimum täpselt 2 nädala pärast pühapäeval ja just sellel kellaajal MM finaalis ja eks peale seda paistab, millised emotsioonid ja mõtted siis tekkivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane jalatrenn tehtud. Kui eelmisel korral tegin rõhuga suured raskused, siis täna rohkem tunnetuse peale ja pikemad seeriad.

1) Kõigepealt säärte sirutsed ette seisatustega ja lihtsalt tunnetuse peale 7 seeriat (10 - 15x)

2) Jalapress (vana masin) ühe jalaga 5 seeriat (90 - 140kg 12-10kg)

3) Üle tüki aja tegin astumis kang turjal 4 seeriat (50kg/40 sammu, 70kg/40 sammu, 90kg/20sammu, 90kg /20 sammu) - homme on tõenäoliselt kann valus.. :o

4) Narrikükk 4 seeriat (10-12kordust)

5) Harkkükk hantel käes 4 seeriat (62kilo 15 kordust igas seerias)

6) Ben Johnson 5 seeriat (10-12 kordust)

7) Säärtele 2 harjutust 7 seeriat

8) Alaselg trenazööril 5 seeriat (80kg 12 kordust)

9) Kõhtu 7 seeriat

Aeroobset soojendus 4 km 24 min, peale jalatrenni alustasin ka jooksuga, jalad /reie nelipealihased olid mõlemad juba jalatrennist täiesti krampis, kuid vaatasin, et kiiruse lisades andsid krambid järgi ja võhma oli, nii et jooksin nö uue rekordi 4 km 21 min (kokku siis 8 km, päeval käisin veel 5km jala ka, nii et päris korralik aeroobne maht oli täna) -arvestades et peale jalatrenni jooksin viimase kilomeetri 13,0km/h, siis on see päris ok tempo ja ega see, nö max pingutus ei olnud. Jooks rõhutan veel, on hakanud järjest rohkem meeldima.

Pilt läheb ka järjest teravamaks, selge et päris täpselt saan aru ,kus ma olen, siis kui ma ikka saan kellegi "kuivikuga" kõrvuti olla, praegu saalis selliseid ei leidu ,seega ei saa enda hetkeseisu adekvaatselt hinnata. Fakt on see, et psüholoogiliselt olen valmis tegema, elu ehk ühte parimat vormi ja õnneks et MM finaalini, kus see peaks realiseeruma on täpselt tänase seisuga 5 nädalat, mis on päris pikk aeg tegelikult, eriti kui oled tippvormile juba praegu päris lähedal. Järgmine nädal ehk teen uued vormipildid ka - täna ei olnud aparaati käepärast.

Päeval magasin 1,5 tundi, päris hea on vähemalt ühel päeval nädalas saada päeval magada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänapäeval ei pea PRO kaardi saamiseks enam amatööride maailmameistriks tulema. PRO kaart on tegelikult sellevõrra devalveerunud, et põhimõtteliselt kui oled tulnud riigi meistriks või võitnud mingi oma regiooni võistluse, on võimalik teha taotlus IFBB Pro divisjonile, tasuda siis mingi maks, mis selle PRO kaardiga kaasneb ja oledki PRO....Natalia saaks kindlasti selle juba senisaavutatud tulemuste põhjal, kuid ega see "PRO -ks" olemine mingeid hüvesid kaasa ei too, tiirutad ikka mööda võistlusi, enamus USA -pinnal ja seal on natuke süsteem teine kui EM või MM võistlustel, et väga raske on teiste riikide sportlastel ennast USA -s maksma panna. Näitena Natalia võistluskaaslane Oksana Grišina, kesoli selle aasta Ms. Fitness Olympial 5.koht ja kellel on supervabakava ja ka väga super välimus, kuid keda on selgelt alahinnatud mitmed aastad. Seal on veel mitmeid kellega Natalia koos on võistelnud (Regiane Da Silva, Diana Monteiro jne.)

Kogu jutu mõte ja ka minu enda ideoloogia on olnud, et parem olla hea amatöör kui "kehv proff". Pro nimi on minuarust see, miks paljud sinna üldse lähevad, nad ei ole amatöörideski suutnud läbi lüüa ja arvavad, et suudavad proffides. Nii on ka mitmed mehed kellega ise olen koos võistelnud ja ka võitnud siirdund profiks -202lbs kategooriasse ja ega neil seal suurt midagi teha ei ole, jääb nö see laval seismise ja osalemise rõõm, samas mõnel amatöörvõistlusel võiks saavutada ikkagi medalikohti.

Kusjuures mul on Facebookis mitusada IFBB pro võistlejat ning enamus täiesti tundmatud sportlased ning mõned vägagi kaheldava vormi ja proportsioonidega. See pro teema on tõesti täiega devalveerunud. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänane jalatrenn tehtud. Kui eelmisel korral tegin rõhuga suured raskused, siis täna rohkem tunnetuse peale ja pikemad seeriad.

