Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Vaata,et selle akna avamisega külma ei saa. Seal pole palju tarvis kui juba tunned,et tuul tõmbab. Päeval oli saalis täitsa okey soojus, ei midagi hullu, ei kujuta ette mis seal õhtul juhtus, ju tulid kuumemad kehad :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata,et selle akna avamisega külma ei saa. Seal pole palju tarvis kui juba tunned,et tuul tõmbab. Päeval oli saalis täitsa okey soojus, ei midagi hullu, ei kujuta ette mis seal õhtul juhtus, ju tulid kuumemad kehad :D .

KUI KIRP OMA SEKSIKATE PÜKSTEGA SAALI TULEB,SIIS KÕIK PÕLEB:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal on see, et kui kassid kodust ära, siis hiirtel pidu - ventilatsioon tõenäoliselt, mis ei kunagi hiilanud oli vist üldse välja lülitatud. Selle foonil mõjus seksikate pükstega Kirp tõelise rannamannekeenina... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole pikka aega käinud, samas pean tunnistama, et kui treenin süsteemis 2+1, kus iga 2 trenni järel on üks täielik puhkepäev (lisaks saun), siis on taastumine ka ilma massazita korralik. Samas soovitan massazi väga kui on tihedam treening graafik ja toit on ka kalorite mõttes miinustes. Lisaks ka korralikud toidulisandid juurde ja treeningmaht on väiksem kui varasematel aastatel - see kõik kokku võimaldab normaalselt taastuda.

Kas ise käid massazis?

Jah, püüan 2 korda nädalas ikka käia. Olen märganud, et kui enne võistluseid usinasti massööri juures olen käinud, siis pärast võistluseid ei ole lihased järgmistel päevadel üldse valusad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, püüan 2 korda nädalas ikka käia. Olen märganud, et kui enne võistluseid usinasti massööri juures olen käinud, siis pärast võistluseid ei ole lihased järgmistel päevadel üldse valusad. :D

Ma poseerisin nädalavahetusel ja tänaseni on sääred valusad....See on tavaline, et esimesel võistlustel on lihased peale võistlust kõige valusamad ja iga järgmise võistlusega mis tuleb järjestikustel nädalatel harjub lihas sellise pingega ja ei jää enam nii valusaks. Massaz ei ole kunagi mul seda ära võtnud, st. et sellist lihaskontraktsiooni me tavaliselt trennis ei tee ja sellisest pingutusest lihtsalt jäävad lihased valusaks, sest trennis me ei hoia pinget nii kaua tippkontraktsioonis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koos uue sisehooajaga alustame ka toidulisandite presentatsioone! Esmaspäeval, 26. septembril toimub toidulisandite presentatsioon Arctic Spodiklubis, Tallinnas.

Presentatsioon toimub ajavahemikus 18.00 - 20.00 ja degusteerimisele tulevad uued Fasti PRO sarja tooted (Recovery Feed, Protein Block, Workout Shock ja Amino Rush).

Õpetussõnu ja nõu jagab 12 kordne Eesti absoluutune meister kulturismis Ott Kiivikas, keda sekundeerivad Girl Power of Fitnessi vallatud tüdrukud. Kohapeal võimalus mõõta TASUTA rasvaprotsenti!

Spordiklubi asub aadressil Ehitajate tee 114b, Tallinn. Info klubi kohta www.arcticsport.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulge Scala Fitnessisse ka presentatsioonile!

