Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

Tänane tööpäev kujunes pea 12h pikaks kuna hetkel on töö linnast kaugel.Sain kodus olla 20min kui juba trenni poole teele.Alustasin tänast jalatrenni nagu ikka kükiga,seekord siis ülesminek ,algul 6sed kordused,siis 3sed ja alates 150 läksin 1stega. 170x1,190x1 ,200x1 (minu jaosk rekord) ja siis mõtlesin ,et tuleks ikkagi allajäämiseni minna ,panin 210,sedagi suutsin liigutada kui lõpuni ei kükkinud :rolleyes: eks mõni teinekord.kang raske selgavõtta ja käia pole.Peale seda võtsin raskust väheke maha ja 180kg x4.

Edasi jalapress,kordasin eelmise nädala saavutust ehk 400kg seal.Siis üks uus harjutust mida ma kirjeldada ei oska aga meenutab niiõelda aluselt tõmbeid ,koormus pmst aint jalgadele.Ning veel ettesirutused.Lõpetuseks kõhulihasele ka.

Te olete ka pullid vanad, ise on võistlustel kükkinud 305 kilo kui ma ei eksi ja siis 200x1 on uus rekord....ma ei tea kas ühe jalaga kükkimises või.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te olete ka pullid vanad, ise on võistlustel kükkinud 305 kilo kui ma ei eksi ja siis 200x1 on uus rekord....ma ei tea kas ühe jalaga kükkimises või.... :D

tugevatel meestel nagu raigo ja aimar on see nr 305,mitte mul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väike parandus:D et MIna kükkisin 305 mitte Rain :rolleyes:

Silmad väsivad ära ,mul oli tunne et üldse Raigo kirjutas blogi... vahet ei ole kui teid nii palju on... :D Raingi on kükkinud 250 kilo kui mu mälu nüüd jälle alt ei vea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale dieedi lõppu olen olnud küllaltki laisk ja ei viitsinud blogisi kirjutada. Ei saa õelda, et ei ole millestki kirjutada. Alati leiab midagi . eelmise aasta lõpus osalesin saaremaal spõrdisõprade üritusel mille ma isegi ära võitsin.

See aasta aga otsustasin uuesti jõunäitajad yles ajada. Olen proovinud isegi särgiga surumist. VIimati oli särk seljas 27.11.2010 kui sai surutud 240 kg.

Ega see särgiga surumiuen meelest läinud ei ole. Arvestades seda , et kui vähe ma vahepeal kaalusin siis jõunäitajad kõige hullemad ei olegi. Särgiga tegin 13cm pakule surumist ja viimaseks katseks jätsin siis 255kg , arvasin, et esimesekorra kohta rohkem ei tasu minna. Lisaks proovisin 24cm pakult 225 mis ka yles läks. Veidi teravust on puudu aga usum, et 225 alistuks ka võistluskatsena.

Küki ja jõutõmbe puhul olen ülimalt ettevaatlik, et seljale liiga ei teeks.

Kaal on hetkel kusagil 82-83kg.

Tna teen trennis ilmselt kiirusliku surumise ja siis annan kätele agu:)

Tna kell pool kaheksa Team Koovit Spartas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

uskumatu vahe on ikka kükk 170 ja varustusega 250...ma peaks siis 300 kükkima või mis - ei kujuta eriti ette...sest 200 peaks ka ilma varustuseta ära kükkima...

Aga Raigo - jõunäitajad on ikka ka kõvad, kui jälle pakule 225kg teed. Mis see spordisõprade võistlus endast kujutas ja mis alad kavas olid ja kes kohal olid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

uskumatu vahe on ikka kükk 170 ja varustusega 250...ma peaks siis 300 kükkima või mis - ei kujuta eriti ette...sest 200 peaks ka ilma varustuseta ära kükkima...

Alati saab ise järele proovida! :rolleyes:

Enamasti on vahe varustusega ja varustuseta küki vahel väga individuaalne.

25. veebruar on võimalik ka varustuseta esimestele klassikalise jõutõstmise KV-le võistlema tulla. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, nüüd on tõesti hea võimalus tulla oma jõudu näitama, teistega võrdlema/võistlema, kõikidel kulturistidel, klassikalistel tõstjatel ja rammumeestel ning lihtsalt jõusaali harrastajatel ("jutumeestel"), I Eesti klassikalise jõutõstmise KV-l.