1) Kõigepealt säärte sirutsed ette seisatustega ja lihtsalt tunnetuse peale 7 seeriat (10 - 15x)

2) Jalapress (vana masin) ühe jalaga 5 seeriat (90 - 140kg 12-10kg)

3) Üle tüki aja tegin astumis kang turjal 4 seeriat (50kg/40 sammu, 70kg/40 sammu, 90kg/20sammu, 90kg /20 sammu) - homme on tõenäoliselt kann valus.. :o

4) Narrikükk 4 seeriat (10-12kordust)

5) Harkkükk hantel käes 4 seeriat (62kilo 15 kordust igas seerias)

6) Ben Johnson 5 seeriat (10-12 kordust)

7) Säärtele 2 harjutust 7 seeriat

8) Alaselg trenazööril 5 seeriat (80kg 12 kordust)

9) Kõhtu 7 seeriat

Aeroobset soojendus 4 km 24 min, peale jalatrenni alustasin ka jooksuga, jalad /reie nelipealihased olid mõlemad juba jalatrennist täiesti krampis, kuid vaatasin, et kiiruse lisades andsid krambid järgi ja võhma oli, nii et jooksin nö uue rekordi 4 km 21 min (kokku siis 8 km, päeval käisin veel 5km jala ka, nii et päris korralik aeroobne maht oli täna) -arvestades et peale jalatrenni jooksin viimase kilomeetri 13,0km/h, siis on see päris ok tempo ja ega see, nö max pingutus ei olnud. Jooks rõhutan veel, on hakanud järjest rohkem meeldima.

Pilt läheb ka järjest teravamaks, selge et päris täpselt saan aru ,kus ma olen, siis kui ma ikka saan kellegi "kuivikuga" kõrvuti olla, praegu saalis selliseid ei leidu ,seega ei saa enda hetkeseisu adekvaatselt hinnata. Fakt on see, et psüholoogiliselt olen valmis tegema, elu ehk ühte parimat vormi ja õnneks et MM finaalini, kus see peaks realiseeruma on täpselt tänase seisuga 5 nädalat, mis on päris pikk aeg tegelikult, eriti kui oled tippvormile juba praegu päris lähedal. Järgmine nädal ehk teen uued vormipildid ka - täna ei olnud aparaati käepärast.

Päeval magasin 1,5 tundi, päris hea on vähemalt ühel päeval nädalas saada päeval magada.

Kusjuures minu jaoks on MM-ini alla 50 päeva väga lühike aeg. Selline tunne et kohe-kohe. Aeg läheb lennates. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See enne võistlus aja mõte on kohati nii vastandik, ükspäev vaatad, et aega on nii vähe jäänud ja samas teine päev vaatad, et ikka üksjagu palju - seega täpselt see muutub niisamuti nagu võistluseelne meeleolu (ja selle kõikumine).... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Positiivne on ka see, et grimmid pandi teele ja 10 oktoober saabuvad, seega kellel vaja andke aegsasti teada, on võimalus osta ka seekord värvi eraldi. St et tavaliselt jääb nii õli, kreeme kui koorijat üle ja ainus mis kiiresti otsa saab on värv, mis on sealt komplektist ka kõige kulukam asi. Seega tellisin eraldi ka lihtsalt Jan Tana Ultra1 värvi.

Kui palju see värv eraldi maksab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui palju see värv eraldi maksab?

Tulevad kohale, siis näen kui palju kõik kulud kokku tulevad ja saan hinna öelda. Kui varasemast ajast ei ole koorijaid ja muid pinna ettevalmistus materiale - rõhutan ,et pinna ettevalmistamine enne värvimist on väga oluline, pärast ei maksa kehva tulemuse üle muidu imestada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siis tuleb nahka teha enne! :o

See on minuaravates ka paljudel juhtudel põhjuseks, miks grimmiga alt minnakse, seega selle arvelt ära kokku hoia. :o

Mis kategoorias plaanid EMV võistleda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et mitte chatiks kätte minna, siis natuke tänastest tegemistest ka. Esmaspäevad on kiired nagu alati - töiste asjade osas eelkõige, nädala plaanid jne. vaja koostada. Trennis käisin varem kuna õhtul toimus maja erakorraline koosolek ja juhatuse liikmena olin kohustatud seal osalema. Sujus kõik ladusalt seegi hea.

Trennis tegin käsi, täna siis kergem päev, vaheldumisi biitseps, triitseps - rohkem tunnetuse peale ja raskustele rõhku ei pannud. Kaal hommikul 87,7kg ja homme loodan juba 87,5kilo näha. Langeb ilusasti ja tühja kõhtu olen tundnud terve dieedi vältel ehk siis juuni algusest vaid üksikutel päevadel... :o Ei tea mis organism see mul on, kuid kui enamus käib ringi varjudena ja räägib tühjast kõhust, siis ma vahest mõtlen, et huvitav, kas ma teen midagi valesti või, et minul seda tühja kõhu tunnet eriti ei ole.... :o Pigem vahest ootan ,et ehk nüüd läheb tühjaks, siis tekkib ka dieedi tunne... :P Aga nii ta on ,et vahest lähen sööma lihtsalt selle pärast, et näen ,et kaal kukuks muidu liiga palju, samas kõht tühi ei ole.

