Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Küsin üle, kas keegi viimasel ajal on Indias käinud, ma ajan siin viisa asja MM jaoks, kuid ei õnnestu saada Soomes asuvast saatkonnast vastust ja ka numbrid kas ei vasta või on stabiilselt kinni. Aeg lihtslat läheb ja ei taha jätte viisat viimase minuti jaoks ehk on mõistlik üldse läbi agentuuri saata, tihti käivad sealt asjad kiiremini kui ise ajades ja kokku raiskad topelt rohkem aega ja lõpuks ka raha. Käisin viimati 2003a MM sal ja ei mäleta, tookord tõenäoliselt tehti viisad läbi turismifirma ja ei mäleta, et mingit viivitamist või jama oleks olnud.

Indias k2isin 2007 suvel. Viisa tellisin l2bi turismifirma.

M2ga muljetavaldav vorm :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Indias k2isin 2007 suvel. Viisa tellisin l2bi turismifirma.

M2ga muljetavaldav vorm :rolleyes:

Tänud :D

Juba võtsingi ühendust ja leidsin firma, kes on nõus mind aitama, oma passiga ei ole probleemi, kuid Natalia sõidab kaasa abilise -delegaadina, tal Ukraina pass ja sellega keerulisem, kuid idee poolest peaks jõudma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viljad on vahest ka hapud.... :rolleyes: Loodame, et seekord on enam -vähem magusad, finaalikoht oleks juba suur kordaminek (eelmise aasta MM oli kategoorias 27 meest ja tulin 9 kohale kokkuvõttes ehk esi kolmandiku, ka see aasta proovin -85kg ja usun ,et seal on šansh parem kui -90kg).

Münte kui pihku jääb annan rõõmuga - kindlasti on sul nagu mainisid juba valik olekas sealt. Muideks tuleta mulle meelde, mul on sahtlis siiani sulle afganistaani münte, keegi tõi, kuid olen unustanud üle anda.

Ai kurja, muidugi tuli endale ka meelde, et Afganistani mündid ootavad. Pean üles kirjutama ja siis kui sa oled Rootsis Põhjamaade MV laval finaalis, siis toetuse asemel kisendan, et Ott, kus mu Afganistani mündid jäid? Kas võtsid kaasa? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homme oleme Olegiga hommikutelevisioonis orienteeruvalt 7.35 - seega kes üleval on see vaadaku.

Super! Loodetavasti Oleg näitab rahvale varavalges mõnda kehaväänamist ka ja ajab unistel inimestel paugupealt une ära :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homme oleme Olegiga hommikutelevisioonis orienteeruvalt 7.35 - seega kes üleval on see vaadaku.

Mu äratuskell on tavaliselt 7.35. Eks peab siis kohe esimese asjana telku sisse lülitama, sest seda maha küll ei tahaks magada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homme oleme Olegiga hommikutelevisioonis orienteeruvalt 7.35 - seega kes üleval on see vaadaku.

panen meelespea

:D minu ajajargi siis kell 5 35 :rolleyes:

Muudetud kasutaja susim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Super! Loodetavasti Oleg näitab rahvale varavalges mõnda kehaväänamist ka ja ajab unistel inimestel paugupealt une ära :rolleyes:

Jah, kuidas kellelgi, mõni on unine ka siis kui kell 10 ärkab aga mõned mehed astuvad sel ajal juba uksest välja, üritan siis tööjuures vaadata kordusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
panen meelespea

:D minu ajajargi siis kell 5 35 :rolleyes:

Vaatad ära ja lähed jälle magama. Pärast mõtled, et oli see alles kummaline unenägu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatad ära ja lähed jälle magama. Pärast mõtled, et oli see alles kummaline unenägu! :rolleyes:

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
29 oktoober tuleb minust persoonisaade Tallinna TV - sinna on aega annan enne varakult teada mis kell täpsemalt, aga tuleb nii trenni kui koduses miljöös juttu.

Saab kindlasti põnev saade olema enne Eesti meistrivõistluseid. See kodune miljöö on oluline. Spordivõõrastel inimestel on jäänud mulje, et kulturistid elavad jõusaalis. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saab kindlasti põnev saade olema enne Eesti meistrivõistluseid. See kodune miljöö on oluline. Spordivõõrastel inimestel on jäänud mulje, et kulturistid elavad jõusaalis. :rolleyes:

