Jump to content
Kymou

Tülpimus

Recommended Posts

Seda piffi on burksis küll minimaalselt, enamus on siiski sai (3 kuklit ju Big Macis)

no ei tea :D, pole ausalt mingi 2-3 aastat juba mäki toitu söönud, vb rohkem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda piffi on burksis küll minimaalselt, enamus on siiski sai (3 kuklit ju Big Macis)

Palju sul seal 3 kukliviilus siis seda valku ikka on?

Seal väidetavalt on mingid pihvid ka 100% loomaliha, aga pole väga süvenenud.. valgusisaldus on nii õhukeste pihvikeste kohta kahtlaselt kõrge küll.

Poepihvis on sojavalku nii ohtralt et valgu sisaldus on ikka väga kõrge, mingi saiaga seda võrrelda küll ei anna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju sul seal 3 kukliviilus siis seda valku ikka on?

Seal väidetavalt on mingid pihvid ka 100% loomaliha, aga pole väga süvenenud.. valgusisaldus on nii õhukeste pihvikeste kohta kahtlaselt kõrge küll.

Poepihvis on sojavalku nii ohtralt et valgu sisaldus on ikka väga kõrge, mingi saiaga seda võrrelda küll ei anna.

Big Mac - 216 grammi

Saia keskmine valgusisaldus 100g kohta - 10-12 g

McDonald's-i pihvid on 100% loomaliha. Hesburgeri jms kohta ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mc Donalds`i burkside kaloreid + valgu/rasva/süsivesikute sisaldust saab väga täpselt teada nende kodulehelt

toiteväärtuse kalkulaatori alt :

http://www.mcdonalds.ee/et/worlds/

:D

Näiteks BigMac annab 495 kcal / 27 grammi valku

Mc Chicken 400 kcal / 18 gr

Hamburger 255 kcal / 13 gr

Filet-o-Fish 345 kcal /15 gr

Valku on nendes vähevõitu, kaloreid aga tublisti :D

Ohoo!

Ma ei ole kunagi süvenenud, aga 27 grammi valku burksi kohta on üllatavalt suur number! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohoo!

Ma ei ole kunagi süvenenud, aga 27 grammi valku burksi kohta on üllatavalt suur number! :)

Mina isiklikult ei võtaks neid andmeid 100% tõe pähe :D

Kodus ise teha burks ja teada, mida vahele paned, siis oopis teine asi

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina isiklikult ei võtaks neid andmeid 100% tõe pähe :)

Kodus ise teha burks ja teada, mida vahele paned, siis oopis teine asi

Geniaalne!!! Milliseid andmeid siis tõepähe võtta? Kuidas sa tead, mis sa koduse burgeri vahele paned? Kasvatad vasikast peale looma üles, kasvatad vilja, teed jahu, lased laboris koostised sisaldused jne määrata??? Huumor.

Miks peaks Mc Donalds sellise asjaga valetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Geniaalne!!! Milliseid andmeid siis tõepähe võtta? Kuidas sa tead, mis sa koduse burgeri vahele paned? Kasvatad vasikast peale looma üles, kasvatad vilja, teed jahu, lased laboris koostised sisaldused jne määrata??? Huumor.

Miks peaks Mc Donalds sellise asjaga valetama.

Selleks, et paremini müüa. Ja ütleme pigem, et tegu on kallutatud informatsioon, kui valega :)

(st. iseenesest valk küll aga "saast-valk").

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Geniaalne!!! Milliseid andmeid siis tõepähe võtta? Kuidas sa tead, mis sa koduse burgeri vahele paned? Kasvatad vasikast peale looma üles, kasvatad vilja, teed jahu, lased laboris koostised sisaldused jne määrata??? Huumor.

Miks peaks Mc Donalds sellise asjaga valetama.

Ära võta isiklikult :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks, et paremini müüa. Ja ütleme pigem, et tegu on kallutatud informatsioon, kui valega :D

(st. iseenesest valk küll aga "saast-valk").

OK. Aga millist infot siis uskuda. Eesti tootjad ei taha paremini müüa v? Kust siis saab usaldusväärset infot? Toidulisandite tootjad n: Fast ei taha paremini müüa v? Mille poolest on loomaliha pihvist saadud valk saastam, kui kusagilt mujalt toidust saadud? Kindlasti on Mc Donaldsil valega rohkem kaotada kui võita. Sellepärast mina isiklikult usun neid andmeid ja ka Fasti, Rakvere, Valio jne pakendil olevaid andmeid.

Ja ei võta isiklikult. Lihtsalt kinnisilmi uskuda, et miski on halb, kuna keegi ütles, ei ole mul kombeks. Oleks keegi mingi säilitusainete teema sisse toonud. Poleks kindlasti kirjutama hakanud, sest see on ilmselt see mis need kehvaks teeb. Mitte miski õhust võetud saast valk, soja jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×