Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Eilne päev möödus siis Tartus, kuhu olin kutsutud toitumisalast loengut tegema. Täpsemalt Tartu vanglas, peab tunnistama, et huvitav koht oli, sest igapäevaselt sinna niisama ei sattu. Peale loengut, mille kuulajateks oli personal, tehti mulle ka vanglasisene ekskursioon. Ca 1 tunni jooksul näidati erineviad ruume ja hooneid ja selgitati mille jaoks miski on - väga hariv ja avardas jällegi silmaringi, sest üks asi on läbi teleri näha ja teine asi on kohapeal olla.

Olen varem kahel korral ka Murrus käinud loengul, kuid praegune Tartu vangla on selle kõrval sanatoorium... Kuid nähes seda elu, siis ega sealgi midagi lõbusat ei ole. Loengu alguses rääkisin, et mul on siiani käeraudadega olnud sõbralik suhe ja loodetavasti see ka edaspidi nii jääb... :D (pidades silmas SKT saatesarja).

Enne veel käisime hr. Viskaga läbi Ilvese nimelisest firmast, kus proovisime tulevasi Eesti kulturismikondise dresse. Väga ilusad tulevad ja loodetavasti EOKpeab oma sõna ja aitab need mureteseda juba kevadhooajaks.

Pärast tööasjau käsime ka MV Spordiklubis trennis (erilised tänud Andi Tubinale, kes meile selle võimaldas). Tegin kergema intensiivse treeningu rind ja õlg. Kuna õlg annab natuke tunda, siis tegi nvaldavalt isoleeritud harjutusi - nö pumping.

Väike pildiseeria ka eilsest käigust.

Tulevane dress, see number oli küll Intsule väike, kuid tellime õige suurusega

post-22-1297414898_thumb.jpg

post-22-1297414932_thumb.jpg

Sügav kükk Intsu esitluses

post-22-1297414956_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu veel väike :D

Ma loodan ,et ma jätsin sinna kasvupisikud maha.... :D Järgmine kord on pilt teine kui tulen.

Korralik töösaal on se MV. Kindlasti kandideerib sealne ristivedu GUINESSI rekordite raamatusse kui kõige laiem ristivedu maailmas.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
krt mingi muna isu tuli selle rohelise kollase peale :D

Siis on pakendimuutus ennast õigustanud. Ma pean ka nädala alguses uue laari järgi minema, eilseks oli 90 muna ära söödud vähem kui 15 päevaga. Perenaine on kõpsetanud ka viimasel ajal üksjagu.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane jalatrenn jääb küll mõne päeva tagusesse aega, kuid et see sai tehtud korralike raskustega, siis otsustasin selle ka blogisse kirja panna.

1) Täiskükk kang turjal

130/8, 150/8, 170/6, 190/6, 210/5 (oli plaan teha 6 kükki, kuid tuli 5 seekord, positiivne oli see, et kangi turjale võttes tundus see kergem kui eelmine kord.Arvan ,et see kordus jäi ka selle taha, et käisin trennis päeval, esiteks olen harjunud õhtu poole tegema ja teine asi, et päeval kui saal on pooltühi ei tekki sellist tööõhkkonda, mis üles kütaks).

2) Jalapress (vana masin liigub raskemalt)

280/12, 330/10, 380/8, 430kg/6

3) Kükk kang rinnal jalad laialt -sügav kükk

100/10, 125kg/8, 155kg/5 (viimane sidemetega) ka siin toimus edasiminek ja usun, et varu on veel sees

4) Ben Johnson tagaosale

10,8,8,6

5) Kõhuli jalgade kõverdamine

90/10, 110/8

6)Säärtele istudes trenazööril jalad ees

80kg/12, 100/10, 120/8, 125/6

7) Istudes säärtele

60/10, 75/8, 85/6

Eile sai käidud läbi Nike poest ja täiendatud treeningvarustust, õige pea sellest ka lähemalt.

Täna plaanis käte treening superseeriad. Kaal hommikul 94,5 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu eelmises ettekandes kirjutasin ,siis eile sai käidud oma treeningu garderoobi varusid käidud täiendamas. Spordirõivaste tootja Nike on minu tegemisi toetanud alates 2004 a. Nende aastate jooksul olen kandnud palju erinevaid mudeleid nii trennis kui vabal ajal. Tihti on muidugi olnud probleemiks minu natuke ebastandardsed mõõtmed (tihti kannan riideid, mis on mõeldud pikkusele 188cm ,minu enda pikkus 174cm). Aga valdavalt on olnud tegemist mudelitega näiteks Nike Pro sarjas- kus riided on venivast materialist või pikad jooksjatele mõeldud liibukad, mida meeldib kanda jalapäevadel. Sellisel juhul ei ole probleemi kui ka riided natuke pikematele inimestele on mõeldud.