Seal peaks just kodust osa päris põhjalikult tulema - vaatame nö kulturismi telgitagustesse ja seda kuidas "Eesti tippkulturistid... :D " elvad...sai neile ka kook valmistatud ja pits külma Ukraina viina pakutud -koos vanaema soolakurkidega... :D ja ärme unusta Ukraina pekki.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal peaks just kodust osa päris põhjalikult tulema - vaatame nö kulturismi telgitagustesse ja seda kuidas "Eesti tippkulturistid... :rolleyes: " elvad...sai neile ka kook valmistatud ja pits külma Ukraina viina pakutud -koos vanaema soolakurkidega... :D ja ärme unusta Ukraina pekki.. :D

Hahaha, et siis kulturistid istuvad kodus, söövad kooki, joovad viina ja ampsavad soolakurki peale! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn ilusasti tehtud, täna siis tugevam seljapäev, kuna alselg oli natuke imelik - mitte isegi valus, kuid ka mitte päris korras, siis otsustasin teha rohkem selliseid harjutusi mille puhul sai keha toetada, et saaks ülaseljale ikka korraliku laksu panna. Tegin kokku 5 harjutust ülaseljale, lisaks trapets õlatagaosa ja alaselg. Raskustes uusi numbreid ei teinud, kuid jõud ei olnud kehast lakhunud, seega oma tavapärased numbrid.

Kuigi plaanisin jooksu vähendada ,siis suutsin kaks päeva vastu panna ja jalg lausa sügeles jooksma.... :P Et mitte kinni joosta otsustasin ,et teen rahulikult ja ei tõsta liigselt tempot, et jalgu mitte üle väsitada. Soojenduseks 4 km ja peale seljatrenni veel 4 km seega 50 min 8 km - ja nii mõnuga tehtud. Jooksus eriti ei saa tõsta korraga intensiivsust ja mahtu - siis jookseb asi kokku. Seega arvan ,et jooksu hoian sees - sest tõesti ei arvanud suve algul, et sellest nii mõnus harjumus saab, loodan et see ka peale võistlusi ära ei kao, sest sundima absoluutselt ei pea, pigem ootan trenni lõpus, et saaks jälle jooksma... ;)

Hakkan vist vaikselt aru saama, miks need rahvajooksud nii osavõturohked on... :o

Kolm"Oti" tervisemuna pintsli pandud, lisaks kaks isetehtud hapukurki ja üks tomat - loomulikult maitsestatud ürdi -soola maitseainega ja sidruni ja meega tee - rohkem hetkel õhtusöögiks ei luba ja ega ei ole nälga ka,sest päeval ja hommikul lendab korralikult toitu sisse.

Nüüd aga põhku, sest homme kell 6.00 tõusta, et hommikutelevisiooni jõuda....7.35 on eeter - Olegi hommikuvõimlemine.... :o Tehke kaasa! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd aga põhku, sest homme kell 6.00 tõusta, et hommikutelevisiooni jõuda....7.35 on eeter - Olegi hommikuvõimlemine.... :o Tehke kaasa! :P

Tegin kaasa :o Salto jätsin hommikul vahele.

Kas Oleg jäi terveks? Maandumine tundus suhteliselt valus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei allunud provokatsioonidele ja ei teinud hommikuvõimlemist kaasa :o

Surusin maha kiusatuse spagaat ära teha aga igati positiivne lõik oli. Vaino on ka vana kulturismifänn, seda ma juba tean :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu oli vist enam vähem aga salto ehmatas ennastki.... :o Asi selles, et seal oli libepõrand, ehk betoon üle lakitud, seegaäratõuke aeg ei olnud sussil tuge ja sealt see läkski...Peaasi ,et viga ei saanud ja eks ta teeb oma saltod juba hoops teisel tasemel 2 nädala pärast Serbias.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Positiivne on ka see, et grimmid pandi teele ja 10 oktoober saabuvad, seega kellel vaja andke aegsasti teada, on võimalus osta ka seekord värvi eraldi. St et tavaliselt jääb nii õli, kreeme kui koorijat üle ja ainus mis kiiresti otsa saab on värv, mis on sealt komplektist ka kõige kulukam asi. Seega tellisin eraldi ka lihtsalt Jan Tana Ultra1 värvi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatad ära ja lähed jälle magama. Pärast mõtled, et oli see alles kummaline unenägu! :o

Ara nagin,igati tubli mees see Oleg on. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Positiivne on ka see, et grimmid pandi teele ja 10 oktoober saabuvad, seega kellel vaja andke aegsasti teada, on võimalus osta ka seekord värvi eraldi. St et tavaliselt jääb nii õli, kreeme kui koorijat üle ja ainus mis kiiresti otsa saab on värv, mis on sealt komplektist ka kõige kulukam asi. Seega tellisin eraldi ka lihtsalt Jan Tana Ultra1 värvi.

