Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Lubasin panna väikese ülevaate laupäevasest laadimisest, soojenduseks siis perenaise õunakook

post-22-1301342901_thumb.jpg

Noh ja peale seda muidugi oma lemmiku - jäätise juurde (ostan alati assortii, siis on hea ise kokku segada mida soovin) <_<

Mul on palju lemmkikuid veel, kuid viimasel ajal pean tunnistama ei ole suurte poekettide jäätisevalikud väga head - mul on jäätise peale väga hea nina.... :(

Neid väikseid Balbiino omasid ostsin esimene kord - kuid ei olnud suuremad asjad

post-22-1301343066_thumb.jpg

post-22-1301343082_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi kui selline laadimine all teha, siis jaksab trenni ka teha.... <_<

Täna tegin jalgu Revalis

1) Säärte sirutused ette vaba raskusega

40kg/12, 55/10, 65/10, 75/10

2) Täiskükke kang turjal

100/10, 130/10, 160/8, 195/6, 225kg/3 (see on ka uus rekord, ei ole varem kunagi suuremat raskust turjale võtnud, tänud Mihklile kes julgestas)

3) Jalapress (vana masin)

220/12, 320/10, 360/8, 400/8

4) Rinnalkükk kangiga lai

100kg/10, 140/6, 175kg/4 samuti uus rekord - esimene kükk tuli üles nagu tühi kang, kuid siis selle kangi hoidmine pikemalt surub hingamise kuidagi kinni ja raskem on keskenduda pikema seeria kükkimisele, kuid nii raske kangiga ei ole veel rinnaltkükke teinud.

5) Ben Johnson

5 seeriat 8-10kordust

6) Istudes säärtele

55/12, 70/10, 80/8

7) Säärtele pöiasirutus jalad ees

90/12, 110/10, 130/6

Kokkuvõtteks jällegi väga hea trenn, põlved pidasid ilusasti vastu, mis on peamine ja oli jõudu pingutada. Suuremate raskuste puhul on asi raskustunnetuses kui ei ole kangi turjal hoidnud on isegi väikese raskuse lisamine koheselt tunda, samas on nüüd 200 kilo turjale võttes kang kerge, mis enne tundus raske.

Tegime samas ka toidulisandite presentatsiooni, huvilisi oli päris palju ja sai tehtud ka pilte.

Homme siis võistlejate ülevaatus kella 16.30 - 19.00 Revalis harjutame juba vabakavasid - aega pole enam midagi jäänud. Üks üllatusmees on veel võistlema tulemas.... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, see võib tunduda küll ühe rumala küsimusena, kuid kuidas näeb välja Ben Johnsoni harjutus? Võib olla olen seda teinud aga sellise nimetusega ei tule kahjuks ette. Ettetänades vastuse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, see võib tunduda küll ühe rumala küsimusena, kuid kuidas näeb välja Ben Johnsoni harjutus? Võib olla olen seda teinud aga sellise nimetusega ei tule kahjuks ette. Ettetänades vastuse eest.

Vaatasin et harjutuste pangas meil seda harjutust ei olnud - muidu oleksin lingi lisanud, kuid lahti kirjutattuna:

Lähed põlvili horisontaal alaselja pingile (kus tavaliselt tehakse keretõsteid), liigutad tagumise osa kuhu alla kannad tavaliselt lähevad nii ligidale esimesele pingi osale, et kui põlvili oled pingil saad kannad toetada tagumise pingiosa alla. Lased ennast tagareie jõul ette ja tõmbad algasendisse tagasi. Loodan et suudad ette kujutada ,kui keegi leiab tutvustava video võib lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ootan siis Revali võistlejaid ülevaatusele, kaasa cd - harjutame vabakavasid.

Hetkeseisuga Reval Cup registreerunud 21 võistlejat ja registreerimise lõpuni 3 päeva. Kes ei ole jõudnud siiani ennast ära registreerida, palun seda teha kiiremas korras ott@kulturism.ee (eriti ootan noori, praegu on 1 võistleja algajates noortes..... <_< )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna ootan siis Revali võistlejaid ülevaatusele, kaasa cd - harjutame vabakavasid.

Hetkeseisuga Reval Cup registreerunud 21 võistlejat ja registreerimise lõpuni 3 päeva. Kes ei ole jõudnud siiani ennast ära registreerida, palun seda teha kiiremas korras ott@kulturism.ee (eriti ootan noori, praegu on 1 võistleja algajates noortes..... <_< )

Mis kell?

Ma tuleksin ka hea meelega. Vähemalt mõtleksin vähem oma seljavalule...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kell?