Eilsest jalatrennist nagu arvasin oligi kann valus - üle tüki aja astumisi tehes on see normaalne nähtus, samas loodan ,et see vormi mõttes sinna oma jälje jätab.

Tellisin ära kulturismi MM reklaamsärgid - varsti on need loodetavasti saadaval kõikidele fännidele hästi ;) varustatud fithsopides üle eesti koos kõigi muu fännistuffiga. Särgid täidavad eelküige eelreklaami funktsiooni ja loodan ,et kõik kellel soov anda panus MM korraldusse ja särki kandes teha üritusle juba enne reklaami, siis varsti on see võimalus käes. Võistlejad kannavad neid nii Fitness Expol - sellel nädalavahetusel kui MM Serbias kuhu sõidame järgmisel nädalavahetusel ja ka Põhjamaade MV on särgid tellitud, et koondislastel need seal seljas oleksid.

Täna täitsin India viisa ankeeti, mingi 3 lk.... ;) homme loodan reisifirmale ära viia ja ehk jõuab enne Serbiasse sõitu veel kätte saada. Lennupiletit ei ole siiani veel saanud ära osta, sest algusega Tallinnast eriti ei paku mingeid normaalseid lende. Läheb küll Helsinkist 7.30 ja hind soodsam ,kuid siis peab kas eelmisel õhtul kuidagi sinna minema ja öömaja võtma või mingi hommikuse lennuga, kuid nende hinnad on jälle ulmelised...Ühesõnaga paras jama, kuid usun et saame siiski korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis järjekordne taastuspäev. Hommikul nagu tellitud kaalunumbrid 87,5kilo (lähipäevil käin ära ka 87,3 kilo peal, mis on selle nädala norm.), see tähendab ,et kaal langeb kellasepa täpsusega 300 gr. nädalas keskmiselt. Kiiremini ei olegi vaja kuna alustasin ettevalmistust suhteliselt vara. Pigem loodan, et ehk ei pea enam paaril viimasel nädalal kaalu kukutama. Kui aga selgub, et saab mõned vöödid juurde, siis olen valmis ka veel allapoole võtma ja kui tahan -85 sisse mahtuda, siis pean nagunii lõpus veel kukutama.

Täna toimub Revalis siis võistlejate ülevaatus, kindlasti teen pilte ja paistab kuidas nädalake on sportlaste ettevalmistusele mõjunud, loodetavasti positiivselt. Ise lähen õhtul infrapuna sauna ja taastun seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on minuaravates ka paljudel juhtudel põhjuseks, miks grimmiga alt minnakse, seega selle arvelt ära kokku hoia. :)

Mis kategoorias plaanid EMV võistleda?

klassikaline +180 cm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka see sama küsimus kuidas siis kõht tühi pole üldse?

Kaloraaz piisavalt suur aga samas ka kulutus piisav? Endal hakkab tühi kõht õhtuti pinda käima ja segab uinumist ka.

Võibolla sai kraanid liiga kinni keeratud, järgmine kord alustan ettevalmistust varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka see sama küsimus kuidas siis kõht tühi pole üldse?

Kaloraaz piisavalt suur aga samas ka kulutus piisav? Endal hakkab tühi kõht õhtuti pinda käima ja segab uinumist ka.

Võibolla sai kraanid liiga kinni keeratud, järgmine kord alustan ettevalmistust varem.

Äkki sellepärast, et süüakse tihti ja koguseid vähendatakse järk-järgult ning kehale pole vaja anda signaali, mis tuletaks söömist meelde. Teab, et ega nälga teda ei jäeta :)

või mis?

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka see sama küsimus kuidas siis kõht tühi pole üldse?

Kaloraaz piisavalt suur aga samas ka kulutus piisav? Endal hakkab tühi kõht õhtuti pinda käima ja segab uinumist ka.

Võibolla sai kraanid liiga kinni keeratud, järgmine kord alustan ettevalmistust varem.

Ühesõnaga Koovitil ja Rückenbergil kerge olema ei saa.... :) Jah kui sellele vastust teaks kuidas täpselt minu organism toimib, siis oleks hea. Eks põhilised kriteeriumid on ikka need mida järgima peaks: enesetunne, pilt mida visuaalselt näen ja kaalunumbrid. Need kolm põhiparameetrit on need mille järgi ma toimetan - eraldi ei arvesta kaloraazi, kuid selge et iga suutäie juures toimub peas kalkulatsioon palju täna liikumist on ja kui palju tagasi võib süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×