Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

Aastal 2010 sügisel tuli minul ja Aimaril idee osaleda EMV kulturismis,sellest ajast algas ka koostöö Taavi Koovitiga,kelle juhendamisel meie trennid ka tehtud saavad :lol:

siia teemasse on oodatud kõikide teami liikmete blogid,võistlusteks valmistumised,vormipildid,trennipildid,võistlused jne.

mõned pildid ka

Raigo Kuusnõmm,reval cup 2011

083135445dad84.jpg

pilt viimasest poseerimistunnist

086123093e4a7b.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustan siis kohe siin blogiga :lol:

Oli küll kiire täna aga Esimene päev eestis ei mõõdunud ilma trennita. Kehakaal 77kg

Täna proovisin siis surumist, järgmine trenn kükk jne.

Läksin veidi masendunult trenni et nagunii jõudu pole et vb 130kg tuleb kui h'sti läheb.(3kuud ilma trennita ju) aga ilusti soojaks ja kangil oli lõpuks 155kg:)

Edasi tegin, triitsa,õlga, biitsa,kõhtu. Lõpus saun.

natuke huumorit:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin, et tegu Taavi Kooviti fänniklubiga tema sügisel lavale ja maailmameistriks saamiseks. Mul oli juba oma panus valmis mõeldud: "Noor mees, huvi on-miks mitte!"

...aga Aimari ja Raini tegemised on ka kindlasti huvitavad.

Kirp, ära unusta ka Raigot, kes sügisel ma usun tuleb väga terava ja hea vormiga lavale :lol:

Igatahes kuna ise ka saarel 16 aastat elanud, siis ikka omadele tuleb pöialt hoida! Edu ja jaksu eesmärkide täitmisel :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist kõigile

Teen ka nüüd Taavi all trenni ja valmistun sügiseseks võistluseks, dieet juba käib täie hooga aga siit on veel tüki maad minna kuni midagi ka paistma hakkab .

Olen ise pea 8 aastat jõutõstmis trenni teinud Jaan Salu all ja kahel korral MM ise võistlenud ja mitmel korral kaasas käinud. Enamus sellest ajast on trenni tehtud Saaremaal aga kuna nüüd Sisekaitse akadeemias õppides saab trenni teha Spartas ja sisekas siis oma 2 aastat siin tallinnas veedetud. Trenni minnes oli kaal 39 kilo. Nüüd vahetasin jõutõstmise kulturismi vastu välja kuna vaheldust on ka vaja.

Tänane trenni oli küki päev oleks küll pidanud eile olema aga ei jõudnud tööpäevad pikad ja sparta oleks kinni olnud kui sinna oleksin jõudnud

Aga trennist

Alustuseks soojendus

post-3152-1308685014_thumb.jpg

1. Kükk 12-10-8-6-4 ja iga seeriaga panin 5 kilo otsa

post-3152-1308684767_thumb.jpg

2. harjutus oli hakk kükk

3. harjutusen jala plokil 12-10-8-6-4 ja seda kolm korda läbi

post-3152-1308684853_thumb.jpg

4. harjutus oli jala kakspealihas hantlitega 4x 8

post-3152-1308684912_thumb.jpg

5. jala kakspea plokil

6. siselihased plokil

lõppu harjutasime rainiga natuke poseerimist ja vormi pilte millest siia ei avalda

Ka Rootsi rikkur aimar otsustas jaanideks Eestit külastada ja trenni tehe kuigi nägin rohkem juttu ajamas

post-3152-1308685129_thumb.jpg

post-3152-1308685155_thumb.jpg

muidugi miks üldse kaamera kaasa võtsime oli kuna Taavi vana Biitsa mees oli ise ka trenni ja no ikka oma lemmik lihast pumpamas koos Lauriga Torni , neil oli käsil rinna ja biitsa trenn, tegima ka paar vormipilti

MM Tallinn siit ta tuleb :

post-3152-1308687043_thumb.jpg

post-3152-1308687135_thumb.jpg

post-3152-1308687143_thumb.jpg

Muudetud kasutaja pizza13 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

od-od-ot!? trenni minnes oli kaal 39 kg? kas ma ei saa millestki aru või oli tegu rämeda alakaaluga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Point sellel alakaalul oli see et ega ma ei söönud midagi ja olin ikka tatt ka alles

Aasta oli siis vist 2004 ja võistlesin eestikatel kehakaalus kuni 52 kilo varasemaid pilte kaalus 39 kilo pole

post-3152-1308687602_thumb.jpg

Tagumine vend olen

post-3152-1308687683_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Point sellel alakaalul oli see et ega ma ei söönud midagi ja olin ikka tatt ka alles

Aasta oli siis vist 2004 ja võistlesin eestikatel kehakaalus kuni 52 kilo varasemaid pilte kaalus 39 kilo pole

post-3152-1308687602_thumb.jpg

Tagumine vend olen

post-3152-1308687683_thumb.jpg

Kas keegi tugevadest üldse sügisel jõutõstmisele ka tuleb või teevadki kõik kulturismi :lol:

Muidu Priit, mis kaalus on plaan võistelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui priit trenni alustas 8 aastat tagasi kaalus 39kg

....umbes nagu mina esimeses klassis. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea, saab näha ilmselt põnevat võistlust Alexi ja Raidi vahel

Tarmo Pärnat vist siin ei arvestata :-), kui surumise eestikatest rääkida :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To shreku: eks see kaal paistab sügisel milles võistlen aga ütlen niipalju et ca 15 kilo on veel maha vaja saada

Ikka omajagu:-) Kuni. 93 saab sugisel joutostmises suht igav olema nii. Igaljuhul edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tarmo Pärnat vist siin ei arvestata :-), kui surumise eestikatest rääkida :lol:

Jutt kais joutostmisest, mitte surumisest. Joutostmises toesti ei pea Parnaga. Arvestama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jutt kais joutostmisest, mitte surumisest. Joutostmises toesti ei pea Parnaga. Arvestama.

Sa tahtsid öelda 3 võistluses.

Teiseks ma vana mees juba, juuniorite east ammu väljas :lol:

Ja Pärna ä-ga

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa tahtsid öelda 3 võistluses.

Teiseks ma vana mees juba, juuniorite east ammu väljas :lol:

Ja Pärna ä-ga

3 võsitlus ongi jõutõstmine. Lamades surumine ongi lamades surumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 võsitlus ongi jõutõstmine. Lamades surumine ongi lamades surumine.

Mees, tee omale terminid selgeks ja siis räägime edasi.

Ja ärme risusta teemat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees, tee omale terminid selgeks ja siis räägime edasi.

Ja ärme risusta teemat.

Sina risustad. Wannabe jõutõstja. :P

Aga muidu võid hakata vaidlema näiteks Eesti Jõutõsteliiduga. Seal on võistluste tulemused selgelt jaotatud kaheks: lamades surumine ja jõutõstmine. Või siis ükskõik millise artikliga, mis käsitleb jõutõstmist kui kolmevõistlust, mille ÜKS ala on lamades surumine.

Samas mida surujast ikka muud oodata, kui rind ees lahingusse tormamist, kui keegi tema armast lamades surumist kui ainsat õiget jõutõstmise ala ei tunnista. Kes see jobu ikka kolmevõistlust jõutõstmiseks nimetaks. ;)

___

Teemasse siis nii palju, et kes Raini esimeses postituses kahe Kuusnõmme vahel seisab (seljapilt)?

Sagoril on nii võimas vorm? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×