:oVäga hea, et värvi eraldi saab osta. Kindlasti on paljudel õli ja koorijat eelmistest võistlustest üle. Hommikuvõimlemine oli vägev!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ühest pudelist värvist jätkub mitme kihi panemiseks?

Sõltuvalt tumeduse astmest ja kehapinna suurusest ja naha kvaliteedist ning ka sellest kui hele või tume kehanahk normaalselt on - saab katta ühe pudeliga 4 -7 kihti (viimane siis naiste puhul), endal on jätkunud 4-5 kihi katmiseks ühest pudelist. Grimmid jõuavad 10 okt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli siis päris pikk päev, tõusin kell 6 hommikul, mis minu kohta on ikka vara, tavaliselt tõusen 7.30. Peale Olegiga hommikutelevisioonis käiku oli palju jooksvaid tööasju ja ka MM korraldusega seotud asju. Päevi ei ole enam palju jäänud ja tegevusi on nii ,et lahti ei jõua kirjutada, kuid õnneks tuleb ka asjalike vabatahtlike, kellega juba otsast töötame ja ülesandeid jagame. Eile vaatasime üle ametlikud MM särgid, tulevad ilusad ja esmakordselt on need juba reklaamidena selja järgmisel nädalavahetusel Soomes Fitness Expo messil, kui oleme seal boksiga väljas EKFL poolt ja teeme reklaamitööd, et soome fitnessi ja kulturismihuvilisi Tallinna vaatama kutsuda. Tuleb erinevat MM sümboolikaga stuffi, mida praktikas on hea saalitreeningutel või väljaspool seda kasutada.

Õhtul tegin Revalis Õlga ja rinda, selline kergemate raskustega trenn, eelmisel nädalal oli raskem rind, seega üle nädala võta suuremad raskused kätte. Pilt läheb teravamaks ja kaalunumbrid ka hommikused 87,6kg, ehk järgmise 2 nädalaga proovin jõuda baasvormini 87,0kg ja siis vaatan kas pean veel langetama või hakkan tegelema kaalu säilitamisega. MM -ks olen otsustanud ,et teen -85kg seega õhtuse kaaluga jääb igal juhul +3 kilo viimasteks päevadeks, kuid see on ka normaalne, sest enamus kategooriates just nii sisse pigistataksegi. Enesetunne on valdavalt hea, hommikul oli kõhuvalu, sõin eile rohke küüslauku ja tõenäoliselt sellest tingituna magu valutas - kuid nüüd ok. Jooksu trenn stabiilselt 8 km - see on ettevalmistuse üks parimaid osi ja seda hoian praegu sees, ei tunne hetkel ka et jalgadele hakkaks, nädala maht siis 40 km....

Eile proovisin siis osta ära India MM piletit. Sellest kujunes korralik peavalu... :o Olen siiani kasutanud Bookinghause.ee piletite ostmise süsteemi ja ei ole suri probleeme olnud, kuid eile oli täielik jama ja ei ole kindel, et sealt enam üldse midagi ostan. Tegin päringu sobilikele kuupäevadele ja valisin lennu, sisestasin krediitkaardi andmed ja tegin makse, peale seda tuli teade, et lennufirma ei kinnitanud lendu ja raha võeti kontolt, kuid pileteid ei saanud. Proovisin sinna helistada, kõne ooteaeg juba 0,7€ min, rääkmata, et liin vaba oleks, ühesõnga ühendust ei saanud, kirjutasin chat sõnumi oma probleemist, sellele ka päeva jooksul keegi ei vastanud. Helsitasin panka SEB sealt oldi väga vastutuleliud ja kanti summa kontole tagasi. Õhtul proovisin siis uuesti tellida, vaatasin ,et pakkumises oli sama lend sama hinnaga mille hommikul valisin ja jäin rahast ilma, mõtlesin ,et sama reha otsa ei astu, valin teise lennu - ja Oplaa... ;) jälle teade, just osteti pilet teie eest ära.... ja jälle raha kontolt läinud.... krt mul viskas ikka korralikult üle....mis moodi saab olla süsteem ehitatud nii ,et ta pakub lende mida osta ei ole võimalik ja enne kui tuleb lennukompanii vastus broneeritakse raha kontolt (ja sõnum , maksame tagasi 3 nädla jooksul..). Süstem peaks suutma enne kotnrollida lennu ja kohtade olemasolu ja alles siis kui veendutakse, et pilet on olemas, siis broneeritakse raha...

Kas teil on ka sellist jama olnud? Mingi kala on sees, kellegile on see kasulik kui ma India ei sõida... :o Vist on kursis, et ma korraliku vormiga plaanin kohale minna... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×