Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

Nii praeguseks siis minu võistlus selja taga.... kangi lõpp tulemuseks jäi 180 kg. keha kaal oli kaalumisel 65,6 kg. 190 kg ebaõnnestus kahel korral. ilmset peab see teooria ikka paika , et 1 kg keha kaalus 5kg kangil :D järgmine kord enam kuskile keha kaalu ennast sisse ei pressi siis saab ikka normaalselt võistelda ka ja laadida enne võistlust :)

Igati tubli tulemus ju.65,6 kg 180kg suruda on ikka ylemoistuse ju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ka siis võistlus läbi 190kg jäi kirja kehakaal oli vist 77,9 kui mälu ei peta :) algraskus oli 180 aga seda ei saanud rinnalegi, viimane katse proovisin 200..tundus kerge aga asend oli veidi ebamugav ja triitseps ilmselt väsinud ning lendas vastu raame. seekord siis nii. Järgmised võistlused on siis ilmselt alles kevadel ja seda kulturismis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjekordselt üks õnnestunud päev sellel sügisel, nii Aimaril, Gunnil, Raixil ja Rainil lihtsalt supper tulemused päeva kohta

post-3152-1319309752_thumb.jpg

post-3152-1319309766_thumb.jpg

Dieet on ka kondid tühjaks imeneud , muust rääkimata :DD

post-3152-1319309789_thumb.jpg

Taavi viskas kohe lebotesse, ei ole seda energiat kulutada püsti seismisega

post-3152-1319309826_thumb.jpg

Siis kui teised piinlevad närvipinge ees enne katset siis Salu vaatab ja naerab

post-3152-1319309868_thumb.jpg

Gun valmistuab katseks

post-3152-1319309928_thumb.jpg

post-3152-1319309950_thumb.jpg

Ja siit see kuld tuli

post-3152-1319309965_thumb.jpg

post-3152-1319310003_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nonii...see nv oli siis eesti koondisele väga edukas kui ka team Koovitile.nimelt 2 medalit kulturismis ja 3 jõutõstmises :)

sõit põhjamaadele oli võetud mul endal plaani nimelt seepärst ,et saada võistluskogemus eesootavaks klassika MM võistluseks kuhu on hetkel veel võimalus pääseda,selgub seegi alles nov alguses.

kogemusi sain ikka meeletult palju ja seda veel välisvõistluseks-minu jaoks esimene niisugune :D olen väga rahul ja suured tänud toetajatele kes mind sinna aitasid.suured tänu ka koondislastele kohapeal.

kuigi minult medalit vast ootasid vähesed ,tuli see siiski.ega ei olnud vast põhjust loota ka kuna alles alustan alaga ning minu teine võistlus kulturismis.

nüüd juba järg pühap EMV ning seal proovin klassikalises kulturismis kätt :D :D-saame näha...

kuna kontrollkaalu rootsis teha ei saanud siis läksin kaalumisele hetke kaalu teadmata.enesetunde ja reaalse kaalu vahe oli 200gr seekord seega ei pannud palju mõõda.võistluskaal oli juba põhjamaadel suht klassikaks vajalik,seega eeldan ,et selle õige saavutamine ei ole raske.poseerimises tegin samuti vigu-neid üritan ka edaspidi vältida .

minu kategooria võitis ,nagu ka oli arvata ,deme lazlo,rootsi MV absoluudi II mees :P igatahes olen väga rahul

esikolmik:

post-22-1319322280.jpg

post-22-1319322305.jpg

post-22-1319322578.jpg

post-17-1319348959.jpg

suured tänud kõigile kes lennujaama vastu tulid...

post-17-1319384404.jpg

Muudetud kasutaja RainKuusnõmm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii,põhimõtteliselt on mul eestikateni jäänud veel 3 trenni:P 2 on seljataga juba seenädal ning ees veel ainult korralik poseerimistund homme ning rind+bic ja õlapäev järgnvatel päevadel.

täna tegin trenni gunnariga,lalihast nimelt.alustasin ripped lõua tõmmetega,siis alt lai haare plokil ning istudes ülevalt kitsas tõmme lisaks,siis kangiga alakõhu vastu kummardudes tõmbed ja trossiga ülevedu lõppu

triitsale istudes ühe hantliga üle pea surumine,plokil trossiga althaardega surumine ja veel 1 harjutus rõõbaspuu moodi :)

nagu ikka viimasel ajal siis ka saun peale trenni.

kehakaal on hetkel sama ,mis oli ta enne reisi eelmine kolmapäev.seega olen hetkel graafikus laupäevast kaalumist arvestades.

lisanditest hetkel bcaa ,betaalanine,l-glutamine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle aasta 3as võistlus ka seljataga nüüdseks....teine kulturismis,osalesin märtsis ka jõutõstmises EMV.seega on suht tihe hooaeg olnud ja tulemas on ka 4as võistlus,see siis MM näol kuna arvati ka mind koondisesse kuigi jäin oma katis kaotajaks.senini siis kolmelt võistluselt saavutanud kolm teist kohta.aga selle eest kogemused,mis sellega kaasnevad on meeletud,nii laval kui ka kõik see valmistumine enne seda.seekord tuli siis kaotus vormi näol.ei olnud piisavalt kuiv ning samuti ka vabakava oli kehva-see on vaja kindlasti ümber teha MM silmas pidades.laupäeval lasin kaalu ka liiga alla kuna ei olnud kindel ,et katti sisse mahun ja pabistasin üle.kogemuste puudmine :rolleyes: võistluspilte ise ei ole veel näinud ,seega need vead on tagasiside teistelt.18 päeva veel vigadeparanduseks ja üritan teha parema vormi kui seni.

eesti mv meeste absoluudis oli kolm team Kooviti liiget 8 parema seas seega võime väga rahul olla.samuti väljakutse absoluudis kohtunike poolt treeneriga enesega on kindlasti motiveeriv edaspidi

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kui eilse päeva Kangelased kõik puhkasid siis Mina ja Gunnar käisime trennis higistamas :D

Mina tegin seljapäeva ja Gunnar jalga. Algselt oligi plaanis peale surumisvõistlusi panna kavasse Jõutõmme. Täna proovisin siis "kitsa haardega" tõmmet.

