Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Oleg tunudub ka aina paremaks ja paremaks muutuvat. Plokil ühe käega lendamise pilt on võimas!

See on tehtud vahetult peale EM kui puhkusele läksime. Tal on jah väga hea õla ja käte separatsioon, isegi hooajaväliselt. Kuid olen päris kindel, et ta näitab sügiseks jälle edasiminekut, sest tegelikult sellist korraliku jõusaalitrenni koos toitumisega on ta jälginud natuke üle aasta, mis on väga lühike aeg. Ka nende ühistrennide käigus sain talle palju uusi nippe ja nõuandeid anda, mis võiskid veelgi tulemust parandada.

Lähiaja küsimus on see kui ta maailmameistriks fitnessis tuleb.... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on tehtud vahetult peale EM kui puhkusele läksime. Tal on jah väga hea õla ja käte separatsioon, isegi hooajaväliselt. Kuid olen päris kindel, et ta näitab sügiseks jälle edasiminekut, sest tegelikult sellist korraliku jõusaalitrenni koos toitumisega on ta jälginud natuke üle aasta, mis on väga lühike aeg. Ka nende ühistrennide käigus sain talle palju uusi nippe ja nõuandeid anda, mis võiskid veelgi tulemust parandada.

Lähiaja küsimus on see kui ta maailmameistriks fitnessis tuleb.... :lol:

Olegile edu sellel teel, mis ka reaalne igati, aga kuidas on sinuga lood? Sügis peagi käes. EM tiitlist kevadel loobusid, mis saab MM tiitlist. MH? :D

/PS! Täiesti sõbralik suhtumine kusjuures./

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olegile edu sellel teel, mis ka reaalne igati, aga kuidas on sinuga lood? Sügis peagi käes. EM tiitlist kevadel loobusid, mis saab MM tiitlist. MH? :lol:

/PS! Täiesti sõbralik suhtumine kusjuures./

Minu seis on piltidelt näha, et kuu aega natuke jälgimist on pilti muutnud, hea on see, et kaal on enda kohta piisavalt veel suur, st. et on kust maha kaapida ja lootus ka et jääb natuke rohkem ehk järgi. Kangutanud väga hetkel raskusi ei ole, et midagi ära ei rebestaks, see ei tähenda, et trennis jalautamas käiksin.

Minu tiitel sõltub suuresti sellest milliseks kujuneb dopingukontroll Indias 2003 oli see seal väga kõva ja mehed tõusid ka 4 kohtadelt maailmameistriteks. Töötame ja teeme oma parima ja vaatame mis saab, 2003 mõjus ka vormil hästi kui sama Baikali turniiri tegin, sa peaksid seda mäletama küll, sain ilma rapsimata teha ja olin juba augusits normaalses vormis, ja oktoobris supervormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu seis on piltidelt näha, et kuu aega natuke jälgimist on pilti muutnud, hea on see, et kaal on enda kohta piisavalt veel suur, st. et on kust maha kaapida ja lootus ka et jääb natuke rohkem ehk järgi. Kangutanud väga hetkel raskusi ei ole, et midagi ära ei rebestaks, see ei tähenda, et trennis jalautamas käiksin.

Minu tiitel sõltub suuresti sellest milliseks kujuneb dopingukontroll Indias 2003 oli see seal väga kõva ja mehed tõusid ka 4 kohtadelt maailmameistriteks. Töötame ja teeme oma parima ja vaatame mis saab, 2003 mõjus ka vormil hästi kui sama Baikali turniiri tegin, sa peaksid seda mäletama küll, sain ilma rapsimata teha ja olin juba augusits normaalses vormis, ja oktoobris supervormis.

Loodame parimat. Kui medali saad siis astun Tellikivist läbi. KINDLASTI.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jääme sinu külaskäiku pikisilmi ootama..... :D

Ütlesid sa nüüd sellega, et sa ei saa medalit? ;):lol: Ok. Jaksu ja edu-õnne eesmärgi suunas liikumiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, Ott, Siim Susi 3.c siin. Nüüd, kui sa kodumaal tagasi, mõtlesin, et tuleksin millalgi järgmise nädala sees kontorist läbi, räägiks paar sõna erinevatel teemadel juttu. Samuti on nii mõnigi küsimus on tekkinud seoses laagriga. Ehk teeks pärast ühe trennigi Revalis koos, selja näiteks :lol:.

Sobiks selline variant?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlesid sa nüüd sellega, et sa ei saa medalit? :D:lol: Ok. Jaksu ja edu-õnne eesmärgi suunas liikumiseks!

Vastupidi - kui sa külla tuled, siis järelikult on medal tulnud ja seda ju tasub oodata.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, Ott, Siim Susi 3.c siin. Nüüd, kui sa kodumaal tagasi, mõtlesin, et tuleksin millalgi järgmise nädala sees kontorist läbi, räägiks paar sõna erinevatel teemadel juttu. Samuti on nii mõnigi küsimus on tekkinud seoses laagriga. Ehk teeks pärast ühe trennigi Revalis koos, selja näiteks :lol:.

Sobiks selline variant?

