Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

Hei Raigo!

Rasva nüüd küll Sinu kehas hetkel palju ei ole! Alla 4% on juba kriitiline piir. Arvan, et enamus tippkulturistidel ongi just 5-8%.

Edu siis "viimase" rasva "põletamisel"!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei Raigo!

Rasva nüüd küll Sinu kehas hetkel palju ei ole! Alla 4% on juba kriitiline piir. Arvan, et enamus tippkulturistidel ongi just 5-8%.

Edu siis "viimase" rasva "põletamisel"!

Hetkel tõstab liige rasva tarbimine minu kaloraasi kõrgele. See on koht, mille arvelt ma saan koomale tõmmata..

Lõpp läheb ilmslet raskeks mul...poel seda rasva tõesti palju mille arvelt võtta ja tuelb tõenäoliselt saunad ja muud ekstreemsused mängu.

Eks sõltub kuidas minu pikkus möödetakse.... näiteks eile õhtul sain ma mööduks 169,3 mis annaks kehakaaluks 71,3 kg.

Tuleb võistlustel enne kaalumist/möötmist ilmslet veidi venitada mind:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel tõstab liige rasva tarbimine minu kaloraasi kõrgele. See on koht, mille arvelt ma saan koomale tõmmata..

Lõpp läheb ilmslet raskeks mul...poel seda rasva tõesti palju mille arvelt võtta ja tuelb tõenäoliselt saunad ja muud ekstreemsused mängu.

Eks sõltub kuidas minu pikkus möödetakse.... näiteks eile õhtul sain ma mööduks 169,3 mis annaks kehakaaluks 71,3 kg.

Tuleb võistlustel enne kaalumist/möötmist ilmslet veidi venitada mind:)

Tõmbekollid aitavad. Silbaum tõmbab jalgadest, Sagor kätest:D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14 päeva veel...siis selleks aastaks ühel pool :) .tänane trenn ka juba tehtud -õlapäev oli.tegin kiire trenni.alustasin superseeriaga ette tõsted+küljelend,peale teist seeriat ettetõsted vahetasin kangi vastu.siis smithil surumine ja tagaosale trenazõõril.kõhulihasele tegin ak korralikult ning väntasin jalgratast 30minti.kavatsen sedasi nüüd igapäev teha,vaatan mis ja kuidas mõjub.

peale trenni proteiinina american pro isolate. fasti omega3 ja BCAA samuti igapäevane.

homme arvatavasti õhtupoole trenni,kuna pool päeva tööl.plaanis siis lailihasele ja triitsale korralik trenn teha.poseerima ka vaja õppida kõigile muule lisaks :) vabakava tuleb ka arvatavasti uus,vaatan ,mis 2 nädalaga teha suudan.ega sellist vaba aega eriti ei olegi, et harjutada.kuus kesmiselt töötunde 200 kandis ,selle kõrvalt veel 5 päeva nädalas trennis rassida-kokkuvõttes vabaaega peaaegu ei olegi:D

üks huvitav pilt ka eestikatelt :P kohe näha ,kes poseerimist õpetab

091459107511f5.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna hetkel ajan enda kehal Massi taga siis ka trennis "suuremad" raskused. Ja hetke plaanide järgi on ka kavas 27dal tartus 3me võistlus kaasa teha AGA ilma küki/tõmbe trikoota ja surumissärgita. Kuna raskused ja tehnika väga võõraks jäänud siis see lihtne pole:) eile trennis proovisin kükki..kasutasin ainult vööd selja hoidmiseks ja tulemuseks 200:) sidemed ehk annavad natuke juurde, eks järgmine trenn proovin ära. peale kükki tegin "sumo" stiilis jõutõmmet 120kg oli nii imelikult raske et tunne oli et tõmban veel mingi lihase ära. aga tegin 5seid korduseid ja siis panin raskust juurde 175kg x5 ja 205kg x3 ning lõppu valisin sellise ilusa numbri naq 255kg. kuna kükk oli juba ees ja palju korduseid tõmbes siis jätsin 230-40 kg vahele. Aga ära ma ta tõmbasin..oli küll selline viimane pingutus aga tuli. igatahes jäin selleks korraks rahule:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimus Narvas NAC liiga võistlus , kus osales ka meie tiimi liige Jüri Leinvald , kes saavutas oma kategoorias ESIMESE KOHA ja ka absoluut arvestuse pani kinni. Supper tulemus ja muidugi vorm oli ka proportsioonide ja kuivuse poolest supper. Muidugi mina, Roska, Ahti ja Kenny saime ka oma hääle täitsa ära karjuda, aga see oli seda väärt, elamused missugused. Mõni pilt ka meie Kangelasest:

post-3152-0-73534100-1320525060.jpg

post-3152-0-11985800-1320525137.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uni läks täna hommikul juba kaheksaajal ära. Veel eile mõtlesin, et minul unega probleeme ei oel, et magan ju korralikult. Samas õhtuti olen nii väsinud, et uni tuleb väga kiirelt silma. Kus juures sai päeval ka mingi 20 minutine uinak tehtud... olin kuidagi väga väsinud.

