Jump to content
plax77

Olen spordiriietes, higine ja haisen ning mingid mehed vahivad mind...

Recommended Posts

MA OLEN HIGINE,HAISEN,SPORDIRIIETES JA mingid Mehed VAHIVAD MIND IGALT POOLT!!!---

Selline on siis mitmete naiste arvamus mõte-kas minna või mitte minna jõusaali! ( NAISTE TÜDRUKUTE,KES KAALUVAD või on hiilimas käinud,kuid ei julge nagu ja imelik tundub) AIDAKE NEID- Ja lükake ümber need väiteid,mida on tohutult kuulda olnud naistelt/tüdrukutelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

And?

Kõik õige ju. Higised, haisevad, spordiriietus ja kõik mehed otseloomulikult vahivad. (Kui ilus naine muidugi). :P

Ümber lükata pole midagi. Kui naine tahab trenni teha siis peab lihtsalt need faktorid ära kannatama, ignoreerima või neid nautima. Whatever works. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas olen mina mingi imelik pervert või pole siin midagi erilist, kuid ausalt öeldes, jõusaalis käies

olen ma üleni higine pärast 15 minutit

seega haisen nagu surnud koer

ja trenni lõpuks haisen nagu kärvand skunks

mul on jalas kummist ujumissusid ja jalkapüksid, mida kandisn 10 a tagasi trennis

seljas maika, mis on ostetud maximast, oma kätega kitsamaks nõelutud ja mille hind oli 32.90

olen näost pool aega punane nagu peet

ja larhv on selline nagu mul oleks kas kõht väga kinni või ma sünnitaks ninasarvikut

...ning mina tunnen end küll igati mugavalt ja mõnusalt

seega tervitan rõõmsa naeratusega saalis igaüht, kes kas või mõnes mainit punktis minuga sarnaneb.

tere tulemast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas olen mina mingi imelik pervert või pole siin midagi erilist, kuid ausalt öeldes, jõusaalis käies

olen ma üleni higine pärast 15 minutit

seega haisen nagu surnud koer

ja trenni lõpuks haisen nagu kärvand skunks

mul on jalas kummist ujumissusid ja jalkapüksid, mida kandisn 10 a tagasi trennis

seljas maika, mis on ostetud maximast, oma kätega kitsamaks nõelutud ja mille hind oli 32.90

olen näost pool aega punane nagu peet

ja larhv on selline nagu mul oleks kas kõht väga kinni või ma sünnitaks ninasarvikut

...ning mina tunnen end küll igati mugavalt ja mõnusalt

seega tervitan rõõmsa naeratusega saalis igaüht, kes kas või mõnes mainit punktis minuga sarnaneb.

tere tulemast!

+1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik inimesed jõusaalis haisevad, et seda ei pane tähelegi. Kui keegi on puhas, seda pannakse tähele. Aga kauaks seda puhtuse lõbu ei ole. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Higistamine pidi muidugi sõltuma väga palju inimesest. Mõnel ei võta siis ka higi lahti kui 1h elu eest rattal vändada ja pärast 300kg kükkida. :P - vähemalt olen sellistest imeloomadest kuulnud.

Teistel seevastu on trepist üles minnes juba otsaesine märg. See olen näiteks mina. Rasvaprotsent juba enamvähem madal, lihast omajagu, võhma samuti - aga paar korrust trepist üles ja higi tilgub. :lol: - Pidi olema märk üliheast jahutussüsteemist. Ehk keha hoiab pm. kogu aeg sisetemperatuuri õigel tasemel.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Higistamine pidi muidugi sõltuma väga palju inimesest. Mõnel ei võta siis ka higi lahti kui 1h elu eest rattal vändada ja pärast 300kg kükkida. :P - vähemalt olen sellistest imeloomadest kuulnud.

Teistel seevastu on trepist üles minnes juba otsaesine märg. See olen näiteks mina. Rasvaprotsent juba enamvähem madal, lihast omajagu, võhma samuti - aga paar korrust trepist üles ja higi tilgub. :lol: - Pidi olema märk üliheast jahutussüsteemist. Ehk keha hoiab pm. kogu aeg sisetemperatuuri õigel tasemel.

Kui keha rasvaprotsent on alla 5, siis ei hakka eriti higistama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Higistamine pidi muidugi sõltuma väga palju inimesest. Mõnel ei võta siis ka higi lahti kui 1h elu eest rattal vändada ja pärast 300kg kükkida. :P - vähemalt olen sellistest imeloomadest kuulnud.