Esialgselt ainult tunnetuse peale, ei julgenud lõhkuda. Selja sain soojaks ja kang oli kuradi kerge ka. Läksin 20kg sammudega ülesse 220 alistus ilusti ja 240 tuli juba üle põlvede. Tasub märkida veel, et üldse kitsalt tõmbe rekord ongi minul 240kg. Viimati tegin jõutõmmet märtsivõistlustel :P siis oli 4,5kuud täieliku pausi ka vahepeal jõusaalist.

Gunnar üllatas ka väga positiivselt mind enda tõmbega aga sellest ta räägib ise kui soovi. Ja Raigo, võistluste kokkuvõtet ootan ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai väga pikk tööpäev tehtud, nimelt 21h jutti. Tänu sellele magasin täna enamus päevast maha, aga organismis lõi ikka see kõik segamini ja raske oli olla. Trenni läksin arvamusega et on jalapäev. Aga selgus et hoopis rind ja biitseps peab täna olema. alustasin nagu ikka traditsiooniks saanud lamades surumisega. Algul tegin seeriaid kang muutus aina kergemaks lõpus 130kg 2x4 oli varuga seega otsustasin proovida ka 150kg kangi. See sai samuti kerge vaevaga alistatud ning sealt tekkis isu veel proovida...160 kangile ja samuti üsna lihtsalt tuli. arvestades seda päeva ja toitumist siis peaks jõudu veel enamakski olema. Vaatan kuidas tuju on VB võistlen 27dal juunioride jõutõstmises aga seda ilma trikoode ja särgita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kolmest võistlusest kaks seljataga ja on jäänud 1 ja see kõige tähtsam - MM koduseinte vahel. Põhjamaade MV-l sai käidud just kogemusi korjamas ja et näha, kuidas laval hakkama saan. Seal oli palju vigu, aga eestikateks suutsin neid veidi parandada, just poseerimise osas. Ja vorm oli EMV-l tunduvalt teravam kui nädal varem Rootsis. Rootsis kaalusin 75,6 kg ja eestikatel oli kaalunumber 74,7 kg.

Kuivuse üle ei saa nuriseda, kuid sellest hoolimata on mul vaja veel endast välja pigistada pea 4 kg... Mille arvelt? - Ei tea! :D

Peale eestikaid laadimist ei teinud, kuid kaal oli siiski paar päeva 75 kg. Täna hommikul oli see 74,4 kg.

Kuna sai huvi pärast ka enne eestikaid pikkust mõõdetud, mis oli 168,8 cm, siis selle järgi minu kaal MM-il peaks olema 70,8 kg.

eestikatega olen väga rahul. tulin ju eestimeistriks. Nüüd oeln kahel erineval alal eestimeistriks tulnud. V'õrreldes põhjamaade mv-ga oli eestikatel ärevus veidi väiksem. suutsin võtta palj urahulikumalt. Loodan, et ka MM-il suudan olla rahulikult ja teha laval kõik nii nagu peab. Poseerimisel ei tohi unustada yhtegi pisikest detaili ära.

Enne MM-i on veel palju vaja teha ja kui mõelda, siis aga praktiliselt ei oelgi enam. kaks nädalat kõigest.

Täna ilmslet vaatame minu topitumispoole ka üle ja teeme vajalikudm uutused, et saavutada oma eesmärk. Ei taha jätta seda viimaseminuti peale. Samas olen arvestanud sellega, et lõpp tuleb väga karm.... Katsun ikka jooksvalt kursis hoida....kuigi kirjutamine on kaj uba küllaltki keeruline kuna mõte kiilub aegajalt kinni :)

Sain ka kutse Saaremaa spordisõpradde sõule mi toimuvad 30. detsember Kuressaares. Eelmine aasta sai seal osaletud ja oli tõesti suurepärane üritus. Usun, et ka see aasta tuleb sportlastelt väga põnev mööduvõtt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin siis eile kehakoostist möötmas mustamäehaiglas. Ja see aparaat näitas mulle rasvaprotsendiks 5,9. ja et kehas on rasva kokku 4,3 kg.

Lisaks tegime Margus Silbaumiga minu toitumise osas väikse analüüsi ja selgus, et ma tarbin liigapalju rasva...ligipoole rohkem kui mul vaja oleks. Tegime vastavad korrektuurid ja loodan, et see toob väikse edusammu soovitud tulemuse suunas. Süsivesikuid tarbin päevas umbes 100g.

Kehakaal on hetkel alla 75 kg...eile oli see 74,4 ja täna 74,7 - eks ta kõigub veearvelt.... nädala kokkuvõttes saan keskmise arvutada.

Peale eestikaid on dieet märgatavalt raskemaks muutunud...tunnen, et energiat on paöju vähem..... õhtuks on kumm üpris tühi.

Hetkel istun Treenerite II taseme koolitusel ja õhtul plaanis minna trenni, täna on kavas õla trenn, hommikul tegin 35 minutit aeroobset juba.

viskame pilgu peale ka hetke vormile ja vaatame poseerimise üle. MM-il peab see oelma võimalikult loomulik ja ülimalt hea:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×