Jump to content
tann1

massi juurde

Recommended Posts

Räägi kõigepealt kaua oled jõusaalis käinud, kui järjepidevalt ja kaua trennid kestavad? Siis hakkame vaatama, kas tasub üldse muutusi otsida.

Teiseks kirjuta umbes täpselt on toidukorrad.(Ei tohiks väga raske olla).

Kogu lugu.

Vaatasin, et mul sinuga sama kehamassi indeks, ehk siis peaks olema suht sama kehatüüp ja ise ka kiire ainevahetusega, endal on ka muutused tulnud loodetust aeglasemini, ja needki suht kasinad, aga võib rahul olla.

Nii et vasta küsimustele ja siis räägib edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägi kõigepealt kaua oled jõusaalis käinud, kui järjepidevalt ja kaua trennid kestavad? Siis hakkame vaatama, kas tasub üldse muutusi otsida.

Teiseks kirjuta umbes täpselt on toidukorrad.(Ei tohiks väga raske olla).

Kogu lugu.

Vaatasin, et mul sinuga sama kehamassi indeks, ehk siis peaks olema suht sama kehatüüp ja ise ka kiire ainevahetusega, endal on ka muutused tulnud loodetust aeglasemini, ja needki suht kasinad, aga võib rahul olla.

Nii et vasta küsimustele ja siis räägib edasi.

J6usaali olen teinud u 4 kuud ja toitun 3-4 korda päevas(sisaldab ka liha,muna ja kohupiima millest olen aru saanud et need olevat ka vajalikud )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
J6usaali olen teinud u 4 kuud ja toitun 3-4 korda päevas(sisaldab ka liha,muna ja kohupiima millest olen aru saanud et need olevat ka vajalikud )

4 kuud sinu kehatüübi puhul pole paras, kui rääkida "kondi" peale lihase kasvatamisest. Umebes sama lugu nagu mul.

4-kuuga võib muuta ennast märgatavalt, kui olla natuke ülekaalus, aga mitte vastupidi.

Ja see toidukirjeldus on kaugel piisavast.

Kirjuta kasvõi hommikusöök korralikult välja.

Iga inimene sööb liha muna ja kohupiima üldistatult, see pole piisav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×