Kindlasti tuleme, lihtsalt alustame nö suurematest klbuidest ja siis võtame läbi kõik meie põhilised müügikohad, seega Tõnu varu kannatust... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahepeal näitan, mida kasutab tšempion lisaks pulbrile ja Oti munadele, et tervis tugev ja toit maitsev oleks.

post-3216-1316597136_thumb.jpg

Assaa, nüüd Kirp avalikustas Oti kuiva vormi saladuse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieedi aeg peab ju kuidagi toidu maitsvaks tegema ja meresool maitseainetega on selleks ideaalne lahendus. Lisaks võtsin punast päevakübarat - et tugevada immuunsussüteemi - ümberringi kõik tatistavad.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dieedi aeg peab ju kuidagi toidu maitsvaks tegema ja meresool maitseainetega on selleks ideaalne lahendus. Lisaks võtsin punast päevakübarat - et tugevada immuunsussüteemi - ümberringi kõik tatistavad.... :)

Mul ka samad tooted ja lihtsalt ainult häid kiidusõnu nende kohta :D

Keedumunaga see spicy meresool on veel eriti hea :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Herbamare Original® -vähem soola rohkem maitset!

post-22-1316603106_thumb.jpg

Herbamaret kasutatakse tavapärase lauasoola otsese asendajana toitude valmistamisel, lisamaks oma roogadele võrratut värskete ürtide aroomi ja maitset.

Värsked, ökoloogiliselt kasvatatud seller, porrulauk, kress, sibul, murulauk, petersell, leeskputk, küüslauk, basiilik, majoraan, rosmariin, tüümian ja pruunvetikas segatakse naturaalse meresoolaga ja jäetakse imbuma nädalateks kuni kuudeks, misjärel eemaldatakse niiskus madalal temperatuuril vaakumprotsessi käigus. Nii säiluvad kõik ürtide kasulikud omadused, aroom ja maitse, mis on talletunud soolakristallidesse.

Kasutamine:

Lisa Herbamaret toidu valmistamisel kõige viimase etapina vastavalt soovile. Nii tunnetad kõige paremini toidu enda suurepäraseid maitseomadusi ja väldid soolaga liialdamist.

Herbamare Spicy® – terav, vürtsikas, pikantne maitse!

post-22-1316603163_thumb.jpg

Herbamaret kasutatakse tavapärase lauasoola otsese asendajana toitude valmistamisel, lisamaks oma roogadele võrratut värskete ürtide aroomi ja maitset.

Värsked, ökoloogiliselt kasvatatud seller, porrulauk, kress, sibul, murulauk, petersell, leeskputk, küüslauk, basiilik, majoraan, rosmariin, tüümian ja pruunvetikas segatakse naturaalse meresoolaga ja jäetakse imbuma nädalateks kuni kuudeks, misjärel eemaldatakse niiskus madalal temperatuuril vaakumprotsessi käigus. Nii säiluvad kõik ürtide kasulikud omadused, aroom ja maitse, mis on talletunud soolakristallidesse.

Kasutamine:

Lisa Herbamaret toidu valmistamisel kõige viimase etapina vastavalt soovile. Nii tunnetad kõige paremini toidu enda suurepäraseid maitseomadusi ja väldid soolaga liialdamist.

Koostis:

Värsked, ökoloogiliselt kasvatatud seller, porrulauk, kress, sibul, murulauk, petersell, leeskputk, küüslauk, basiilik, majoraan, rosmariin, tüümian, tšilli, pruunvetikas ja meresool

Koostis:

Värsked, ökoloogiliselt kasvatatud seller, porrulauk, kress, sibul, murulauk, petersell, leeskputk, küüslauk, basiilik, majoraan, rosmariin, tüümian, pruunvetikas ja meresool.

Pakend:

250 g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna lähen vahelduseks siis TEAM Kooviti kodusaali Spartasse, et teha korralik käetreening ja peale seda üle vaadata oma õpilane Siim V, kelle kodusaaliks on Sparta. Kindlasti kasutan juhust ja viin Team Kooviti liikmetele - Kuusnõmmedele ka taastusjoogid ära, et poisid ikka pika võistlusdieedi vastu peaksid.

