Jump to content
Oleg109

Õhtune toitumine

Recommended Posts

ma olen viimasel ajal ?eigi peale magama läinud. Mahl + valk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina söön iga õhtu kana rinnafileed või siis ise tehtud loomaliha kotlette kah vahelduseks Ja sinna kõrvale mingi salat - näiteks tomati ja paprikaga. Ja muidugi lisan veel küüslauku. Loomsed valgud on aeglasti imenduvad ja küüslauk aitb sellele protsessile veel kaasa-valkde omastamisele siis - et noh aeglasemini omastab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei sööks midagi see kurnab organismi, hommikul oled väsinud, nahk muutub rasvasemaks ja võvad tekkida vistrikud , joo vett kuni kõhu täis saad <_< see põletab kaloreid korralikult ja puhastab soolestiku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Järjekordne naljanurk?

Inimorganism omastab loomseid valke hästi(ca 90 % nendest) .

Omastamise kiirus sõltub(valkude)

-ainevahetuse kiirusest

-sellest, mis kujul söödud toit oli(vedelam imendub kiiremini, kui tahke)

-rasvade (ja süsivesikute) osakaalust toidus

-aminohappelisest koostisest

-jne

Õhtul söö valgu rikast sööki!Ja vali midagi, mis imenduks aeglasemalt!

Loe siin teisi teemasi ka!Peaksid leidma palju uut!

Sa pane või lase panna(parem variant) oma toitumine paika vastavalt eesmärkidele.Ja järgi seda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane õhtune toidukord peaks sisaldama ka rasva, kuna rasv aeglustab valkude imendumist, mis on magamise ajal just see mida vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiiresti imenduvad valgud ja süsivesikud (nagu valgupulber ja mahl) on :

kõige hullem viimane toidukord insuliini sekretsiooni intensiivistumise tõttu;

kõige parem treeningujärgne toidukord insuliini sekretsiooni intensiivistumise tõttu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida siis süüa enne magaminekut <_<

Ei jõua ju koguaeg kanafileed närida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Söö siis kohupiima, juustu või kodujuustu vms .

Esiteks on nad tahkel kujul ja teiseks nendes toodetes on mingilmääral rasva <-see aeglustab imendumist

Kui leiad et oleks vaja veel rasva lisada siis heaks variandiks on õli(ei oska nüüd soovitada milline kõige parem ja kui palju aga ise panen viimase toidukorra ajal 2spl oliiviõli nahka)

Öösel eriti süsivesikuid ei lähe tarvis ja see poleks ka kasulik tervise seisukohalt ,kui süüa süsivesikute rikast toitu õhtuti/öösiti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga äkki sobiks kalkunisink õhtusöögiks?

100g sisaldab

15g valku

2g süsivesikuid

7g rasva

võrdleme seda nt. lahja kohupiima rosinatega

100g sisaldab

13g valku

15g süsivesikuid

0,1g rasva

niisiis, kalkunisingis palju valku, vähe süsivesikuid ja natuke rasva. täpselt selline kooslus mis peaks enamvähem ideaali lähedane õhtusöök olema ju?

kas keegi meieri lahja kohupiima on proovinud? pakendi peale on kirjutatud naturaalne kohupiim lahja. 100g sisaldab valku 18g ja süsivesikuid 1,5 ja rasva 0. aga tahaks teada kuidas maitse on. maitsetu või natuke magusat ka juures, et kannataks alla lasta kurgust? sellisele asjale peaks natuke kuidagi rasva juurde lisama, et teda õhtusöögina kasutada?

Muudetud kasutaja Tim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas M.M mõtleb ikka head rasva või halba rasva? kuidas sobiks mingi maitea kala? seal on neid omega 3 vist päris tublisti sees. Äkki oleks kõige parem vers üldse kombineerida. Näit mingi kala ja kodujuust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Igasugune rasv aeglustab imendumist aga loomulikult oleks kasulikum tarbida n.ö head rasva!

Ma arvan, et kalas on liiga palju rasva(liiga palju kaloreid viimase toidukorra jaoks)<-juhul, kui peale seda kohe magama minek. Aga mine tea äkki sa võtad kõigest tükikese kala.

Äkki mõni teadjam mees vastaks järgnevale küsimusele:

Kas söödava rasva kogus ja toidu imendumisele kuluv aeg on võrdelises seoses või saaks mingi muu valemiga seda paika panna?

Annan ka lihtsama variandi; ). : Kui palju peaks viimane toidukord rasvu sisaldama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina söön iga õhtu kodujuustu koos tuunikalaga ja tundub norm ainuke kehva asi on see et hommikul kui tõusen siis on kõht jube tühi.

Muudetud kasutaja mesikäpp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina söön iga õhtu kodujuustu koos tuunikalaga ja tundub norm ainuke kehva asi on see et hommikul kui tõusen siis on kõht jube tühi.

siis ongi ju hea kui hommikul isu hea ja kõht tühi, saab korralikult ennast kõige vajaminevaga varustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea mulle meeldib happukoort syya enne magama minemist mingi 200 g kuni 300 g ja rohkelt suhkurt ja kakaod ja ja siis veel saia ja siis veel klaas piima.muidugi on mul ulme seedimine nii et polstrit ei tule kuidagi. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×