Teistel seevastu on trepist üles minnes juba otsaesine märg. See olen näiteks mina. Rasvaprotsent juba enamvähem madal, lihast omajagu, võhma samuti - aga paar korrust trepist üles ja higi tilgub. :lol: - Pidi olema märk üliheast jahutussüsteemist. Ehk keha hoiab pm. kogu aeg sisetemperatuuri õigel tasemel.

Äkki hoopis süda haige?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutage higipulka, raseerige kaenlaaluseid, kasutage puhtaid särke---ja te EI HAISE! Pesemata ja räpane inimene haiseb:)

teatan alandlikult - seebitage mind sisse, visake veerandtunniks duši alla, ajage kaenlaalused siledaks kui beebi pepu, toppige mul selga puhtad äsjapestud riided, "gaasitage" rexona, nivea ja kõige muuga.... ning seejärel laske pooleks tunniks jõusaali. luban, et naastes haisen nagu gorgonzola juust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keha oma lõhn on suuresti sõltumatu asi - mingil määral mõjutatav meie dieedi poolt vist, aga üldiselt kui haised - siis haised. Võid ju maskeerida igasugu lõhnadega, kuid üldiselt higistad need kiiresti maha.

Kui ei plaani just tervet keha mingi Rexonaga üle käia siis pole sellel eriti mõtet. Katad lihtsalt higi väljapääsu ära ning mujalt tuleb seda enam ning kokkvõttes lõhnad/haised ikka nagu kord ja kohus. :P

Naturaalne keha lõhn pidi muidugi kõige erutavam vastassugupoolele olema - aga siin vist tegemist inimeste omavaheliste sobivusega. Kellele teise inimese lõhn meeldib siis pm. võib igasugu lõhnad ära unustada. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutage higipulka, raseerige kaenlaaluseid, kasutage puhtaid särke---ja te EI HAISE! Pesemata ja räpane inimene haiseb:)

Täiesti nõus. Jälestan pesemata riietes haisvaid treeningkaaslasi. Jooksku värskes õhus, kui hais üle pea käib. Kaastreenijatele peab ka mõtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle teema juures küsiks, et kuidas suhtuda neisse, kes tulevad saali, ilge parfüümi või lõhnaõli juga järel igal sammul?

Mõtlen just mehi, naistel las ta olla, kui liiga tugev pole ja südant pahaks ei aja.

Mulle küll selline asi jõusaalis ei meeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle teema juures küsiks, et kuidas suhtuda neisse, kes tulevad saali, ilge parfüümi või lõhnaõli juga järel igal sammul?

Mõtlen just mehi, naistel las ta olla, kui liiga tugev pole ja südant pahaks ei aja.

Mulle küll selline asi jõusaalis ei meeldi.

Kõlad nagu oleksid Marco Tasasega koos hiljuti trenni teinud... :P

Ma ei pea tänaval isegi ringi vaatama. 2-3m kauguselt möödudes tunneb ta ära juba "lõhna" järgi. Mingit visuaalset kontakti pole tarvis. :P

Teemaalgatajalt muidu järjekordne samma auku teema. Vägisi üritab vist jõusaalist endale naist leida. :lol:

Muudetud kasutaja lifter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MA OLEN HIGINE,HAISEN,SPORDIRIIETES JA mingid Mehed VAHIVAD MIND IGALT POOLT!!!---

Selline on siis mitmete naiste arvamus mõte-kas minna või mitte minna jõusaali! ( NAISTE TÜDRUKUTE,KES KAALUVAD või on hiilimas käinud,kuid ei julge nagu ja imelik tundub) AIDAKE NEID- Ja lükake ümber need väiteid,mida on tohutult kuulda olnud naistelt/tüdrukutelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jajahh.Probleem on tõesti tõsine.

Eestis ,ja loomulikult ka jõusaalides ,on tõesti väga palju hetereseksuaalseid mehi ,kes teiste meeste asemel naisi vahivad.Kole lugu ,aga nii see on.

Aga vat ei ole kuulnud-täheldanud ,et vahitaks ,ja veel igalt poolt ,just higiseid ,haisvaid ja ...

e-ee ...

teatud ületoitumuse faasis tibisd ,kes seni spordist kaarega mööda käinud ...

Tuleb meelde kunagi 70ndate lõpus elektrirongis juhtunu ...