Eile panin enda üllatuseks tähele, et ka Nike uues kollektsioonis (käisin Viru Keskuses olevas esinduspoes) on tulnud avaramate lõigetega riideid, mis lähevad selga ka minu natuke ebastandardse keha puhul (sain isegi M suurus riided, mis mulle sobisid, seda väga tihti ei juhtu.

Ülevaade mis siis sai endale soetatud:

Klassikalise lõikega dressipluus - läbi aastate olnud minu lemmiklõige

post-22-1297593668_thumb.jpg

Lühikesed püksid - imekergest materialist, head ka jalapäeval trennis, sest ei ulatu üle põlve, st. ei takista kükkimist

post-22-1297593704_thumb.jpg

Paksemast materialist lühikesed püksid, nii trenni kui vabal ajal kandmiseks

post-22-1297593774_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laia lõikega pikad dressipüksid, lähevad jalga ka jämedamate jalgadega meestele ja ei ole vaja lühemaks teha, mulle läks M suurus...

post-22-1297593884_thumb.jpg

Nike Free tossud, ülikerged ja tald on jaotatud eraldikäivateks ruutudeks, sundides seeläbi töösse rohkem erinevaid jalalihaseid - tõsi ta on kui jalga panna, siis rohkem peab kasutama jala stabiliseerivaid lihaseid tösse. Kükkiks on mul tugevam mudel olemas, need on head muudel trennipäevadel ,kui otseselt ülisuurt raskust neile peale ei vajuta.

post-22-1297593952_thumb.jpg

post-22-1297594086_thumb.jpg

post-22-1297594098_thumb.jpgpost-22-1297594098_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsime Olimpist uue trennieelse toote prooviks - praegu peale Massacra (jätame välja Beta - alaiini, arginiini ja Pump+) ei ole sellist üldist kolmplekteeritud trennieelset toodet pakkuda. PUMP EXPRESS -proovisin korra reedel enne trenni, laksas nagu küll (mitte nii nagu NOX pump), kuid ta ei sisalda ka midagi nii tugevat, samas on tal sees piisavalt valku 30 gr 100gr ja aeglsaelt imenduvaid süsivesikuid, seega sobib hästi nagu ka trennieelseks toidukorraks. Maitse oli ka täiesti k - võrreldes ükskõik millise trennieelse joogiga (siiani ei ole veel ühtegi väga hea maitsega trennieelset jooki saanud. Mis veel meeldis, et toode segunes täiesti ära, st. et ei jäänud selliseid lahustumatuid osakesi, mis tihti kipub jääma).

Täna proovin veel korra enne trenni - tõenäoliselt võtame selle oma tootevalikusse juurde.

post-22-1297594699_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane Sõbrapäev tähistab meie firmale ka teist tähtpäeva, nimelt 2 aastat tagasi avasime Sparta FITSHOPI. Ühtlasi on sellest poest saanud ka meie esinduskauplus. Mäletatavasti oli 2 aasta tagune aeg masu põhja tippaeg, kui enamus ettevõttjaid tõmbas otsi kokku, kasutasime meie seda aega just laienemiseks, sest peale seda avati ka Fitshop Eeden ja Pärnu Fitshop.

Lisan väikese ülevaate kohapeal toimunust.

Loodan et torti veel jätkub - kallid kliendid kes te täna poodi külastate saate nii torti kui kohvi

post-22-1297681149_thumb.jpg

Hommik algas siis šampusega

post-22-1297681191_thumb.jpg

Ader kasutas juhust ja tegi kollasele väljaandele pildi, kuidas Kiivikas oma päeva alustab... :D

post-22-1297681220_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külla oli tulnud ka Fitshop Robocop treener - konsultant Janika, kelle kõrval on Sparta poe sisekujundaja Teele

post-22-1297681288_thumb.jpg

Fitshop Sparta Team Jurok ja Roska (oma sünnipäeva vallatustega) :D

post-22-1297681332_thumb.jpg

Töökas kollektiiv ja kallid külalised

post-22-1297681373_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×