Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

raigol võimas kükk

kahjuks ei saa siiamaani aru, miks mul ühtegi katset ära ei loetud

paaril korral sa hakkasid kangi ennem pukkidele tagasi panema kui kohtunik selleks nn loa oli andnud.

vähemalt minule tundus nii... kyki sygavust ei mäleta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

raigol võimas kükk

kahjuks ei saa siiamaani aru, miks mul ühtegi katset ära ei loetud

Ma nägin ka kõiki neid katseid ja 1 kord oli kõrge ja kahel korral ei oodanud käsklust ära ja tormasid enne kangi tagasipanema kui kohtunik selleks loa andis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale pikemat pausi sai siis ka jõutõstmisõistlustel taas osaletud. Selg jäi õnneks terveks ja rind pidas ka ilusti vastu.

Ise ma usun, et kükis jäi kindlasti varu sisse. Tulemuseks jäi ss 225 kg. Olen lihtsalt harjunud palju kiiremas tempos treenima, et pausid katsete vahel venisid kudiagi pikaks ja iga katse tundus nagu läheks esimest korda katsele, et lihased jahtusid kiirelt maha. Ja kerge ebakindlus oli kykis. Viimasel katsel (240kg) ei julgendki lõpuni üpingutada kuna tundsin, et asi kisuks väga seljaga sikutamise peale ja andsin suhteliselt kergelt alla.

Hiljem küki katseid vaadates avastasin, et kõikidel kykkidel oli mul põlved sisse vajunud.... mida varem ei oel juhtunud. pean sellele tähelepanu pöörama.

Surumises olen oma tulemusega enamähem rahul aga tean, et särgiga surumisel on tulemus paranenud.

Jõutõmbes suutsin ka yles tõmmata 270 kg mida ma trennis ei ole maast lahtigi tõmband enen vüõistlusi. kahjuks seda katset ära ei loetud ja ega see ka midagi muutnud ei oelks. koht oli enam kui kindel .

Kuigi alles laupäeal olid võistlused, siis juba eile trennis proovisin varustusega kükki. Jalad olid kergelt väsinud ja ülaselg oli väga äsinud. siis suutsin täisvarusutsega kykkida veel 310 kg mis on ka minu isiklik rekord, seni on parim tulemus olnud ni itrennis kui võistlustel 305. Kang seljas oli raske, kükk ise küllaltki kerge.

Hr Pizza sidus suurepäraselt sidemed peale. suutis need väljaveninud sidemed veel tugevalt peale siduda.

Eks nyyd saab korralikult eestikateks valmistuda, ja ei pea enam kaalupärast ka paibistama, et kusagile sisse pressima. pigem loodan kilokese juurde võtta, et siis jõud maksimaalne oleks.

Toidulisanditest siis BCAA, HT-r , dextro, nyyd lisan ka creatini ja beta-alanini

Kaal hommikuti jällekeskmiselt 84 kg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega sa katseid videosse ei võtnud? Paari päevaga päris korralik areng kükis 85 kilo.... :D

Kükis on varustus alati palju juurde andnud:) on kyll selline sissepakitud tunne, et ei saa korralikult hingatagi , kangi selga võttes selline tunnne, et võtaks elga terve tonni:D kui kõik valud ja hirmud kõrevale jätta ja on julgust alla kykkida, siis selat ülestõusmine ei ole yldjuhul probleem..

Paljudel varustusega tennides ongi see probleem, et nad kardavad ja ei julge alla kykkida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul oli vb on ka praegu veel see sama viga sees, et julgus puudub suure raskuse juures. Enne 2011 märtsi tegin trennis 270ga 3seid täisvarustuses, see julgus saavutada lisaks tegin puuris kõndi 305 -325kg. See kõik teeb vaimselt veidi tugevamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unustasin enne blogis kirjutada, et alates neljapäevast on olnud mul vahelduva eduga 37 palaviku, et ilmslet oli ka võistluste ajal kergepalaik.

Sellega tahan õelda, et talv ei ole veel läbi ja ei tasu nii pea talveriideid kappi seisma panna:)

hoidke tervist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna unustasin täna Salu poolt kirjutatud kava välja printida, siis tegin kavast mälu järgi ära esimese harjutuse superseeriana...

ülejäänud trenni leiutasin ise kuid trenn oli kätele,triitseps ja bic siis ei olnud väga hullu.

alustasin prantsuse surumise ning plokil allasurumistega seistes

siis istudes pea tagant istudes sirutused hantliga

ja üleveo plokil allasurumine ning 1 käega kõis lõppu

bicepsile seistes kangiga,siis hantlid ning lõppu topeltplokil

+kõht

peale trenni nagu ikka fast HTR

homsest hakkan ka creatine laadima

homme jalatrenn.plaanis kava järgi kükk laiema asendiga kui tavaliselt.küki koguaeg jube kitsalt ja nüüd vaja harjutada ka laiemalt kükki,märtsis vaja varustusega kükkida ja kitsa jalgade asendiga pole seal sügavusest midagi loota.

viimati kui kükki trikooga harjutasin siis 255kg jäi jube kõrgeks

aga lähiajal uuesti vaja trikood ja sidemeid ka proovida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, jälle mõned trennid tehtud, eelmine nädal juhtus 5 trenni järjest mis oli väga kurnav, samas uuel nädalal parema hooga ja pilt väheke parem ning poseerimine samuti. Eile oli käepäev ja lõppu tegin ratast, tänu rattale oli täna jalapäev veidi raskendatud kuna jalg läks kiiremini täis. Trenn ise tuli enamvähem hästi välja..jäin rahule aga saab paremini. Dieet juba hakkab tööjuures ka mõjuma, päevalõpuks hakkab kett maha tulema hammasrattalt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin video kuidas kunagi Hr. Salu saalis sai surumist harjutatud. Selliseid harjutusi igassaalis ei näe:)

Tegime selliseid harjutusi juba 2003 Metal Gymis. Timol oli seal siis igasugust atribuutikat, see hetk ei osanud seda kõike isegi hinnata.

Westside kavades on sellistel harjutustel kindel koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma ei maininudki et see ainulaadne, aga ega viimasel ajal pole ka silma hakanud et kusagil tehtud oleks. Eks harjutuste pank ole mega suur ka. ^_^

Ma ei tea Tallinnas saale, kus neid aktiivelt kasutataks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiire ülevaade eilsest trennist... tegin jalatrenni.Uue kava järgi on jaotus sama mis oli siiamaani.Alustasin kükiga,protsendi järgi kükk ja tegin 5x8 -tavapärasest laiemalt

siis superseeria 3 erineva harjutusega

jalapress

2pealihasele ka +säärelihas

video ühest seeriast 5x8 kükist

mõned pildid aimarist ja gunnarist kes samal ajal saalis mässasid

09395236966d69.jpg

0939523713bacb.jpg

093952373db8b1.jpg

varsti mõni video poseerimisest ka....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×