Kas vä-ää-ga soliidset - nii 160cm ja 100kg - keskealist daami arutavad omavahel väga kõva hälega ,et kohutavad ajad on kätte jõudnud ,et muudkui vägistetakse ,et ei julge enam kodunt välja minnagi ...

millele reageeris paar pingivahet eemal istunud raudteetööline - too vaatas daamide pool ,kollegide poole ,viipas peaga daamide suunas ja ütles :"Ну размечтались ..."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MA OLEN HIGINE,HAISEN,SPORDIRIIETES JA mingid Mehed VAHIVAD MIND IGALT POOLT!!!---

Selline on siis mitmete naiste arvamus mõte-kas minna või mitte minna jõusaali! ( NAISTE TÜDRUKUTE,KES KAALUVAD või on hiilimas käinud,kuid ei julge nagu ja imelik tundub) AIDAKE NEID- Ja lükake ümber need väiteid,mida on tohutult kuulda olnud naistelt/tüdrukutelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Higine - jah! Kuid hais - ei. Igaks trenniks ju läheb ikka puhas riie selga. Vajadusel pesed enne trenni ka oma higistavamad kohad ära ja paned rexona peale. Ja värske higi ei haise. Kaasaegsetesse spordisärkidesse aga imbub higi nii sisse, et ei ole isegi siis aru saada kui särk isegi juba sõna otseses mõttes tilgub.

Paraku aga jah, leidub mehi kes hommikul hüppavad voodist riidesse, higipulka ei tunne, kaenla all on võsa ja tulevad siis õhtul jõusaali. Et pärast jõusaali on ainuke pesu päevas. Ja siis tõesti on hais s...st alukatest ja mädanevatest kaenlaaukudest tappev.

Olen näinud ka erilisi eksemplare oma väikeses kodulinnas, kes juba enne (!) jõusaali minekut jätavad riietusruumi sellise lebra maha, et olen läinud koju tagasi ja tulnud paari tunni pärast uuesti.

Mis aga naistesse puutub, siis see enamasti ei kehti. Nii et NO EXCUSES. Ma olen ise mitu korda öelnud ka oma rühmatrennides, et tänapäeva spordiriided on nii ilusad, et naised, te näete neis väga head välja. Ja pesete end ka hommikul ja õhtul. Ja antiperspirant on teie sõber. Nii et unustage vabandused :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleks , et teiste inimeste vaatamine on jõusaalis paramatu. Mehed vaatavad ka teisi mehi, kui mõni mees 200kg küki seeriaid teeb , siis tekib tahtmine küll seda elukat vaadata ja annab endalegi motivatsiooni juurde.

Ja naised võivad ju ilusaid mehi vaadata :lol:

Nii ,et vaatamisega tuleb ära harjuda.Teine lahendus on kodus trenni teha.

Mainiks ka seda ,et ilusa naise nägemine jõusaalis paneb tahes-tahmata suuremaid raskusi tõstma ja võib-olla on naistel samasugune efekt mehi vaadates :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleks , et teiste inimeste vaatamine on jõusaalis paramatu. Mehed vaatavad ka teisi mehi, kui mõni mees 200kg küki seeriaid teeb , siis tekib tahtmine küll seda elukat vaadata ja annab endalegi motivatsiooni juurde.

Ja naised võivad ju ilusaid mehi vaadata :P

Nii ,et vaatamisega tuleb ära harjuda.Teine lahendus on kodus trenni teha.

Mainiks ka seda ,et ilusa naise nägemine jõusaalis paneb tahes-tahmata suuremaid raskusi tõstma ja võib-olla on naistel samasugune efekt mehi vaadates :P

Naised, see vaatamine on seega ju teil vastastikune siis. Sest kust sa tead, et sind vahitakse? Kui sa lähed hantlriiuli juurde ja silmad otsivad sobivat hantlit, seejärel astud pingi juurde, keskendud harjutusele. Seejärel järgmine, järgmine, järgmine. Kui sa sel ajal ringi ei vahiks, siis sa ju ei teaks, et sind vahitakse?

Teiseks, mul on kahju teid kurvastada, kuid enamik mehepoegi ei vahi teid, vaid ootab, et teie teda vahiksite kui nad oma harjutust teevad. Ehk, te ei ole vahtimise subjekt vaid teid vahitakse, et kindel olla et te teda vahite! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Higistamine pidi muidugi sõltuma väga palju inimesest. Mõnel ei võta siis ka higi lahti kui 1h elu eest rattal vändada ja pärast 300kg kükkida. :P - vähemalt olen sellistest imeloomadest kuulnud.

