Jump to content
Alexander Andrusenko

Eesti jõutõstjad tõid EMilt 11 medalit!

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

Eesti jõutõstjad sõidavad 5.-9. juulil T?ehhis, Pilsenis toimuvale veteranide EMile jõutõstmises. Eestit esindavad seekord Peep Päll, Mihkel Laurits, Heino Maiste ja Albert Stepanjan. Kohtunikuna tuleb kaasa Marko Terasmaa.Heino Maiste, eelmise aasta MMi pronksi omanik, võistleb kategoorias Masters III kuni 74kg ning alustab teisipäeval 5. juulil kell 15:30.Mihkel Laurits võistleb kategoorias Masters III kuni 105kg ning tema katsed algavad neljapäeval 6. juulil kell 12:00.Albert Stepanjan, kelle jaoks on see esimene suurvõistlus, võistleb kolmapäeval 6. juulil kell?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neljapäeval hakkan koos Peep Pälliga ka Pilzeni poole liikuma. Õhtuks peaks kohal olema.

Peep alustab MA1 -66kg võistlusega reede keskpäeval, kell 12 (Eesti aja järgi). Olen talle abistajaks võistlustel ja õhtupoolikul (algusega 18.30) olen kohtunikuks MA1 -93 ja -105kg jõukatsumisel.

Hetkel tagasivaade võistlustele European Powerlifting Championships 2007, Koscian POL. Peep tuli pronksile kogusummaga 660kg

post-17039-1309990256_thumb.jpg

post-17039-1309990265_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peep loobus kolmandast katsest, vigastus?

Ja see viimane rekordiparandus 265 KG oli selgelt liiga kõrge. küljekohtunikud, kes muidu vaatasid ilusti kõrgust, siis viimast katset vaatasid suu ammuli püsti seistes, mitte alt õiget nurka :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peep loobus kolmandast katsest, vigastus?

Ja see viimane rekordiparandus 265 KG oli selgelt liiga kõrge. küljekohtunikud, kes muidu vaatasid ilusti kõrgust, siis viimast katset vaatasid suu ammuli püsti seistes, mitte alt õiget nurka :lol:

Jah, seljavigastus, mis viimasel ajal kimbutas, andis teisel kükil tunda ja ehmatas Peebu ära. Hea, et pärast kõik hästi läks. Tänud õnnitlejatele ja kaasa elajatele!

Ruso küki rekord oli ka minule, kõrvaltvaatajale, liiga kõrge. Ma ise ei oleks akseptinud seda kõrgust. Vedas tal.

Nüüd sööma ja pole tunni pärast kaaluma õhtusi mehi.

Olge tublid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudsin alles nüüd eetrisse...

Tubli Peep, palju õnne!

Läbi vigastuse tehtud kükile järgnes võimas tagasitulek!! Konkurendid on vist siiamaani shokis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasi uudise juurde

Sellel nädalal T?ehhis, Pilsenis toimuv veteranide jõutõstmise EM oli Eesti koondise jaoks ülimalt edukas. Eestit esindasid seekord Peep Päll, Mihkel Laurits, Heino Maiste ja Albert Stepanjan.

Esimesena võistles kategoorias Masters III (üle 60-aastased) -74kg Heino Maiste, kes sai hõbemedali tulemusega 526kg, jäädes esikohale alla vaid pooleteise kiloga. Heino sai ka hetkeks oma nimele maailmarekordi jõutõmbes ? 231kg! Lisaks sai ta «väikesed» hõbemedalid kükis ja jõutõmbes ning pronksi lamades surumises.

Väga suurepärane tulemus!

"Selleks, et paigal seista peab jooksma!" :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kaalu saamisega oli probleeme või langes ise?

Täpselt ei näinud, sest magasin. Peep aga tegeles aktiivse kaalulangetamisega ja kaalumisega. post-17039-1310202416_thumb.jpg

Soolasid toidus seekord ei minimaliseerinud. 100g tunnis langes sellele vaatamata. Eks ei söönud ja joonud öösel, ja nii lihtne see oligi. :lol:

Varuks oli veel plaan hommikul sauna minna, aga seda vaja ei läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×