Vabandust Team Koovit, et II foorumi teema Teie lk....,

aga tegelikult on ju just õige koht! Teil pole vahet, kas varustusega või ilma või siis ainult supluspükstes...

Parim näide ongi ju vennad Kuusnõmmed! Lükkavad ümber lihtinimeste teooria, et kulturistidel pole jõudu ning et ega ainult varustus ei tõsta.

Veel näide, et vanemad vennad- Gunnar ja Rain saavad spets.varustusest vähem abi või oskavad seda vähem ära kasutada kui nooremad vennad- Raigo ja Aimar, kes tegusid teinud ju rohkem ikkagi Rahv.Jõutõstmise tiitlivõistlustel!

Võib tunduda, et Aimaril ja Raigol on suur vahe raskuste tõstmisel varustuseta ja varustusega.... Siin võib julgelt tänusõnad öelda Hr Jaan Salule, kes on väga oskuslikult treeningutel kasutanud West-side treeningvahendeid (jõuharjutused kettide ja kummidega, s.t. õpetanud poisse pingutama ka harjutuste lõpufaasides, kus teatavasti spets.varustusel abi minimaalne, olematu...).

Keda Kuusnõmmedest ja teisi Team Koovit liikmetest saame siis võistlemas näha Eesti jõutõstmise KV (varustuseta) ja MV (varustusega)?

Ootame põnevusega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veebruatis võistlustel osalemine on kahtlane minu puhul. Kardan, et selg ei ole piisavalt terve mis laseks max pingutust teha. MInu võistlemine võib olla reaalne pigem varustusega kui saavutan oma jõunäitajad endisele tasemele ja seda seljale liiga tegemata:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

uskumatu vahe on ikka kükk 170 ja varustusega 250...ma peaks siis 300 kükkima või mis - ei kujuta eriti ette...sest 200 peaks ka ilma varustuseta ära kükkima...

Aga Raigo - jõunäitajad on ikka ka kõvad, kui jälle pakule 225kg teed. Mis see spordisõprade võistlus endast kujutas ja mis alad kavas olid ja kes kohal olid?

Lisan siia reklaam plakati kus on enamus infot peal.

Kohal oli ka Ott Tänak kes valiti 2011 aasta parimaks sportlaseks saaremaal.

post-18592-0-18696500-1326467899.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätaks ka enda eilsest trennist pisikese jälje siia . Nimelt eile käidi meist mingit filmi tegemas, eks seda tulevikus näha ole mis välja tuli. Trennis tegin eile rinda ning eraldi ära märkimist vajab 145 kg ja korduseid sellega 6. Varasemalt olen sellega max 2-3 kordust suutnud. Edasi veel mitu harjutust rinnale ja õlale ning lõppu poseerimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina proovin lähiajal ära aimari trikoo,vaatan kas tuleb välja ka midagi ja milliseks kujuneb raskus.Siis tean edasi tegutseda ja kas osaleda EMV.Eilses trennis proovisin ka surumises raskuseid mis on kõrgemad kui 100kilo:D .Viimast surumist ülesminekuna pmst ei mäletagi :D

Aga surusin eile 145kg,alustuseks on okei....proovin nagu kükiski,tasapisi üles töötada.Et kunagi ka särk korraks selga proovida.Tõmme on ka hetkel minukohta tugev seega üritan ikkagi võistelda.Eesmärgiks ta otseselt ei ole kuna minu sihid on sügiseks seatud ja seda kulturismis.Esialgul EMV ja põhjamaad,kui õnnestub siis ehk midagi veel :D.Aasta 2011 tulemused tahaks üle teha ikkagi

Eile peale ülesminekut surusin veel horisontaalpingli hantlietaga rinda.Tegin 48kg hantlitega viimase seeria.Siis sellel uuel HOIST trenasööril ja ristivedu lõppu.

Õlale alustasin istudes surumisega,siis küljele osale 2 harjutust.lõppu kõht.

Kaal on ka hetkel stabiilselt paigal. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Täna siis jälle üks tõsine trenn mõõdas. Tegime Rainiga koos jalga. Läksime kükis suure raskuseni , kus kordasin oma rekordit 185 kg. Peale seda raskus 155 peale ja korduseid 6. Edasi jalapress, plokiga nelipea lihas, tagareis ning kõht. Homsest algab siis minul ka dieet :) vaja ju suveks vormi..... :rolleyes:

Täna oli suur osa tiimi liikmeid trennis, puudu olid ainult Laura ja Martin. Väga tore oli koos trenni teha.