Teistel seevastu on trepist üles minnes juba otsaesine märg. See olen näiteks mina. Rasvaprotsent juba enamvähem madal, lihast omajagu, võhma samuti - aga paar korrust trepist üles ja higi tilgub. :lol: - Pidi olema märk üliheast jahutussüsteemist. Ehk keha hoiab pm. kogu aeg sisetemperatuuri õigel tasemel.

Hea, et on saatusekaaslasi, arvasin juba, et mul on kilpnäärmega midagi aga kui hakkan meenutama, siis varasematel aastate, mil ma peaaegu 8 aastat jõusaalitrenni ei teinud, ei olnud ka higistamine probleemiks. Nüüd on higi lahti väga kiiresti, isegi peale 5 min soojendust tilgub ja naine imestab ja saadab arsti juurde. Pigem on see märk ainevahetuslike protsesside kiirenemisest jm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõlad nagu oleksid Marco Tasasega koos hiljuti trenni teinud... :P

Ma ei pea tänaval isegi ringi vaatama. 2-3m kauguselt möödudes tunneb ta ära juba "lõhna" järgi. Mingit visuaalset kontakti pole tarvis. :P

Teemaalgatajalt muidu järjekordne samma auku teema. Vägisi üritab vist jõusaalist endale naist leida. :lol:

Mulle piisab juba riietusruumi minek, kui saan aru, et strippar on trennis. Wc'st tuleb lihtsalt mässiv denim dream lõhn nohh.Sama asi ka saaliga. Juba uksest sisenedes on tunda üle saali levivat lõhna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"MA OLEN HIGINE,HAISEN,SPORDIRIIETES JA mingid Mehed VAHIVAD MIND IGALT POOLT!!!---"

Vot just nimelt, mingid mehed...

Miks sind peaksid huvitama mingid suvalised mehed? Las nad vahivad mida tahavad, kui sul on eesmärk jõusaali trenni tegema minna, siis ole hea ning ka tee seda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Higine - jah! Kuid hais - ei. Igaks trenniks ju läheb ikka puhas riie selga. Vajadusel pesed enne trenni ka oma higistavamad kohad ära ja paned rexona peale. Ja värske higi ei haise. Kaasaegsetesse spordisärkidesse aga imbub higi nii sisse, et ei ole isegi siis aru saada kui särk isegi juba sõna otseses mõttes tilgub.

Paraku aga jah, leidub mehi kes hommikul hüppavad voodist riidesse, higipulka ei tunne, kaenla all on võsa ja tulevad siis õhtul jõusaali. Et pärast jõusaali on ainuke pesu päevas. Ja siis tõesti on hais s...st alukatest ja mädanevatest kaenlaaukudest tappev.

Olen näinud ka erilisi eksemplare oma väikeses kodulinnas, kes juba enne (!) jõusaali minekut jätavad riietusruumi sellise lebra maha, et olen läinud koju tagasi ja tulnud paari tunni pärast uuesti.

Mis aga naistesse puutub, siis see enamasti ei kehti. Nii et NO EXCUSES. Ma olen ise mitu korda öelnud ka oma rühmatrennides, et tänapäeva spordiriided on nii ilusad, et naised, te näete neis väga head välja. Ja pesete end ka hommikul ja õhtul. Ja antiperspirant on teie sõber. Nii et unustage vabandused :lol:

Keegi ei ole veel kurtnud, et ma haisen. Meheraas väidab ka, et ma kohe kuidagist ei lõhnavat ei enne ega ka pärast trenni.

Antiperspiranti kellelegi ei soovita nagu ka botoxi süste. Kui higi tahab tulla, siis ta peab saama tulla.

Deodorante ei kasuta ka juba üsna pikki aastaid. Natuke lõhnaõli peale pesemist ehk. :P

Väga hästi toimib ka kolloidhõbe pihustatuna nahale peale pesemist. Hetkel kasutangi enamasti seda.

Higistamisega on nii tõesti, et mida madalam rasva%, seda vähem higistate. Mida kõrgem treenituse aste, seda vähem higistate. Treenituse tõustes väheneb tugevalt ka higi soolasisaldus. Kaotate vähem elektrolüüte.

Efektiivne jahutussüsteem ei tähenda tilkuvat veeeritust vaid pigem organism õpib ökonoomselt tekitama väikest jahutavat veekihti nahale. Edasi on juba puhas füüsika, mis seal toimuma hakkab.

Haisev naine trennis kogemus oli mul korra. Mingi näitsik oli enne bodypumpi vist korraliku prae pintslisse pistnud.... ja see seedetegevus oli suisa lämmatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×