Siim olen olemas ja valmis sind vastu võtma, helista üle ja tule läbi, trenni teeks ka - selga ju sul on, seega kannatab teha.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siim olen olemas ja valmis sind vastu võtma, helista üle ja tule läbi, trenni teeks ka - selga ju sul on, seega kannatab teha.... :lol:

Sellepärast selja pakkusingi :D Mis päevale sul muidu selg plaaneeritud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ukraina puhkus III osa:

Iga õhtune kohustuslik käik oli mere äärde ehk siis kohalikus keeles na naberewnaja - seal siis patseeris kogu see puhkajate seltskond, kes päeval oli rannas vedelenud. Õhtul käiakse mööda ranna äärt ringi, mis on palistatud erinevatest atraktioonidest, kohvikutest ja artistidest, kes mängib pilli, kes tuleb oma ahviga pildistama jne. Algul on huvitav vaadata, kuid kui seda kolm nädalat iga päev näed, siis viskab kopa ette.

Meie põhieesmärk oli see, et lapsed saaksid mängida ja ennast nö välja elada. Muidu on atraktsioonid tasulised ja kui seal iga päev mitme lapsega käia hakkab see rahakotile, kuid õnneks tehti sel aastal valmis uus korralik mänguväljak ja see oli lastele tasuta kasutamiseks. Tipptunnil oli see muidugi täiesti ülerahvastatud ja ime et seal tõsisemaid õnnetusi ei juhtunud, sest lapsed ei ole ju tähelepanelikud ja kui keegi kiigub tormab keegi teine mööda ja hoiad hinge kinni, kas kiigega läägi või mitte.

Valik pilte siis sellest mereäärsest.

post-22-1309974101_thumb.jpg

post-22-1309974147_thumb.jpg

post-22-1309974163_thumb.jpg

post-22-1309974181_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhkus Krimmis IV osa:

Igal aastal oleme võtnud kätte ja külastanud erinevaid huvitavaid paiku Krimmi poolsaarel. Poolsaar ise on päris suur enam vähem Eesti suurune, seega seal ikka annab ringi vaadata ja erinevaid huvitavaid vaatamisväärsusi on kogu rannikuala täis. Autoga on kohapeal muidugi hea ringi sõita ja vaadata, tee ise on kurnav, kuid see eest kohale jõudes eriti laste ja vanemate inimestega, võimaldab käia kohtades kuhu muidu ei jaksa ronida.

Tänases sissekandes on toodud meie retk Ai - Petri mäele, see on ka Krimmi üks kõrgemiad mägesid ca 1,3 km. On kaks teed kuidas sinna pääeb, kas köisraudteega (käisin seal esmakordselt 2005 a. kui Jalatas peeti naiste EM) ja teine tee on autoga mäkke, tõusu on 28 km järjest. Tee peale jääb ka Utšan - Tsu kosk, mida ka külastasime.

Kõige pullim on see, et seal mäkke tõusval teel, mis asub päris metsas, on alati miilits teepeal kontrollimas. Seal on kohustus, et tuled peavad põlema, mul põlevad nad kogu aeg automaatselt, Ukrainas seda kohustust ei ole ja pool pimedaski sõidavad tüübid ilma tuledeta...

Miilitsaga oli mul samuti paaril korral kokkupuude ja nagu ikka aitab seal maal see, kui sa vene keelt ei räägi ja vastad inglise keeles... :lol: Kuna nemad sõnagi ei oska, siis tavaliselt ei viitsi nad sinuga seal tegeleda ja lasevad minema, eriti maiad on nad kuskil metsavahel, kus sa neid oodatagi ei oska. Pange see kõrva taha, kes sinna satuvad.

Ai - Petri asub natukene Jaltast läbi sõites ja üleval mäe otsas asub tatarlaste küla. Tatarlasi on Krimmis üldse palju ja ka paljud kohanimed on sellised nagu oleksid hiinasse reisile sattunud . Muideks minu esivanemad on ka Krimmis sündinud, emapoolne vanaema oli 5 aastane , kui neid Krimmist välja saadeti.

Aga nüüd siis pildiülevaade:

post-22-1310203976_thumb.jpg

post-22-1310203994_thumb.jpg

post-22-1310204014_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga viis reis! :lol: Mina ei ole Krimmis käinud juba oma aastat 38 :D

Plaanime sellel aastal St. Peterburgi. Igatahes viisategemise epopöa panin kõrva taha....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga viis reis! :lol: Mina ei ole Krimmis käinud juba oma aastat 38 :D

Plaanime sellel aastal St. Peterburgi. Igatahes viisategemise epopöa panin kõrva taha....

Krimm on ilus ja huvitav koht ,soovitan sinna reisida, sest seal on lisaks rannale ka palju ajaloolisi kohti mida vaadata. Viisa on jah mõistlik teha turismiviisa ja selle saad ilma erilise stressita kätte. Samuti soovitan Peterburi bussisõitu, mis sujus ladusamalt kui ma oleksin võinud arvata. Ma pean laskma ka endale kõigepealt uue passi teha, vana on viisasid täis ja siis ka uue vene viisa. Seekord võtan siis uuesti ette rongisõidu Moskva ja sealt edasi lennukiga Irkutski.

Peterburg on väga ilus linn... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

shoping - valitakse tervistavaid teesid

post-22-1310231596_thumb.jpg

Oleg ei saanud kui ajs ennast jälle kätele - sealt platvormilt alla vaadates on vabalangemine...mööduvad turistid ehmatasid ära ja kukkusid pildistama

post-22-1310231641_thumb.jpg

post-22-1310231725_thumb.jpg

Vaade Olegi seljataha käsipuult

post-22-1310231767_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×