Kaal on vaikselt langemis märke ilmutanud......täna hommikul oli kaal 74,1, ööga tuli maha 1 kilo.... tavaliselt on see jäänudki vahemiku 1- 1,4 kg. Kui võrrelda seda kaalu nädal tagasi esmaspäeval nähtud numbriga siis on vahe 1 kilo.

MMini on jäänud 11 päeva ja mõned tunnidki ja võtta kilosid veel on.

Võrreldes eestikatega on pilt juba veel teravam.

Kui vaadata veidi ajast tagasi, et milline ma aasta tagasi olin....valmistusin siis veel jõutõstmis võistlusteks ja nüüd olen klassikalise kulturismi koondises ja valmistun MM-iks. Esimese aasta kohta on ju see märkimisväärne.

Viimati kaalusinnii väha 17. Märts 2007 toimunud eesti MV jõutõstmises,

I Raigo Kuusnõmm 74,30 SK "JõuMees" 230,0 + 180,0 + 255,0 = 665,0 wp- 477,00

Huvitav, kas ma praegu suudaks need numbrid ületada, mida tol korral....kui panna selga oma vana varustus, siis isegi oleks vist jõukohane:)

Trennid on viimasel ajal olnud tempokad, hea märk on see, et lihas läheb veel täis.

Aeroobset olen ka tublisti teinud, ni iet kalorid peaksid põlema. Soolasid ei oel piiranud ja võib oletada, e kehakaal püsib veel veearvelt nii kõrgel.

Kindlasti võtame enne võistlusi keha ümbermöödud ja siis saan tuua võrdluseks oma suve alguses olnud möödud, kui olin massiperioodi tipus. Tol hetkel ol ikaal siis (86-87).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6 trenni veel teha enne MM-i...viimased 8 pikka päeva pmst veel jäänud ;)

siis plaanis teha väike puhkus ja juba olen vaikselt ka plaane teinud kuidas ja mismoodi edasi trenni tegema hakkan:P

praegu aga jälgin pmst igapäev kaalu,et järg reede olla täpselt kaalus.ei tahaks eriti veega mängima hakata seekord.eelminekrod tegin täitsa valesti ja olin oma kaalukategoorias 1.2 kilose varuga sees.pilt enne kaalumist ja laval oli täiestierinev .siit väike kogemus juurde...

seekord tahaks suht täpselt saavutada selle numbri.natuke veel alla minna kilodes

rinnatrenn ja jalg tehtud- veel õla ja seljapäev.siis veelkord kõik trennid läbi ja peaksi olema juba kaalumispäev :)

trennid hetkel suhteliselt kiired +aeroobne trenn lõppu.

viimanejalatrenn oli aga kükk smithil 10sed seeriad.

siis jalapressil samamoodi

siis 1 jalg korraga ettesirutused,hantlitega kummardamised ette

lisaniditest bcaa ja omega 3

toidus tegin ka korrektuure,ehk on abi ka sellest-saab näha :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänane pikk ja raske päev ka pmst läbi-kaal tegi lõpuks muutuse minu üllatuseks.vahepeal juba jäi püsima kuid nüüd liikus alalpoole ja väga palju ei ole enam minna ka , et reedel kaalu mahtuda.

trennis tegin täna niiõelda plaanivälise trenni,lähtudest viimasest nädalast.muidu oleks tulnud 2 päeva puhkust.seega tegin ülakeha kõik läbi täna ning homme puhkan,siis oma tavapärane kava edasi ja 4 päeva järjest:)

poseerimist tegin ka natuke.lõppu väntasin 30 minti ratast+saun

:)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna olen juba pool tundi tulutult otsinud, kus kohas saaksin oma nime alt siia foorumisse sisselogida ja miljon korda sellepeale närvi läinud, siis kirjutan oma blogi Andra kasutaja alt. Usun, et ta ei pahanda ja kõik mõistavad, et selle postitaja olen siiski mina.

Kaal on langenud 72,9 peale. Siit ei ole enam palju minna. Eks paistab, mida järgnevad päevad kaal teeb. On lootust, et ei tulegi väga suurte ekstreemsustega tegelema hakata, et kaalu mahtuda.

Nädalavahetusel käisime Andra õe pulmas (siinkohal Palju Õnne neile veelkord) ja saan käe südamele panna ja öelda, et ma ei patustanud seal toiduga ja olid omad söögid kaasas karpides. Üritus oli suurepärane ja aitaski tavalisest argipäevast eemalduda vahelduseks. Päev oli veidi aktiivsem kui tavaliselt, sealt ilmselt ka kaalu langus.