Lisan ka mõned pildid tänasest trennist...

93006029deea3.jpg Jõu tõstjatel nüüd oma nurk :rolleyes:

0930060658a2ce.jpg Raigo hullas ka raskustega...

09300607552386.jpg Ka Priit pole kodusaali unustanud :)

0930060836ae7b.jpg

0930060892343b.jpgTiimi pealik ise

0930060992180d.jpg:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle nädala ERR Spordiportaalis 10 küsimust Taavi Koovitile:

ERR-i spordiportaali rubriik “10 küsimust” jätkub kehakultuuri ja kaunite kunstide lainel, kui järgmiseks külaliseks on fitnessi maailmameister Taavi Koovit.

42-aastane Koovit tuli eelmisel aastal Tallinnas klassikalise kulturismi maailmameistriks, aastatel 2009 ja 2010 võitis ta Euroopa meistritiitli.

Taavi Koovitile saab küsimusi esitada kuni kolmapäeva kell 14.00-ni artikli kommentaarides või saates e-maili online.sport@err.ee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siis siia ka täna märgi maha. Sai see nädal alustatud juba väikest viisi toitumise korrigeerimisega. Õnneks veel kiiret pole ja saab rahulikult võtta asja. Trennid sujuvad täitsa enamvähem. Endiselt on süvalihaste tegemisest alaselg igapäev kange(võrreldav raske küki trenniga) Hetkel proovib trennis erinevaid meetodeid ja tõstab trenni intensiivsust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jällegi põhjust paar rida kirjutada, nimelt üleeile oli selja trenn kuhu sai mindud kerge vasimuse ja õrna peavaluga, kuid trenn ise tuli üllatavalt hea. Tegime muidugi Rainiga koos. Alustasime jõutõmbega... tegime kitsalt ning läksime üles. Endale üllatuseks tõmbasin uue isikliku rekordi 25 kg-ga Nimelt uueks rekordiks sai 210 kg kitsalt tõmmates. Seejärel alakõhu vastu tõmbed , t-kang ning ridamisi plokke ja lõppu kõht.

Dieedi algul kohe esimeste päevadega kaal kukus kohe päris kiiresti ligemale 2 kg. Kuid hetkel on hommikune kaal 71,4.

Eile oli siis puhke päev ning täna lähme kätt lammutama :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul oli täna rinna päev, kuigi enesetunne on kehv, ilmselt veidi tõbine, siis jõunumbrid täitsa OK, kaal on veidi alla 76. Surumises proovisin täna Max üle pika aja, täitsa võõras asi on see surumine, tunnetus puudub aga 165kg siis lõptulemuseks. Märgiks veel ära et rootsist tagasi tulekust seni parim tulemus, edasi veel paar rinna harjutust ja teise osana biitseps ning lõpus kõht, täna poseerimist ei teinud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna proovsin varustusega kükki,viimati sai seda kasutatud 2010 märts emv-l.Algul proovisin sidemetaga minna ja siis trikoo selga ja siis täis varustus.Sidemed olid muigi kehvad,pmst kõige vanemad ,mis meil kasutusel on ja suht väsinud.205 oli kerge,sidemed õrnalt peal,ss 225 aga vajusin läbi seljast,ei hakanud uuesti proovima seda raskust ning panin trikoo selga.Ei saanud eriti hakkama,255kg x2 kõrget kükki.Millalgi proovin uuesti.Pole päris nii ,et panen varustuse selga ja see annab ulme kilod juurde :) ...eks vaatab,plaanis on teha kaasa igatahes veebruaris ka see võistlus,emv on veel aega ja harjutamist ikka on.Hetkel peaksin rohkem rõhku panema sidemetega kükile,siis trikoo alles.Trikoo pole ka muidugi minu oma vaid Aimari,järgmine kord proovin Raigo omaga.

Peale selle tegime hack kükki,uuel masinal ja seal enda rekord 180kgx6 jäi viimaseks seeriaks täna.(ilma sidemeteta)

siis ettesirutused istudes nelipeale,siis veel 1 jalg korraga lõpetuseks ning siis kangiga kakspeale ka

kõht pingil 4x20

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×