Ma tuleksin ka hea meelega. Vähemalt mõtleksin vähem oma seljavalule...

Aile sa ei võistle ju - või tuled paljaid poisse piiluma..... <_< Seljavalu ununeb seejuures kähku.... :(

Ülevaatus on igal teisipäeval 16.30 - 19.00

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile sa ei võistle ju - või tuled paljaid poisse piiluma..... :( Seljavalu ununeb seejuures kähku.... :P

Ülevaatus on igal teisipäeval 16.30 - 19.00

Kindlasti tehke poseerimistest pilte ka ning Ailest võib ka mingisuguseid võimsaid pilte teha <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile sa ei võistle ju - või tuled paljaid poisse piiluma..... <_< Seljavalu ununeb seejuures kähku.... :(

Ülevaatus on igal teisipäeval 16.30 - 19.00

Ma loodan, et nad ikka väga paljad ei ole.

Kulturism on minu eriala, oled vist unustanud....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurat, foorumites polnud küll kuskil öeldud et ülevaatus 6st lõpeb, meili ka pole saanud.

Siim ära nüüd ärritu, kõik saab korda.... :( Saadan homme info kunas pühapäeval kohtume, loodan et saad tulla ja saame rahulikult harjutada. Seniks aga vesi nahavahele.... <_<

Muidu läks ülevaatus hästi ja poisid saavad ilusasti hakkama ka need kes varem võistelnud - teevad esimese korra kohta täita koralikud vabakavad. Saab huvitav olema, milliseks kujunevad paremusjärjestused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr. tõmbas kukla taha "lõuga" 36 kiloga 5x5 ja korraliku tehnikaga (lõuatõmbamise rekord 50 tuuris ja pidavat suutma ka ühe käega lüua ära tõmmata)... :(

sellised on Revali pühapäevaharjutajad..... <_<

post-22-1301419777_thumb.jpg

möll rasvamõõtja ümber käis kogu aeg

post-22-1301419884_thumb.jpg

Krissu ja Ints - mees mis juttu sa ajad...

post-22-1301419918_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lubasin panna väikese ülevaate laupäevasest laadimisest, soojenduseks siis perenaise õunakook

post-22-1301342901_thumb.jpg

Noh ja peale seda muidugi oma lemmiku - jäätise juurde (ostan alati assortii, siis on hea ise kokku segada mida soovin) <_<

Mul on palju lemmkikuid veel, kuid viimasel ajal pean tunnistama ei ole suurte poekettide jäätisevalikud väga head - mul on jäätise peale väga hea nina.... :(

Neid väikseid Balbiino omasid ostsin esimene kord - kuid ei olnud suuremad asjad

post-22-1301343066_thumb.jpg

post-22-1301343082_thumb.jpg

kui palju seda jäätist nüüd läkski...? ühe õhtuga siis? ses mõttes et kogu see jäätisehunnik mis pildil näha (oma 4 kilo vist) vist päris mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui palju seda jäätist nüüd läkski...? ühe õhtuga siis? ses mõttes et kogu see jäätisehunnik mis pildil näha (oma 4 kilo vist) vist päris mitte?

Mul on varud suuremad, korraga nii palju ei jaksa karbi ehk siis 1l söön ära küll..... <_< Aga noh 1 kord nädalas ja ühel õhtul, siis ei tee hullu midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga positiivne presentatsioon oli. Järgmine kuu uuesti, nagu ma aru sain?. <_<

Teeme järgmised 4-5 nädalat kindlasti, niikaua kui inimesed veel saalis käivad, kuid liigume ringi järgmine nädal uuesti Spartas jne. Ehk jõuame veel mai keskel Revali.... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan ühe silmaga jalkat Eesti - Serbia ja enne mängu ennustasin kodustega et seis jääb 1:1 ja just eesti saigi viigivärava, 5 minti veel mängida. Eks oma osa on ka enne jalkat vaadatud selgeltnägijate tuleproov (Vene versioonil).... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan veelkord meelde, et veel täna ja homme 1 aprill on võimalik registreerida ennast Reval - Cupile hetkeseisuga on registreerunuid 22 võistlejat, mis on kolme korraldatud aasta jooksul parim tulemus (LEKV on veel minna...... <_< ), kuid vast taseme tugevusega saame üle..... :(

Ootan just noori algajaid veel registreeruma, praegu sela 1 võistleja Marko - (natuke nadi on 1 kategoorias olla) samuti naiste bf ootaks täiendust, seda enam, et sai tehtud kategooria ka juunioritele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×