Eks annan õhtu teada kuidas Spartas läks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilne trenn Spartas sujus ilusasti, rahvast oli jätkuvalt palju ja loodan, et uue osa avamine leevendab olukorda, kus hantlirenni ees käib selline mürgel, et vaata kas ligi saad... :huh: Samas näitab see selgesti ,et jõusaalitreeningud on väga populaarsed ja harrastajaid tuleb aina juurde.

Soojenduse alustades sain kerge šoki- sest jalad olid eelmise päeva "kergest" jalatrennist nii väsinud (mitte isegi nii valusad), et panin tavapärase tempo jooksu alustuseks 9 km/h, see tundus, nii kiire nagu oleks miilidesse arvestanud... :) , vahetasin rada, arvasin ,et viga ei saa olla jalgades, sest lõpud jooksen tavaliselt 11-12 km/h ja ei ole probleemi. Teise raja peal asi ei muutunud, jooksin esimesed 20 min 7 - 7,5 km tunnis, mis on selline kiire sammuga käimine... ;) . Läksin alla ja pumpasin käsi - positiivne on see, et öeldakse, et oled kasvanud... :D see on hea märk, et ei ole lihastest lahti saanud, pigem visuaalne effekt jätab mulje, et lihast on juurde tulnud. Kaal eile hommikul 88,0kg - seega täpselt see mida selleks nädalaks hommikuseks kaaluks plaanisin.Õhtune kaal 89,6kg - seega -85 annab ikka pigistada, sest pekki ei ole enam palju peale jäänud... ;)

Tegin eile vahelduseks kätele superseeriaid ja lõi käed ikka korralikult täis. Peale seda lisaks kõhtu ja jooks - peale trenni jooksul sain juba 9 km/h ja lõpu jooksin 10,7km/h seega kuidagi trennis läksid jalad paremini lahti. Peale seda vaatasin üle õpilase SiimV - kes võistelb juuniorite raskekaalus, töö käib ja peab veel kuivemaks saama, kuid küll saab aega veel on. Samal ajal askeldas Team Koovit all - neist valmib õige pea ka persoonilugu ERR -i ja selat ka meile.

Täna puhkan trennist, tõenäoliselt lähen sauna, seega kui keegi seltsi vajab, siis 17 paiku kohtume Revali saunas... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott!

Millised trennid sulle rohkem meeldivad- hommikused või õhtused? Mina ise eelistan vähemalt jõusaali minna pärast lõunat- enne ei lähe korralikult käima :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott!

Millised trennid sulle rohkem meeldivad- hommikused või õhtused? Mina ise eelistan vähemalt jõusaali minna pärast lõunat- enne ei lähe korralikult käima :huh:

Ma olen pigem õhtune inimene, kell 17 ja hiljem on minu jaoks ideaalne aeg treenida. Olen teinud hommikuti, kuid intensiivne kangitrenn kulges nagu läbi une. Aeroobset kannatab ka hommikul teha, kuid kangitrenn jäägu õhtusse. Loomulikult on see väga individuaalne, tean paljusid inimesi, kes käivad trennis enne tööle minekut hommikul ja on sellega väga rahul - seega kõige olulisem on see, et trenni tehakse ja vähemtähtis see kunas täpselt päev lõikes, loodan et nõustud minuga selles osa... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen pigem õhtune inimene, kell 17 ja hiljem on minu jaoks ideaalne aeg treenida. Olen teinud hommikuti, kuid intensiivne kangitrenn kulges nagu läbi une. Aeroobset kannatab ka hommikul teha, kuid kangitrenn jäägu õhtusse. Loomulikult on see väga individuaalne, tean paljusid inimesi, kes käivad trennis enne tööle minekut hommikul ja on sellega väga rahul - seega kõige olulisem on see, et trenni tehakse ja vähemtähtis see kunas täpselt päev lõikes, loodan et nõustud minuga selles osa... :)

