Jump to content
Aile

Laadimispäev

Recommended Posts

Kleebin teile ühe mulle postkasti potsatanud kirja.

Lühitõlkeks oleks, et ärge tarbige alkoholi oma laadimispäeval. Pärsib soovitud efekti. Kes viitsib rohkem teiste jaoks tõlkida, laske käia.

Selles teemas võite kirjeldada oma laadimispäevi. Kui edukalt te suudate laadida. Kas teie kaal seejuures tõuseb või langeb? Mida ja kui palju te laadimispäevadel sööte?

Avoid this on your Cheat Day (at all costs)

Posted by Joel Marion This post is short, but you’ll be glad you read it.

I’ve been getting a lot of questions recently regarding Cheat Days, particularly about the use of alcohol.

Seems that a lot of folks are using Cheat Days as their weekly excuse to indulge not only in their favorite foods, but also a considerable amount of alcohol.

Bad idea (unfortunately, I know).

The entire purpose of the Cheat Day is to upregulate leptin levels, resetting metabolism and creating a hormonal environment conducive to fat burning.

Alcohol consumption pretty much cancels out ALL of those positive benefits. In fact, alcohol consumption has been shown to acutely LOWER plasma leptin levels which is in direct opposition to everything you are trying to accomplish with a Cheat Day.

In the end, Cheat Days + Alcohol = Fat GAIN. That ain’t pretty.

Now, does that mean that you can’t have a drink on your Cheat Day? No, but anything more than 2 drinks will begin to have a negative effect.

Basically, if you’re feeling the effects of the alchohol you consumed, you drank too much. I know, bummer.

But, you have goals, and in order to reach them it will require some level of sacrifice. Know that, embrace it, and move forward toward your goals.

Besides, I’ve already revealed to you how you can use full blown eat-whatever-you-want Cheat Days as frequently as every 5th day to lose fat at record speed, so it really isn’t that bad :lol:

That being said, if alcohol is more important that your fat loss goals that is certainly a decision you’ll need to make. Just giving you the facts so you can make an educated decision.

Keep rockin’,

Joel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nn "laadimispäev" on rohkem mõistuse korrastamine nagu mõnikord võtta paari õlle asemel rohkem õlut. Vahepeal tunnen, et peab ennast käest laskma (lõdvaks) korraks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nn "laadimispäev" on rohkem mõistuse korrastamine nagu mõnikord võtta paari õlle asemel rohkem õlut. Vahepeal tunnen, et peab ennast käest laskma (lõdvaks) korraks.

Naljatilk... Sulle sai puust ja punaseks ette tehtud, et alkohol ei tohiks kuuluda laadimispäeva menüüsse :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naljatilk... Sulle sai puust ja punaseks ette tehtud, et alkohol ei tohiks kuuluda laadimispäeva menüüsse :lol:

Eiei... said valesti aru.

Ma mõtlesin, et laadimispäev on mõtete korrastaja NAGU mõni kord tarbida rohkem kui kaks õlut. Et need ikka eraldi. Laadimispäev mul tavaliselt nädala sees ja õluga sina peal olen nädalavahetusel kui mingeid kohustusi pole. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa. Eks ühest küljest võib endale laadimispäeval kommi ja kooki lubada, sest suure defitsiidiga dieedi ajal ei lähe see suure tõenäosusega rasvaks. Pigem korrastab tõesti mõistust. Maandab need pinged, et endale midagi lubada ei saa ja täidab järgmiseks treeninguks glükogeenivarud.

Nagu Dorian Yates kunagi rääkis, et rahvas nägi teda kord 4 nädalat enne Olympiat restoranis šokolaadikooki söömas ja sellest tekkis suur poleemika. Tema aga vastas, et teab, mis teeb.

Viimased 10 nädalat enne viimast võistlust ma endale jäätist ja kooki ei lubanud. Laadimispäev koosnes lihtsalt suures koguses süsivesikutest ehk siis ca 360g(hiljem 270g) süskareid 3-4 kotist pruunist riisist, samaaegselt päeva valgu ja rasvakogust vähendades. Väikse pigemaanduse see andis ja kindlasti ka parema trenni+parema väljanägemise. Alkoholiküsimust ei olnud, sest ega ma seda tavaliselt endale eriti luba, ammuks siis enne võistlusi. See võtab muidu ka pinged maha, aga jah...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×