Eile tegin, nagu Rain oma blogis ka mainis, nn plaanivälise trenni ainult ülakehale ja aeroobne peale. Täna puhkan ja siis tulevad neli viimast trenni. Ilmslet aeroobset ma välja võtta ei saa oma plaanidest, nagu ma seda enne eestikaid tegin, kuna on vaja aktiivsust säilitada, et kaal langeks. Kogu selle dieedi juures on hea märk veel see, et lihas reageerib üllatavalt hästi....Trennis teed 1-2 seeriat ja lihas juba täis. Kui enne trenni vaatad, et kõik ära vajunud ja vorm sitt, siis peale pumpa on juba enesetunne parem ja pilt on ka meeldivam, mis peeglist vastu vaatab. Üleüldiselt on ikkagi hinges kahtlused, kas teen oma dieedi puhul ikka kõik õigesti ja eks helistan Taavile ka üpris tihti ja räägin oma mõtetest, ega temalgi lihte ei ole, aga minul on sellest palju abi olnud, kui saan tagasisidet ja kinnitust, et kõik sujub plaanipäraselt.

Alates homsest vähendan soolasisaldust oma toidus, kuna hetkel selle arvelt kokku ei hoia. Loodetavasti toob seegi väheke kaalu maha veel.

Tekib juba väike võistlusnärv ja uni ei ole enam endine......Ükskõik kui väsinud ma ei ole, teen silmad hommikul kell 7 lahti ja enam magama ei suuda jääda.

Olen siin trenni lõpus teinud ka rippumist, et äkki venitab mind pikemaks....ja kusjuures iga kord on näidanud erinevat tulemust ja seda kasvavas joones. Mõõtmine on teostatud iga kord Spartas treenerite toas ja seal on lint seinale fikseeritud, et lindi erinevus ei ole see. Eks näis palju MM-il pikkust mõõdetakse. Eks venitan ja sikutan end võimalikult pikaks. Argo Ader lubas tulla isiklikult kohale ja mind paar cm pikemaks venitada:D Igatahes kindel on see, et kaalu ma mahun ja laval olen ma oma parimas vormis, mis ma kunagi olnud olen (sest ei ole ju just eriti tihti dieedil olnud).

Võimalik, et õnnestub ka enne võistlusi mõned vormipildid teha.

Edu võisltejatele ja kõik, kes ei ole veel MM-ile piletit ostnud, soovitan seda kindlasti teha.

Raigo.

Muudetud kasutaja andrak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soola piiramisega liiga palju enne võistlust ole ettevatlik ,sest pärast võivad olla krambid majas ja siis soola sisse pannes võid kogu pildi ära rikkuda. Soovitan teadlikult hoida soola sees ja saada kaalu lihtsalt enne kas aeroobsega (paksult riides) või siis vahetult enne võistlust vann või kuum dušš kui on 2 kilo võtta teeb selle vabalt koos soolaga ära 3 tundi enne kaalumist ja kõik, peale seda ei ole ka muret, et äkki läheb pilt uduseks kui oled nomraalselt soola söönud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soola piiramisega liiga palju enne võistlust ole ettevatlik ,sest pärast võivad olla krambid majas ja siis soola sisse pannes võid kogu pildi ära rikkuda. Soovitan teadlikult hoida soola sees ja saada kaalu lihtsalt enne kas aeroobsega (paksult riides) või siis vahetult enne võistlust vann või kuum dušš kui on 2 kilo võtta teeb selle vabalt koos soolaga ära 3 tundi enne kaalumist ja kõik, peale seda ei ole ka muret, et äkki läheb pilt uduseks kui oled nomraalselt soola söönud.

Kindlasti ei võta ma solola välja vaid veidike vähendan kuna ma olen yldsielt väga soolase toidu austaja ja siis tarbin seda ka korralikult:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NAC BALTIC 2011 Kaunas võistles Team Kooviti liige Jüri Leinvald. Tundube, et piltide järgi netist võib õnnitleda värsket medaliomaniku. Kui kellegil täpsem info lisage aga hetkel vist 3. koht ;)

Palju- palju õnne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistabki, et kellel kodu eelis on sinna ka võit läheb, kodus võitis ju Jura seda sama praegust võitjat - eeldan ,et siin oli rohkem Eesti kohtunike, seal tõenäoliselt vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mulle ainult tundub, et Rain ajab tagumiku kuidagi uppi poseerimisel?

PS.

Soola jutu peale nii palju, et krampe ei saa ennetada. Sest pole kindlaid tõendeid, et soolade puudus just krampe tekitab. :)

Loodan, et sellest nüüd pikka arutelu ei teki :D.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×