Jah, hädaga olen trenni teinud ka öösel kl 02:00 ajal, sest päeval ei olnud aega... Samas 1998 aastal oli mul ajateenijana võimalus jõusaalis treenida hommikul kl 06:00 ajal. Proovisin paar nädalat ja siis hakkasin vabatahtlikult koos teistega sellel ajal hoopis väljas jooksmas käima. Jõusaalis silm ikka vajus päris korralikult kinni ja see oli näiteks lamades surumise ajal ohtlik. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna puhkasin siis trennist, käsin Revalist läbi ja plaanisin harjutada vabakava, et mitte viimase minuti peale ei jääks, kohapeal selgus, et ei olnud võtnud kaasa õiget versiooni, seega tegin lihtsalt poseerimist. Kaal oli ca 90,2 kilo - peale seda käisin tavalises saunas ja siis vaatasin , et infrapuna on ka sees ja istusin seal ca 40 min. Kuivatasin ennast enne veel ära ,kui sinna istuma läksin ja seal hakkas ikka vesi jooksma nii, et peale sauna olin 88,0 kilo. Suur froteerätik oli nii märg, et väänasin nagu kaltsu välja - vesi jooksis põrandale..... :huh:

Peale infrapuna oli ka selline nälg, mida ei kaasne peale tavalises soome saunas istudes. Koju tulin sõin kohe kodujuustu ja paar soolakurki, et soolavarusid taastada ja õhtul läheb veel mune, ohtra soolaga ja loomulikult teed - et veevarud taastada.

Kindlasti proovin enne võistlusi vabadel päevadel infrasaunas käia, mõjub kuidagi ainevahetusele hästi. Soovitan Teilegi, Revalis on see tasuta (st. et kui ostate kaardi ,siis saate seda kasutada niipalju kui soovite).

Homme juba trennipäev ja plaanis seljatrenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna puhkasin siis trennist, käsin Revalist läbi ja plaanisin harjutada vabakava, et mitte viimase minuti peale ei jääks, kohapeal selgus, et ei olnud võtnud kaasa õiget versiooni, seega tegin lihtsalt poseerimist. Kaal oli ca 90,2 kilo - peale seda käisin tavalises saunas ja siis vaatasin , et infrapuna on ka sees ja istusin seal ca 40 min. Kuivatasin ennast enne veel ära ,kui sinna istuma läksin ja seal hakkas ikka vesi jooksma nii, et peale sauna olin 88,0 kilo. Suur froteerätik oli nii märg, et väänasin nagu kaltsu välja - vesi jooksis põrandale..... :)

Peale infrapuna oli ka selline nälg, mida ei kaasne peale tavalises soome saunas istudes. Koju tulin sõin kohe kodujuustu ja paar soolakurki, et soolavarusid taastada ja õhtul läheb veel mune, ohtra soolaga ja loomulikult teed - et veevarud taastada.

Kindlasti proovin enne võistlusi vabadel päevadel infrasaunas käia, mõjub kuidagi ainevahetusele hästi. Soovitan Teilegi, Revalis on see tasuta (st. et kui ostate kaardi ,siis saate seda kasutada niipalju kui soovite).

Homme juba trennipäev ja plaanis seljatrenn.

Minule infrapuna ei sobi- ajab nii jubedalt jooma. Tavalise saunaga sellist probleemi ei ole ning madala kuumusega tuleb see higa ka päris ilusti välja. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minule infrapuna ei sobi- ajab nii jubedalt jooma. Tavalise saunaga sellist probleemi ei ole ning madala kuumusega tuleb see higa ka päris ilusti välja. :huh:

Juua tulebki ega see väljajoosknud vesi on vaja jällegi tasakaalustada, kuid seesugune veeväljutamine mõjub ka hea ainevahetuse aktiviseerijana.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minule infrapuna ei sobi- ajab nii jubedalt jooma. Tavalise saunaga sellist probleemi ei ole ning madala kuumusega tuleb see higa ka päris ilusti välja. :huh:

Infrapuna väljutab rohkem vedelikke kui tavaline soome saun. Seda soovitatakse sportlastele rohkem ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×